Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Hrvoje Špes224:025:136
2. Ivan Fiket112:012:33
3. Marin Njirić100:29:131
4. Tomislav Kovačević100:24:121
5. Ognjen Prelog100:23:121


Zadnji rezultati


3C. Liga
17.4.2024. - Trnje
Hrvoje Špes66
Tomislav Kovačević31


2B. Liga
17.4.2024. - Prince
Ante Soldo3610
Hrvoje Lafter638


Parovi 2A. Liga
17.4.2024. - Špansko
Rotim / Rotim77
Rosandić / Jovanović65


9E. Liga
17.4.2024. - Tenis centar Tolić
Petar Fekete66
Goran Katušin24


9E. Liga
17.4.2024. - Tenis centar Tolić
Petar Fekete66
Dejan Marendić31


5A. Liga
17.4.2024. - Trnje
Marko Šutalo66
Domagoj Gregov24


2A. Liga
17.4.2024. - Trnje
Nikola Čolak66
Monika Likić33


9B. Liga
17.4.2024. - Trnje
Marko Babić66
Adrijan Jakšić01


6B. Liga
17.4.2024. - Tolić
David Hrvatin5610
Marko Jadrijević727


3A. Liga (ž)
17.4.2024. - Veternica
Diana Konsuo6010
Petra Rebernjak263


6G. Liga
17.4.2024. - Staro Trnje
Sven Hojski66
Vjenceslav Vukoja22


8C. Liga
17.4.2024. - Trnje
Ivan Žgela66
Domagoj Grbeša11


10H. Liga
17.4.2024. - Top Ten
Mario Dragija66
Dražen Martinović13


8A. Liga
16.4.2024. - Ponikve
Tomislav Polić4712
Filip Draženović6510


8C. Liga
16.4.2024. - Ravnice
Zoran Margić66
Domagoj Grbeša42


1. Liga (ž)
16.4.2024. - Prince
Lara Pavelić Karamatić66
Gorana Legac34


11B. Liga
16.4.2024. - Ravnice
Ivan Odak66
Josip Buzov41


3C. Liga
16.4.2024. - Mladost
Hrvoje Špes67
Marin Njirić45


7H. Liga
15.4.2024. - Prečko
Saša Marković66
Nino Pavičić30

Neodigrani susreti
Kratka pravila

 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Lige
Igrači se nalaze u ligama od pet igrača i igraju jednokružno, svak sa svakim.
 
Dogovaranje susreta
Igrači sami dogovaraju lokaciju i vrijeme odigravanja susreta, te sami plaćaju termin.
Igrači su obavezni ostvariti kontakt sa ostalim igračima lige u prvih 7 dana.
 
 
Odigravanje susreta
Igraju se dva seta, a pri rezultatu 1-1 u setovima, igra se tie-break do 10. Ako su oba igrača suglasna, može se odigrati i redovni treći set i prijavljuje se takav rezultat.
 
Bodovanje
Za odigrani susret dobija se 1 bod, za odigrani susret i pobjedu 3 boda.
 
Napredovanje i ispadanje iz lige
Pobjednik lige napreduje u ligu više.
Posljednji (ili posljednja dvojica, ovisno o ligi) ispadaju u nižu ligu.
 
Novi igrači
Odbor igrača odlučuje o svrstavanju novog igrača . 
 
Odsutnost iz lige (zamrznut status)
Igrači mogu najaviti odsudstvo iz lige, te pri povratku nastavljaju u ligi koju su izborili plasmanom prije najave odsustva.
 
Rang lista igrača
Službena rang lista igrača formira se na kraju svake sezone, na osnovi bodova koje je igrač skupio u zadnjih 5 sezona u kojima je igrao.
Za rang listu uzima se u obzir samo zadnjih 12 mjeseci.
 
Neodigrani susreti
Igrač koji smatra da ima pravo na bodove za neodigrani susret treba poslati zahtjev za dodjelu bodova.
Ako igrač nije poslao mail igračima moje lige 10 dana prije kraja sezone, nema pravo na bodove ukoliko ne uspije dogovoriti susrete.
Na kraju sezone odbor igrača lige kontaktira igrače i donosi odluku o dodjeljivanju bodova.
 
