Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Tihana Jelinović224:024:56
2. Adrijana Nedić224:024:96
3. Maja Baumschabel312:422:305
4. Marijana Jelić212:218:154
5. Andreja Šlopar300:67:363


Zadnji rezultati


2B. Liga (ž)
26.9.2021. - Trnje
Maja Baumschabel66
Marijana Jelić42


3B. Liga
26.9.2021. - Ponikve
Ognjen Prelog6010
Vjekoslav Gadanac268


9H. Liga
26.9.2021. - Trnje
Luka Pandža66
Ivan Mijić33


3A. Liga
26.9.2021. - Šalata
Dario Večerić66
Petra Kopić23


2A. Liga
26.9.2021. - Trnje
Ivan Matić76
Damir Kipčić60


10D. Liga
26.9.2021. - Tk Maksimir
Nino Pavičić66
Tomo Brkić42


6F. Liga
26.9.2021. - Chromos Savica
Ivan Lekšić6410
Tomislav Stvorić260


5F. Liga
26.9.2021. - Ponikve
Miroslav Barišić66
Ivan Milinković43


7D. Liga
26.9.2021. - Mladost
Filip Lažnjak66
Ivan Jović(2)02


5G. Liga
26.9.2021. - Trnje
Davor Sitar66
Hrvoje Brlečić00


7D. Liga
26.9.2021. - Staro Trnje
Zdenko Mićanović66
Hrvoje Jurina02


6B. Liga
26.9.2021. - Mladost
Domagoj Zlački1610
Josip Matić616


9E. Liga
26.9.2021. - Rudeš
Dragan Čičak76
Miroslav Pašagić51


6C. Liga
26.9.2021. - Trnje
Andrej Adanić66
Mario Mojsinović33


7E. Liga
26.9.2021. - Trnje
Davor Kalanj66
Filip Gvardijan34


6E. Liga
26.9.2021. - Tenis centar Tolić
Enrico Fraviga66
Vedran Matošević12


3C. Liga
26.9.2021. - Trnje
Mario Sermek166
Bruno Lukić611


10B. Liga
26.9.2021. - Chromos Savica
Dino Blažeka4610
Bojan Koprivčić637


6A. Liga
26.9.2021. - Tolić
Neven Vidmar6315
Hrvoje Rajaković3613


8E. Liga
26.9.2021. - Chromos Savica
Sebastijan Zelić66
Denis Cedilak22

Neodigrani susreti




Rang lista

O rang listi:

Za rang listu se uzimaju zadnjih 5 odigranih sezona koje je igrač odigrao, u zadnjih 12 mjeseci.

Rang lista se ažurira na početku svake sezone (svakih mjesec dana).

Čemu služi: (samo za singl ligu)
Rang lista se koristi za kreiranje liga na početku ljetnog perioda (1.4).
Rang lista se koristi za postavljanje nositelja na turnirima.

Bodovanje za rang listu možete vidjeti ovdje.

Klikom na bodove prokraj igrača možete vidjeti detaljni ispis zbroja osvojenih bodova.








 IgračBodovi
1Fiket / Petrinić10666
2Jakšić / Ozimec9999
3Dobrović / Kušec9890
4Kovačić / Habuš8777
5Ištvanić / Maričić7110
6Vuletić /Kipčić6889
7Henc / Pleše5669
8Brkljačić / Vučković5260
9Mačkić / Milas4557
10Marković /Vidović4149
11Lautar / Škrgatić3927
12Galić / Paić3337
13Rotim / Mudronja2891
14Mirtl / Starešinić2861
15Šagud / Črnigoj2572
16Špoljarec / Kralj2448
17Jakšić / Mlinarić2444
18Grubelić / Rukljač2056
19Samodol / Karadzole1979
20Krišković / Račić1929
21Rotim / Rotim1926
22Mačkić / Ozimec1780
23Rotim / Vukoja1749
24Turković / Capek1682
25Mačkić / Krišković1631
26Adanić / Šipušić1628
27Rosandić / Filipčić1484
28Završak /Završak1437
29Čaklović /Martinović1188
30Mucić /Sermek1186
31Grgurić / Delalić990
32Pavić / Knežević957
33Dragičević / Ranogajec946
34Lažnjak / Prgomet858
35Durlen /Zrno850
36Somek / Bračić792
37Nedić / Živković759
38Popović / Biškup748
39Keleuva / Crnjac741
40Horvatić / Janković693
41Turković / Horvatić693
42Turkalj / Sušić616
43Kallay / Valpotić593
44Vukoja / Vukoja528
45Marjanović / Klasan445
46Kodba / Špes441
47Rosandić / Pranjić396
48Vučković / Periša396
49Pavić / Tušek225
50Marjanović / Lukić(2)222
51Tadić / Tadić220
52Vojvoda / Ramušćak204
53Gugić / Jantoljak198
54Vujnović / Matanović178
55Tartaglia / Dumičić176
56Knezović / Mlinarić165
57Durlen / Zlački132
58Kodba / Stričević117
59Lušić /Pavlin97
60Mlinarić / Bursić59
61Šušak / Zelić59
62Majstorovic / Josipović44
63Knezović / Mlinarić44
64Lisjak / Tomec44
65Kavelj / Ivezić20
66Radošić / Vidović13
67Zlački / Muha0
68Đapić / Matić0
69Mrzak / Bukvić0
Chat



Kalendar
Prošlo:

