Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Andrej Adanić112:012:13
2. Domagoj Krišković112:012:13
3. Jozo Perić200:42:242
4. Marijan Stričević000:00:00
5. Tomislav Jurašić000:00:00


Zadnji rezultati


5F. Liga
7.12.2021. - Šalata
Domagoj Krišković66
Jozo Perić10


8E. Liga
7.12.2021. - Chromos
Borna Žarko66
Boris Antunović10


2B. Liga
7.12.2021. - Prince
Hrvoje Lafter76
Marko Lautar53


8H. Liga
7.12.2021. - Ravnice
Adam Landeka167
Zoran Bohaček605


1. Liga
6.12.2021. - Ponikve
Kristijan Petrinić77
Nikola Čolak66


7F. Liga
6.12.2021. - Ponikve
Josip Tečer77
Tomislav Polić66


6B. Liga
6.12.2021. - Ravnice
Dražen Mihaliček656
Alen Hlevnjak174


7D. Liga
6.12.2021. - Mladost
Domagoj Zdilar616
Hrvoje Orešković261


5E. Liga
6.12.2021. - Ponikve
Valentin Mrak66
Domagoj Tomec11


6A. Liga
6.12.2021. - kod Kutije Šibica
Domagoj Vlak66
Danijel Lijović22


2B. Liga
6.12.2021. - Tenis centar Zaprešić
Dario Večerić66
Goran Kovačić40


3A. Liga
6.12.2021. - Ponikve
Domagoj Olujić636
David Bišić363


2A. Liga
6.12.2021. - Concordia
Pave Mudronja66
Ivan Leskovar23


8E. Liga
6.12.2021. - Concordia
Borna Žarko66
Nino Maksan13


5F. Liga
6.12.2021. - Top Spin
Andrej Adanić66
Jozo Perić01


8B. Liga
5.12.2021. - Concordia
Luka Duboković66
Ivan Ivo Penić10


Parovi 3B. Liga
5.12.2021. - Šalata
Mačkić / Ozimec66
Jelavić / Likić24


7H. Liga
5.12.2021. - Oranice
Filip Badanjak6411
Iva Horvat369


5H. Liga
5.12.2021. - Špansko
Zdenko Mićanović2710
Martin Sertić667


4C. Liga
5.12.2021. - Ponikve
Davor Šelendić66
Krunoslav Lovrić11

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Adam Landeka
2Alan Legin
3Aleksandar Norsic
4Aleksandar Radojčić
5Alen Crnjac
6Alen Hlevnjak
7Alen Perić
8Ambrozije Letica
9Andrej Adanić
10Andrej Bajić
11Ante Fofić
12Antonio Franković
13Bojan Koprivčić
14Boris Antunović
15Boris Vranešević
16Borna Žarko
17Branko Cindro
18Bruno Bumbak
19Bruno Kodba
20Dalibor Smoljanović
21Damir Jadrić
22Damir Kecko
23Damir Kipčić
24Danijel Lijović
25Dario Pavlović
26Dario Večerić
27Darko Bišćan
28Darko Završak
29David Bišić
30David Hrvatin
31Davor Kalanj
32Davor Šelendić
33Dean Bertoncelj
34Denis Čuljak
35Denis Ištvanić
36Denis Rački
37Dino Blažeka
38Domagoj Krišković
39Domagoj Mandić
40Domagoj Nosić
41Domagoj Olujić
42Domagoj Penić
43Domagoj Šušković
44Domagoj Tomec
45Domagoj Vlak
46Domagoj Zdilar
47Domagoj Zlački
48Dominko Blažević
49Dragan Čičak
50Drago Veselčić
51Dražen Barić
52Dražen Mihaliček
53Dražen Zrno
54Duško Govorko
55Edi Zoričić
56Edin Humić
57Emil Krznarić
58Enrico Fraviga
59Filip Lisjak
60Filip Baburak
61Filip Badanjak
62Filip Borić
63Filip Jurić
64Filip Kapelina
65Filip Krunić
66Filip Lažnjak
67Filip Pavić
68Fran Krešić
69Fran Krsto Šercar
70Frane Slišković
71Franjo Sakmardi
72Goran Bistrički
73Goran Ivišić
74Goran Katušin
