Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Dario Večerić436:428:3210
2. Andrej Bajić336:024:119
3. Marko Habuš425:440:428
4. Goran Kovačić313:421:245
5. Roberto Miković112:012:63
6. Luka Lemić200:415:252


Zadnji rezultati


1. Liga
13.8.2022. - Trnje
Marko Habuš77
Goran Kovačić65


7F. Liga
13.8.2022. - Trnje
Ivan Žgela66
Hrvoje Marušić22


7H. Liga
12.8.2022. - Staro Trnje
Hrvoje Gregurić76
Dražen Zrno52


8C. Liga
12.8.2022. - kod Kutije Šibica
Moris Čavić6410
Marko Vuleta467


8H. Liga
12.8.2022. - Mladost
Luka Božić66
Dinko Ljoljo42


8A. Liga
12.8.2022. - Rudeš
Hrvoje Jurina627
Alen Fehir066


6D. Liga
11.8.2022. - Trnje
Miroslav Salaba6410
Petar Lazarevski367


11B. Liga
11.8.2022. - Tolić
Vanja Perenčević7310
Mihael Šafarić668


9F. Liga
11.8.2022. - Mladost
Viktor Bartolic67
Marko Mikulec45


5D. Liga
11.8.2022. - Staro Trnje
Domagoj Krišković76
Filip Lažnjak50


11D. Liga
11.8.2022. - Rudeš
Dragan Čičak66
Marko Plaftarić14


8B. Liga
11.8.2022. - Tenis centar Tolić
Goran Bistrički67
Anton Bošnjak45


6E. Liga
11.8.2022. - Trnje
Bruno Hemen66
Marin Sorić44


Parovi 3C. Liga
10.8.2022. - Veternica
Glavan / Večerić66
Somek / Bračić03


10H. Liga
10.8.2022. - Staro Trnje
Ivica Bobek76
Dražen Martinović64


6B. Liga
10.8.2022. - Tolić
Goran Ivišić66
Slaven Bušić41


5B. Liga
10.8.2022. - Sopot
Bojan Poturica66
Stjepan Miškić12


10B. Liga
10.8.2022. - Maksimir
Josip Dodoš67
Marko Bakić35


7G. Liga
10.8.2022. - Mladost
Željko Crljenica66
Slavko Boldin21

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Andrej Bajić
Osvajač lige 2021/2022




