Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Saša Smrk325:426:287
2. Goran Katušin213:219:124
3. Stjepan Banović112:19:73
4. Hrvoje Ditrih201:415:222
5. Filip Brkić000:00:00


Zadnji rezultati


6F. Liga
9.12.2022. - kod Kutije Šibica
Saša Smrk3711
Hrvoje Ditrih669


5D. Liga
9.12.2022. - Chromos Savica
Domagoj Kriskovic66
Roman Karem31


4A. Liga
9.12.2022. - Top Spin
Matija Kobetić76
Borna Vučkić-Herkov54


7H. Liga
9.12.2022. - Trnje
Nediljko Kovač66
Romeo Šašić00


1. Liga
9.12.2022. - Oranice
Andrej Bajić66
Domagoj Olujić22


6C. Liga
9.12.2022. - Špansko
Tomislav Polić3610
Davor Palčec638


6A. Liga
9.12.2022. - Top Spin
Domagoj Penić66
Anton Bošnjak11


3B. Liga
8.12.2022. - Trnje
Dominik Birtić66
Monika Likić12


3B. Liga
8.12.2022. - Medveščak
Ivan Jović636
Kenan Mačkić463


6F. Liga
8.12.2022. - kod Kutije Šibica
Stjepan Banović3612
Saša Smrk6110


6H. Liga
8.12.2022. - TK Trešnjevka
Silvije Majić66
Tomislav Belošić24


5H. Liga
8.12.2022. - Mladost
Davor Kalanj76
Dražen Zrno62


8B. Liga
8.12.2022. - Ponikve
Alan Legin66
Rino Ružir33


7B. Liga
8.12.2022. - Tk Maksimir
Dražen Brašnić66
Tihomir Maršić21


7C. Liga
8.12.2022. - Agram Centar
Drago Veselčić66
Dado Ćavar41


Parovi 4C. Liga
7.12.2022. - kod Kutije Šibica
Završak / Završak66
Čaklović / Martinović33


7D. Liga
7.12.2022. - Špansko
Mate Batinić66
Matej Čičak00


5F. Liga
7.12.2022. - Oranice
Filip Naglić76
Yuriy Levchuk51


5A. Liga
7.12.2022. - Ponikve
Željko Crljenica76
Stefan Arsić62

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Andrej Bajić
Osvajač lige 2021/2022