75Goran Kovačić
76Goran Russo
77Gorki Bratim
78Harry Walker
79Helen Starešinić
80Hesam Qaydi
81Hrvoje Brlečić
82Hrvoje Bursić
83Hrvoje Dorotić
84Hrvoje Jurina
85Hrvoje Lafter
86Hrvoje Marušić
87Hrvoje Orešković
88Hrvoje Šikić
89Hrvoje Špes
90Ilija Dražetić
91Iva Horvat
92Ivan Cutvarić
93Ivan Delač
94Ivan Hrvoje Maljković
95Ivan Ivo Penić
96Ivan Kaurinović
97Ivan Lekšić
98Ivan Leskovar
99Ivan Matić
100Ivan Mijić
101Ivan Milinković
102Ivan Tomulić
103Jan Kallay
104Janko Hranilović
105Jasmin Peco
106Jelena Pranjić
107Josip Cmrečnjak
108Josip Matić
109Josip Seidl
110Josip Strmečki
111Josip Tečer
112Jozo Perić
113Juraj Golubić
114Juraj Obradović
115Juraj Župan
116Karlo Popović
117Karlo Tonković
118Kresimir Boscic
119Krešimir Stipić
120Krešimir Viduka
121Kristijan Petrinić
122Kruno Bakota
123Krunoslav Lovrić
124Lovre Botica
125Luka Bartulović
126Luka Bogdanović
127Luka Crnjaković
128Luka Duboković
129Luka Labar
130Luka Lemić
131Luka Šmalcelj
132Luka Štefanac
133Luka Vidović
134Marijan Lovrinić
135Marijan Stričević
136Marin Njirić
137Mario Kelečić
138Mario Mojsinović
139Mario Valpotić
140Marko Bakić
141Marko Đurković
142Marko Golem
143Marko Habuš
144Marko Lautar
145Marko Marušić
146Marko Matošević
147Marko Mežnarić
148Marko Mikeš
149Marko Mlinarić
150Marko Periša
151Marko Pletikosa
152Marko Punoš
153Marko Škrabić
154Marko Štefančić
155Marko Vadlja
156Martin Jalžabetić
157Martin Sertić
158Martin Šoštar
159Matea Maravić
160Matej Luburić
161Matej Petrić
162Matija Kazalicki
163Matija Kobetić
164Matija Posavec
165Mihael Banko
166Mihael Trkulja
167Miroslav Barišić
168Miroslav Salaba
169Moris Čavić
170Nediljko Kovač
171Nenad Čaklović
172Neven Kružljak
173Neven Špehar
174Neza Knez
175Nikola Borovčak
176Nikola Čolak
177Nikola Đikić
178Nino Maksan
179Oskar Fiuri
180Patrick Madach
181Pave Mudronja
182Petar Matić
183Petar Mlinarić
184Robby Bauer
185Romeo Šašić
186Sandro Salopek
187Sanjin Kovacevic
188Saša Grgurić
189Saša Marinović
190Saša Marković
191Saša Posavčević
192Sebastian Tin Sebastijan
193Siniša Lelak
194Slaven Tomić
195Srđan Hebar
196Stefan Arsić
197Stjepan Marinčević
198Stjepan Vudrag
199Stjepan Žitnik
200Tihomir Smuđ
201Tino Kirin
202Tom Jasak
203Tomislav Belošić
204Tomislav Guja
205Tomislav Jurašić
206Tomislav Kranjec
207Tomislav Maraković
208Tomislav Polić
209Tomislav Pržulj
210Tomislav Štokić
211Tomislav Zastavnik
212Tonko Čupić
213Valentin Mrak
214Vedran Batrla
215Vedran Benić
216Vedran Mihelčić
217Vedran Mucić
218Vice Mandaric
219Viktor Obrol
220Vladimir Benić
221Vladimir Miklić
222Vladimir Štruk
223Vladimir Vučković
224Vlatko Jakupčić
225Zdenko Mićanović
226Zlatko Antonić
227Zlatko Brbić
228Zlatko Vidačković
229Zoran Bohaček
230Zoran Margić
231Zvonimir Brizar
232Željko Crljenica


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

Nema dolazećih...