Andrej Bajić
2021/2022


Ivan Glad
2020/2021


Goran Kovačić
2019/2020


Ivan Leskovar
2018


Tin Antonić
2017


Tim Valpotić
2016


Mario Milas
2015


Mario Milas
2014


Hrvoje Budinčević
2013













 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Roberto Miković199410668......
2.Dario Večerić198510667......
3.Luka Lemić20019331......
4.Neven Špehar19849111......
5.Andrej Bajić19919001......
6.Marko Habuš19828447......
7.Goran Kovačić19907892......
8.Marko Lautar19777040......
9.Ivan Matić19846374......
10.Vladimir Vučković19866112......
11.Miroslav Mlinarić19866000......
12.Luka Dobrović19935999......
13.Matija Kazalicki19815783......
14.Vjekoslav Gadanac19855262......
15.Nikola Čolak19834888......
16.Ana-Maria Lisac19914818......
17.Stjepan Žitnik19844742......
18.Hrvoje Lafter19804597......
19.Bruno Jovanović19984451......
20.Sanjin Kovacevic19884447......
21.Tomislav Dekalic19804300......
22.Tihomir Turković19834104......
23.Mario Sermek19884004......
24.Petar Mlinarić19963931......
25.Dejan Kinkela19803907......
26.Dominik Birtić19893556......
27.Domagoj Olujić19893334......
28.Juraj Župan19923334......
29.Lovro Lipak19833313......
30.Gorki Bratim19813263......
31.Tino Kirin19933262......
32.Saša Grgurić19823261......
33.Ivan Novko19922970......
34.Frane Slišković19832968......
35.Antonio Kelava19882817......
36.Vlado Suša19842769......
37.Ivan Tomulić19922754......
38.Domagoj Krišković19852706......
39.Ivan Jović19812673......
40.Matko Paić19932669......
41.Petar Matić19822640......
42.Ognjen Prelog19662574......
43.Matej Župan19902523......
44.Goran Russo19772520......
45.Željko Samodol19742508......
46.Marko Stipanović19982486......
47.Marko Škrabić19862473......
48.Marko Sirovec19942420......
49.Marko Periša19842376......
50.Petra Kopić19942374......
51.Ivan Cerinski19692373......
52.Renato Knežević19862310......
53.Vedran Mucić19832277......
54.Nikola Bekavac19962211......
55.Stipe Rosandić19932178......
56.David Bišić19872178......
57.Dalibor Poplaša 2178......
58.Neven Horvatić19792150......
59.Marin Njirić19982079......
60.Bojan Poturica 2046......
61.Filip Pavić19912046......
62.Stjepan Miškić19942046......
63.Tomislav Jurčić19862046......
64.Vedran Benić19902013......
65.Tin Viduka19932002......
66.Marko Pletikosa19821980......
67.Duško Govorko19871958......
68.Antonio Salopek19871881......
69.Monika Likić19921881......
70.Hrvoje Špes19881828......
71.Dalibor Smoljanović19871815......
72.Tomislav Đapić19891815......
73.Andrej Adanić19781804......
74.Marko Mlinarić19891782......
75.Krunoslav Lovrić19811760......
76.Juraj Radanović19971716......
77.Igor Vrabec19861716......
78.Tomislav Trtanj19721716......
79.Boris Muha19811694......
80.Goran Ivišić19861672......
81.Ivan Milinković19631672......
82.Maja Jaić19831633......
83.Josip Cmrečnjak19961591......
84.Marko Šutalo 1584......
85.Danko Greiner19761584......
86.Vjenceslav Vukoja19701562......
87.Domagoj Vlak19961540......
88.Neven Stipčević19751518......
89.Jurica Krznarić19981496......
90.Ivan Fiket19831483......
91.Mateo Perković19911482......
92.Matija Kobetić19841474......
93.Lovre Botica19891452......
94.Miroslav Salaba19751437......
95.Neven Kružljak19881408......
96.Vladimir Štruk19851386......
97.Luka Mandić19821386......
98.Mario Valpotić19701364......
99.David Hrvatin19921364......
100.Vladimir Rađenović19831335......
101.Martin Sertić19911320......
102.Josip Matić19801320......
103.Sven Hojski19981298......
104.Dominko Blažević19721287......
105.Miroslav Barišić19761276......
106.Zoran Sladoljev19661276......
107.Mate Batinić19731261......
108.Jakov Pavić19851254......
109.Juraj Obradović19901188......
110.Filip Lažnjak19911188......
111.Valentin Mrak19841188......
112.Zvonimir Vlak19891188......
113.Bruno Kodba19921186......
114.Robert Krajačić19721158......
115.Zdenko Mićanović19781143......
116.Hrvoje Bursić19871122......
117.Hrvoje Gregurić19861101......
118.Filip Naglić19881100......
119.Alen Crnjac19771100......
120.Željko Crljenica19821084......
121.Robby Bauer19751056......
122.Davor Kalanj19901026......
123.Dražen Zrno 1025......
124.Davor Šelendić19711023......
125.Vedran Anđelić19901018......
126.Tomislav Stvorić1985998......
127.Marijan Stričević1973995......
128.Davor Posavec1988990......
129.Zoran Ranogajec1985990......
130.Zlatko Antonić1966968......
131.Damir Jadrić1981968......
132.Martin Roll1994945......
133.Tomislav Krmek1987940......
134.Krešimir Jantoljak1970938......
135.Denis Rački1972937......
136.Domagoj Zlački1900924......
