Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Luka Vidović336:024:129
2. Goran Kovačić424:522:37**8
3. Luka Dobrović425:528:308
4. Ivan Glad325:222:177
5. O. Oliynykova000:00:00

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


1. Liga
7.5.2021. - TK Hrvoje (Brestje)
Luka Vidović66
Luka Dobrović33


9F. Liga
7.5.2021. - Trnje
Nediljko Kovač66
Nikša Vojvoda02


9E. Liga
7.5.2021. - Ponikve
Matija Posavec66
Nino Pavičić01


3D. Liga
7.5.2021. - TK Hrvoje (Brestje)
Dario Krišković4610
Goran Russo618


2B. Liga
7.5.2021. - Trnje
Luka Prusec66
Ivan Leskovar34


9D. Liga
6.5.2021. - Mladost
Neven Polak77
Dražen Martinović66


3C. Liga
6.5.2021. - Prince
Tomica Horvatinec627
Marko Lautar165


5F. Liga
6.5.2021. - Mladost
Ivan Rotim66
Tin Herenčić41


Parovi 4A. Liga
6.5.2021. - Jazbina
Špoljarec / Kralj66
Samodol / Karadzole34


6C. Liga
6.5.2021. - Špansko
Krunoslav Lovrić066
Vjenceslav Vukoja644


2A. Liga
6.5.2021. - Chromos Savica
Neven Špehar6511
Marko Habuš179


3A. Liga
6.5.2021. - Concordia
Ivan Matić76
Mislav Mlakar63


7B. Liga
6.5.2021. - Chromos Savica
Tomislav Stvorić66
Saša Žugaj34


Grupa E
6.5.2021. - Mladost
Suraja Poštić4610
Veronika Kadivnik604


2A. Liga
6.5.2021. - HTK Zagreb
Marin Galić1610
Vedran Fak648


5G. Liga
6.5.2021. - Tolić
Antonio Kelava66
Marko Golem13


3C. Liga
6.5.2021. - Chromos
Miroslav Mlinarić266
Tino Kirin612


4B. Liga
6.5.2021. - Mladost
Stipe Rosandić4710
Ivan Soldo656


8C. Liga
6.5.2021. - Maksimir
Mario Biškup6311
Tomislav Prodanović469


3A. Liga
6.5.2021. - Chromos
Ivan Cerinski76
Mario Sermek52

Neodigrani susreti



Hall of fame


          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
        
          ...
          ...
          ...
          ...
     
     
     
    
          ...
          ...
     
    
   
          ...
          ...
          ...
          ...
         
      
   
   
          ...
       
          ...
          ...
          ...
       
     
          ...
          ...
          ...
          ...
        
          ...
          ...
      
          ...
         
        
       
     
          ...
     
   
  
  
          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
        
      
          ...
        
     
    
    
       
      
    
   
          ...
     
   
   
  
  
  
  
  
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
          ...
         
          ...
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
friendly
Komentari susreta
GDSI Discord
Sve i svašta


Kalendar
Prošlo:

07.05.2021 20:00, 5E. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Dražen Malbašić
07.05.2021 20:00, GDSI Kup, Špansko
Alen Galavić - Josip Tečer
Dolazi:

GDSI08.05.2021 11:00, 6A. Liga, Tolić
Marko Sirovec - Martin Sertić H2H

GDSI08.05.2021 13:00, 7C. Liga, Veternica
Marko Tutek - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI08.05.2021 14:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Mario Burić - Mihael Trkulja H2H

GDSI08.05.2021 15:00, 8C. Liga, Chromos Savica
Tomislav Prodanović - Mateo Čukman H2H

GDSI08.05.2021 16:00, 10C. Liga, Rudeš
Tin Papišta - Nino Maksan H2H

GDSI08.05.2021 16:00, 4D. Liga, Špansko
Daniel Filipčić - Dominko Blažević H2H

GDSI08.05.2021 17:00, 3A. Liga, Mladost
Ivan Cerinski - Saša Stanić H2H

GDSI08.05.2021 17:00, GDSI Kup, Trnje
Filip Lažnjak - Petar Matić H2H

GDSI08.05.2021 17:00, 9F. Liga, Trnje
Nikša Vojvoda - Luka Frković H2H

GDSI08.05.2021 18:00, 9F. Liga, Rudeš
Nediljko Kovač - Dejan Ljuština H2H

GDSI08.05.2021 19:00, Grupa D, Ponikve
Marina Granić - Dragana Lipovac H2H

GDSI09.05.2021 08:00, 3C. Liga, Prince
Tomica Horvatinec - Ivan Fiket H2H

GDSI09.05.2021 10:00, 10E. Liga, Tenis centar Tolić
Karlo Klečina - Zoran Bohaček H2H

GDSI09.05.2021 10:00, Grupa D, Trnje
Dragana Lipovac - Ines Čule H2H

GDSI09.05.2021 10:00, 6C. Liga, Jazbina
Marjan Martinović - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI09.05.2021 11:00, 5H. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Zdravko Vučković H2H