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

Nema odlazećih...
Chat



Kalendar
Prošlo:

07.12.2021 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Marko Periša
Trenutno se igra:

07.12.2021 20:00, 6C. Liga, Špansko
Goran Bistrički - Josip Matić
Dolazi:

GDSI07.12.2021 21:00, 8B. Liga, Triumph
Luka Crnjaković - Luka Duboković H2H

GDSI07.12.2021 21:00, 7E. Liga, Maksimir
Dario Pavlović - Zoran Margić H2H

GDSI07.12.2021 21:00, 2B. Liga, Trnje
Goran Kovačić - Tino Kirin H2H

GDSI07.12.2021 21:00, 4A. Liga, Oranice
Lovre Botica - Petar Matić H2H

GDSI07.12.2021 21:00, 5E. Liga, San Spin
Domagoj Penić - Valentin Mrak H2H

GDSI07.12.2021 21:00, 7D. Liga, Ponikve
Marko Štefančić - Hrvoje Šikić H2H

GDSI07.12.2021 21:00, 5G. Liga, Ravnice
Marko Marušić - Harry Walker H2H

GDSI07.12.2021 21:00, 5G. Liga, Ravnice
Marko Marušić - Harry Walker H2H

GDSI08.12.2021 09:00, 7E. Liga, Concordia
Nediljko Kovač - Ilija Dražetić H2H

GDSI08.12.2021 09:00, 8A. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Norsic - Edi Zoričić H2H

GDSI08.12.2021 11:00, 8E. Liga, Ponikve
Stefan Arsić - Nino Maksan H2H

GDSI08.12.2021 13:30, 8G. Liga, Trnje
Marko Mežnarić - Jelena Pranjić H2H

GDSI08.12.2021 16:00, 8D. Liga, kod Kutije Šibica
Krešimir Viduka - Tomislav Pržulj H2H

GDSI08.12.2021 20:00, Parovi 4A. Liga, Mladost
Završak /Završak - Rosandić / Filipčić H2H

GDSI08.12.2021 21:00, 6B. Liga, Triumph
Dražen Mihaliček - Jasmin Peco H2H

GDSI08.12.2021 21:00, Parovi 4B. Liga, Ponikve
Škrgatić /Beler - Čaklović /Martinović H2H

GDSI08.12.2021 21:00, 7H. Liga, Ponikve
Vlatko Jakupčić - Iva Horvat H2H

GDSI08.12.2021 21:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Josip Cmrečnjak - Marko Škrabić H2H

GDSI08.12.2021 21:00, 6D. Liga, Concordia
Stjepan Marinčević - Matija Kobetić H2H

GDSI09.12.2021 15:00, 8E. Liga, Chromos
Boris Antunović - Nino Maksan H2H

GDSI09.12.2021 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Matić - Saša Marković H2H

GDSI09.12.2021 20:00, 3A. Liga, Trnje
Dominko Blažević - Matija Kazalicki H2H

GDSI09.12.2021 21:00, 5A. Liga, Triumph
Ivan Tomulić - Sanjin Kovacevic H2H

GDSI09.12.2021 21:00, 9D. Liga, kod Kutije Šibica
Martin Jalžabetić - Vladimir Miklić H2H

GDSI09.12.2021 21:00, 9A. Liga, Špansko
Darko Bišćan - Edin Humić H2H

GDSI10.12.2021 09:00, 8F. Liga, kod Kutije Šibica
Saša Marinović - Marko Vadlja H2H

GDSI10.12.2021 12:00, 7B. Liga, Trnje
Drago Veselčić - Sandro Salopek H2H

GDSI10.12.2021 13:30, 4D. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Darko Završak H2H

