Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Galić / Paić112:012:63
2. Pavić / Knežević100:26:121
3. Rosandić / Filipčić000:00:00


Zadnji rezultati


Parovi 4B. Liga
12.4.2021. - Oranice
Galić / Paić66
Pavić / Knežević33


5G. Liga
12.4.2021. - Ponikve
Antonio Kelava66
Robert Krajačić43


Grupa B
12.4.2021. - Ravnice
Gorana Legac66
Željka Tufegdžić12


6C. Liga
12.4.2021. - San Spin
Domagoj Penić6610
Marjan Martinović478


9G. Liga
12.4.2021. - Ponikve
Ivan Parazajder67
Anita Dananić25


3C. Liga
12.4.2021. - Prince
Tino Kirin6410
Tomica Horvatinec163


1. Liga
11.4.2021. - Oranice
Luka Vidović66
Goran Kovačić42


9E. Liga
11.4.2021. - Trnje
Mate Đaković66
Nino Pavičić32


7A. Liga
11.4.2021. - Maksimir
Domagoj Krišković67
Mario Kelečić25


Parovi 6B. Liga
11.4.2021. - Tenis centar Tolić
Završak /Završak66
Dragičević / Ranogajec43


9A. Liga
11.4.2021. - Maksimir
Marko Pavić66
Miroslav Knez32


Grupa C
11.4.2021. - Mladost
Kristina Crnković77
Ivana Bergam (ž)56


5H. Liga
11.4.2021. - Chromos Savica
Fran Mirtl66
Ivan Novko31


10F. Liga
11.4.2021. - Veternica
Fehim Alić66
Bojan Grgić32


2A. Liga
11.4.2021. - Prince
Vedran Fak467
Neven Špehar616


7E. Liga
11.4.2021. - Staro Trnje
Petar Knezović77
Miroslav Salaba56


6B. Liga
11.4.2021. - Oranice
Filip Pavić6710
Marin Popović754


7C. Liga
11.4.2021. - Veternica
Davor Kalanj7410
Krešimir Jantoljak667


9F. Liga
11.4.2021. - kod Kutije Šibica
Luka Bartulović666
Nikša Vojvoda120


Grupa C
11.4.2021. - Ravnice
Tihana Jelinović66
Matea Gospić Plazina11

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Adrijana Nedić
2Agata Škunca (ž)
3Ana Katušin
4Andrijana Brzovic
5Dea Valenta (ž)
6Dora Jelić
7Dora Šelaj
8Dorijana Kavčić
9Dragana Lipovac
10Gorana Legac
11Ivana Bergam (ž)
12Jelena Pranjić (ž)
13Katarina Ivić
14Kristina Crnković
15Maja Ciglar
16Maja Katinić Vidović
17Marina Granić
18Matea Gospić Plazina
19Suraja Poštić
20Tihana Jelinović
21Veronika Kadivnik
22Vesna Banović
23Željka Tufegdžić


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

Nema dolazećih...


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

Nema odlazećih...
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
friendly
Komentari susreta
GDSI Discord
Sve i svašta


Kalendar
Prošlo:

12.04.2021 20:30, 6E. Liga, Špansko
Nenad Kocmur - Alen Kostić
12.04.2021 21:00, Parovi 4B. Liga, Oranice
Pavić / Knežević - Galić / Paić
Dolazi:

GDSI13.04.2021 09:00, 10C. Liga, Rudeš
Aleksandar Norsic - Nino Maksan H2H

GDSI13.04.2021 15:00, 9B. Liga, Chromos
Jerko Perleta - Tomislav Polić H2H

GDSI13.04.2021 17:00, 3B. Liga, TK Travnjak
Vlado Suša - Matija Kazalicki H2H

GDSI13.04.2021 18:00, 5D. Liga, Tolić
Domagoj Nosić - Edo Krmpotić H2H

GDSI13.04.2021 19:00, 9D. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Matko Vukmanović H2H

GDSI13.04.2021 19:00, 2A. Liga, Prince
Vedran Fak - Andrej Bajić H2H

GDSI13.04.2021 20:00, 8H. Liga, Oranice
Marijan Stričević - Ivan Delač H2H

GDSI13.04.2021 21:00, 7D. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Matej Mihelec H2H

GDSI13.04.2021 21:00, 8E. Liga, Prince
Igor Totić - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI13.04.2021 21:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
David Hrvatin - Saša Žugaj H2H

GDSI14.04.2021 12:00, Parovi 4B. Liga, Mladost
Galić / Paić - Rosandić / Filipčić H2H

GDSI14.04.2021 16:00, 5G. Liga, TK Travnjak
Robert Krajačić - Tomislav Jurčić H2H

GDSI14.04.2021 16:00, 9A. Liga, Mladost
Nikola Vidaković - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI14.04.2021 16:30, Grupa A, Ravnice
Dea Valenta (ž) - Maja Ciglar H2H

