Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Saša Smrk325:426:287
2. Goran Katušin213:219:124
3. Stjepan Banović112:19:73
4. Hrvoje Ditrih201:415:222
5. Filip Brkić000:00:00


Zadnji rezultati


6F. Liga
9.12.2022. - kod Kutije Šibica
Saša Smrk3711
Hrvoje Ditrih669


5D. Liga
9.12.2022. - Chromos Savica
Domagoj Kriskovic66
Roman Karem31


4A. Liga
9.12.2022. - Top Spin
Matija Kobetić76
Borna Vučkić-Herkov54


7H. Liga
9.12.2022. - Trnje
Nediljko Kovač66
Romeo Šašić00


1. Liga
9.12.2022. - Oranice
Andrej Bajić66
Domagoj Olujić22


6C. Liga
9.12.2022. - Špansko
Tomislav Polić3610
Davor Palčec638


6A. Liga
9.12.2022. - Top Spin
Domagoj Penić66
Anton Bošnjak11


3B. Liga
8.12.2022. - Trnje
Dominik Birtić66
Monika Likić12


3B. Liga
8.12.2022. - Medveščak
Ivan Jović636
Kenan Mačkić463


6F. Liga
8.12.2022. - kod Kutije Šibica
Stjepan Banović3612
Saša Smrk6110


6H. Liga
8.12.2022. - TK Trešnjevka
Silvije Majić66
Tomislav Belošić24


5H. Liga
8.12.2022. - Mladost
Davor Kalanj76
Dražen Zrno62


8B. Liga
8.12.2022. - Ponikve
Alan Legin66
Rino Ružir33


7B. Liga
8.12.2022. - Tk Maksimir
Dražen Brašnić66
Tihomir Maršić21


7C. Liga
8.12.2022. - Agram Centar
Drago Veselčić66
Dado Ćavar41


Parovi 4C. Liga
7.12.2022. - kod Kutije Šibica
Završak / Završak66
Čaklović / Martinović33


7D. Liga
7.12.2022. - Špansko
Mate Batinić66
Matej Čičak00


5F. Liga
7.12.2022. - Oranice
Filip Naglić76
Yuriy Levchuk51


5A. Liga
7.12.2022. - Ponikve
Željko Crljenica76
Stefan Arsić62

Neodigrani susreti
Tenis liga - drugi gradovi


Zagreb
Split
Zadar
Velika Gorica
Mostar
Rijeka
Široki Brijeg
Tuzla
Čitluk
Rovinj
Pakrac
Biograd

 


 

Objavljeno: 6.5.2018. (Danko Greiner)




Chat



Kalendar
Prošlo:

09.12.2022 20:00, 9A. Liga, Mladost
Aljoša Šarac - Lena Momčilović
09.12.2022 20:00, 5D. Liga, Chromos Savica
Domagoj Kriskovic - Roman Karem
Dolazi:

GDSI10.12.2022 10:00, 7D. Liga, Top Spin
Mate Batinić - Mateja Antolković H2H

GDSI10.12.2022 10:00, 7D. Liga, kod Kutije Šibica
Matej Čičak - Marijan Lovrinić H2H

GDSI10.12.2022 10:00, 7F. Liga, Winner
Vanja Kralj - Tadej Pešl H2H

GDSI10.12.2022 11:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Krešimir Buden - Božo Kelić H2H

GDSI10.12.2022 11:00, 7E. Liga, Ponikve
Ivica Bobek - Luka Šmalcelj H2H

GDSI10.12.2022 11:00, Parovi 1. Liga, Ponikve
Fiket / Vuković - Lisac / Starešinić H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 7F. Liga, Špansko
Tomislav Jajac - Dario Rebić H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 4A. Liga, Mladost
Matija Kobetić - Zoran Sladoljev H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 5A. Liga, Triumph
Ivona Nemec - Stefan Arsić H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 8A. Liga, kod Kutije Šibica
Adam Landeka - Ivan Bacan H2H

GDSI10.12.2022 13:00, 5C. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Miho Franković H2H

GDSI10.12.2022 15:00, 8A. Liga, Špansko
Adam Mehtić - Adam Landeka H2H

GDSI10.12.2022 15:00, 5F. Liga, Rudeš
Filip Naglić - Marko Đurković H2H

GDSI10.12.2022 16:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Filip Brkić - Saša Smrk H2H