Andrej Bajić
2021/2022


Ivan Glad
2020/2021


Goran Kovačić
2019/2020


Ivan Leskovar
2018


Tin Antonić
2017


Tim Valpotić
2016


Mario Milas
2015


Mario Milas
2014


Hrvoje Budinčević
2013













 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Andrej Bajić199124334......
2.Neven Špehar198420332......
3.Marko Habuš198216890......
4.Marko Lautar197714483......
5.Goran Kovačić199014337......
6.Roberto Miković199414001......
7.Dario Večerić198512333......
8.Luka Lemić200112332......
9.Matija Kazalicki198111266......
10.Stjepan Žitnik198410451......
11.Miroslav Mlinarić198610447......
12.Ivan Matić198410079......
13.Tomislav Dekalic198010008......
14.Dejan Kinkela19809763......
15.Mario Sermek19889118......
16.Domagoj Olujić19899115......
17.Matko Paić 8335......
18.Hrvoje Lafter19808256......
19.Vjekoslav Gadanac19858079......
20.Antonio Salopek19877959......
21.Bruno Jovanović19987860......
22.Martin Roll19947619......
23.Maja Jaić19837302......
24.Nikola Čolak19837111......
25.Suraja Poštić19947106......
26.Tino Kirin19936969......
27.Neven Horvatić19796893......
28.Ivan Jović19816678......
29.Nenad Jakšić19856669......
30.Goran Russo19776378......
31.Gorki Bratim19816377......
32.Dominik Birtić19896324......
33.Saša Grgurić19826301......
34.Vladimir Vučković19866112......
35.Luka Dobrović19935999......
36.Ivan Novko19925936......
37.Vladimir Rađenović19835781......
38.Petar Mlinarić19965636......
39.Sanjin Kovacevic19885631......
40.Dalibor Smoljanović19875525......
41.Matej Župan19905487......
42.Ana-Maria Lisac 5485......
43.Tihomir Turković19835438......
44.Tin Viduka19935338......
45.Ivan Cerinski19695116......
46.Ivan Tomulić19925079......
47.Dalibor Poplaša 4884......
48.Petar Matić19824884......
49.Željko Samodol19744833......
50.Duško Govorko19874761......
51.Marko Mlinarić19894552......
52.Stipe Rosandić19934455......
53.Monika Likić19924372......
54.Frane Slišković19834156......
55.Vedran Benić19904092......
56.Ivan Glad19803999......
57.Matija Kobetić19843949......
58.Marin Njirić19983861......
59.Vlado Suša19843857......
60.Andrej Adanić19783850......
61.Hrvoje Bursić19873844......
62.Darko Herak19853709......
63.Mateo Perković19913660......
64.Davor Šelendić19713645......
65.Domagoj Krišković19853630......
66.Domagoj Vlak19963619......
67.Zoran Sladoljev19663619......
68.Lovro Lipak19833610......
69.Dominko Blažević19723564......
70.Petra Kopić19943560......
71.Damir Kipčić19773512......
72.Filip Pavić19913498......
73.Marko Stipanović19983476......
74.Ivan Milinković19633454......
75.Marko Šutalo 3432......
76.Juraj Župan19923334......
77.Marko Sirovec19943311......
78.Josip Cmrečnjak19963274......
79.Danko Greiner19763234......
80.Ognjen Prelog19663069......
81.Željko Crljenica19823031......
82.Kenan Mačkić19822986......
83.Luka Mandić19822970......
84.Marko Pletikosa19822970......
85.Krunoslav Lovrić19812937......
86.Bruno Kodba19922869......
87.Robert Krajačić19722863......
88.David Bišić19872838......
89.Antonio Kelava19882817......
90.Tomica Horvatinec19862817......
91.Igor Vrabec19862805......
92.Zlatko Antonić19662761......
93.Martin Sertić19912761......
94.Marko Škrabić19862737......
95.Josip Zorić19952721......
96.Davor Posavec19882706......
97.Tomislav Jurčić19862640......
98.Davor Kalanj19902610......
99.Boris Muha19812596......
100.Renato Knežević19862574......
101.Bojan Poturica 2541......
102.David Hrvatin19922508......
103.Vjenceslav Vukoja19702486......
104.Juraj Radanović19972442......
105.Mario Kelečić19742428......
106.Mario Valpotić19702398......
107.Tihomir Smuđ19792397......
108.Vedran Mucić19832376......
109.Marko Periša19842376......
110.Mario Glavan19762354......
111.Franjo Sakmardi19592332......
112.Šimun Rotim19952326......
113.Filip Naglić19882266......
114.Dražen Zrno 2264......
115.Dario Krišković19862226......
116.Vito Ivanišević20042225......
117.Nikola Bekavac19962211......
118.Goran Ivišić19862200......
119.Domagoj Nosić19802189......
120.Lovre Botica19892178......
121.Petar Knezović19932178......
122.Denis Rački19722161......
123.Sven Hojski19982156......
124.Stefan Arsić19872140......
125.Vedran Mihelčić19902113......
126.Tomislav Trtanj19722112......
127.Jurica Krznarić19982090......