137.Mate Golemac1995924......
138.Matej Šamanić1993924......
139.Zoran Čubrilo1967907......
140.Boris Bernik1956880......
141.Tihomir Smuđ1979879......
142.Aleksandar Radojčić1968864......
143.Petar Knezović1993858......
144.Matej Luburić1999850......
145.Vedran Toplak1988842......
146.Franjo Sakmardi1959836......
147.Josip Strmečki1983835......
148.Domagoj Kriskovic1988811......
149.Danijel Lijović1977798......
150.Stefan Arsić1987798......
151.Miho Franković1980796......
152.Marin Sorić1979791......
153.Kresimir Boscic1983780......
154.Mario Kelečić1974763......
155.Marko Pranjić1993762......
156.Kristian Runtas1981761......
157.Fran Krsto Šercar1990748......
158.Branko Sabljić1988744......
159.Ivan Soldo1990733......
160.Domagoj Mandić1978715......
161.Tomislav Prodanović1989704......
162.Iva Horvat 677......
163.Dražen Barić1974672......
164.Leon Pleslić1996666......
165.Ivan Hrvoje Maljković1995660......
166.Ivan Lekšić1989660......
167.Mario Glavan1976660......
168.Domagoj Nosić1980660......
169.Miro Smiljanic1977660......
170.Luka Božić1989645......
171.Marta Turkalj1932643......
172.Ivo Čavrak1984630......
173.Vanja Hecer1986626......
174.Davor Ferković1982616......
175.Antonijo Petrina1979613......
176.Tom Jasak1990602......
177.Petar Lazarevski1982600......
178.Darko Završak1973594......
179.Marko Golem2004594......
180.Ivan Moferdin1984593......
181.Josip Mandurić 588......
182.Dražen Mihaliček1987587......
183.Sebastian Tin Sebastijan2004587......
184.Vanja Baljak1983586......
185.Ivan Žgela1989577......
186.Marko Štefančić1989577......
187.Kristian Vuksanović 576......
188.Bruno Hemen1996572......
189.Osvit Somek1983572......
190.Slavko Boldin1997571......
191.Mario Mojsinović1993560......
192.Sebastijan Zelić1983554......
193.Saša Smrk1993548......
194.Goran Bistrički1990545......
195.Hesam Qaydi1978543......
196.Vedran Mihelčić1990543......
197.Zoran Margić1977543......
198.Zlatko Brbić1989533......
199.Patrik Vasung1998529......
200.Marin Knezović1985528......
201.Marko Punoš1991528......
202.Toni Ruščić1994527......
203.Stipe Buljan 521......
204.Nenad Čaklović1970513......
205.Ivan Bračić1984513......
206.Filip Draženović 513......
207.Ivan Delač1984506......
208.Kenan Mačkić1982495......
209.Josip Zorić1995495......
210.Jasmin Peco1980494......
211.Luka Bartulović1980492......
212.Marin Popović1980484......
213.Filip Ćurčić 483......
214.Alen Hlevnjak1991465......
215.Marko Matošević1994462......
216.Tomislav Kovačević1994462......
217.Borna Micelli1980460......
218.Marijan Gotić 455......
219.Drago Veselčić1962453......
220.Hrvoje Marušić1971443......
221.Filip Borić2000440......
222.Saša Marinović1983432......
223.Bojan Koprivčić1970426......
224.Nino Pavičić1991421......
225.Marko Pavičić1983420......
226.Borna Baljak1995416......
227.Denis Čuljak1993412......
228.Goran Mir 410......
229.Luka Korov1995396......
230.Jozo Perić1976396......
231.Jan Kallay2005396......
232.Domagoj Šušković1984395......
233.Juraj Golubić1992394......
234.Jure Marić1992392......
235.Tomislav Kranjec1976390......
236.Tomislav Belošić1996386......
237.Saša Marković1981381......
238.Katarina Ivić (m)1991376......
239.Marko Pavić(1)1988374......
240.Slaven Bušić1984374......
241.Ivan Parazajder1988373......
242.Ante Fofić1990373......
243.Goran Katušin1986366......
244.Aleksandar Krstev1974365......
245.Ivan Vinšćak1984363......
246.Ivor Gavrilović1989352......
247.Davor Palcec1982352......
248.Stjepan Vudrag1986352......
249.Andrej Abramović 349......
250.Emil Avdić2004349......
251.Josip Seidl1956344......
252.Josip Tečer1995338......
253.Karlo Fantoni1982334......
254.Karlo Kovačević1993333......
255.Marko Đurković1977330......
256.Anton Bošnjak1997328......
257.Josip Jurišić1993326......
258.Evelin Tuka1982325......
259.Antonio Šušak1987321......
260.Hrvoje Jurina1990316......
261.Mario Biškup1972316......
262.Dejan Marendić1976314......
263.Dario Pavlović1985312......
264.Martin Šoštar1991311......
265.Fran Gerjević1996309......
266.Adam Landeka1982308......
267.Marko Lukić1984301......
268.Ivan Hodoba1981299......
269.Mihael Trkulja1979296......
270.Damir Rožmarić1983295......
271.Ivor Ramov1982293......
272.Domagoj Karl1996288......
273.Aleksandar Norsic1974286......
274.Tomislav Guja1988285......
275.Oskar Fiuri1989284......
276.Marko Pećušak1979280......
277.Adrijan Jakšić1990278......
278.Edi Zoričić1983273......
279.Matej Lovrić1992273......
280.Hrvoje Medved1993270......
281.Martin Marinac2004266......
