Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Drago Veselčić112:110:83
2. Tom Jasak101:28:101
3. Željko Crljenica000:00:00
4. Hrvoje Ditrih000:00:00
5. Mihovil Magdic000:00:00


Zadnji rezultati


7G. Liga
14.7.2024. - Ponikve
Drago Veselčić6418
Tom Jasak2616


9A. Liga
14.7.2024. - TK Maja
Božo Kelić66
Ivan Didović21


6D. Liga
14.7.2024. - Staro Trnje
Marko Đurković2610
Bruno Bauer646


11A. Liga
14.7.2024. - Trnje
Jelena Pranjić (m)6310
Nikola Milić165


1. Liga (ž)
14.7.2024. - Prince
Gorana Legac66
Jasna Horvat14


7F. Liga
14.7.2024. - Trnje
Zvonimir Kardum66
Eugen Aleksić44


6F. Liga
14.7.2024. - Špansko
Domagoj Mandić66
Mario Mojsinović43


6F. Liga
14.7.2024. - Mladost
Roko Smoljan3710
Domagoj Mandić654


10C. Liga
13.7.2024. - TK Grof
Marko Tolić66
Tin Papišta10


5F. Liga
13.7.2024. - Trnje
Boris Muha66
Hrvoje Brlečić44


1. Liga
13.7.2024. - Veternica
Neven Špehar66
Ante Soldo22


6H. Liga
13.7.2024. - Staro Trnje
Vedran Babić76
Ivan Sobota53


9A. Liga
13.7.2024. - Staro Trnje
Luka Đuričković66
Marko Čačić30


2B. Liga
13.7.2024. - Trnje
Ivan Fiket76
Luka Marjanović53


4C. Liga
13.7.2024. - Staro Trnje
Mario Švec66
Marko Mikeš22


9H. Liga
13.7.2024. - ŠRC Klaka
Dominik Barbarić6610
Luka Šmalcelj707


10A. Liga
13.7.2024. - Veternica
Ante Bašić66
Krešimir Viduka03


9F. Liga
13.7.2024. - Trnje
David Pruša5610
Robert Bogut742


9B. Liga
13.7.2024. - Trnje
Igor Majstorović66
Dino Rakipović32

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Andrej Bajić
Osvajač lige 2022/2023




