Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marin Rađa336:036:159
2. Alen Ontl313:429:325
3. Darko Herak112:110:103
4. Karlo Tonković200:413:252
5. Karlo Sokol100:26:121


Zadnji rezultati


3A. Liga
22.4.2024. - Staro Trnje
Darko Herak4610
Alen Ontl648


2. Liga (ž)
22.4.2024. - Staro Trnje
Tihana Jelinović66
Ana Katušin21


4C. Liga
22.4.2024. - Tolić
Goran Tišljarić3711
Marko Sirovec659


8A. Liga
22.4.2024. - Staro Trnje
Bojan Koprivčić6410
Filip Draženović368


11E. Liga
22.4.2024. - Ravnice
Kristijan Posavec7510
Damir Jurić675


5G. Liga
22.4.2024. - Tenis centar Tolić
Filip Herljević76
Slaven Bušić61


11A. Liga
22.4.2024. - Ponikve
Dominik Barbarić66
Krešimir Viduka42


7A. Liga
22.4.2024. - Staro Trnje
Donat Barišić7210
Ivan Rezić562


6D. Liga
22.4.2024. - Maksimir
Filip Ćurčić66
Denis Čuljak13


7C. Liga
22.4.2024. - Tolić
Kresimir Boscic5610
Eugen Aleksić748


6B. Liga
21.4.2024. - Staro Trnje
Marko Jadrijević66
Vanja Baljak41


6F. Liga
21.4.2024. - Veternica
Josip Strmečki76
Mario Mojsinović54


10H. Liga
21.4.2024. - San Spin
Andrej Kalea66
Dino Rakipović44


6A. Liga
21.4.2024. - Ponikve
Andrej Adanić66
Josip Šimić11


5A. Liga
21.4.2024. - Trnje
Lordan Hristov6613
Marko Šutalo3711


9C. Liga
21.4.2024. - Mladost
Nediljko Kovač66
Dalibor Mlakar42


2. Liga (ž)
21.4.2024. - Ravnice
Tihana Jelinović66
Iva Pezić34


3B. Liga (ž)
21.4.2024. - Staro Trnje
Valentina Begić66
Koraljka Mlakar10


7H. Liga
21.4.2024. - Špansko
Marin Sorić66
Nino Pavičić43

Neodigrani susreti
GDSI Team Cup 2016 - Pravila

Sudjelovanje

U GDSI Team Cupu u sezoni 2016. mogu nastupati igrači koji su odigrali najmanje petnaest (15) susreta u pojedinačnoj konkurenciji, a koji im se broje za renking listu (aktualni renking na dan 1.3.2016.). Natjecanje je ograničeno na najviše šesnaest (16) ekipa.   

 

Sastavljanje ekipa

Svaka ekipa mora prijaviti minimalno četiri (4) igrača, a može prijaviti najviše osam (8) igrača.

Igrači se u skladu sa svojim renkingom na dan 1.3.2016. prijavljuju po jakosnim pločama na sljedeći način:

igrač s renkingom od

  • 1.-20. mjesta može igrati samo prvu ploču;
  • 21.-40. mjesta može igrati prvu ili drugu ploču;
  • 41.-60. mjesta može igrati prvu, drugu ili treću ploču; i
  • 61. na niže može igrati bilo koju ploču.

Renking na dan 1.3.2016. fiksan je za cijelu sezonu 2016. odnosno nema promjena bez obzira na napredovanje/nazadovanje pojedinog igrača u renkingu.

Svaka ekipa ima kapetana ekipe koji predstavlja ekipu te komunicira s kapetanom protivničke ekipe i voditeljima natjecanja.

 

Prijava ekipa

Prijave su otvorene do 15. ožujka 2016. Početak natjecanja je 1. travnja.

Nositelji natjecanja se postavljaju na način da se zbrajaju bodovi višerangiranog igrača po pojedinoj ploči na dan 1.3.2016.

Prijavom sudjelovanja u GDSI Team Cupu ekipe prihvaćaju pravila natjecanja.

 

Odigravanje susreta

Svaka ekipa igra četiri (4) pojedinačna susreta i jedan (1) susret parova, s time da svaki igrač ekipe može odigrati samo jedan pojedinačni susret.

Svi igrači mogu igrati parove.

Kolom se smatraju susreti cijele ekipe, odnosno prvo kolo, četvrtfinale, polufinale i finale.