282.Ivan Rezić1996264......
283.Filip Cetina1992264......
284.Ivan Mijić1990263......
285.Andrija Garofulić1984260......
286.Velimir Pintar1998260......
287.Tomislav Polić1986256......
288.Dinko Ljoljo1988256......
289.Edin Dubinovic1986255......
290.Ante Sentić1984254......
291.Moris Čavić1979254......
292.Alan Legin 250......
293.Alen Fehir 245......
294.Marko Mikulec1993242......
295.Luka Šmalcelj1974240......
296.Mladen Hochberger1946235......
297.Nediljko Kovač1966234......
298.Nikola Klepac1978234......
299.Andrej Kalea1977227......
300.Bruno Bumbak1993224......
301.Vlatko Jakupčić1996224......
302.Dragutin Oreški1991223......
303.Goran Kušec1978222......
304.Boris Vranešević 222......
305.Janko Hranilović1979222......
306.Danijel Šutić1997220......
307.Viktor Obrol1981220......
308.Emil Krznarić1986217......
309.Boris Antunović1970216......
310.Stjepan Marinčević 210......
311.Viktor Bartolic1993209......
312.Zoran Bohaček1956208......
313.Dean Bertoncelj1968208......
314.Darko Bišćan1969200......
315.Davor Sitar1976198......
316.Dinka Dumičić 198......
317.Srđan Hebar1981198......
318.Nikola Borovčak1995198......
319.Domagoj Lazanin1993196......
320.Branko Cindro1960195......
321.Krešimir Viduka1958186......
322.Filip Sakač1993185......
323.Marijan Lovrinić1955183......
324.Marko Pandurić1984182......
325.Harald Brandt1996182......
326.Dario Brkić2000182......
327.Ivan Ivo Penić1968180......
328.Romeo Šašić1970179......
329.Alen Alić1985178......
330.Martin Jalžabetić1977177......
331.Ignacio Sanz1989175......
332.Ivica Bobek1987174......
333.Mate Đaković1983174......
334.Karlo Klečina1987170......
335.Saša Žugaj1977169......
336.Mihovil Telišman1987168......
337.Lovre Smirčić1981161......
338.Tomislav Pržulj1982158......
339.Toma Majić 155......
340.Dino Blažeka1990155......
341.Dražen Martinović1967150......
342.Vedran Batrla1993148......
343.Neven Polak 146......
344.Stjepan Eškinja1979143......
345.Matija Šimunić 142......
346.Paolo Vuga1996138......
347.Tadej Pešl0135......
348.Nino Maksan1977131......
349.Marko Plaftarić 128......
350.Vjekoslav Hraste1993124......
351.Zvonimir Tomečak1969123......
352.Ivana Bergam 122......
353.Marko Bakić 119......
354.Luka Duboković1972119......
355.Tomislav Markač1983119......
356.Matija Svedrović1989119......
357.Neven Vidmar1976118......
358.Robert Gluhaković1990118......
359.Marija Kopljar1980118......
360.Marko Čolić1993118......
361.Mario Tičinović2003117......
362.Miroslav Pašagić1982117......
363.Matej Čičak1991114......
364.Dora Ernoić1996114......
365.Branislav Rubčić1965114......
366.Marija Vašarević 111......
367.Maja Ciglar1974109......
368.Ivan Belcar1989105......
369.Šimun Rotim199599......
370.Marko Vadlja198897......
371.Karlo Popović199296......
372.Matea Maravić199593......
373.Damir Jurić196392......
374.Fehim Alić195486......
375.Dragan Čičak196985......
376.Petar Rilović196381......
377.Jelena Pranjić197980......
378.Marko Vuleta198880......
379.Mario Vrdoljak199378......
380.Hrvoje Grilec199077......
381.Mihael Šafarić199171......
382.Rade Munjas196370......
383.Edin Humić198570......
384.Filip Krunić198869......
385.Ivo Benedik198768......
386.Ivan Kermeci198867......
387.Ivan Rotim199566......
388.Sergii Zhdyniak198866......
389.Tomislav Jajac 65......
390.Damir Pirić198463......
391.Vanja Kralj198561......
392.Vito Baljak200060......
393.Vice Mandaric197959......
394.Marko Kovač (2)198759......
395.Arton Glocke198858......
396.Matej Pejković198458......
397.Bojan Fabris198455......
398.Filip Seličanec199853......
399.Marko Tolić 52......
400.Krunoslav Cokol198352......
401.Hrvoje Šarić199651......
402.Luka Đuričković199347......
403.Marko Gračanin197944......
404.Luka Diklić199140......
405.Hrvoje Orešković197939......
406.Sasa Eldovic198039......
407.Teo Vurnek199539......
408.Karlo Larma198436......
409.Kazimir Mikašek195435......
410.Josip Dodoš198135......
411.Vanja Perenčević 35......
412.Zoran Perenčević198930......
413.Luka Bartolić199329......
414.Davorin Tadić197929......
415.Tomo Brkić199726......
416.Tomislav Bačić 26......
417.Vladimir Miklić198423......
418.Luka Filipović199223......
419.Maja Cerinski (m)197423......
420.Antun Milišić198418......
421.Siniša Lelak197918......
422.Zlatko Vidačković197212......
423.Anita Dananić19739......
424.Filip Lisjak19800......
425.Domagoj Tomec19790......
426.Marin Galić19720......
427.Marko Grubeša19970......
428.Zoran Knežević19820......
429.Saša Kalac19860......
430.Petar Pandžić19920......
Chat