GDSI10.12.2021 17:00, 5E. Liga, San Spin
Domagoj Penić - Domagoj Tomec H2H

GDSI10.12.2021 20:00, 8C. Liga, Concordia
Alan Legin - Srđan Hebar H2H

GDSI10.12.2021 20:00, 4A. Liga, Medveščak
Hrvoje Špes - Lovre Botica H2H

GDSI10.12.2021 20:00, 8D. Liga, Concordia
Marijan Lovrinić - Antonio Franković H2H

GDSI10.12.2021 20:00, 9B. Liga, Triumph
Martin Šoštar - Dino Blažeka H2H

GDSI10.12.2021 21:00, 7H. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Batrla - Mihael Trkulja H2H

GDSI10.12.2021 21:00, 8E. Liga, Ponikve
Ivan Mijić - Stefan Arsić H2H

GDSI10.12.2021 21:00, 6F. Liga, Špansko
Luka Bartulović - Marko Đurković H2H

GDSI10.12.2021 21:00, 5F. Liga, Ponikve
Andrej Adanić - Marijan Stričević H2H

GDSI11.12.2021 10:00, 8G. Liga, TK Hrvoje (Brestje)
Marko Mežnarić - Boris Vranešević H2H

GDSI11.12.2021 10:00, 2A. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Ivan Leskovar H2H

GDSI11.12.2021 11:00, 7A. Liga, San Spin
Ivan Hrvoje Maljković - Filip Lisjak H2H

GDSI11.12.2021 13:00, 6C. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Goran Bistrički H2H

GDSI11.12.2021 14:00, 5C. Liga, Chromos
Frane Slišković - Franjo Sakmardi H2H

GDSI11.12.2021 14:00, 3C. Liga, Ponikve
Marko Golem - Petar Mlinarić H2H

GDSI11.12.2021 15:00, 3A. Liga, Oranice
David Bišić - Marko Habuš H2H

GDSI11.12.2021 15:00, 5B. Liga, Špansko
Tomislav Guja - Domagoj Zlački H2H

GDSI11.12.2021 16:00, 7F. Liga, Ponikve
Tomislav Polić - Hrvoje Jurina H2H

GDSI11.12.2021 16:00, 8H. Liga, Trnje
Karlo Popović - Adam Landeka H2H

GDSI11.12.2021 16:00, 4D. Liga, TK Movens
Duško Govorko - Dražen Zrno H2H

GDSI11.12.2021 16:00, 8H. Liga, Chromos
Zoran Bohaček - Slaven Tomić H2H

GDSI11.12.2021 16:00, 5H. Liga, Chromos
Ivan Lekšić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI11.12.2021 17:00, 7H. Liga, Oranice
Mihael Trkulja - Iva Horvat H2H

GDSI11.12.2021 18:00, 6E. Liga, kod Kutije Šibica
Tomislav Štokić - Damir Jadrić H2H

GDSI11.12.2021 18:00, 8F. Liga, kod Kutije Šibica
Saša Marinović - Luka Bogdanović H2H

GDSI11.12.2021 18:00, 5F. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Marijan Stričević H2H

GDSI11.12.2021 19:30, 6B. Liga, Trnje
Marko Punoš - Alen Hlevnjak H2H

GDSI11.12.2021 20:00, 8C. Liga, kod Kutije Šibica
Srđan Hebar - Alan Legin H2H

GDSI11.12.2021 20:00, 4B. Liga, Trnje
Domagoj Nosić - Alen Crnjac H2H

GDSI11.12.2021 21:00, 7D. Liga, Špansko
Hrvoje Orešković - Hrvoje Šikić H2H

GDSI12.12.2021 10:00, 6B. Liga, Top Spin
Marko Punoš - Dražen Mihaliček H2H

GDSI12.12.2021 10:00, 7A. Liga, San Spin
Fran Krsto Šercar - Filip Lisjak H2H

GDSI12.12.2021 11:00, 6F. Liga, Špansko
Luka Bartulović - Željko Crljenica H2H

GDSI12.12.2021 12:00, 4D. Liga, Chromos Savica
Zlatko Antonić - Dražen Zrno H2H

GDSI12.12.2021 13:00, 8G. Liga, Triumph
Marko Bakić - Marko Mežnarić H2H

GDSI12.12.2021 14:00, 5C. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Frane Slišković H2H