GDSI09.05.2021 11:00, 3D. Liga, Trnje
Saša Kalac - Luka Marjanović H2H

GDSI09.05.2021 12:00, Parovi 5A. Liga, Jazbina
Lažnjak / Prgomet - Rotim / Vukoja H2H

GDSI09.05.2021 12:00, 5G. Liga, Trnje
Tomislav Jurčić - Nikola Bekavac H2H

GDSI09.05.2021 12:00, GDSI Kup, Trnje
Vlado Suša - Jan Kallay H2H

GDSI09.05.2021 13:00, 5A. Liga, Purger
Vjekoslav Gadanac - Josip Škof H2H

GDSI09.05.2021 13:00, GDSI Kup, Trnje
Hrvoje Brlečić - Domagoj Krišković H2H

GDSI09.05.2021 16:00, 10C. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Nino Maksan H2H

GDSI09.05.2021 16:00, Grupa D, Trnje
Dragana Lipovac - Ines Čule H2H

GDSI09.05.2021 16:00, Grupa D, Trnje
Ines Čule - Ines Čule H2H

GDSI09.05.2021 16:00, 3A. Liga, Mladost
Saša Stanić - Mario Sermek H2H

GDSI09.05.2021 16:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI09.05.2021 17:00, 9H. Liga, Chromos Savica
Dario Pavlović - Marko Tušek H2H

GDSI09.05.2021 17:00, 9H. Liga, Chromos Savica
Marko Tušek - Dario Pavlović H2H

GDSI09.05.2021 17:00, 1. Liga, Veternica
Luka Vidović - Ivan Glad H2H

GDSI09.05.2021 17:00, GDSI Kup, Trnje
Ivan Rezić - Stipe Rosandić H2H

GDSI09.05.2021 17:30, 2A. Liga, HTK Zagreb
Marin Galić - Neven Špehar H2H

GDSI09.05.2021 18:00, 6G. Liga, Mladost
Andrej Adanić - Darko Završak H2H

GDSI09.05.2021 18:00, PRIJATELJSKA, Chromos Savica
Fran Mirtl - Petra Kopić H2H

GDSI09.05.2021 18:00, 6F. Liga, Veternica
Marin Knezović - Hrvoje Bursić H2H

GDSI09.05.2021 18:00, 5G. Liga, Chromos Savica
Tomislav Jurčić - Robert Krajačić H2H

GDSI09.05.2021 18:30, 5F. Liga, Trnje
Ivan Rotim - Goran Kvasina H2H

GDSI09.05.2021 19:00, 5E. Liga, Ponikve
Matej Šamanić - Željko Samodol H2H

GDSI09.05.2021 20:00, 7C. Liga, Staro Trnje
Leon Pleslić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI09.05.2021 21:00, 8A. Liga, Tenis centar Tolić
Damir Rožmarić - Alen Hlevnjak H2H

09.05.2021
Kraj sezone 2021/04

GDSI10.05.2021 17:00, GDSI Kup, Concordia
Nenad Kocmur - Ivan Leskovar H2H

GDSI10.05.2021 17:00, GDSI Kup, Staro Trnje
Luka Bartulović - Dalibor Poplaša H2H

GDSI11.05.2021 17:00, GDSI Kup, Chromos
Domagoj Nosić - Goran Russo H2H

GDSI11.05.2021 17:30, GDSI Kup, Mladost
Helen Starešinić - Saša Smrk H2H

GDSI11.05.2021 18:00, GDSI Kup, TK Travnjak
Ivan Glad - David Hrvatin H2H

GDSI11.05.2021 18:00, GDSI Kup, Trnje
Ivan Parazajder - Osvit Somek H2H

GDSI11.05.2021 19:00, GDSI Kup, Prince
Matej Šamanić - Vedran Fak H2H

GDSI12.05.2021 17:00, GDSI Kup, Trnje
Marko Habuš - Mateo Čukman H2H

GDSI12.05.2021 17:00, GDSI Kup, Concordia
Leon Pleslić - Zlatko Brbić H2H

GDSI12.05.2021 18:00, GDSI Kup, Concordia
Anita Dananić - Filip Borić H2H

GDSI12.05.2021 19:00, GDSI Kup, Staro Trnje
Drago Veselčić - Luka Dobrović H2H

GDSI12.05.2021 19:00, GDSI Kup, Špansko
Renato Knežević - Bruno Kodba H2H

GDSI13.05.2021 17:00, GDSI Kup, Staro Trnje
Neven Špehar - Dražen Barić H2H

GDSI13.05.2021 18:00, GDSI Kup, Ponikve
Stjepan Žitnik - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI13.05.2021 19:00, GDSI Kup, Chromos Savica
Dominko Blažević - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI15.05.2021 09:00, GDSI Kup, Purger
Vjekoslav Gadanac - Tin Papišta H2H

Turnir16.5.2021
Zadnji dan 1. kola GDSI Kupa
Više...

Turnir22.05.2021
GDSI Oldies but goldies
Više...

ATP News