Andrej Bajić
2022/2023


Andrej Bajić
2021/2022


Ivan Glad
2020/2021


Goran Kovačić
2019/2020


Ivan Leskovar
2018


Tin Antonić
2017


Tim Valpotić
2016


Mario Milas
2015


Mario Milas
2014


Hrvoje Budinčević
2013













 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Neven Špehar19849667......
2.Ante Soldo19949555......
3.Antonio Salopek19878332......
4.Andrej Bajić19917000......
5.Nenad Jakšić19857000......
6.Goran Kovačić19906445......
7.Nikola Čolak19836445......
8.Ivan Leskovar19846003......
9.Saša Grgurić19825585......
10.Ivan Fiket19835560......
11.Stjepan Žitnik19845484......
12.Saša Čaklović20074770......
13.Alen Ontl19794667......
14.Marko Lautar19774594......
15.Sanjin Kovacevic19884178......
16.Mario Švec19804151......
17.Martin Roll19944000......
18.Hrvoje Lafter19803779......
19.Petar Mlinarić19963732......
20.Luka Marjanović19833707......
21.Hrvoje Špes19883557......
22.Matija Rubeša 3462......
23.Goran Tišljarić 3411......
24.Darko Herak19853411......
25.Marko Galić19883362......
26.Dominik Šalković19962992......
27.Miroslav Pinkas19882970......
28.Marin Njirić19982965......
29.Marko Mrkić19912891......
30.Ognjen Prelog19662817......
31.Igor Vrabec19862620......
32.Mateo Perković19912572......
33.Tino Kirin19932521......
34.Ivan Lekšić19892508......
35.Dalibor Smoljanović19872343......
36.Marko Sirovec19942244......
37.Petar Pazin19852244......
38.Petar Lazarevski19822244......
39.Marko Mlinarić19892227......
40.Marko Borojević19962226......
41.Goran Kušec19782225......
42.Vladimir Vučković19862223......
43.Gorki Bratim19812079......
44.Filip Herljević19962046......
45.Ivor Gavrilović 2013......
46.Dorian Škreb212001......
47.Dominko Blažević19721980......
48.Domagoj Penić19941980......
49.Duško Govorko19871947......
50.Stipe Rosandić19931881......
51.Tomislav Kovačević19941878......
52.Boris Muha19811848......
53.Slaven Bušić19841782......
54.Patrik Mesec19981782......
55.Karlo Tonković19981779......
56.Kristijan Matijašević19771778......
57.Ensar Husković19891716......
58.Matej Luburić19991694......
59.Denis Čuljak19931672......
60.Marko Mikeš 1617......
61.Luka Mandić19821584......
62.Josip Strmečki19831584......
63.Goran Russo19771584......
64.Tin Herenčić19911584......
65.Bruno Jovanović19981556......
66.Lordan Hristov19941551......
67.David Hrvatin19921540......
68.Mario Sermek19881482......
69.Goran Ivišić19861419......
70.Tomislav Jurčić19861419......
71.Danko Greiner19761386......
72.Domagoj Mandić19781364......
73.Denis Rački19721349......
74.Marin Rađa19851335......
75.Filip Ćurčić 1320......
76.Zoran Sladoljev19661298......
77.Vlado Suša19841287......
78.Lovre Botica19891287......
79.Juraj Radanović19971287......
80.Vedran Babić19891276......
81.Ivan Tomulić19921254......
82.Hrvoje Brlečić19831254......
83.Andrej Adanić19781254......
84.David Miholić20011236......
85.Davor Kalanj19901232......
86.Marko Štefančić19891232......
87.Natko Peter20001232......
88.Marko Đurković19771217......
89.Ivan Novko19921188......
90.Gabriel Gutierrez19921188......
91.Matija Kazalicki19811186......
92.Miroslav Salaba19751173......
93.Andrija Špoljar20001136......
94.Ivan Rezić19961129......
95.Luka Bartulović19801129......
96.Josip Šimić19861100......
97.Alen Crnjac19771100......
98.Mario Mojsinović19931078......
99.Petar Matić19821078......
100.Yuriy Levchuk391056......
101.Marko Jadrijević20001056......
102.Damir Kipčić19771037......
103.Jasmin Peco19801012......
104.Ivan Prgomet19941012......
105.Krešimir Jantoljak19701012......
106.Hrvoje Bursić1987990......
107.Hrvoje Gregurić1986990......
108.Robert Krajačić1972990......
109.Sven Hojski1998990......
110.Željko Crljenica1982946......
111.Robby Bauer1975938......
112.Stjepan Miškić1994924......
113.Filip Lažnjak1991924......
114.Luka Švastec1992924......
115.Ivo Čavrak1984924......
116.Neven Krnić1980901......
117.Dejan Tešić1990894......
118.Bruno Kodba1992891......
119.Dejan Kinkela1980889......
120.Matija Kobetić1984889......
121.Jura Škrlec1990888......
