Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Lažnjak / Prgomet112:013:73
2. Šagud / Lijović100:27:131
3. Lušić /Pavlin000:00:00


Zadnji rezultati


Parovi 6. Liga
9.12.2019. - Rudeš
Lažnjak / Prgomet67
Šagud / Lijović25


Parovi 4. Liga
9.12.2019. - Špansko
Horvatić / Vukoja67
Završak /Završak35


6B. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Dražen Barić66
Muhamed Lulak02


5D. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Gorki Bratim76
Karlo Čičić51


6G. Liga
9.12.2019. - Trnje
Tihomir Smuđ66
Igor Čuk01


4D. Liga
9.12.2019. - Trnje
Mario Valpotić626
Slaven Bušić364


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Ivan Rezić66
Mario Kelečić23


5D. Liga
8.12.2019. - Top Spin
Marijan Gotić5611
Branko Obradov729


5C. Liga
8.12.2019. - Trnje
Mate Batinić626
Damir Nazor364


4A. Liga
8.12.2019. - Špansko
Marko Periša66
Vjenceslav Vukoja41


Parovi 1. Liga
8.12.2019. - Veslačka
Šenjug /Bosnar367
Mačkić / Hercigonja645


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Filip Pavić66
Alen Hlevnjak00


8A. Liga
8.12.2019. - Ravnice
Darko Pavić66
Dario Brkić43


8C. Liga
8.12.2019. - kod Kutije Šibica
Zvonimir Cvrtila7510
Saša Smrk675


7F. Liga
8.12.2019. - Trnje
Zinka Matković66
Tomislav Kranjec31


6A. Liga
8.12.2019. - TK Movens
Damir Kecko6310
Drago Veselčić266


7C. Liga
8.12.2019. - TK Movens
Tomislav Zastavnik6610
Tomislav Markač747


4C. Liga
8.12.2019. - Oranice
Miroslav Barišić66
Andrej Adanić44


5F. Liga
8.12.2019. - Triumph
Nikola Čolak66
Luka Božić12


Parovi 2. Liga
8.12.2019. - Chromos Savica
Vuletić /Kipčić626
Fiket / Petrinić462

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Adrijan Pribičević
2Aleksandar Radojčić
3Alen Bejuk
4Alen Hlevnjak
5Andrej Adanić
6Ante Sentić
7Antonio Šušak
8Bojan Fabris
9Boris Jerončić
10Boris Vranešević
11Borna Micelli
12Božidar Sorić
13Božo Kelić
14Branislav Rubčić
15Branko Obradov
16Bruno Lukić
17Dalibor Poplaša
18Damir Kecko
19Damir Kipčić
20Damir Nazor
21Daniel Filipčić
22Danijel Ćosić
23Danijel Sočanac
24Danko Greiner
25Daria Štefić
26Dario Brkić
27Darko Pavić
28Darko Završak
29David Bišić
30David Hrvatin
31Davor Kubović
32Davorin Pančić
33Dean Bertoncelj
34Dejan Fabris
35Deni Tomljanović
36Denis Ištvanić
37Domagoj Blažević
38Domagoj Ivanković
39Domagoj Kenda
40Domagoj Kriskovic
41Domagoj Sesar
42Domagoj Šušković
43Dominik Birtić
44Dominko Blažević
45Dragan Čičak
46Dragana Lipovac
47Drago Veselčić
48Dražen Barić
49Dražen Domijan
50Dražen Zrno
51Edo Krmpotić
52Emil Krznarić
53Filip Lisjak
54Filip Gvardijan
55Filip Medić
56Filip Pavić
57Fran Galić
58Fran Mirtl
59Franjo Gal
60Franjo Sakmardi
61Goran Bistrički
62Goran Kovačić
63Goran Kušec
64Goran Russo
65Gorki Bratim
66Hesam Qaydi
67Hrvoje Bilandžić
68Hrvoje Brlečić
69Hrvoje Bursić
70Hrvoje Marušić
71Hrvoje Špes
72Igor Čuk
73Igor Gojmerac
74Ivan Cerinski
75Ivan Fiket
76Ivan Horvat
77Ivan Hrvoje Maljković
78Ivan Milinković
79Ivan Rezić
80Ivan Soldo
81Ivan Šagud
82Ivan Turk
83Ivan Vujnović
84Ivica Šantek
85Ivo Petković
86Ivo-Dino Hrga
87Ivor Zidarić
88Jakov Ramušćak
89Janko Hranilović
90Jelena Pranjić
91Jeronim Marinković
92Josip Matić
93Josip Seidl
94Karlo Čičić
95Karlo Fantoni
96Katarina Ivić
97Klara Mahmić
98Krešimir Jantoljak
99Krešimir Viduka
100Krunoslav Lovrić
101Krunoslav Šimić
102Ksenija Matej
103Leo Matak
104Lovre Botica
105Lovre Smirčić
106Lucija Tadić
107Luka Bartulović
108Luka Božić
109Luka Dobrović
110Luka Filipović
111Luka Marjanović
112Marijan Gotić
113Marijan Lovrinić
114Marin Čavlina
115Marin Njirić
116Marin Petrić
117Mario Kelečić
118Mario Valpotić
119Marko Đurković
120Marko Habuš
121Marko Jozić
122Marko Kelava
123Marko Kožul
124Marko Lautar
125Marko Mlinarić
126Marko Pavić
127Marko Periša
128Marko Pletikosa
129Marko Prtenjača
130Marko Škrabić
131Marko Tutek
132Mate Batinić
133Mate Pešić
134Matej Kuraja
135Matej Župan
136Mateo Penava
137Matias Dragičević
138Matko Gečević
139Michael Stebbings
140Miro Smiljanic
141Miroslav Barišić
142Miroslav Katičić
143Miroslav Knez
144Miroslav Salaba
145Muhamed Lulak
146Nediljko Kovač
147Nenad Čaklović
148Nenad Jakšić
149Nenad Kocmur
150Neven Horvatić
151Neven Kulenović
152Neven Vidmar
153Nikola Čolak
154Nikolina Barić
155Nino Gugić
156Oskar Fiuri
157Pave Mudronja
158Petar Mlinarić
159Renato Knežević
160Robert Lujo
161Sandro Salopek
162Saša Kalac
163Saša Marković
164Saša Polojac
165Saša Smrk
166Saša Zelić
167Seadin Aliti
168Sebastijan Zelić
169Slaven Bušić
170Tihomir Smuđ
171Tihomir Zirdum
172Tin Herenčić
173Tin Ujević
174Tino Kirin
175Tom Jasak
176Tomislav Brkljačić
177Tomislav Kranjec
178Tomislav Markač
179Tomislav Trtanj
180Tomislav Zastavnik
181Tonko Čupić
182Vedran Belamarić
183Vedran Fak
184Vedran Mihelčić
185Vice Mandaric
186Vjekoslav Gadanac
187Vjenceslav Vukoja
188Vladimir Vučković
189Vlado Suša
190Zinka Matković
191Zoran Bohaček
192Zoran Ranogajec
193Zvonimir Cvrtila
194Željko Samodol


