Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Krešimir Jantoljak5510:061:1815
2. Nikolina Barić548:545:3613
3. Sandro Salopek414:638:376
4. Mateo Čukman313:425:265
5. Sebastijan Zelić313:520:345
6. Dinka Dumičić400:810:484


Zadnji rezultati


7F. Liga
23.10.2020. - Trnje
Krešimir Jantoljak66
Nikolina Barić13


5H. Liga
23.10.2020. - Concordia
Nenad Čaklović66
Tihomir Grbac23


2A. Liga
23.10.2020. - Trnje
Luka Dobrović66
Ivan Leskovar23


8A. Liga
23.10.2020. - Prečko
Domagoj Šušković6210
Luka Bartulović161


7F. Liga
23.10.2020. - Staro Trnje
Mateo Čukman66
Dinka Dumičić31


7D. Liga
23.10.2020. - Rudeš
Lucijan Matanović66
Merritt Štimac20


7F. Liga
23.10.2020. - Staro Trnje
Sebastijan Zelić7310
Sandro Salopek668


8E. Liga
23.10.2020. - Chromos Savica
Matija Posavec6310
Saša Zelić365


4B. Liga
23.10.2020. - Trnje
Danko Greiner66
Tomislav Trtanj04


6A. Liga
23.10.2020. - Prečko
Marin Popović1613
Aleksandar Radojčić6211


5H. Liga
22.10.2020. - Maksimir
Miroslav Salaba5710
Nenad Čaklović766


2A. Liga
22.10.2020. - Concordia
Luka Dobrović366
Saša Kalac612


6A. Liga
22.10.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča4610
Hrvoje Glogolja613


6E. Liga
22.10.2020. - Ponikve
Zoran Ranogajec66
Neven Vidmar12


7A. Liga
22.10.2020. - Oranice
Davorin Tadić66
Alen Hlevnjak43


5A. Liga
22.10.2020. - Trnje
Dejan Fabris66
Petar Matić24


6B. Liga
22.10.2020. - Staro Trnje
Ivan Divić67
Ivan Lekšić45


9A. Liga
22.10.2020. - Maksimir
Luka Šmalcelj66
Ivan Pušić04


8H. Liga
22.10.2020. - Veternica
Dragan Čičak76
Fehim Alić64


8A. Liga
22.10.2020. - Maksimir
Marko Pavić66
Slaven Tomić31

Neodigrani susreti




19.08.2019 20:00, 6C. Liga, TK Terra (Veslačka)
Nikša Konjevod - Dean Bertoncelj



VS
1
0


Nikša KonjevodIme i prezimeDean Bertoncelj
.Ranking163.
1203,87Elo1202,44
31/60 (52%)Omjer58/133 (44%)
8.2.2018.U ligi od6.6.2017.
1970Godina rođenja1968
cmVisina182 cm
kgTežina99 kg
Igra rukomDesna
2,00 (50%)Koeficijent2,00 (50%)


Zadnji susret:

6C. Liga
19.08.2019 - TK Terra
Nikša Konjevod6610
Dean Bertoncelj735
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Koliko ima terena u Zagrebu
Komentari susreta
Prijateljski mečevi parova
Where2Play?
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

23.10.2020 19:30, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Nikolina Barić
23.10.2020 20:00, 5H. Liga, Concordia
Tihomir Grbac - Nenad Čaklović
Dolazi:

GDSI24.10.2020 09:00, 6F. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - Denis Rački H2H

GDSI24.10.2020 09:00, 8C. Liga, Ravnice
Mario Samardžić - Adam Landeka H2H

GDSI24.10.2020 09:30, 4A. Liga, SK Stars Samobor
Davor Mrzak - Frane Slišković H2H

GDSI24.10.2020 10:00, 7H. Liga, Top Ten Prečko
Saša Marković - Davor Ivezić H2H

GDSI24.10.2020 10:00, 7H. Liga, Rudeš
Davor Ivezić - Saša Marković H2H

GDSI24.10.2020 11:00, 8D. Liga, Špansko
Filip Gvardijan - Saša Polojac H2H

GDSI24.10.2020 11:00, 7H. Liga, Chromos
Tomislav Prodanović - Marijan Stričević H2H

GDSI24.10.2020 11:00, 5A. Liga, Concordia
Filip Pavić - Dejan Fabris H2H

GDSI24.10.2020 11:30, 6A. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Goran Mir H2H

GDSI24.10.2020 12:00, 4D. Liga, Chromos
Marko Pletikosa - Tino Kirin H2H

GDSI24.10.2020 12:00, 1. Liga, Top Spin
Vladimir Vučković - Nikola Čolak H2H

GDSI24.10.2020 13:00, 4C. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Danijel Sočanac H2H

GDSI24.10.2020 13:00, 6B. Liga, Maksimir
Tihomir Smuđ - Ivan Divić H2H

GDSI24.10.2020 14:00, 8H. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Luka Frković H2H