128.Miroslav Salaba19752075......
129.Neven Stipčević19752046......
130.Marin Knezović19852046......
131.Stjepan Miškić19942046......
132.Domagoj Kriskovic19882043......
133.Mate Batinić19732023......
134.Miroslav Barišić19762002......
135.Danijel Lijović19772000......
136.Domagoj Zlački19001980......
137.Miho Franković19801931......
138.Aleksandar Radojčić19681882......
139.Kresimir Boscic19831864......
140.Denis Čuljak19931844......
141.Hrvoje Špes19881828......
142.Boris Bernik19561826......
143.Tomislav Đapić19891815......
144.Marko Punoš19911804......
145.Mate Golemac19951782......
146.Mario Mojsinović19931763......
147.Branko Sabljić19881734......
148.Damir Jadrić19811716......
149.Ivan Lekšić19891716......
150.Josip Matić19801716......
151.Miro Smiljanic19771716......
152.Josip Strmečki19831715......
153.Marko Štefančić19891706......
154.Vedran Anđelić19901678......
155.Saša Smrk19931646......
156.Marko Znamenaček20001631......
157.Vladimir Štruk19851628......
158.Luka Bartulović19801614......
159.Robby Bauer19751612......
160.Viktor Obrol19811562......
161.Marko Đurković19771562......
162.Jakov Pavić19851562......
163.Miroslav Pinkas19881529......
164.Zdenko Mićanović19781524......
165.Matej Luburić19991510......
166.Krešimir Jantoljak19701510......
167.Juraj Obradović19901496......
168.Ivan Fiket19831483......
169.Ivan Leskovar19841481......
170.Ivor Gavrilović19891474......
171.Fran Krsto Šercar19901452......
172.Matej Šamanić19931452......
173.Tomislav Stvorić19851438......
174.Neven Kružljak19881408......
175.Tomislav Krmek19871380......
176.Marta Turkalj19861376......
177.Tom Jasak19901364......
178.Zoran Margić19771362......
179.Jozo Perić19761351......
180.Saša Čaklović20071342......
181.Ivan Hrvoje Maljković19951320......
182.Zoran Čubrilo19671317......
183.Davor Ferković19821276......
184.Ivan Rotim19951254......
185.Filip Lažnjak19911254......
186.Tomislav Kovačević19941232......
187.Goran Bistrički19901213......
188.Goran Katušin19861190......
189.Hrvoje Gregurić19861189......
190.Valentin Mrak19841188......
191.Zvonimir Vlak19891188......
192.Luka Božić19891184......
193.Drago Veselčić19621168......
194.Marin Sorić19791157......
195.Vanja Baljak19831143......
196.Slavko Boldin19971143......
197.Kristian Runtas19811142......
198.Dario Palić19821136......
199.Marko Pavičić19831127......
200.Roko Spahija19971122......
201.Petar Lazarevski19821113......
202.Tomislav Belošić19961105......
203.Alen Crnjac19771100......
204.Marko Pećušak19791085......
205.Marijan Stričević19731083......
206.Bruno Bauer19981078......
207.Iva Horvat (m) 1078......
208.Leon Pleslić19961076......
209.Anton Bošnjak19971070......
210.Bruno Hemen19961056......
211.Davor Palčec19821056......
212.Filip Ćurčić 1055......
213.Alen Fehir 1044......
214.Domagoj Mandić19781035......
215.Tomislav Polić19861026......
216.Sebastian Tin Sebastijan20041000......
217.Patrik Vasung1998997......
218.Luka Korov1995990......
219.Zoran Ranogajec1985990......
220.Daniel Kujundžić-Lujan1898988......
221.Tomislav Prodanović1989968......
222.Tomislav Zastavnik1987968......
223.Marijan Gotić 967......
224.Ante Fofić1990964......
225.Jasmin Peco1980964......
226.Ivan Žgela1989956......
227.Ivo Čavrak1984952......
228.Adrijan Jakšić1990946......
229.Toni Ruščić1994923......
230.Dominik Šalković1996891......
231.Filip Sinković1995891......
232.Nino Pavičić1991873......
233.Domagoj Šušković1984863......
234.Aleksandar Krstev1974858......
235.Branko Cindro1960849......
236.Oskar Fiuri1989845......
237.Vanja Hecer1986842......
238.Vedran Toplak1988842......
239.Filip Draženović 829......
240.Dinko Ljoljo1988825......
241.Moris Čavić1979823......
242.Dražen Mihaliček1987820......
243.Dražen Barić1974818......
244.Nediljko Kovač1966818......
245.Antonijo Petrina1979812......
246.Filip Lisjak1980808......
247.Stjepan Vudrag1986805......
248.Vlaho Stanišić1987799......
249.Nino Gugić1978792......
250.Ivan Soldo1990791......
251.Fran Gerjević1996790......
252.Antonio Šušak1987790......
253.Josip Seidl1956786......
254.Andrija Garofulić1984782......
255.Hrvoje Marušić1971780......
256.Ivan Hodoba1981775......
257.Danijel Šutić1997775......
258.Marko Pranjić1993762......