Kalendar
Prošlo:

13.08.2022 10:00, 7F. Liga, Trnje
Ivan Žgela - Hrvoje Marušić
13.08.2022 18:00, 1. Liga, Trnje
Marko Habuš - Goran Kovačić
Dolazi:

GDSI14.08.2022 08:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić
Maja Cerinski (m) - Vanja Perenčević H2H

GDSI14.08.2022 09:00, 8B. Liga, Trnje
Mario Biškup - Anton Bošnjak H2H

GDSI14.08.2022 19:30, 9E. Liga, Veternica
Mihovil Telišman - Alen Alić H2H

GDSI15.08.2022 10:00, 7F. Liga, Trnje
Ivan Žgela - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI15.08.2022 19:00, 10H. Liga, Ponikve
Mladen Hochberger - Dražen Martinović H2H

GDSI15.08.2022 20:00, 10B. Liga, Veternica
Marko Tolić - Josip Dodoš H2H

GDSI16.08.2022 17:00, 4C. Liga, Staro Trnje
Dalibor Smoljanović - Ivan Novko H2H

GDSI16.08.2022 18:00, 7D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Sebastian Tin Sebastijan H2H

GDSI16.08.2022 19:00, 11C. Liga, Mladost
Filip Sakač - Hrvoje Grilec H2H

GDSI16.08.2022 20:30, 5E. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Sergii Zhdyniak H2H

GDSI17.08.2022 16:30, 1. Liga, Špansko
Marko Habuš - Roberto Miković H2H

GDSI17.08.2022 17:00, 5E. Liga, Trnje
Danko Greiner - Sergii Zhdyniak H2H

GDSI17.08.2022 19:00, 2A. Liga, Staro Trnje
Sanjin Kovacevic - Matko Paić H2H

GDSI18.08.2022 17:00, 4A. Liga, Tenis centar Tolić
Antonio Salopek - Dalibor Poplaša H2H

GDSI18.08.2022 18:00, 8C. Liga, Staro Trnje
Vanja Hecer - Moris Čavić H2H

GDSI20.08.2022 17:00, 5A. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Domagoj Vlak H2H

GDSI20.08.2022 19:00, 5C. Liga, Veternica
Hrvoje Bursić - Miroslav Barišić H2H

GDSI22.08.2022 19:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Lovro Lipak - Frane Slišković H2H

GDSI23.08.2022 18:00, 6G. Liga, Tenis centar Tolić
Tomislav Krmek - Mario Glavan H2H

GDSI24.08.2022 17:00, 3C. Liga, TK Samobor 1890
Vjekoslav Gadanac - Hrvoje Lafter H2H

Turnir27.08.2022
Terra Rossa GDSI Classic
Više...

Administracija28.8.2022.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.08.2022 09:00, 6G. Liga, Tenis centar Tolić
Tomislav Krmek - Zdenko Mićanović H2H

Administracija30.8.2022.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.8.2022.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.08.2022
Kraj sezone 2022/07-08

ATP News