GDSI12.12.2021 15:00, 4A. Liga, Špansko
David Hrvatin - Hrvoje Špes H2H

GDSI12.12.2021 15:00, 6B. Liga, Trnje
Alen Hlevnjak - Jasmin Peco H2H

GDSI12.12.2021 17:00, 3B. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Bruno Kodba H2H

GDSI12.12.2021 17:00, 6C. Liga, Top Spin
Saša Marković - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI12.12.2021 17:00, 7F. Liga, Rudeš
Hrvoje Jurina - Luka Šmalcelj H2H

GDSI12.12.2021 19:00, 4A. Liga, Mladost
Petar Matić - Luka Labar H2H

GDSI12.12.2021 19:00, 9D. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Vladimir Miklić H2H

GDSI12.12.2021 20:00, 8F. Liga, Chromos Savica
Marko Vadlja - Bruno Bumbak H2H

GDSI12.12.2021 20:00, 6G. Liga, Triumph
Ivan Kaurinović - Tomislav Maraković H2H

GDSI13.12.2021 19:00, Parovi 2. Liga, Tenis centar Zaprešić
Glavan / Večerić - Fiket / Petrinić H2H

GDSI13.12.2021 21:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Lovre Botica - David Hrvatin H2H

GDSI13.12.2021 21:00, 7D. Liga, Ponikve
Hrvoje Orešković - Marko Štefančić H2H

GDSI13.12.2021 21:00, 5A. Liga, Ravnice
Sanjin Kovacevic - Denis Ištvanić H2H

GDSI13.12.2021 21:00, 5F. Liga, Ponikve
Jozo Perić - Marijan Stričević H2H

GDSI14.12.2021 13:00, 8E. Liga, Ponikve
Borna Žarko - Stefan Arsić H2H

GDSI14.12.2021 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Marko Periša H2H

GDSI14.12.2021 21:00, 4A. Liga, Oranice
Petar Matić - David Hrvatin H2H

GDSI14.12.2021 21:00, 2B. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Hrvoje Lafter H2H

GDSI14.12.2021 21:00, 5G. Liga, Triumph
Harry Walker - Tom Jasak H2H

GDSI15.12.2021 08:00, 7F. Liga, Ravnice
Denis Rački - Tomislav Polić H2H

GDSI15.12.2021 09:00, 8A. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Norsic - Ambrozije Letica H2H

GDSI15.12.2021 21:00, 2B. Liga, Triumph
Dario Večerić - Tino Kirin H2H

GDSI16.12.2021 21:00, 6F. Liga, Špansko
Luka Bartulović - Vladimir Štruk H2H

GDSI16.12.2021 21:00, 7F. Liga, Triumph
Josip Tečer - Luka Šmalcelj H2H

GDSI16.12.2021 21:00, 5G. Liga, San Spin
Marko Marušić - Filip Lažnjak H2H

GDSI17.12.2021 21:00, 2B. Liga, Ponikve
Tino Kirin - Marko Lautar H2H

GDSI19.12.2021 16:00, 8G. Liga, Špansko
Boris Vranešević - Marko Bakić H2H

GDSI19.12.2021 17:00, 6F. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Matej Luburić H2H

GDSI21.12.2021 19:00, 2B. Liga, Rudeš
Tino Kirin - Gorki Bratim H2H

GDSI21.12.2021 20:00, 5A. Liga, Trnje
Sanjin Kovacevic - Hrvoje Bursić H2H

Administracija28.12.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.12.2021 21:00, 2B. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Marko Lautar H2H

Administracija30.12.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.12.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.12.2021
Kraj sezone 2021/12

ATP News