GDSI24.10.2020 15:00, 3B. Liga, Top Spin
Mario Sermek - Ivan Fiket H2H

GDSI24.10.2020 16:00, 7F. Liga, Maksimir
Mateo Čukman - Sandro Salopek H2H

GDSI24.10.2020 16:00, 6C. Liga, Top Spin
Lovro Metlikovec - Matej Šamanić H2H

GDSI24.10.2020 16:00, 7E. Liga, Chromos
Ivan Rezić - Luka Baumann H2H

GDSI24.10.2020 20:00, 5G. Liga, Trnje
Mario Valpotić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI25.10.2020 10:00, 7F. Liga, Top Spin
Dinka Dumičić - Sebastijan Zelić H2H

GDSI25.10.2020 10:00, 6C. Liga, Lanište
Lovro Metlikovec - Marko Đurković H2H

GDSI25.10.2020 10:30, 5G. Liga, Staro Trnje
Ivan Rotim - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI25.10.2020 11:00, PRIJATELJSKA, Špansko
Ivan Fiket - Ivan Cerinski H2H

GDSI25.10.2020 11:00, 8E. Liga, Oranice
Hrvoje Marušić - Mladen Hochberger H2H

GDSI25.10.2020 12:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Vedran Majtanić H2H

GDSI25.10.2020 12:00, 7D. Liga, Rudeš
Lucijan Matanović - Marin Sorić H2H

GDSI25.10.2020 12:00, 7H. Liga, Tenis centar Tolić
Davor Ivezić - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Krešimir Škarić - Ognjen Prelog H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 3A. Liga, Trnje
Krešimir Škarić - Ognjen Prelog H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 8A. Liga, Ponikve
Domagoj Šušković - Igor Čuk H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 3B. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Helen Starešinić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 6D. Liga, Mladost
Ivan Hrvoje Maljković - Marijan Gotić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 5A. Liga, Trnje
Petar Matić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI25.10.2020 16:00, 5H. Liga, Maksimir
Miroslav Salaba - Tihomir Grbac H2H

GDSI25.10.2020 16:00, 9C. Liga, Chromos Savica
Boris Vranešević - Bojan Grgić H2H

GDSI25.10.2020 16:00, 5C. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Nikola Miholić H2H

GDSI25.10.2020 17:00, 6G. Liga, Špansko
Stjepan Mesarov - Mate Batinić H2H

GDSI25.10.2020 19:00, 8H. Liga, Špansko
Jelena Pranjić - Luka Frković H2H

GDSI25.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Horvatić / Janković - Pavić / Knežević H2H

GDSI25.10.2020 21:00, 6A. Liga, Trnje
Goran Mir - Andrej Adanić H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Danijel Ćosić - Dario Krišković H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 4C. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ivan Milinković H2H

GDSI26.10.2020 17:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Zoran Bohaček H2H

GDSI26.10.2020 17:00, 7C. Liga, Concordia
Anita Dananić - Emil Krznarić H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 8A. Liga, Chromos
Marin Milina - Marko Pavić H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 8H. Liga, Špansko
Fehim Alić - Luka Frković H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Karlo Fantoni H2H

GDSI26.10.2020 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Goran Fistanić H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Mihael Trkulja H2H

GDSI27.10.2020 12:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Mladen Hochberger H2H

GDSI27.10.2020 17:00, 5F. Liga, Concordia
Luka Herak - Nenad Kocmur H2H

GDSI27.10.2020 20:00, 4B. Liga, Trnje
Šimun Rotim - Danko Greiner H2H

GDSI27.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Jakšić / Ozimec - Fiket / Petrinić H2H

Administracija28.10.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2020 12:30, 8E. Liga, Chromos Savica
Mateo Horvat - Saša Zelić H2H

GDSI28.10.2020 17:00, 2A. Liga, Concordia
Luka Dobrović - Kristijan Petrinić H2H

GDSI28.10.2020 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Domagoj Nosić - Ivan Milinković H2H

GDSI28.10.2020 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Neven Horvatić - Bojan Poturica H2H

GDSI28.10.2020 21:00, 5E. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Hrvoje Bursić H2H

GDSI29.10.2020 13:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Hrvoje Marušić - Saša Zelić H2H

GDSI29.10.2020 19:00, 4D. Liga, Oranice
Tino Kirin - Marko Šutalo H2H

GDSI29.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Dobrović / Kušec - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI29.10.2020 21:00, 5A. Liga, Špansko
Dejan Fabris - Miroslav Barišić H2H

Administracija30.10.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.10.2020 12:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovro Metlikovec H2H

GDSI30.10.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Vlado Suša - Luka Dobrović H2H

GDSI30.10.2020 20:00, 5H. Liga, Ponikve
Slaven Bušić - Nenad Čaklović H2H

GDSI30.10.2020 21:00, 6G. Liga, Špansko
Mate Batinić - Duško Govorko H2H

GDSI31.10.2020 09:00, 5C. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Krunoslav Lovrić H2H

Administracija31.10.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2020
Kraj sezone 2020/10

ATP News