GDSI14.04.2021 17:00, 7F. Liga, Špansko
Dean Bertoncelj - Neven Vidmar H2H

GDSI14.04.2021 17:00, 3C. Liga, Prince
Marko Lautar - Tino Kirin H2H

GDSI14.04.2021 17:00, 5H. Liga, Trnje
Danko Greiner - Marko Pletikosa H2H

GDSI14.04.2021 17:30, 5E. Liga, Trnje
Dražen Malbašić - Matej Šamanić H2H

GDSI14.04.2021 19:00, 5F. Liga, Špansko
Josip Juranek - Goran Kvasina H2H

GDSI14.04.2021 21:00, 8H. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Dino Lišnjić H2H

GDSI14.04.2021 21:30, 3C. Liga, Prince
Tomica Horvatinec - Ivan Fiket H2H

GDSI15.04.2021 10:00, 8A. Liga, Prince
Drago Veselčić - Damir Rožmarić H2H

GDSI15.04.2021 11:00, 9D. Liga, Mladost - Akademičar
Tomislav Kovačev - Neven Polak H2H

GDSI15.04.2021 12:00, 5B. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Krešimir Hercigonja H2H

GDSI15.04.2021 17:00, 5D. Liga, Tolić
Domagoj Nosić - Marko Mlinarić H2H

GDSI15.04.2021 17:30, 6F. Liga, Tolić
Hrvoje Bursić - Ivan Divić H2H

GDSI15.04.2021 18:00, Parovi 6A. Liga, Veternica
Somek / Bračić - Majstorovic / Josipović H2H

GDSI15.04.2021 20:00, 10E. Liga, Staro Trnje
Karlo Klečina - Hrvoje Orešković H2H

GDSI15.04.2021 20:00, 7B. Liga, Ponikve
Denis Vorih - Zdenko Mićanović H2H

GDSI15.04.2021 20:00, 6E. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Nenad Kocmur H2H

GDSI16.04.2021 17:00, 3D. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Damir Kipčić H2H

GDSI16.04.2021 18:00, 10H. Liga, Ponikve
Mihael Trkulja - Jelena Pranjić H2H

GDSI16.04.2021 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje
Marko Pavić - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI16.04.2021 19:00, 5E. Liga, Ponikve
Petar Matić - Željko Samodol H2H

GDSI16.04.2021 21:00, 6G. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Andrej Adanić H2H

GDSI16.04.2021 21:00, 4C. Liga, Špansko
Filip Sinković - Vedran Mucić H2H

GDSI17.04.2021 09:00, 8H. Liga, TK Špansko
Davorin Tadić - Zlatko Brbić H2H

GDSI17.04.2021 10:00, 2B. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Luka Prusec H2H

GDSI17.04.2021 12:00, 6E. Liga, Chromos Savica
Alen Kostić - Darko Pavić H2H

GDSI17.04.2021 12:00, 9E. Liga, Ponikve
Tomislav Kranjec - Nino Pavičić H2H

GDSI17.04.2021 12:30, 11A. Liga, Chromos Savica
Bojan Fabris - Miroslav Pašagić H2H

GDSI17.04.2021 13:00, 5E. Liga, Maksimir
Hrvoje Brlečić - Petar Matić H2H

GDSI17.04.2021 15:00, Grupa D, Špansko
Jelena Pranjić (ž) - Marina Granić H2H

GDSI17.04.2021 16:00, 7G. Liga, Staro Trnje
Antonio Šušak - Robby Bauer H2H

GDSI17.04.2021 17:00, 6H. Liga, Špansko
Alen Galavić - Davor Šelendić H2H

GDSI17.04.2021 17:00, 7C. Liga, Špansko
Moris Čavić - Leon Pleslić H2H

GDSI18.04.2021 11:00, 9E. Liga, Ponikve
Matija Posavec - Josip Seidl H2H

GDSI18.04.2021 11:00, 10F. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Boris Vranešević H2H

GDSI18.04.2021 14:00, 5A. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Damir Botić H2H

GDSI20.04.2021 17:30, 1. Liga, Staro Trnje
Luka Dobrović - Goran Kovačić H2H

GDSI20.04.2021 18:00, 6F. Liga, Tenis centar Tolić
Marin Knezović - Ivan Divić H2H

GDSI20.04.2021 19:00, 5B. Liga, Špansko
Renato Knežević - Krešimir Hercigonja H2H

GDSI21.04.2021 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Kriskovic - Damir Rožmarić H2H

GDSI21.04.2021 19:00, 5B. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Marko Lukić(2) H2H

GDSI21.04.2021 19:00, 6H. Liga, Trnje
Alen Galavić - Marko Mikeš H2H

GDSI23.04.2021 17:30, Parovi 1. Liga, Staro Trnje
Fiket / Petrinić - Dobrović / Kušec H2H

GDSI23.04.2021 18:00, 6F. Liga, Tenis centar Tolić
Marin Knezović - Boris Muha H2H

09.05.2021
Kraj sezone 2021/04

ATP News