Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Gorki Bratim336:232:219
2. Tomislav Trtanj325:232:257
3. Filip Pavić412:625:436
4. Ivan Soldo224:121:96
5. Renato Knežević402:831:434


Zadnji rezultati


4B. Liga
27.2.2020. - Mladost
Tomislav Trtanj66
Filip Pavić31


5H. Liga
27.2.2020. - Špansko
Antonio Šušak6510
Tibor Sekulić473


5E. Liga
26.2.2020. - Top Spin
Matej Šamanić66
Lovre Botica22


3C. Liga
26.2.2020. - Špansko
Stipe Rosandić66
Edo Krmpotić14


5B. Liga
26.2.2020. - Triumph
Dražen Barić6610
Neven Vidmar732


1. Liga
26.2.2020. - Ponikve
Ivan Glad66
Vladimir Vučković44


6G. Liga
26.2.2020. - Ponikve
Josip Matić76
Ante Sentić54


2B. Liga
26.2.2020. - Trnje
Tino Kirin76
Goran Russo64


2B. Liga
26.2.2020. - Prečko
Mislav Pukljak67
Bruno Lukić26


6F. Liga
26.2.2020. - Špansko
Matias Dragičević66
Sandro Salopek03


7B. Liga
26.2.2020. - Top Spin
Filip Badanjak66
Dario Brkić22


7G. Liga
25.2.2020. - Oranice
Nediljko Kovač6410
Luka Filipović261


6A. Liga
25.2.2020. - Oranice
Hrvoje Špes76
Krunoslav Šimić54


3A. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Dražen Malbašić66
Danijel Sočanac12


5G. Liga
25.2.2020. - Top Spin
Miroslav Barišić66
Franjo Sakmardi23


1. Liga
25.2.2020. - Mala Šalata
Kristijan Petrinić67
Vladimir Vučković26


4B. Liga
25.2.2020. - TK Špansko
Gorki Bratim266
Renato Knežević632


5H. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Mate Pešić66
Moris Čavić03


7F. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Jerko Perleta66
Krešimir Viduka33


4D. Liga
25.2.2020. - Ponikve
Miroslav Katičić77
Ivan Milinković65

Neodigrani susreti




Rang lista

O rang listi:

Za rang listu se uzimaju zadnjih 5 odigranih sezona koje je igrač odigrao, u zadnjih 12 mjeseci.

Rang lista se ažurira na početku svake sezone (svakih mjesec dana).

Čemu služi: (samo za singl ligu)
Rang lista se koristi za kreiranje liga na početku ljetnog perioda (1.4).
Rang lista se koristi za postavljanje nositelja na turnirima.

Bodovanje za rang listu možete vidjeti ovdje.

Klikom na bodove prokraj igrača možete vidjeti detaljni ispis zbroja osvojenih bodova.






 IgračBodovi
1Kovačić /Lautar11333
2Brkljačić / Vučković8665
3Jakšić / Ozimec8001
4Šenjug /Bosnar7333
5Dobrović / Marjanović7110
6Mačkić / Budinčević6556
7Hercigonja / Ozimec6334
8Vuletić /Kipčić6149
9Jakšić / Petrinić5001
10Fiket / Petrinić4927
11Thompson / Pavić3889
12Krišković / Račić3855
13Mirtl / Franov3556
14Adanić / Šipušić3413
15Kalac / Župan3222
16Mačkić / Hercigonja3221
17Rotim / Rotim2720
18Pavić / Majstorović2691
19Katičić / Ivcic2667
20Turković / Capek2553
21Horvatić / Fiket2522
22Katičić / Rizvan2446
23Završak /Završak2013
24Labaš /Kalac2001
25Horvatić / Vukoja1929
26Cerinski / Poplaša1928
27Lazar / Valpotić1557
28Tadić / Habljak1551
29Rosandić / Pranjić1528
30Gugić / Jantoljak1386
31Ištvanić / Maričić1335
32Šter / Ćosić1333
33Lažnjak / Prgomet1298
34Adanić / Knezović1045
35Barišić /Sumić968
36Čaklović /Martinović953
37Bare / Ferk891
38Katičić /Ivičić890
39Durlen /Zrno880
40Lušić /Pavlin792
41Šagud / Lijović777
42Kovačićek / Bačun741
43Popović / Biškup718
44Aliti / Hlupić638
45Adanić / Širanović594
46Kožul / Borović594
47Jurčić / Mirtl594
48Plančić / Leko593
49Somek / Bračić587
50Tadić / Tadić489
51Ćelić /Matić451
52Turkalj / Sušić410
53Kazalicki / Muha396
54Marković /Vidović396
55Fiket / Krmpotić396
56Škarić / Šagud296
57Biškup / Popović293
58Mršić / Janković292
59Aliti / Grba249
60Filipčić / Filipčić205
61Crljenica / Novko148
62Kubović / Čibarić118
63Soldo /Lekić102
64Ćelić / Lelak58
65Petković /Pilipac44
66Dragičević / Šušak40
67Lijović / Hochberger20
68Matić / Furjan0
69Jakšić / Vuletić0
70Renić / Šomen0
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
LAST MINUTE MATCH
Preuzimanje termina
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
friendly match