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

Nema dolazećih...


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

IgračZadnja odigrana sezona
Robby Bauer2019/12
Alen Galavić2019/12
Zadnje teme na forumu
Multisport i termini
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Preuzimanje termina
Komentari susreta
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

09.12.2019 21:00, 6B. Liga, Ponikve
Dražen Barić - Muhamed Lulak
09.12.2019 21:30, Parovi 4. Liga, Špansko
Horvatić / Vukoja - Završak /Završak
Dolazi:

GDSI10.12.2019 09:00, 6B. Liga, TK Terra
Davorin Pančić - Filip Medić H2H

GDSI10.12.2019 11:00, 4B. Liga, Prince
Tomislav Trtanj - Nenad Kocmur H2H

GDSI10.12.2019 14:00, 6D. Liga, Trnje
Marko Mlinarić - Miroslav Salaba H2H

GDSI10.12.2019 17:00, 7F. Liga, Ponikve
Matej Kuraja - Tomislav Kranjec H2H

GDSI10.12.2019 17:00, 2A. Liga, Ponikve
Luka Marjanović - Neven Horvatić H2H

GDSI10.12.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Jakšić / Ozimec - Kovačić /Lautar H2H

GDSI11.12.2019 09:00, 7B. Liga, Mala Šalata
Marijan Lovrinić - Filip Lisjak H2H

GDSI11.12.2019 11:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Sandro Salopek H2H

GDSI11.12.2019 12:00, 4C. Liga, San Spin
Miro Smiljanic - Andrej Adanić H2H

GDSI11.12.2019 20:30, 6E. Liga, Top Spin
Tom Jasak - Katarina Ivić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Petar Mlinarić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Nikolina Barić - Goran Bistrički H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Željko Samodol H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Marko Lautar H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 5F. Liga, Triumph
Luka Božić - Antonio Šušak H2H

GDSI12.12.2019 11:00, 4B. Liga, Oranice
Miroslav Katičić - Nenad Kocmur H2H

GDSI12.12.2019 12:00, 6G. Liga, Oranice
Neven Kulenović - Igor Čuk H2H

GDSI12.12.2019 16:00, 2A. Liga, Triumph
Goran Kovačić - Goran Russo H2H

GDSI12.12.2019 17:00, 5H. Liga, Triumph
Edo Krmpotić - Tin Herenčić H2H

GDSI12.12.2019 20:00, 5B. Liga, Ponikve
Dalibor Poplaša - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Marko Periša H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Tomislav Brkljačić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Tino Kirin - Domagoj Blažević H2H