259.Vlatko Jakupčić1996762......
260.Saša Marković1981733......
261.Sebastijan Zelić1983729......
262.Zlatko Brbić1989729......
263.Luka Margeta1996726......
264.Dario Pavlović1985724......
265.Marko Pavić(1)1988715......
266.Kristian Vuksanović 713......
267.Josip Tečer1995711......
268.Borna Baljak1995710......
269.Bojan Koprivčić1970700......
270.Alan Legin 693......
271.Zvonimir Kardum1994691......
272.Ivan Delač1984684......
273.Ivan Mijić1990679......
274.Damir Rožmarić1983670......
275.Pave Mudronja1998666......
276.Josip Škof1994660......
277.Ignacio Sanz1989658......
278.Saša Marinović1983655......
279.Nenad Čaklović1970650......
280.Karlo Kovačević1993649......
281.Andrej Abramović 643......
282.Davor Sitar1976638......
283.Mihael Trkulja1979631......
284.Tomislav Kranjec1976627......
285.Sergii Zhdyniak1988616......
286.Silvije Majić1972616......
287.Stjepan Banović1982612......
288.Alen Alić1985611......
289.Duško Vukmanović1973609......
290.Stipe Buljan 609......
291.Ivan Parazajder1988607......
292.Luka Šmalcelj1974606......
293.Hesam Qaydi1978602......
294.Adam Landeka1982602......
295.Evelin Tuka1982601......
296.Hrvoje Medved1993597......
297.Darko Završak1973594......
298.Snigo Matutinović1984594......
299.Zoran Muhek1978594......
300.Marko Golem2004594......
301.Ivan Moferdin1984593......
302.Josip Mandurić 588......
303.Boris Antunović1970580......
304.Boris Vranešević 572......
305.Neven Krnić1980572......
306.Roman Karem1993572......
307.Osvit Somek1983572......
308.Hrvoje Ditrih1997570......
309.Matej Čičak1991567......
310.Marijan Lovrinić1955555......
311.Ivica Bobek1987549......
312.Aleksandar Norsic1974533......
313.Nikola Đikić 528......
314.Luka Vlašić1972527......
315.Dejan Marendić1976524......
316.Martin Šoštar1991516......
317.Katarina Ivić (m)1991515......
318.Ivan Bračić1984513......
319.Yuriy Levchuk39506......
320.Slaven Bušić1984506......
321.Zoran Bohaček1956505......
322.Emil Krznarić1986503......
323.Goran Mir 498......
324.Josip Jurišić1993495......
325.Borna Vučkić-Herkov1983495......
326.Velimir Pintar1998494......
327.Mario Biškup1972493......
328.Alen Hlevnjak1991485......
329.Marin Popović1980484......
330.Vanja Kralj1985474......
331.Marin Galić1972462......
332.Marko Matošević1994462......
333.Domagoj Penić1994462......
334.Borna Micelli1980460......
335.Marko Lukić1984459......
336.Tadej Pešl0455......
337.Nikola Borovčak1995445......
338.Andrija Kartelo1983445......
339.Edi Zoričić1983442......
340.Filip Sakač1993442......
341.Matej Lovrić1992442......
342.Marko Legvard1988440......
343.Filip Borić2000440......
344.Hrvoje Jurina1990434......
345.Filip Herljević1996425......
346.Damir Pirić1984420......
347.Ivan Ivo Penić1968418......
348.Ivan Preis1968418......
349.Martin Jalžabetić1977412......
350.Marko Vuleta1988407......
351.Vedran Batrla1993405......
352.Romeo Šašić1970403......
353.Dado Ćavar1979398......
354.Jan Kallay2005396......
355.Juraj Golubić1992394......
356.Jure Marić1992392......
357.Harald Brandt1996390......
358.Emil Avdić2004388......
359.Eldin Basic1972381......
360.Bruno Bumbak1993381......
361.Karlo Fantoni1982373......
362.Antun Milišić1984370......
363.Ivan Vinšćak1984363......
364.Dražen Martinović1967359......
365.Darko Bišćan1969357......
366.Alen Miškec1976357......
367.Dražen Brašnić1976355......
368.Boris Čižmešija1990352......
369.Ivan Vukoja1989352......
370.Tomislav Mijić1968329......
371.Mateja Antolković1991324......
372.Dario Rebić1975323......
373.Ante Sentić1984319......
374.Petar Pandžić1992317......
375.Dinka Dumičić 315......
376.Mladen Hochberger1946314......
377.Stjepan Marinčević 314......
378.Darko Sedak-Benčić 313......
379.Krešimir Viduka1958312......
380.Dino Blažeka1990311......
381.Srđan Hebar1981311......
382.Pavao Krmpotić1982302......
383.Marin Merćep1998301......
384.Matija Šimunić1988298......
385.Ivor Ramov1982293......
386.Danijel Jurič1981290......
387.Domagoj Karl1996288......
388.Viktor Bartolic1993287......
389.Tomislav Guja1988285......
390.Karlo Popović1992276......
391.Josip Tošić1985274......
392.Andrej Kalea1977267......
393.Martin Marinac2004266......
394.Marko Prgeša1987264......
395.Filip Cetina1992264......
396.Leo Šimić 264......