Kalendar
Prošlo:

27.02.2020 12:00, 5H. Liga, Špansko
Tibor Sekulić - Antonio Šušak
27.02.2020 17:00, 2A. Liga, Ponikve
Marko Periša - Luka Marjanović
Dolazi:

GDSI27.02.2020 20:00, 5D. Liga, Triumph
Dalibor Poplaša - Bojan Poturica H2H

GDSI27.02.2020 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Fiket / Petrinić - Kovačić /Lautar H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kenda - Jelena Pranjić H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 5G. Liga, Oranice
Miroslav Barišić - Marko Kožul H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Triumph
Mario Zadravec - Marko Pavić H2H

GDSI27.02.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

GDSI27.02.2020 21:30, 5A. Liga, Sesvete
Vedran Mihelčić - Denis Ištvanić H2H

Administracija28.2.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2020 09:00, 6H. Liga, Ponikve
Marin Petrić - Robert Lujo H2H

GDSI28.02.2020 10:00, 6A. Liga, Špansko
Domagoj Kriskovic - Drago Veselčić H2H

GDSI28.02.2020 11:00, 4C. Liga, Mladost
Nenad Kocmur - Šimun Rotim H2H

GDSI28.02.2020 14:00, 5E. Liga, Ponikve
Darko Završak - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI28.02.2020 19:00, 6G. Liga, Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - Ante Sentić H2H

GDSI28.02.2020 19:00, 7A. Liga, Triumph
Marko Pavić - Davor Kubović H2H

GDSI28.02.2020 20:00, 5H. Liga, Ponikve
Miran Ribarić - Mate Pešić H2H

GDSI28.02.2020 21:00, 3C. Liga, Oranice
Deni Tomljanović - Vlado Suša H2H

GDSI29.02.2020 09:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI29.02.2020 09:30, 6C. Liga, TK Movens
Krunoslav Lovrić - Domagoj Ivanković H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 7A. Liga, Chromos
Mario Zadravec - Domagoj Kenda H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 6B. Liga, Ponikve
Mario Kelečić - Karlo Fantoni H2H

GDSI29.02.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 7B. Liga, Top Spin
Ivana Bergam - Božidar Sorić H2H

GDSI29.02.2020 13:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Katičić / Rizvan - Kovačić /Lautar H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 2B. Liga, Oranice
Mislav Pukljak - Tino Kirin H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 3C. Liga, Oranice
Stipe Rosandić - Vlado Suša H2H

GDSI29.02.2020 14:00, 6G. Liga, Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - Ivo Petković H2H

GDSI29.02.2020 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Davorin Pančić H2H

GDSI29.02.2020 17:00, 6H. Liga, Oranice
Marin Petrić - Marta Turkalj H2H

GDSI29.02.2020 17:00, 5D. Liga, Trnje
Ivan Šagud - Dalibor Poplaša H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 7A. Liga, TK Movens
Bojan Grgić - Mario Zadravec H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 3D. Liga, Top Spin
Ivan Fiket - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 5H. Liga, Špansko
Miran Ribarić - Antonio Šušak H2H

GDSI29.02.2020 19:00, 5A. Liga, Trnje
Vjenceslav Vukoja - Domagoj Sesar H2H

Administracija29.2.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI01.03.2020 09:00, 6A. Liga, Ponikve
Hrvoje Špes - Bruno Kodba H2H

GDSI01.03.2020 09:00, 5B. Liga, Top Spin
Borna Micelli - Duško Govorko H2H

GDSI01.03.2020 11:00, 6B. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Damir Kecko H2H

GDSI01.03.2020 11:00, 5B. Liga, Chromos Savica
Neven Vidmar - Dražen Zrno H2H

GDSI01.03.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Karlo Čičić H2H

GDSI01.03.2020 13:00, 1. Liga, Top Spin
Vladimir Vučković - Michael Stebbings H2H

GDSI01.03.2020 13:00, 8C. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Belamarić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI01.03.2020 14:00, 6A. Liga, Špansko
Krunoslav Šimić - Robby Bauer H2H

GDSI01.03.2020 15:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Katičić / Ivcic - Kovačić /Lautar H2H

GDSI01.03.2020 15:00, 4C. Liga, Trnje
Ivan Matić - Šimun Rotim H2H

GDSI01.03.2020 16:00, 5F. Liga, Špansko
Mate Batinić - Luka Božić H2H

GDSI01.03.2020 17:00, 6B. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Anita Dananić H2H

GDSI01.03.2020 17:00, 5D. Liga, Trnje
Bojan Poturica - David Bišić H2H

GDSI01.03.2020 18:00, 6C. Liga, kod Kutije Šibica
Davorin Tadić - Domagoj Ivanković H2H

GDSI01.03.2020 19:00, 2A. Liga, Top Spin
Goran Kušec - Matej Župan H2H

GDSI01.03.2020 19:00, 4D. Liga, Ponikve
Fran Mirtl - Ivan Milinković H2H

GDSI01.03.2020 20:00, 5F. Liga, Špansko
Marko Tutek - Ivan Horvat H2H

31.03.2020
Kraj sezone 2020/03

ATP News