|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
30.04.2024 20:00, 3D. Liga, Veslačka Mario Švec - Marko Lautar
Mario Švec | Ime i prezime | Marko Lautar | 35. | Ranking | 24. | 1759,71 | Elo | 1814,71 | 15/24 (63%) | Omjer | 175/311 (56%) | 6.11.2023. | U ligi od | 3.11.2015. | 1980 | Godina rođenja | 1977 | cm | Visina | 189 cm | kg | Težina | 89 kg | | Igra rukom | Desna | 2,38 (42%) | Koeficijent | 1,72 (58%) |
Zadnji susret:
3D. Liga | 30.04.2024 - Veslačka | Mario Švec | 6 | 7 | | Marko Lautar | 4 | 6 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec 14.05.2024 20:00, 2A. Liga (ž), Staro Trnje Iva Pezić - Iva Rendić Dolazi:
| 15.05.2024 13:00, 9H. Liga, Prečko Josip Režek - Josip Seidl H2H |
| 15.05.2024 17:00, 6A. Liga, Tolić Ivan Rezić - Yuriy Levchuk H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Ivan Didović H2H |
| 15.05.2024 19:00, 5F. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Ensar Husković H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 6B. Liga, Concordia 2 Davor Ferković - Petar Matić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 8B. Liga, Mladost Andrej Konjevod - Filip Fehir H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5E. Liga, TK Maja Boris Muha - Natko Peter H2H |
| 15.05.2024 20:00, 8B. Liga, Mladost Filip Fehir - Andrej Konjevod H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 4B. Liga, Tolić Petar Mlinarić - Stipe Rosandić H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Saša Grgurić - David Miholić H2H |
| 16.05.2024 17:00, 4C. Liga, Concordia 2 Tomislav Kovačević - Luka Mandić H2H |
| 16.05.2024 17:00, 6A. Liga, Mladost Josip Šimić - Ivan Rezić H2H |
| 16.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tolić Marcel Ivančić - Dino Rakipović H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 7G. Liga, Top Spin Ivan Delač - Dražen Zrno H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 5E. Liga, Špansko Boris Muha - Ivan Prgomet H2H |
| 17.05.2024 19:00, 8F. Liga, Mladost Petar Rilović - Tomislav Maraković H2H |
| 17.05.2024 20:00, GDSI Kup, Tolić Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 18.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Kristijan Posavec H2H |
| 18.05.2024 14:00, 6F. Liga, Mladost Fran Mataga - Luka Vlašić H2H |
| 18.05.2024 15:30, 5H. Liga, Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H |
| 18.05.2024 18:00, 6F. Liga, Trnje Denis Rački - Hrvoje Brlečić H2H |
| 19.05.2024 09:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Saša Smrk H2H |
| 19.05.2024 10:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 19.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H |
| 19.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslacka Bruno Bauer - Patrik Pokrivka H2H |
| 19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje Mario Sermek - Luka Marjanović H2H |
| 19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H |
| 19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 21.05.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|