122.Filip Pažanin1998881......
123.Iva Horvat (m) 865......
124.Domagoj Krišković1985858......
125.Miro Glagolić1981858......
126.Robert Novak1977858......
127.Ivan Žgela1989856......
128.Karlo Sokol2000840......
129.Ivan Sobota1993837......
130.Davor Ferković1982836......
131.Bruno Bauer1998835......
132.Dražen Zrno 820......
133.Josip Škof1994792......
134.Kristijan Lacković1993792......
135.Krunoslav Lovrić1981792......
136.Stefan Arsić1987792......
137.Vlaho Stanišić1987792......
138.Tomislav Špiljak1994792......
139.Jozo Perić1976779......
140.Josip Matić1980777......
141.Ivan Vujnović1992777......
142.Kresimir Boscic 777......
143.Karlo Kovačević1993775......
144.Mario Kelečić1974761......
145.Marko Ferek1979733......
146.Saša Marković1981733......
147.Roko Smoljan 729......
148.Davor Sitar1976726......
149.Patrik Pokrivka1999724......
150.Drago Veselčić1962714......
151.Tom Jasak1990704......
152.Filip Naglić1988703......
153.Fran Mataga2002689......
154.Nino Pavičić1991686......
155.Antonio Surjan Žanko1984685......
156.Marko Babić1995685......
157.Karlo Jalžabetić1995685......
158.Borna Milković2004674......
159.Matko Paić1993667......
160.Monika Likić1992666......
161.Marko Pletikosa1982660......
162.Vjenceslav Vukoja1970660......
163.Ivan Soldo1990645......
164.Ivan Milinković1963643......
165.Marin Sorić1979629......
166.Matko Jurlina1994601......
167.Oskar Fiuri1989600......
168.Aleksandar Krstev1974598......
169.Marko Šutalo 594......
170.Vedran Mucić1983594......
171.Neven Horvatić1979592......
172.Alen Lacković1998588......
173.Hrvoje Ditrih1997574......
174.Antun Čelebija2002572......
175.Tomislav Maraković 569......
176.Duško Vukmanović1973567......
177.Goran Katušin1986561......
178.Ivan Antunović2004557......
179.Aleksandar Radojčić1968548......
180.Danijel Lijović1977540......
181.Ante Zrna1993528......
182.Tomislav Grgić1984528......
183.Eugen Aleksić1999525......
184.Anton Bošnjak1997517......
185.Filip Draženović 508......
186.Ivan Horvat (2)1990502......
187.Zvonimir Kardum1994499......
188.Dominik Klobučar1994496......
189.Ante Obrovac1991496......
190.Domagoj Šušković1984493......
191.Donat Barišić1992491......
192.Vanja Baljak1983484......
193.Saša Smrk1993479......
194.Ivan Delač1984479......
195.Mihovil Magdic1982479......
196.Vanja Kralj1985476......
197.Zoran Margić1977474......
198.Tihana Jelinović (M) 472......
199.Filip Barišić1993470......
200.Domagoj Gregov1989462......
201.Marko Gračak1980462......
202.Neven Stipčević1975462......
203.Tomislav Đapić1989462......
204.Marin Mašić1992457......
205.Stipe Buljan 454......
206.Matija Sivec1999440......
207.Tomislav Mijić 430......
208.Luka Vlašić1972425......
209.Hrvoje Vlašić1987418......
210.Stjepan Barić1976418......
211.Domagoj Kriskovic1988409......
212.Josip Tečer1995407......
213.Emil Krznarić1986405......
214.Andrej Kalea1977401......
215.Dalibor Mlakar1975400......
216.Bojan Koprivčić1970397......
217.Mario Glavan1976396......
218.Zlatko Brbić1989393......
219.Tomislav Murat1993381......
220.Alen Alić1985368......
221.Tomislav Polić1986356......
222.Vedran Ćatić1980353......
223.Tihomir Maršić1987353......
224.Tihomir Nikolić1974353......
225.Bartol Žic1995353......
226.Andrej Konjevod1998352......
227.Nikola Beljan2001345......
228.Adrijan Jakšić1990342......
229.Domagoj Grbeša1993335......
230.Ivan Glad1980333......
231.Luka Lemić2001333......
232.Marko Cvjetko1973314......
233.Dejan Marendić1976314......
234.Dario Pavlović1985314......
235.Danijel Šutić1997308......
236.Hrvoje Rajaković1988308......
237.Petar Rilović1963302......
238.Tomislav Belošić1996301......
239.Mate Golemac1995297......
240.Ivan Jović1981296......
241.Josip Seidl1956294......
242.Mario Dragija1993293......
243.Filip Brkić1990293......
244.Alen Preldžić1977293......
245.Hamza Suljić1994288......
246.Alan Legin 287......
247.Siniša Svetec1977285......
248.Vlatko Jakupčić1996284......
249.Marko Mikulec1993283......
250.Boris Martinec1988282......
251.Ivan Ivo Penić1968282......
252.Hrvoje Medved1993271......