Kapetani ekipa organizatoru natjecanja prijavljuju igrače po pojedinim pločama pet (5) dana prije datuma odigravanja pojedinog susreta ili više susreta, ako se igraju u istom danu.

U slučaju ozljede ili nemogućnosti igranja nekog od igrača nakon prijave za pojedini susret, igrača može zamijeniti neki od igrača koji po pravilima može igrati na toj ploči. U takvim situacijama kapetan ekipe mora obavezno obavijestiti kapetana suprotne ekipe i dobiti suglasnost voditelja natjecanja za odobrenje zamjene.

 

Raspored odigravanja susreta:

Ovisno o broju prijavljenih ekipa za 2016. raspored će biti objavljen nakon zaključivanja prijava.

 

Kontakt i regularnost natjecanja

Sva pitanja vezana uz samo natjecanje kapetani ekipa mogu poslati na sljedeću e-mail adresu: gdsiteamcup@tenisliga.com

Voditelji natjecanja, i po potrebi odbor, prate regularnost natjecanja. U slučaju nepridržavanja pravila, voditelji natjecanja mogu sankcionirati i/ili suspendirati ekipu iz daljnjeg natjecanja.

 

Ostalo

Cilj natjecanja je razvijanje timskog duha, stoga potičemo ekipe da pokušaju organizirati što više susreta u jednom danu i na jednoj lokaciji.

Ekipe nakon ispadanja, ekipe mogu nastaviti natjecanje u razigravanju. Utješno finale bit će na rasporedu istog dana kad i finale glavnog natjecanja.

Kako bismo natjecanja učinili zanimljivijim, svaka će ekipa uplatiti kotizaciju u iznosu od 150,00 kn (detalji o uplati slijedi kapetanima ekipa na e-mail nakon prijava). Iznos ide u nagradni fond za finaliste, koji će isti podijeliti po dogovoru. 

ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent14860D26-C19D-496B-9F22-9A7B4E8CC569
Objavljeno: 4.2.2016. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

22.04.2024 19:30, 8A. Liga, Staro Trnje
Bojan Koprivčić - Filip Draženović
22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Domagoj Penić
Dolazi:

GDSI23.04.2024 16:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić
Ivan Antunović - Naomi Munitic H2H

GDSI23.04.2024 16:30, 5B. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Žunić - Patrik Mesec H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10B. Liga, Ponikve
Saša Bajić - Antonio Jakšić H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Mateo Perković H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin
Alan Legin - Dorian Tepić H2H

GDSI23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje
Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H

GDSI23.04.2024 19:00, 8G. Liga, TK Maja
Ivan Sobota - Matej Cvetko H2H

GDSI23.04.2024 19:00, 7H. Liga, San Spin
Saša Marković - Miroslav Salaba H2H

GDSI23.04.2024 20:30, 5H. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H

GDSI23.04.2024 20:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Marko Borojević H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski
Jelena Filko - Iva Pezić H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 8C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Alen Lacković - Zoran Margić H2H

GDSI24.04.2024 18:00, 5D. Liga, Tolić
Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H

GDSI24.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H

GDSI24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak H2H

GDSI24.04.2024 21:00, 5H. Liga, Mladost
Tomislav Špiljak - Lovre Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 09:00, 7A. Liga, Trnje
Ivan Rezić - Fran Mataga H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić
Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje
Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten
Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Davor Sitar H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6
Nikola Beljan - Josip Buzov H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost
Petar Rilović - Stjepan Barić H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H

GDSI26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir
Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H

GDSI26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica
Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin
Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H

GDSI26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Dražen Zrno H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Igor Vrabec - Mario Švec H2H

GDSI27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko
Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H

GDSI27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia
Jozo Perić - Ivan Didović H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H

GDSI28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica
Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H

GDSI28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost
Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H

GDSI29.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir
Filip Vukasovic - Tihomir Maršić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić
Ivan Žgela - Zoran Margić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia
Filip Pažanin - Jozo Perić H2H

GDSI29.04.2024 19:30, 6A. Liga, San Spin
Petar Matić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost
Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H

GDSI30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir
Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H

GDSI30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia
Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

Turnir04.05.2024
GDSI Challenger 2024
Više...

Turnir12.05.2024
2. GDSI Pro - Proljeće 2023
Više...

ATP News