Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ante Soldo224:121:126
2. Jura Škrlec302:624:333
3. Vladimir Vučković112:110:93
4. Bruno Jovanović112:111:123
5. Hrvoje Lafter101:29:91


Zadnji rezultati


2B. Liga
17.4.2024. - Prince
Ante Soldo3610
Hrvoje Lafter638


Parovi 2A. Liga
17.4.2024. - Špansko
Rotim / Rotim77
Rosandić / Jovanović65


9E. Liga
17.4.2024. - Tenis centar Tolić
Petar Fekete66
Goran Katušin24


9E. Liga
17.4.2024. - Tenis centar Tolić
Petar Fekete66
Dejan Marendić31


5A. Liga
17.4.2024. - Trnje
Marko Šutalo66
Domagoj Gregov24


2A. Liga
17.4.2024. - Trnje
Nikola Čolak66
Monika Likić33


9B. Liga
17.4.2024. - Trnje
Marko Babić66
Adrijan Jakšić01


6B. Liga
17.4.2024. - Tolić
David Hrvatin5610
Marko Jadrijević727


3A. Liga (ž)
17.4.2024. - Veternica
Diana Konsuo6010
Petra Rebernjak263


6G. Liga
17.4.2024. - Staro Trnje
Sven Hojski66
Vjenceslav Vukoja22


8C. Liga
17.4.2024. - Trnje
Ivan Žgela66
Domagoj Grbeša11


10H. Liga
17.4.2024. - Top Ten
Mario Dragija66
Dražen Martinović13


8A. Liga
16.4.2024. - Ponikve
Tomislav Polić4712
Filip Draženović6510


8C. Liga
16.4.2024. - Ravnice
Zoran Margić66
Domagoj Grbeša42


1. Liga (ž)
16.4.2024. - Prince
Lara Pavelić Karamatić66
Gorana Legac34


11B. Liga
16.4.2024. - Ravnice
Ivan Odak66
Josip Buzov41


3C. Liga
16.4.2024. - Mladost
Hrvoje Špes67
Marin Njirić45


7H. Liga
15.4.2024. - Prečko
Saša Marković66
Nino Pavičić30


2B. Liga
15.4.2024. - Mladost
Vladimir Vučković647
Jura Škrlec365

Neodigrani susreti




Rang lista

O rang listi:

Za rang listu se uzimaju zadnjih 5 odigranih sezona koje je igrač odigrao, u zadnjih 12 mjeseci.

Rang lista se ažurira na početku svake sezone (svakih mjesec dana).

Bodovanje za rang listu možete vidjeti ovdje.

Klikom na bodove prokraj igrača možete vidjeti detaljni ispis zbroja osvojenih bodova.

ear47mtete|000082EAFB7A|dankogr_tenisliga|Post|PostContent|A26408D1-E382-4235-A55B-A68D0B205552







 IgračBodovi
1Salopek / Fiket11334
2Vuković / Lautar6667
3Novko / Rotim5778
4Kipčić / Škrgatić5666
5Brkljačić / Vučković4889
6Horvat / Vuletić4525
7Penić / Klenkar4444
8Krišković / Štefančić4373
9Rosandić / Jovanović3926
10Gavrilović / Karanušić3335
11Glavan / Večerić3333
12Galić / Paić3112
13Čaklović / Martinović2969
14Mačkić / Matić2820
15Jelavić / Likić2669
16Lumpert / Miholić2667
17Rosandić / Bajić2557
18Greiner / Šter2397
19Peco / Dumalovski Janjušić2000
20Lažnjak / Grancarić1927
21Knezović / Jovanović1780
22Lukić / Perić1779
23Jurčić / Murat1681
24Kalanj / Durlen1583
25Gavrilović / Škrlec1483
26Horvat / Furić1352
27Turkalj / Govorko1335
28Jakšić / Fiket1334
29Nujić / Šimunić1187
30Crljenica / Škrabić1112
31Lisac / Lisac889
32Likić / Erceg889
33Muha / Horvat792
34Turkalj / Soldo693
35Batinić / Zrno693
36Babić / Bašić594
37Završak / Završak594
38Krmpotić / Bojanić495
39Maras / Kovač396
40Dumalovski Janjušić / Milković296
41Vujnović / Krstev264
42Gugić / Jantoljak198
43Seidl / Miličević99
44Marušić / Igrec66
45Gavrilović / Koren0
46Rotim / Mudronja0