253.Krešimir Buden1974267......
254.Luka Zrna1994264......
255.Matej Jurić1998264......
256.Hrvoje Žunić1993264......
257.Bruno Fičur1998264......
258.Saša Bajić1974262......
259.Filip Lukas1998260......
260.Marko Tolić 260......
261.Marko Blazinarić1997260......
262.Josip Tošić1985257......
263.Ivan Didović1994256......
264.Luka Đuričković1993250......
265.Alen Bejuk 248......
266.Tomislav Kranjec1976247......
267.Marko Martinovic1984245......
268.Zoran Ranogajec1985242......
269.Danijel Mutak1976241......
270.Tomislav Jajac 239......
271.Robert Ćosić1997238......
272.Dominik Barbarić1995238......
273.Matej Cvetko1990238......
274.David Pruša1990237......
275.Andrija Garofulić1984233......
276.Igor Tvrtković1982232......
277.Bruno Grubešić1979231......
278.Marko Šimić1991229......
279.Slaven Vuletić1976220......
280.Dino Rakipović1993216......
281.Marko Plaftarić 214......
282.Marko Erceg1995209......
283.Petar Fekete1995209......
284.Duje Lozić1995208......
285.Antonio Jakšić1997204......
286.Božo Kelić1987202......
287.Krešimir Viduka1958201......
288.Ivan Vasić1987200......
289.Dean Bertoncelj1968200......
290.Renato Horvat1972199......
291.Lovre Šarlija1996198......
292.Marin Galić1972198......
293.Antonijo Petrina1979195......
294.Kristijan Posavec1976193......
295.Mario Rončević1984192......
296.Nediljko Kovač1966191......
297.Mihael Trkulja1979191......
298.Zoran Bohaček1956188......
299.Koraljka Mlakar (m)1978185......
300.Robert Bogut1996182......
301.Tihomir Smuđ1979176......
302.Lea Subotić2000176......
303.Marta Turkalj1986176......
304.Silvije Majić1972175......
305.Igor Majstorović 172......
306.Josip Režek1990170......
307.Martin Jalžabetić1977169......
308.Mate Đaković1983169......
309.Stipe Šarlija1995169......
310.Ante Kokić 159......
311.Gabriela Begic Rogoznica1994158......
312.Hrvoje Habunek 157......
313.Marijan Lovrinić1955157......
314.Tatjan Topalović1983155......
315.Miroslav Barišić1976154......
316.Luka Šmalcelj1974153......
317.Šimun Rogoznica1993149......
318.Filip Sakač1993146......
319.Marko Vidaković1995144......
320.Dorian Tepić1997140......
321.Filip Fehir 138......
322.Mihajel Barisic1981138......
323.Vanja Hecer1986138......
324.Mislav Jureković1991132......
325.Bojan Poturica 132......
326.Tin Papišta1993130......
327.Miroslav Pašagić1982124......
328.Ivan Odak1978124......
329.Marcel Ivančić1991123......
330.Naomi Munitic1996116......
331.Darko Bišćan 115......
332.Dražen Martinović1967114......
333.Toma Majić 113......
334.Josip Buzov1988110......
335.Lovre Smirčić1981109......
336.Damir Pirić1984108......
337.Dragan Čičak1969107......
338.Marko Gudelj1992103......
339.Hrvoje Marušić1971100......
340.Tadej Pešl099......
341.Boris Vranešević 94......
342.Filip Vukasovic199691......
343.Damir Jurić196388......
344.Tomica Car199088......
345.Vedran Anđelić199088......
346.Vice Mandaric197975......
347.Ivan Šimić199574......
348.Mate Ćorić199673......
349.Ivan Valenta198668......
350.Teo Vurnek199567......
351.Darko Šlopar197766......
352.Filip Badanjak198565......
353.Ivan Bulaja 64......
354.Matej Baletić 60......
355.Tonko Čupić199453......
356.Antun Milišić198452......
357.Jelena Pranjić (m)197946......
358.Ivan Pavkovic199644......
359.Iva Rendic (m)199144......
360.Vinko Škunca198844......
361.Slobodan Sivec196844......
362.Karlo Čižmešija199140......
363.Veronika Šekoranja (m)199236......
364.Boris Jug198729......
365.Ante Bašić199826......
366.Ivan Mijić199026......
367.Marinko Jelić199826......
368.Robert Gluhaković199026......
369.Josip Daniel Plosnić 20......
370.Marin Vilić199217......
371.Marko Čačić199713......
372.Domagoj Eklić198512......
373.Nikola Milić199012......
374.Hrvoje Šalković19736......
375.Marko Lubura19956......
376.Marko Habuš19820......
377.Moris Čavić19790......
378.Josip Krmek19940......
379.Domagoj Mateković19820......
380.Sasa Eldovic19800......
381.Tin Filipović19990......
382.Tomislav Kamenski19910......
383.Teo Karanušić19890......
384.Zlatko Antonić19660......




