Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Mladen Hochberger112:013:103
2. Emil Krznarić100:210:131
3. Mateo Penava000:00:00
4. Igor Čuk000:00:00
5. Domagoj Krišković000:00:00


Zadnji rezultati


7D. Liga
19.7.2019. - Concordia
Mladen Hochberger67
Emil Krznarić46


7G. Liga
18.7.2019. - Maksimir
Goran Šimunović76
Kruno Bukovec52


7B. Liga
18.7.2019. - Chromos
Kristian Runtas66
Jerko Perleta00


7A. Liga
17.7.2019. - TK Movens
Davor Petanjek66
Tomislav Kranjec11


5F. Liga
17.7.2019. - Veternica
Nenad Čaklović66
Mate Pešić23


5B. Liga
17.7.2019. - Oranice
Gorki Bratim466
Daniel Filipčić603


5E. Liga
17.7.2019. - Oranice
Osvit Somek4610
Dražen Barić627


5D. Liga
17.7.2019. - Concordia
Marko Šutalo4610
Ivica Šantek616


5A. Liga
17.7.2019. - kod Kutije Šibica
Nenad Kocmur66
Boris Muha01


2A. Liga
17.7.2019. - Špansko
Dražen Malbašić6311
Danijel Ćosić369


8D. Liga
17.7.2019. - TK Maja
Saša Polojac67
Ivan Mijic15


4C. Liga
17.7.2019. - Mladost
Tomislav Đapić66
Filip Jagar13


6B. Liga
17.7.2019. - Concordia
Robby Bauer76
Jurica Lušić51


7F. Liga
16.7.2019. - Concordia
Ivan Cutvarić66
Edi Zoričić03


5C. Liga
16.7.2019. - Chromos
Dominko Blažević66
Marin Popović30


7C. Liga
16.7.2019. - Concordia
Tomislav Pazman66
Tihomir Zirdum42


2019/06-07

Parovi 4. Liga
16.7.2019. - Trnje
Gugić / Jantoljak66
Tadić / Habljak00


Parovi 1. Liga
15.7.2019. - Špansko
Vuletić /Kipčić66
Hercigonja / Ozimec34


6E. Liga
15.7.2019. - Oranice
Dražen Barić66
Ivo Petković14


6D. Liga
15.7.2019. - Oranice
Ivica Šantek66
Neven Vidmar21

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Adam Landeka
2Aleksandar Radojčić
3Alen Bejuk
4Alen Galavić
5Andrej Adanić
6Andrej Kalea
7Anđelko Nasić
8Anita Dananić
9Ante Sentić
10Antonio Šušak
11Aron Thompson
12Bojan Fabris
13Bojan Poturica
14Boris Muha
15Božo Kelić
16Branislav Rubčić
17Bruno Lukić
18Bruno Peterman
19Dalibor Poplaša
20Damir Golubić
21Damir Jurić
22Damir Kipčić
23Damir Papež
24Damir Paulić
25Daniel Filipčić
26Danijel Ćosić
27Danijel Lijović
28Danijel Sočanac
29Danko Greiner
30Dario Pavlović
31David Hrvatin
32Davor Petanjek
33Davor Posavec
34Davorin Tadić
35Dean Bertoncelj
36Dejan Fabris
37Dejan Tešić
38Deni Tomljanović
39Denis Ištvanić
40Denis Rački
41Dino Perić
42Dino Rakipović
43Domagoj Kolonić
44Domagoj Kriskovic
45Domagoj Krišković
46Domagoj Šušković
47Domagoj Zlački
48Dominik Birtić
49Dominko Blažević
50Dragan Čičak
51Dražen Barić
52Dražen Malbašić
53Dražen Martinović
54Dražen Zrno
55Edi Zoričić
56Edo Krmpotić
57Eduard Kožul
58Emil Krznarić
59Enis Plančić
60Filip Lisjak
61Filip Badanjak
62Filip Ćurčić
63Filip Jagar
64Frane Draženović
65Franjo Sakmardi
66Goran Grubišić
67Goran Katušin
68Goran Kovačić
69Goran Kušec
70Goran Šimunović
71Goran Vulelija
72Gorki Bratim
73Hesam Qaydi
74Hrvoje Barišić
75Hrvoje Bilandžić
76Hrvoje Brlečić
77Hrvoje Bursić
78Igor Čuk
79Ivan Bračić
80Ivan Cerinski
81Ivan Cutvarić
82Ivan Ćorković
83Ivan Džomba
84Ivan Fiket
85Ivan Glad
86Ivan Labaš
87Ivan Mijic
88Ivan Milinković
89Ivan Novko
90Ivan Petrak
91Ivan Rotim
92Ivan Šagud
93Ivan Širanović
94Ivana Bergam
95Ivica Šantek
96Ivo Petković
97Jakob Satler
98Janko Brlecic
99Jelena Pranjić
100Jerko Perleta
101Josip Seidl
102Josip Škof
103Jurica Lušić
104Karlo Fantoni
105Karlo Tuta
106Kenan Mačkić
107Krešimir Škarić
108Krešimir Jantoljak
109Krešimir Viduka