26.09.2021 18:00, 2A. Liga, Trnje
Damir Kipčić - Ivan Matić
26.09.2021 19:30, 9D. Liga, Trnje
Filip Šimunović - Matko Vukmanović
Dolazi:

GDSI27.09.2021 10:00, 4A. Liga, Trnje
Filip Pavić - Goran Russo H2H

GDSI27.09.2021 16:00, 8D. Liga, TK Travnjak
Marko Lukić(2) - Antonio Franković H2H

GDSI27.09.2021 16:00, 10C. Liga, Concordia
Nino Maksan - Hrvoje Marušić H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 8H. Liga, Maksimir
Marko Štefančić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 6B. Liga, Chromos
Josip Matić - Kristian Runtas H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 7A. Liga, Tolić
Domagoj Karl - Matija Posavec H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 5H. Liga, Špansko
Mate Batinić - Mario Glavan H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 8E. Liga, Sopot
Sebastijan Zelić - Denaj Novak H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 9B. Liga, Mladost
Bruno Bumbak - Branko Cindro H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Tino Kirin - Mario Sermek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 10E. Liga, Špansko
Vladimir Miklić - Boris Vranešević H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga, Staro Trnje
Saša Grgurić - Neven Špehar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 7C. Liga, Concordia
Ensar Husković - Borna Micelli H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 8G. Liga, Maksimir
Saša Žugaj - Moris Čavić H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI27.09.2021 20:00, Parovi 6B. Liga, Ponikve
Turkalj / Sušić - Vukoja / Vukoja H2H

GDSI27.09.2021 20:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Anton Mužić - Damir Kecko H2H

GDSI27.09.2021 20:30, 7F. Liga, Špansko
Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI27.09.2021 21:30, 7F. Liga, Prince
Igor Totić - Leon Pleslić H2H

GDSI28.09.2021 07:00, 9C. Liga, Trnje
Alen Bejuk - Luka Šmalcelj H2H

GDSI28.09.2021 16:00, 9H. Liga, Mladost
Mihael Trkulja - Luka Pandža H2H

GDSI28.09.2021 16:00, 7E. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Domagoj Lazanin H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Davor Sitar H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Hrvoje Lafter H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 8D. Liga, Špansko
Ivan Rezić - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 2A. Liga, Ravnice
Damir Kipčić - Ivan Fiket H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 6F. Liga, Sopot
Tomislav Stvorić - Mario Valpotić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 4B. Liga, Rudeš
Šimun Rotim - Gorki Bratim H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 6F. Liga, src sopot
Mario Valpotić - Tomislav Stvorić H2H

GDSI28.09.2021 18:00, 10C. Liga, Sopot
Nino Maksan - Mihael Šafarić H2H

GDSI28.09.2021 18:00, 6D. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Marušić - Dino Zarić H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 7F. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Robby Bauer H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 5E. Liga, Chromos
Davor Posavec - Renato Knežević H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 4C. Liga, Mladost
Ivan Rotim - Tomislav Đapić H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 8A. Liga, Mladost
Matej Lovrić - Srđan Hebar H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Alen Jelovac - Karlo Larma H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 5C. Liga, Maksimir
Vjenceslav Vukoja - Miro Smiljanic H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 3C. Liga, Veternica
Tino Kirin - Ivan Jović H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 08:00, 8H. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI29.09.2021 11:00, 5C. Liga, Trnje
Marin Knezović - Miro Smiljanic H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mark Štefanac H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Mark Štefanac - Robert Krajačić H2H

GDSI29.09.2021 16:00, 5D. Liga, Mladost
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI29.09.2021 16:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Jović - Vlado Suša H2H

GDSI29.09.2021 17:00, 8B. Liga, Staro Trnje
Alen Perić - Frane Kalcina H2H

GDSI29.09.2021 17:00, 9E. Liga, Špansko
Dragan Čičak - Goran Bistrički H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), TK Match Dubrava
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 10C. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Mihael Šafarić H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Slaven Bušić H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Veternica
Marko Mikeš - Osvit Somek H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 10B. Liga, Sopot
Darko Bišćan - Filip Krunić H2H

GDSI29.09.2021 19:00, 2A. Liga, Staro Trnje
Ivan Matić - Ivan Fiket H2H

GDSI29.09.2021 19:00, 5H. Liga, Špansko
Mate Batinić - Tomislav Trtanj H2H

GDSI29.09.2021 20:00, 8G. Liga, Chromos Savica
Saša Žugaj - Dražen Martinović H2H

GDSI29.09.2021 20:00, 7D. Liga, kod Kutije Šibica
Domagoj Penić - Karlo Fantoni H2H

GDSI29.09.2021 21:00, PRIJATELJSKA, Rudeš
Tomislav Polić - Juraj Vištica H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 10A. Liga, Ponikve
Karlo Larma - Tomislav Šavora H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Staro Trnje
Kristina Crnković - Katarina Ivić H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 8B. Liga, Mladost
Dejan Ljuština - Alen Perić H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Tino Kirin - Ivan Cerinski H2H

GDSI30.09.2021 18:00, 2A. Liga (ž), Mladost
Suraja Poštić - Marina Granić H2H

GDSI30.09.2021 18:00, Parovi 1. Liga, San Spin
Henc / Pleše - Galić / Paić H2H

GDSI30.09.2021 18:00, 3A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Hrvoje Lafter H2H

GDSI30.09.2021 19:00, 5C. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI30.09.2021 21:00, 8C. Liga, Maksimir
Damir Rožmarić - Marko Pavić(1) H2H

Administracija30.9.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News