397.Lovro Sobočan2000264......
398.Ivan Rezić1996264......
399.Hrvoje Vlašić1987264......
400.Edin Dubinovic1986255......
401.Krunoslav Cokol1983243......
402.Toma Majić 243......
403.Marko Mikulec1993242......
404.Dragan Čičak1969238......
405.Antonio Jakšić1997236......
406.Mate Đaković1983235......
407.Neven Polak 234......
408.Nikola Klepac1978234......
409.Filip Brkić1990234......
410.Davorin Tadić1979234......
411.Borna Čuljak1995230......
412.Ivo Benedik1987230......
413.Marko Vadlja1988228......
414.Marko Plaftarić 223......
415.Dragutin Oreški1991223......
416.Janko Hranilović1979222......
417.Goran Kušec1978222......
418.Marko Pandurić1984221......
419.Mihovil Telišman1987220......
420.Robert Gluhaković1990215......
421.Lovre Smirčić1981213......
422.Karlo Klečina1987210......
423.Tomislav Markač1983210......
424.Edin Humić1985208......
425.Dean Bertoncelj1968208......
426.Vice Mandaric1979206......
427.Tihomir Maršić1987205......
428.Hrvoje Šarić1996198......
429.Domagoj Lazanin1993196......
430.Miroslav Pašagić1982188......
431.Tomislav Jajac 184......
432.Dario Brkić2000182......
433.Daniel Strihić1993176......
434.Bruno Mikuš2001175......
435.Alen Bejuk 175......
436.Adam Mehtić1989175......
437.Ana Marinković1997169......
438.Bojan Fabris1984169......
439.Saša Žugaj1977169......
440.Arton Glocke1988166......
441.Branislav Rubčić1965166......
442.Vjekoslav Hraste1993162......
443.Tomislav Pržulj1982158......
444.Luka Lokin1986158......
445.Marko Bakić 151......
446.Marko Kovač (2)1987150......
447.Zvonimir Tomečak1969149......
448.Marko Tolić 148......
449.Matej Baletić 146......
450.Filip Badanjak1985146......
451.Stjepan Eškinja1979143......
452.Dora Ernoić1996140......
453.Paolo Vuga1996138......
454.Krešimir Buden1974136......
455.Marija Kopljar1980135......
456.Nino Maksan1977131......
457.Goran Filipović1987131......
458.Rade Munjas1963129......
459.Maja Ciglar1974126......
460.Ivana Bergam 122......
461.Luka Duboković1972119......
462.Matija Svedrović1989119......
463.Neven Vidmar1976118......
464.Marko Čolić1993118......
465.Mario Tičinović2003117......
466.Matea Maravić1995116......
467.Deni Rajčić1991116......
468.Marija Vašarević 111......
469.Josip Gucić1991107......
470.Ivan Odak1978106......
471.Ivan Belcar1989105......
472.Nikola Bibić1995105......
473.Vanja Perenčević 104......
474.Tomislav Bačić 104......
475.Filip Dobrinić1996104......
476.Aljoša Šarac1989104......
477.Mihael Šafarić1991100......
478.Emil Tedeschi199499......
479.Petar Rilović196398......
480.Ivan Kermeci198893......
481.Damir Jurić196392......
482.Stjepan Barić197688......
483.Fehim Alić195486......
484.Filip Krunić198886......
485.Petar Marić200185......
486.Jelena Pranjić (m)197980......
487.Ivan Bacan198579......
488.Adrian Drempetić197379......
489.Lena Momčilović 78......
490.Mario Vrdoljak199378......
491.Hrvoje Grilec199077......
492.Ante Stjepandić198677......
493.Matej Pejković198475......
494.Teo Vurnek199570......
495.Hrvoje Čačić 65......
496.Borna Starčević200261......
497.Vito Baljak200060......
498.Ivan Galić198759......
499.Jan Krešić199959......
500.Josip Dodoš198153......
501.Karlo Larma198453......
502.Filip Seličanec199853......
503.Luka Đuričković199347......
504.Zoran Perenčević198947......
505.Maja Cerinski (m)197446......
506.Luka Diklić199146......
507.Marko Gračanin197944......
508.Tonko Čupić199444......
509.Dragan Tejić198543......
510.Rino Ružir199840......
511.Sasa Eldovic198039......
512.Hrvoje Orešković197939......
513.Kazimir Mikašek195435......
514.Ljuan Dobruna197430......
515.Luka Bartolić199329......
516.Mario Borko199729......
517.Marko Vukušić199027......
518.Mateo Penava199327......
519.Sanja Strpić (M)199026......
520.Tomo Brkić199726......
521.Borislav Radat200026......
522.Luka Filipović199223......
523.Ivan Gazić198023......
524.Vladimir Miklić198423......
525.Kruno Huskanović197320......
526.Božo Kelić198720......
527.Bojan Tkalčić197918......
528.Siniša Lelak197918......
529.Marko Peraić198518......
530.Zlatko Vidačković197212......
531.Anita Dananić19739......
532.Domagoj Tomec19790......
533.Zoran Knežević19820......
534.Saša Kalac19860......
535.Marko Grubeša19970......
536.Mario Žigulić 0......
Chat