Kotizacija
Igrači za sudjelovanje u ligi plaćaju kotizaciju.
Detalje o kotizaciji i uplati možete pročitati ovdje .
 
 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent5AEEDBD0-11EC-4815-8152-F30394AC437D
Objavljeno: 9.4.2017. (Danko Greiner)








Kalendar

Trenutno se igra:

17.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Filip Herljević
17.04.2024 17:00, Parovi 1. Liga, Ponikve
Krišković / Štefančić - Salopek / Fiket
Dolazi:

GDSI17.04.2024 18:00, 6B. Liga, Ravnice
Vanja Baljak - Robert Novak H2H

GDSI17.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia
Filip Sakač - Mihovil Magdic H2H

GDSI17.04.2024 21:00, 6F. Liga, Oranice
Mario Mojsinović - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI18.04.2024 16:00, Parovi 3A. Liga, Mladost
Turkalj / Govorko - Penić / Klenkar H2H

GDSI18.04.2024 17:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Neven Špehar H2H

GDSI18.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H

GDSI18.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marko Galić H2H

GDSI18.04.2024 18:00, 11E. Liga, Ravnice
Damir Jurić - Domagoj Eklić H2H

GDSI18.04.2024 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Marko Ferek H2H

GDSI18.04.2024 18:30, 5D. Liga, Staro Trnje
Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H

GDSI19.04.2024 11:00, 3A. Liga, Trnje
Marin Rađa - Alen Ontl H2H

GDSI19.04.2024 15:30, 8E. Liga, Trnje
Aleksandar Krstev - Igor Tvrtković H2H

GDSI19.04.2024 17:00, 7G. Liga, Concordia
Luka Švastec - Luka Vlašić H2H

GDSI19.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 9G. Liga, Staro Trnje
Bartol Žic - Damir Pirić H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 6H. Liga, Trnje
Bruno Fičur - Zoran Sladoljev H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir
Duje Lozić - Marko Erceg H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Danijel Mutak - Antun Milišić H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 10B. Liga, TK Maja
Marcel Ivančić - Saša Bajić H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 10H. Liga, Tk Prečko
Josip Seidl - Dražen Martinović H2H

GDSI19.04.2024 19:00, 8D. Liga, Trnje
Patrik Pokrivka - Tomislav Maraković H2H

GDSI19.04.2024 20:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Vedran Babić - Matej Luburić H2H

GDSI19.04.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje
Robert Bogut - Luka Šmalcelj H2H

GDSI20.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić
Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H

GDSI20.04.2024 09:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Matija Sivec H2H

GDSI20.04.2024 10:00, 8H. Liga, Špansko
Filip Pažanin - Josip Tošić H2H

GDSI20.04.2024 11:00, 6E. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Matej Luburić H2H

GDSI20.04.2024 12:00, 3D. Liga, Top Spin
Kristijan Matijašević - Marko Lautar H2H

GDSI20.04.2024 15:00, 9D. Liga, Ponikve
Tihomir Maršić - Vedran Ćatić H2H

GDSI20.04.2024 17:00, 8G. Liga, Concordia
Ivan Sobota - Alen Alić H2H

GDSI20.04.2024 17:00, 7B. Liga, Chromos Savica
Bruno Bauer - Luka Bartulović H2H

GDSI20.04.2024 18:00, 10C. Liga, Oranice
Marijan Lovrinić - Toma Majić H2H

GDSI21.04.2024 08:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H

GDSI21.04.2024 10:30, 5D. Liga, Staro Trnje
Miroslav Pinkas - Ivan Prgomet H2H

GDSI21.04.2024 16:00, 7H. Liga, Špansko
Marin Sorić - Nino Pavičić H2H

GDSI21.04.2024 18:00, 10H. Liga, San Spin
Dino Rakipović - Andrej Kalea H2H

GDSI21.04.2024 19:00, 6A. Liga, Ponikve
Andrej Adanić - Josip Šimić H2H

GDSI22.04.2024 17:30, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Goran Tišljarić H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Herljević - Slaven Bušić H2H

GDSI22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Domagoj Penić H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Mateo Perković H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin
Alan Legin - Dorian Tepić H2H

GDSI23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje
Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

Turnir04.05.2024
GDSI Challenger 2024
Više...

ATP News