Kalendar
Prošlo:

14.07.2024 20:00, 7G. Liga, Ponikve
Tom Jasak - Drago Veselčić
14.07.2024 20:00, 11A. Liga, Trnje
Jelena Pranjić (m) - Nikola Milić
Dolazi:

GDSI15.07.2024 18:00, 3B. Liga (ž), Staro Trnje
Romana Račić - Kristina Crnković H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 7F. Liga, Prečko
Zvonimir Kardum - Saša Marković H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Stjepan Žitnik H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - David Hrvatin H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 10C. Liga, Veternica
Josip Buzov - Marko Tolić H2H

GDSI16.07.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Maksimir
Jakšić / Paić - Krišković / Štefančić H2H

GDSI16.07.2024 19:00, 8C. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Josip Seidl H2H

GDSI16.07.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost
Hrvoje Ditrih - Tom Jasak H2H

GDSI16.07.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost
Tom Jasak - Hrvoje Ditrih H2H

GDSI16.07.2024 20:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Jelena Pranjić - Ana Katušin H2H

GDSI16.07.2024 20:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Damir Pirić - Boris Vranešević H2H

GDSI17.07.2024 17:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Sanjin Kovacevic H2H

GDSI17.07.2024 17:00, 5B. Liga, Trnje
Andrija Špoljar - Sven Hojski H2H

GDSI17.07.2024 19:00, 3B. Liga, Tolić
Marko Sirovec - Marko Lautar H2H

GDSI17.07.2024 20:00, 7A. Liga, TK Grof
Bruno Fičur - Nino Pavičić H2H

GDSI17.07.2024 20:00, 4B. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Kristijan Lacković H2H

GDSI17.07.2024 21:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Tin Herenčić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI18.07.2024 18:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Lovre Botica - Ognjen Prelog H2H

GDSI18.07.2024 19:00, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Slaven Bušić H2H

GDSI18.07.2024 19:00, Parovi 1. Liga, Maksimir
Krišković / Štefančić - Brkljačić / Vučković H2H

GDSI18.07.2024 19:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Mario Švec - Filip Herljević H2H

GDSI18.07.2024 20:00, GDSI Kup, Mladost
Ivan Lekšić - Tin Herenčić H2H

GDSI18.07.2024 20:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Patrik Pokrivka - Hrvoje Vlašić H2H

GDSI18.07.2024 20:00, 6E. Liga, Chromos Savica
Karlo Kovačević - Josip Matić H2H

GDSI18.07.2024 20:30, 9D. Liga, Staro Trnje
Tatjan Topalović - Stipe Šarlija H2H

GDSI19.07.2024 19:00, 5F. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Domagoj Krišković H2H

GDSI19.07.2024 20:00, 5C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Vlado Suša H2H

GDSI21.07.2024 20:00, 9F. Liga, Trnje
Alen Bejuk - David Pruša H2H

GDSI22.07.2024 19:00, 11A. Liga, TK Trešnjevka
Leon Herceg - Damir Pirić H2H

GDSI22.07.2024 20:00, 10C. Liga, Veternica
Marko Tolić - Karlo Čižmešija H2H

GDSI23.07.2024 20:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Gorki Bratim H2H

GDSI24.07.2024 18:00, 3B. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Nikola Letica H2H

GDSI24.07.2024 20:00, 4C. Liga, Špansko
Marko Mikeš - Filip Herljević H2H

GDSI26.07.2024 20:00, 9D. Liga, Veternica
Tatjan Topalović - Igor Tvrtković H2H

31.08.2024
Kraj sezone 2024/07-08

ATP News