Kalendar
Prošlo:

09.12.2022 20:00, 9A. Liga, Mladost
Aljoša Šarac - Lena Momčilović
09.12.2022 20:00, 5D. Liga, Chromos Savica
Domagoj Kriskovic - Roman Karem
Dolazi:

GDSI10.12.2022 10:00, 7D. Liga, Top Spin
Mate Batinić - Mateja Antolković H2H

GDSI10.12.2022 10:00, 7D. Liga, kod Kutije Šibica
Matej Čičak - Marijan Lovrinić H2H

GDSI10.12.2022 10:00, 7F. Liga, Winner
Vanja Kralj - Tadej Pešl H2H

GDSI10.12.2022 11:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Krešimir Buden - Božo Kelić H2H

GDSI10.12.2022 11:00, 7E. Liga, Ponikve
Ivica Bobek - Luka Šmalcelj H2H

GDSI10.12.2022 11:00, Parovi 1. Liga, Ponikve
Fiket / Vuković - Lisac / Starešinić H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 7F. Liga, Špansko
Tomislav Jajac - Dario Rebić H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 4A. Liga, Mladost
Matija Kobetić - Zoran Sladoljev H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 5A. Liga, Triumph
Ivona Nemec - Stefan Arsić H2H

GDSI10.12.2022 12:00, 8A. Liga, kod Kutije Šibica
Adam Landeka - Ivan Bacan H2H

GDSI10.12.2022 13:00, 5C. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Miho Franković H2H

GDSI10.12.2022 15:00, 8A. Liga, Špansko
Adam Mehtić - Adam Landeka H2H

GDSI10.12.2022 15:00, 5F. Liga, Rudeš
Filip Naglić - Marko Đurković H2H

GDSI10.12.2022 16:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Filip Brkić - Saša Smrk H2H

GDSI10.12.2022 17:00, 5B. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Miroslav Barišić H2H