GDSI12.12.2019 21:00, Parovi 7. Liga, Ponikve
Popović / Biškup - Tadić / Tadić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4C. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Goran Kušec H2H

GDSI12.12.2019 21:00, PRIJATELJSKA, Špansko
Neven Horvatić - Ivan Fiket H2H

GDSI13.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Tihomir Smuđ - Josip Seidl H2H

GDSI13.12.2019 18:00, 7D. Liga, Ponikve
Hrvoje Bilandžić - Zoran Ranogajec H2H

GDSI13.12.2019 19:00, 5F. Liga, Triumph
Antonio Šušak - Domagoj Sesar H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5A. Liga, Velesajam (paviljon 8a)
Igor Gojmerac - Dražen Zrno H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5H. Liga, Triumph
Nenad Čaklović - Tin Herenčić H2H

GDSI13.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Petar Mlinarić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5D. Liga, Trnje
Branko Obradov - David Bišić H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5C. Liga, Špansko
Ivan Šagud - Mate Batinić H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3B. Liga, Oranice
Daniel Filipčić - Vlado Suša H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Dominko Blažević H2H

GDSI14.12.2019 12:00, Parovi 7. Liga, Top Spin
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

GDSI14.12.2019 13:00, 6F. Liga, Mladost
David Hrvatin - Nikolina Barić H2H

GDSI14.12.2019 14:00, 5G. Liga, Top Spin
Krešimir Jantoljak - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI14.12.2019 16:00, 7D. Liga, Špansko
Zoran Bohaček - Zoran Ranogajec H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Edo Krmpotić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 4A. Liga, Špansko
Renato Knežević - Hrvoje Bursić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 3D. Liga, Oranice
Danijel Ćosić - Nino Gugić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, Parovi 1. Liga, Šalata
Mačkić / Hercigonja - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI14.12.2019 18:00, 4C. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Darko Završak H2H

GDSI15.12.2019 10:00, 7E. Liga, Špansko
Branislav Rubčić - Luka Filipović H2H

GDSI15.12.2019 11:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Deni Tomljanović H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Tihomir Zirdum H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 5E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Marko Pletikosa H2H

GDSI15.12.2019 15:00, Parovi 2. Liga, Oranice
Katičić / Ivcic - Fiket / Petrinić H2H

GDSI15.12.2019 15:00, 8A. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Daria Štefić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Chromos Savica
Damir Kipčić - Daniel Filipčić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 5D. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Karlo Čičić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Top Spin
Bruno Lukić - Marko Škrabić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 6F. Liga, TK Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - David Hrvatin H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 1. Liga, TK Terra
Nenad Jakšić - Marko Habuš H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 8D. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Luka Bartulović H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 6B. Liga, Oranice
Dražen Barić - Davorin Pančić H2H

GDSI15.12.2019 18:00, 5B. Liga, Ponikve
Saša Marković - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI15.12.2019 18:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Kovačić /Lautar - Šenjug /Bosnar H2H

GDSI15.12.2019 20:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Prtenjača - Sandro Salopek H2H

GDSI15.12.2019 20:00, Parovi 4. Liga, Špansko
Rotim / Rotim - Horvatić / Vukoja H2H

GDSI16.12.2019 12:00, 5C. Liga, Chromos Savica
Danko Greiner - Ivan Šagud H2H

GDSI16.12.2019 21:00, 7F. Liga, Top Spin
Matej Kuraja - Domagoj Kenda H2H

GDSI17.12.2019 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Fran Mirtl H2H

GDSI17.12.2019 20:00, 5C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Mate Batinić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 1. Liga, Triumph
Tomislav Brkljačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 2A. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Neven Horvatić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 6C. Liga, Top Spin
Tihomir Zirdum - Sandro Salopek H2H

GDSI19.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Marin Petrić - Josip Seidl H2H

GDSI19.12.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.12.2019 12:00, 8C. Liga, TK Movens
Boris Vranešević - Jakov Ramušćak H2H

Administracija28.12.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.12.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.12.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.01.2020
Kraj sezone 2020/01

ATP News

[RTL Video] Petra Marčinko najbolja...
Marčinko u finalu Hrvatski Telekom ...
Caroline Wozniacki odlazi u igračku...
Martić: "Ako želim u Top 10, moram ...
Ružić u četvrtfinalu Monastira, Oli...
Petra Marčinko i Borna Devald došli...
Ivanišević: "Ljubičić i ja pristojn...
Devald, Marčinko i Zalukar u četvrt...
Šestero hrvatskih natjecatelja prek...
Ivanišević: "Nema šanse da Murray o...