GDSI10.12.2022 17:00, 5B. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Miroslav Barišić H2H

GDSI10.12.2022 17:00, 8B. Liga, TK Špansko
Kruno Huskanović - Jan Krešić H2H

GDSI10.12.2022 17:00, 5A. Liga, Top Spin
Željko Crljenica - Bruno Bauer H2H

GDSI10.12.2022 18:00, 4D. Liga, Mladost
Nino Gugić - Petar Matić H2H

GDSI10.12.2022 18:00, 5G. Liga, Rudeš
Mario Valpotić - Neven Krnić H2H

GDSI10.12.2022 19:30, 8C. Liga, Mladost
Suraja Poštić - Ana Marinković H2H

GDSI10.12.2022 20:00, 7B. Liga, Ponikve
Sebastian Tin Sebastijan - Robert Trivunčević H2H

GDSI10.12.2022 20:00, 4C. Liga, Trnje
Josip Škof - Vlado Suša H2H

GDSI11.12.2022 08:00, 7F. Liga, Maksimir
Adrijan Jakšić - Tomislav Jajac H2H

GDSI11.12.2022 08:30, 5H. Liga, Top Spin
Zlatko Antonić - Dražen Zrno H2H

GDSI11.12.2022 09:00, 7C. Liga, Ponikve
Antun Milišić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI11.12.2022 10:00, 8B. Liga, Oranice
Kruno Huskanović - Danijel Jurič H2H

GDSI11.12.2022 11:00, 7E. Liga, Ponikve
Ivica Bobek - Damir Pirić H2H

GDSI11.12.2022 11:00, 8B. Liga, San Spin
Jan Krešić - Zoran Bohaček H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 3A. Liga, Tenis centar Zaprešić
Andrija Kartelo - Ivan Tomulić H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 5C. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Denis Rački H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 5E. Liga, Oranice
Filip Pavić - Mario Kelečić H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 5F. Liga, Ponikve
Aleksandar Radojčić - Filip Naglić H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 4C. Liga, Oranice
Vlado Suša - Roko Spahija H2H

GDSI11.12.2022 13:00, 5G. Liga, Rudeš
Ivan Preis - Mario Valpotić H2H

GDSI11.12.2022 14:00, 7B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Sebastian Tin Sebastijan - Tihomir Maršić H2H

GDSI11.12.2022 15:00, 2A. Liga, Špansko
Antonio Salopek - Martin Roll H2H

GDSI11.12.2022 15:00, 9A. Liga, Mladost
Adrian Drempetić - Aljoša Šarac H2H

GDSI11.12.2022 16:00, 2B. Liga, Top Spin
Marko Lautar - Nenad Jakšić H2H

GDSI11.12.2022 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Marko Škrabić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI11.12.2022 16:30, 7C. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Stjepan Barić H2H

GDSI11.12.2022 17:00, 7E. Liga, Triumph
Tom Jasak - Luka Šmalcelj H2H

GDSI11.12.2022 18:00, 4B. Liga, San Spin
Miroslav Pinkas - Zoran Muhek H2H

GDSI11.12.2022 18:00, Parovi 4B. Liga, Ponikve
Turkalj / Karl - Draženović / Tolić H2H

GDSI11.12.2022 18:00, 6E. Liga, Top Spin
Pavao Krmpotić - Ivan Mijić H2H

GDSI11.12.2022 19:00, 8A. Liga, Movens
Božo Kelić - Ivan Bacan H2H

GDSI11.12.2022 19:00, 7A. Liga, HAVK Mladost
Josip Šimić - Boris Vranešević H2H

GDSI11.12.2022 20:00, Parovi 1. Liga, Top Spin
Fiket / Vuković - Galić / Paić H2H

GDSI11.12.2022 20:00, 7B. Liga, Triumph
Sebastian Tin Sebastijan - Dražen Brašnić H2H

GDSI11.12.2022 20:00, Parovi 3B. Liga, San Spin
Bursić / Šamanić - Penić / Klenkar H2H

GDSI12.12.2022 07:00, 8A. Liga, Trnje
Adam Mehtić - Ivan Hodoba H2H

GDSI12.12.2022 10:00, 5B. Liga, Špansko
Tihomir Smuđ - Miroslav Barišić H2H

GDSI12.12.2022 17:00, 6C. Liga, Ponikve
Marko Pećušak - Davor Palčec H2H

GDSI12.12.2022 18:00, 4D. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI12.12.2022 21:00, Parovi 2A. Liga, Mladost
Rosandić / Peterlin - Krišković / Kopić H2H