110Kristian Runtas
111Kristijan Petrinić
112Kruno Bukovec
113Krunoslav Cokol
114Krunoslav Lovrić
115Lovre Smirčić
116Lovro Klepac
117Luka Andrišić
118Luka Bartolić
119Luka Bartulović
120Luka Božić
121Luka Hrabrić
122Maja Cerinski
123Marijan Gotić
124Marijan Ozimec
125Marin Knezović
126Marin Popović
127Mario Biškup
128Mario Kelečić
129Mario Sermek
130Mario Šoštarić
131Mario Valpotić
132Mario Vukoja
133Marko Đurković
134Marko Habuš
135Marko Lautar
136Marko Luč
137Marko Mikulec
138Marko Mlinarić
139Marko Pavić
140Marko Periša
141Marko Pletikosa
142Marko Škrabić
143Marko Šutalo
144Martin Klaić
145Mate Pešić
146Matej Šamanić
147Mateja Antolković
148Mateo Penava
149Matija Dukić
150Matija Kazalicki
151Matko Perharić
152Miran Vučina
153Miro Smiljanic
154Miroslav Barišić
155Miroslav Pašagić
156Miroslav Salaba
157Mladen Hochberger
158Moris Čavić
159Nediljko Kovač
160Nenad Čaklović
161Nenad Jakšić
162Nenad Kocmur
163Neven Balenović
164Neven Grubelić
165Neven Horvatić
166Neven Špehar
167Neven Vidmar
168Nikša Konjevod
169Nino Gugić
170Ognjen Prelog
171Oskar Fiuri
172Osvit Somek
173Petar Mlinarić
174Renato Knežević
175Robby Bauer
176Robert Crneković
177Robert Crnko
178Saša Marković
179Saša Polojac
180Saša Smrk
181Saša Šter
182Saša Zelić
183Sebastijan Zelić
184Siniša Lelak
185Siniša Svetec
186Stipe Rosandić
187Sven Majerić
188Tihomir Smuđ
189Tihomir Turković
190Tihomir Zirdum
191Tino Kirin
192Tom Jasak
193Tomislav Brkljačić
194Tomislav Đapić
195Tomislav Jurčić
196Tomislav Konjar
197Tomislav Kovačićek
198Tomislav Kranjec
199Tomislav Pazman
200Tomislav Zastavnik
201Tonči Mimica
202Tonko Čupić
203Vedran Benić
204Vedran Fak
205Vedran Majtanić
206Vedran Mucić
207Viktor Marmelić
208Vjenceslav Vukoja
209Vlado Suša
210Zinka Matković
211Zoran Bohaček
212Zoran Knežević
213Zvonimir Tomečak
214Željko Crljenica
215Željko Fuček


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

Nema dolazećih...


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

Nema odlazećih...
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Komentari susreta
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
IGRANJE ZA EKIPU KOJA NIJE U LIGI
Nova ATP pravila
Tenis na Jadranu


Kalendar
Prošlo:

18.07.2019 18:00, 7B. Liga, Chromos
Kristian Runtas - Jerko Perleta
19.07.2019 08:00, 7D. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Mladen Hochberger
Dolazi:

GDSI19.07.2019 16:00, 6B. Liga, Veternica
Jurica Lušić - Antonio Šušak H2H

GDSI19.07.2019 17:30, 7A. Liga, Mladost
Nediljko Kovač - Alen Galavić H2H

GDSI19.07.2019 18:00, 8C. Liga, Chromos
Dino Perić - Branislav Rubčić H2H

GDSI19.07.2019 18:00, 3D. Liga, Chromos
Saša Šter - Matija Kazalicki H2H

GDSI19.07.2019 18:00, 6G. Liga, kod Kutije Šibica
Mario Valpotić - Davorin Tadić H2H

GDSI19.07.2019 19:00, 5B. Liga, Špansko
Vjenceslav Vukoja - Daniel Filipčić H2H

GDSI19.07.2019 20:00, 5G. Liga, Trnje
Dražen Zrno - Hrvoje Bursić H2H

GDSI20.07.2019 08:00, 8A. Liga, Chromos
Sven Majerić - Lovre Smirčić H2H

GDSI20.07.2019 08:00, 8G. Liga, Mladost
Maja Cerinski - Jelena Pranjić H2H

GDSI20.07.2019 09:00, 7C. Liga, Tenis centar Tolić
Sebastijan Zelić - Marko Mlinarić H2H

GDSI20.07.2019 10:00, 8D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Saša Polojac H2H

GDSI20.07.2019 11:00, Parovi 4. Liga, TK Travnjak
Durlen /Zrno - Lušić /Pavlin H2H