GDSI10.12.2022 17:00, 8B. Liga, TK Špansko
Kruno Huskanović - Jan Krešić H2H

GDSI10.12.2022 17:00, 5A. Liga, Top Spin
Željko Crljenica - Bruno Bauer H2H

GDSI10.12.2022 18:00, 4D. Liga, Mladost
Nino Gugić - Petar Matić H2H

GDSI10.12.2022 18:00, 5G. Liga, Rudeš
Mario Valpotić - Neven Krnić H2H

GDSI10.12.2022 19:30, 8C. Liga, Mladost
Suraja Poštić - Ana Marinković H2H

GDSI10.12.2022 20:00, 7B. Liga, Ponikve
Sebastian Tin Sebastijan - Robert Trivunčević H2H

GDSI10.12.2022 20:00, 4C. Liga, Trnje
Josip Škof - Vlado Suša H2H

GDSI11.12.2022 08:00, 7F. Liga, Maksimir
Adrijan Jakšić - Tomislav Jajac H2H

GDSI11.12.2022 08:30, 5H. Liga, Top Spin
Zlatko Antonić - Dražen Zrno H2H

GDSI11.12.2022 09:00, 7C. Liga, Ponikve
Antun Milišić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI11.12.2022 10:00, 8B. Liga, Oranice
Kruno Huskanović - Danijel Jurič H2H

GDSI11.12.2022 11:00, 7E. Liga, Ponikve
Ivica Bobek - Damir Pirić H2H

GDSI11.12.2022 11:00, 8B. Liga, San Spin
Jan Krešić - Zoran Bohaček H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 3A. Liga, Tenis centar Zaprešić
Andrija Kartelo - Ivan Tomulić H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 5C. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Denis Rački H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 5E. Liga, Oranice
Filip Pavić - Mario Kelečić H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 5F. Liga, Ponikve
Aleksandar Radojčić - Filip Naglić H2H

GDSI11.12.2022 12:00, 4C. Liga, Oranice
Vlado Suša - Roko Spahija H2H

GDSI11.12.2022 13:00, 5G. Liga, Rudeš
Ivan Preis - Mario Valpotić H2H

GDSI11.12.2022 14:00, 7B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Sebastian Tin Sebastijan - Tihomir Maršić H2H

GDSI11.12.2022 15:00, 2A. Liga, Špansko
Antonio Salopek - Martin Roll H2H

GDSI11.12.2022 15:00, 9A. Liga, Mladost
Adrian Drempetić - Aljoša Šarac H2H

GDSI11.12.2022 16:00, 2B. Liga, Top Spin
Marko Lautar - Nenad Jakšić H2H

GDSI11.12.2022 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Marko Škrabić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI11.12.2022 16:30, 7C. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Stjepan Barić H2H

GDSI11.12.2022 17:00, 7E. Liga, Triumph
Tom Jasak - Luka Šmalcelj H2H

GDSI11.12.2022 18:00, 4B. Liga, San Spin
Miroslav Pinkas - Zoran Muhek H2H

GDSI11.12.2022 18:00, Parovi 4B. Liga, Ponikve
Turkalj / Karl - Draženović / Tolić H2H

GDSI11.12.2022 18:00, 6E. Liga, Top Spin
Pavao Krmpotić - Ivan Mijić H2H

GDSI11.12.2022 19:00, 8A. Liga, Movens
Božo Kelić - Ivan Bacan H2H

GDSI11.12.2022 19:00, 7A. Liga, HAVK Mladost
Josip Šimić - Boris Vranešević H2H

GDSI11.12.2022 20:00, Parovi 1. Liga, Top Spin
Fiket / Vuković - Galić / Paić H2H

GDSI11.12.2022 20:00, 7B. Liga, Triumph
Sebastian Tin Sebastijan - Dražen Brašnić H2H

GDSI11.12.2022 20:00, Parovi 3B. Liga, San Spin
Bursić / Šamanić - Penić / Klenkar H2H

GDSI12.12.2022 07:00, 8A. Liga, Trnje
Adam Mehtić - Ivan Hodoba H2H

GDSI12.12.2022 10:00, 5B. Liga, Špansko
Tihomir Smuđ - Miroslav Barišić H2H

GDSI12.12.2022 17:00, 6C. Liga, Ponikve
Marko Pećušak - Davor Palčec H2H

GDSI12.12.2022 18:00, 4D. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI12.12.2022 21:00, Parovi 2A. Liga, Mladost
Rosandić / Peterlin - Krišković / Kopić H2H