Kalendar

Trenutno se igra:

17.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Filip Herljević
17.04.2024 17:00, Parovi 1. Liga, Ponikve
Krišković / Štefančić - Salopek / Fiket
Dolazi:

GDSI17.04.2024 18:00, 6B. Liga, Ravnice
Vanja Baljak - Robert Novak H2H

GDSI17.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia
Filip Sakač - Mihovil Magdic H2H

GDSI17.04.2024 21:00, 6F. Liga, Oranice
Mario Mojsinović - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI18.04.2024 16:00, Parovi 3A. Liga, Mladost
Turkalj / Govorko - Penić / Klenkar H2H

GDSI18.04.2024 17:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Neven Špehar H2H

GDSI18.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H

GDSI18.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marko Galić H2H

GDSI18.04.2024 18:00, 11E. Liga, Ravnice
Damir Jurić - Domagoj Eklić H2H

GDSI18.04.2024 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Marko Ferek H2H

GDSI18.04.2024 18:30, 5D. Liga, Staro Trnje
Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H

GDSI19.04.2024 11:00, 3A. Liga, Trnje
Marin Rađa - Alen Ontl H2H

GDSI19.04.2024 15:30, 8E. Liga, Trnje
Aleksandar Krstev - Igor Tvrtković H2H

GDSI19.04.2024 17:00, 7G. Liga, Concordia
Luka Švastec - Luka Vlašić H2H

GDSI19.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 9G. Liga, Staro Trnje
Bartol Žic - Damir Pirić H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 6H. Liga, Trnje
Bruno Fičur - Zoran Sladoljev H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir
Duje Lozić - Marko Erceg H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Danijel Mutak - Antun Milišić H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 10B. Liga, TK Maja
Marcel Ivančić - Saša Bajić H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 10H. Liga, Tk Prečko
Josip Seidl - Dražen Martinović H2H

GDSI19.04.2024 19:00, 8D. Liga, Trnje
Patrik Pokrivka - Tomislav Maraković H2H

GDSI19.04.2024 20:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Vedran Babić - Matej Luburić H2H

GDSI19.04.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje
Robert Bogut - Luka Šmalcelj H2H

GDSI20.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić
Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H

GDSI20.04.2024 09:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Matija Sivec H2H

GDSI20.04.2024 10:00, 8H. Liga, Špansko
Filip Pažanin - Josip Tošić H2H

GDSI20.04.2024 11:00, 6E. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Matej Luburić H2H

GDSI20.04.2024 12:00, 3D. Liga, Top Spin
Kristijan Matijašević - Marko Lautar H2H

GDSI20.04.2024 15:00, 9D. Liga, Ponikve
Tihomir Maršić - Vedran Ćatić H2H

GDSI20.04.2024 17:00, 8G. Liga, Concordia
Ivan Sobota - Alen Alić H2H

GDSI20.04.2024 17:00, 7B. Liga, Chromos Savica
Bruno Bauer - Luka Bartulović H2H

GDSI20.04.2024 18:00, 10C. Liga, Oranice
Marijan Lovrinić - Toma Majić H2H

GDSI21.04.2024 08:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H

GDSI21.04.2024 10:30, 5D. Liga, Staro Trnje
Miroslav Pinkas - Ivan Prgomet H2H

GDSI21.04.2024 16:00, 7H. Liga, Špansko
Marin Sorić - Nino Pavičić H2H

GDSI21.04.2024 18:00, 10H. Liga, San Spin
Dino Rakipović - Andrej Kalea H2H

GDSI21.04.2024 19:00, 6A. Liga, Ponikve
Andrej Adanić - Josip Šimić H2H

GDSI22.04.2024 17:30, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Goran Tišljarić H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Herljević - Slaven Bušić H2H

GDSI22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Domagoj Penić H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Mateo Perković H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin
Alan Legin - Dorian Tepić H2H

GDSI23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje
Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

Turnir04.05.2024
GDSI Challenger 2024
Više...

ATP News