GDSI20.07.2019 15:30, 1. Liga, Trnje
Tomislav Brkljačić - Tomislav Kovačićek H2H

GDSI20.07.2019 18:00, 6C. Liga, Špansko
Dean Bertoncelj - Moris Čavić H2H

GDSI20.07.2019 18:00, 8G. Liga, Trnje
Ivana Bergam - Miroslav Pašagić H2H

GDSI20.07.2019 19:00, 7E. Liga, Chromos Savica
Domagoj Kolonić - Andrej Kalea H2H

GDSI20.07.2019 19:00, 7H. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Saša Smrk H2H

GDSI20.07.2019 19:00, 5F. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Danijel Sočanac H2H

GDSI21.07.2019 09:00, 5G. Liga, TK Travnjak
Miran Vučina - Dražen Zrno H2H

GDSI21.07.2019 09:00, 8A. Liga, Ponikve
Lovre Smirčić - Karlo Fantoni H2H

GDSI21.07.2019 11:00, 7E. Liga, Trnje
Andrej Kalea - Robert Crnko H2H

GDSI21.07.2019 17:00, 4D. Liga, TK Travnjak
Dalibor Poplaša - Danko Greiner H2H

GDSI21.07.2019 18:00, 7H. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Marko Mikulec H2H

GDSI21.07.2019 18:00, 2B. Liga, Trnje
Marko Škrabić - Damir Kipčić H2H

GDSI21.07.2019 18:00, 8C. Liga, Trnje
Luka Hrabrić - Dino Perić H2H

GDSI21.07.2019 18:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Novko - Marko Lautar H2H

GDSI21.07.2019 18:00, 1. Liga, Veternica
Tomislav Kovačićek - Ivan Glad H2H

GDSI21.07.2019 18:00, 2A. Liga, Trnje
Danijel Ćosić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.07.2019 19:00, 4A. Liga, Sesvete
Marko Pletikosa - Denis Ištvanić H2H

GDSI22.07.2019 09:00, 6F. Liga, Mladost
Zinka Matković - Mario Kelečić H2H

GDSI22.07.2019 18:00, 6A. Liga, TK Trešnjevka
Aleksandar Radojčić - Vedran Majtanić H2H

GDSI22.07.2019 18:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Lautar - Tihomir Turković H2H

GDSI22.07.2019 18:00, 7E. Liga, Mala Šalata
Robert Crnko - Zoran Bohaček H2H

GDSI22.07.2019 18:00, 7G. Liga, Ravnice
Marko Đurković - Kruno Bukovec H2H

GDSI23.07.2019 16:00, 8C. Liga, TK Travnjak
Dino Perić - Božo Kelić H2H

GDSI23.07.2019 17:00, 6G. Liga, Oranice
Jakob Satler - Ivan Šagud H2H

GDSI23.07.2019 19:00, 2A. Liga, Špansko
Dražen Malbašić - Bruno Peterman H2H

GDSI23.07.2019 19:00, 6F. Liga, Oranice
Lovro Klepac - Mario Kelečić H2H

GDSI24.07.2019 19:00, 7A. Liga, Veternica
Davor Petanjek - Nediljko Kovač H2H

GDSI24.07.2019 19:00, 7E. Liga, Trnje
Zoran Bohaček - Saša Marković H2H

GDSI24.07.2019 20:00, 5A. Liga, Veternica
Boris Muha - Marko Periša H2H

GDSI25.07.2019 19:00, 7E. Liga, Chromos
Domagoj Kolonić - Zoran Bohaček H2H

GDSI25.07.2019 19:30, 4B. Liga, Veternica
Marin Knezović - Stipe Rosandić H2H

GDSI25.07.2019 20:00, 8A. Liga, Trnje
Sven Majerić - Dragan Čičak H2H

GDSI25.07.2019 20:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Martin Klaić - Neven Horvatić H2H

GDSI25.07.2019 20:30, 2A. Liga, Veternica
Dražen Malbašić - Kenan Mačkić H2H

GDSI26.07.2019 18:00, 1. Liga, Mladost
Nenad Jakšić - Ivan Glad H2H

GDSI27.07.2019 18:00, 4B. Liga, Veternica
Marin Knezović - Nino Gugić H2H

GDSI28.07.2019 19:00, 6A. Liga, Veternica
Miroslav Barišić - Vedran Majtanić H2H

31.08.2019
Kraj sezone 2019/07-08

ATP News

Borna Ćorić bez četvrtfinala, talij...
Nino Serdarušić glatko poražen od A...
Kutak za kladioničare: Hajduk po po...
Toni Nadal: "Finale između Đokovića...
[RTL Video] Ivanišević o Rafteru: "...
Kutak za kladioničare: AIK mora pun...
Borna Gojo namučio 13. nositelja, a...
Viktor Galović prokockao sedam meč ...
Nino Serdarušić u dva seta do prve ...
Kutak za kladioničare: Čukarički i ...