GDSI13.12.2022 11:00, 4A. Liga, Top Spin
Dario Palić - Matija Kobetić H2H

GDSI13.12.2022 16:00, 6C. Liga, Špansko
Davor Palčec - Alen Fehir H2H

GDSI13.12.2022 18:00, 3C. Liga, Špansko
Hrvoje Bursić - Ivan Leskovar H2H

GDSI13.12.2022 18:00, 4D. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Nino Gugić H2H

GDSI13.12.2022 19:00, 2B. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Dejan Kinkela H2H

GDSI13.12.2022 20:30, Parovi 2A. Liga, Top Spin
Krišković / Kopić - Jelavić / Likić H2H

GDSI14.12.2022 16:00, 7F. Liga, Ponikve
Tadej Pešl - Tomislav Jajac H2H

GDSI14.12.2022 20:00, 7E. Liga, Triumph
Luka Šmalcelj - Damir Pirić H2H

GDSI14.12.2022 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Brkljačić / Vučković - Fiket / Vuković H2H

GDSI14.12.2022 21:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Stjepan Banović - Hrvoje Ditrih H2H

GDSI14.12.2022 21:00, 6D. Liga, kod Kutije Šibica
Zoran Margić - Viktor Obrol H2H

GDSI14.12.2022 21:00, Parovi 2B. Liga, Top Spin
Knezović / Jovanović - Gavrilović / Salopek H2H

GDSI15.12.2022 20:00, 2A. Liga, Trnje
Marko Habuš - Matija Kazalicki H2H

GDSI15.12.2022 21:00, 5H. Liga, Top Spin
Hrvoje Vlašić - Davor Kalanj H2H

GDSI16.12.2022 21:00, 5H. Liga, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Dražen Zrno H2H

GDSI17.12.2022 12:00, 5C. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Denis Čuljak H2H

GDSI17.12.2022 14:00, 5G. Liga, Rudeš
Mario Mojsinović - Ivan Preis H2H

GDSI17.12.2022 16:00, Parovi 3B. Liga, Špansko
Penić / Klenkar - Glavan / Večerić H2H

GDSI17.12.2022 20:00, 5H. Liga, Maksimir
Hrvoje Vlašić - Dražen Zrno H2H

GDSI18.12.2022 08:00, 7F. Liga, Maksimir
Dario Rebić - Adrijan Jakšić H2H

GDSI18.12.2022 10:00, 5G. Liga, Špansko
Luka Margeta - Neven Krnić H2H

GDSI18.12.2022 16:00, 5F. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Yuriy Levchuk H2H

GDSI18.12.2022 18:00, 7E. Liga, Triumph
Luka Šmalcelj - Alen Miškec H2H

GDSI19.12.2022 17:00, 6C. Liga, Ponikve
Marko Pećušak - Jozo Perić H2H

GDSI19.12.2022 18:00, Parovi 4B. Liga, Concordia
Muha / Horvat - Draženović / Tolić H2H

GDSI19.12.2022 18:00, 2B. Liga, Ponikve
Dejan Kinkela - Marko Lautar H2H

GDSI19.12.2022 18:00, 4D. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Nino Gugić H2H

GDSI19.12.2022 21:00, Parovi 2A. Liga, Mladost
Jelavić / Likić - Rosandić / Peterlin H2H

GDSI20.12.2022 16:00, Parovi 4B. Liga, Špansko
Turkalj / Karl - Muha / Horvat H2H

GDSI20.12.2022 18:00, 2B. Liga, Špansko
Dejan Kinkela - Mario Sermek H2H

GDSI20.12.2022 20:00, Parovi 3D. Liga, Trnje
Đerek / Greiner - Lemić / Zorić H2H

GDSI22.12.2022 19:00, 3B. Liga, Trnje
Monika Likić - Kenan Mačkić H2H

GDSI22.12.2022 20:00, 2A. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Antonio Salopek H2H

Administracija28.12.2022.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.12.2022 21:00, Parovi 2B. Liga, San Spin
Gavrilović / Salopek - Kovačić / Lautar H2H

Administracija30.12.2022.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.12.2022.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.12.2022
Kraj sezone 2022/12

ATP News