GDSI13.12.2022 11:00, 4A. Liga, Top Spin
Dario Palić - Matija Kobetić H2H

GDSI13.12.2022 16:00, 6C. Liga, Špansko
Davor Palčec - Alen Fehir H2H

GDSI13.12.2022 18:00, 3C. Liga, Špansko
Hrvoje Bursić - Ivan Leskovar H2H

GDSI13.12.2022 18:00, 4D. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Nino Gugić H2H

GDSI13.12.2022 19:00, 2B. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Dejan Kinkela H2H

GDSI13.12.2022 20:30, Parovi 2A. Liga, Top Spin
Krišković / Kopić - Jelavić / Likić H2H

GDSI14.12.2022 16:00, 7F. Liga, Ponikve
Tadej Pešl - Tomislav Jajac H2H

GDSI14.12.2022 20:00, 7E. Liga, Triumph
Luka Šmalcelj - Damir Pirić H2H

GDSI14.12.2022 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Brkljačić / Vučković - Fiket / Vuković H2H

GDSI14.12.2022 21:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Stjepan Banović - Hrvoje Ditrih H2H

GDSI14.12.2022 21:00, 6D. Liga, kod Kutije Šibica
Zoran Margić - Viktor Obrol H2H

GDSI14.12.2022 21:00, Parovi 2B. Liga, Top Spin
Knezović / Jovanović - Gavrilović / Salopek H2H

GDSI15.12.2022 20:00, 2A. Liga, Trnje
Marko Habuš - Matija Kazalicki H2H

GDSI15.12.2022 21:00, 5H. Liga, Top Spin
Hrvoje Vlašić - Davor Kalanj H2H

GDSI16.12.2022 21:00, 5H. Liga, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Dražen Zrno H2H

GDSI17.12.2022 12:00, 5C. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Denis Čuljak H2H

GDSI17.12.2022 14:00, 5G. Liga, Rudeš
Mario Mojsinović - Ivan Preis H2H

GDSI17.12.2022 16:00, Parovi 3B. Liga, Špansko
Penić / Klenkar - Glavan / Večerić H2H

GDSI17.12.2022 20:00, 5H. Liga, Maksimir
Hrvoje Vlašić - Dražen Zrno H2H

GDSI18.12.2022 08:00, 7F. Liga, Maksimir
Dario Rebić - Adrijan Jakšić H2H

GDSI18.12.2022 10:00, 5G. Liga, Špansko
Luka Margeta - Neven Krnić H2H

GDSI18.12.2022 16:00, 5F. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Yuriy Levchuk H2H

GDSI18.12.2022 18:00, 7E. Liga, Triumph
Luka Šmalcelj - Alen Miškec H2H

GDSI19.12.2022 17:00, 6C. Liga, Ponikve
Marko Pećušak - Jozo Perić H2H

GDSI19.12.2022 18:00, Parovi 4B. Liga, Concordia
Muha / Horvat - Draženović / Tolić H2H

GDSI19.12.2022 18:00, 2B. Liga, Ponikve
Dejan Kinkela - Marko Lautar H2H

GDSI19.12.2022 18:00, 4D. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Nino Gugić H2H

GDSI19.12.2022 21:00, Parovi 2A. Liga, Mladost
Jelavić / Likić - Rosandić / Peterlin H2H

GDSI20.12.2022 16:00, Parovi 4B. Liga, Špansko
Turkalj / Karl - Muha / Horvat H2H

GDSI20.12.2022 18:00, 2B. Liga, Špansko
Dejan Kinkela - Mario Sermek H2H

GDSI20.12.2022 20:00, Parovi 3D. Liga, Trnje
Đerek / Greiner - Lemić / Zorić H2H

GDSI22.12.2022 19:00, 3B. Liga, Trnje
Monika Likić - Kenan Mačkić H2H

GDSI22.12.2022 20:00, 2A. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Antonio Salopek H2H

Administracija28.12.2022.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.12.2022 21:00, Parovi 2B. Liga, San Spin
Gavrilović / Salopek - Kovačić / Lautar H2H

Administracija30.12.2022.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.12.2022.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.12.2022
Kraj sezone 2022/12

ATP News