Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Hrvoje Bursić324:232:187
2. Mate Pešić224:122:176
3. Ivan Šagud312:516:305
4. Filip Pavić213:225:184
5. Ante Sentić201:49:212


Zadnji rezultati


8C. Liga
14.10.2019. - Chromos
Josip Matić66
Janko Brlecic21


5A. Liga
14.10.2019. - Ponikve
Zdravko Vučković76
Krunoslav Lovrić62


5F. Liga
14.10.2019. - TK Winner
Šimun Rotim66
Saša Marković20


1. Liga
14.10.2019. - Chromos Savica
Luka Dobrović67
Janko Hranilović45


7E. Liga
14.10.2019. - Oranice
Petar Matić66
Stjepan Mesarov00


9A. Liga
14.10.2019. - Velesajam (pav. 6)
Jeronim Marinković4610
Damir Jurić636


5G. Liga
14.10.2019. - Tenis centar Tolić
Mate Pešić7310
Filip Pavić666


7C. Liga
14.10.2019. - Chromos
Marko Mlinarić67
Nediljko Kovač16


4C. Liga
14.10.2019. - TK Travnjak
Ivica Šantek6410
Goran Kušec266


6D. Liga
14.10.2019. - Špansko
Aleksandar Radojčić76
Tihomir Smuđ54


5H. Liga
14.10.2019. - Ponikve
Darko Završak66
Branko Obradov12


3C. Liga
14.10.2019. - TK Travnjak
Neven Horvatić66
Domagoj Sesar12


8H. Liga
13.10.2019. - Chromos Savica
Mario Zadravec66
Saša Zelić40


6H. Liga
13.10.2019. - Top Spin
Marko Đurković266
Mario Kelečić643


7E. Liga
13.10.2019. - Trnje
Stjepan Mesarov66
Alen Bejuk31


3C. Liga
13.10.2019. - Trnje
Nino Gugić4610
Ivan Soldo644


5B. Liga
13.10.2019. - Veternica
Nenad Kocmur76
Miroslav Barišić60


Parovi 3. Liga
13.10.2019. - Ponikve
Fiket / Petrinić66
Crljenica / Novko33


5E. Liga
13.10.2019. - Maksimir
Hrvoje Brlečić67
David Hrvatin05


8D. Liga
13.10.2019. - Trnje
Jerko Perleta66
Dragana Lipovac10

Neodigrani susreti




21.09.2019 11:00, 5G. Liga, Veternica
Hrvoje Bursić - Mario Valpotić



VS
1
0


Hrvoje BursićIme i prezimeMario Valpotić
80.Ranking89.
1445,44Elo1425,03
57/100 (57%)Omjer60/114 (53%)
3.6.2016.U ligi od5.3.2017.
1987Godina rođenja1970
190 cmVisina189 cm
kgTežina88 kg
DesnaIgra rukomDesna
1,89 (53%)Koeficijent2,13 (47%)


Zadnji susret:

5G. Liga
21.09.2019 - Veternica
Hrvoje Bursić66
Mario Valpotić14
Zadnje teme na forumu
Preuzimanje termina
Friendly match!
Teniski treneri ZG
Sve i svašta
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Head Radical Pro 2018


Kalendar
Prošlo:

14.10.2019 21:00, 5F. Liga, TK VIŽI
Šimun Rotim - Saša Marković
14.10.2019 21:00, 7E. Liga, Oranice
Petar Matić - Stjepan Mesarov
Dolazi:

GDSI15.10.2019 16:00, 7C. Liga, Mladost
Nikolina Barić - Nediljko Kovač H2H

GDSI15.10.2019 17:00, 5E. Liga, Tk Maksimir
Stefan Arsić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI15.10.2019 17:00, 4B. Liga, Mladost
Tino Kirin - Dominko Blažević H2H

GDSI15.10.2019 17:00, 8G. Liga, Oranice
Krunoslav Šimić - Marin Petrić H2H

GDSI15.10.2019 18:00, 6C. Liga, Špansko
Damir Golubić - Mate Batinić H2H

GDSI15.10.2019 20:00, 8D. Liga, TK Travnjak
Miroslav Knez - Goran Katušin H2H

GDSI15.10.2019 20:00, 8F. Liga, TK Travnjak
Božo Kelić - Josip Vukojević H2H

GDSI15.10.2019 20:00, 4A. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivan Novko H2H

GDSI15.10.2019 21:00, 8B. Liga, TC Rudeš
Tomislav Markač - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI16.10.2019 12:00, 7B. Liga, Trnje
Robby Bauer - Katarina Ivić H2H

GDSI16.10.2019 15:00, 3C. Liga, Maksimir
Neven Horvatić - Ivan Soldo H2H

GDSI16.10.2019 16:00, 2B. Liga, Chromos Savica
Goran Kovačić - Ognjen Prelog H2H

GDSI16.10.2019 17:00, Parovi 7. Liga, Mladost
Čaklović /Martinović - Turkalj / Sušić H2H

GDSI16.10.2019 18:00, 8G. Liga, Maksimir
Kruno Bukovec - Marin Petrić H2H

GDSI16.10.2019 19:00, 7B. Liga, TK Travnjak
Tomislav Zastavnik - Tomislav Kranjec H2H

GDSI16.10.2019 20:00, 1. Liga, Ponikve
Janko Hranilović - Vedran Fak H2H

GDSI16.10.2019 20:30, 7A. Liga, Trnje
Bruno Kodba - Karlo Fantoni H2H

GDSI17.10.2019 10:00, 5G. Liga, Trnje
Filip Pavić - Ivan Šagud H2H

GDSI17.10.2019 12:30, 4C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Goran Kušec H2H

GDSI17.10.2019 18:00, 4A. Liga, Mladost
Ivan Novko - Matej Šamanić H2H

GDSI17.10.2019 21:00, 8D. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Goran Katušin H2H

GDSI18.10.2019 18:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Dobrović / Marjanović - Kovačić /Lautar H2H

GDSI18.10.2019 19:00, 8A. Liga, Mladost
Tom Jasak - Filip Lisjak H2H

GDSI18.10.2019 20:00, 8G. Liga, TK Špansko
Krunoslav Šimić - Stipan Spaija H2H

GDSI18.10.2019 20:00, 6E. Liga, Trnje
Domagoj Kriskovic - Antonio Šušak H2H

GDSI18.10.2019 20:00, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Kristijan Petrinić H2H

GDSI19.10.2019 09:00, 6G. Liga, TK Travnjak
Dean Bertoncelj - Dražen Zrno H2H

GDSI19.10.2019 10:00, 9B. Liga, Trnje
Jakov Ramušćak - Zoran Bohaček H2H

GDSI19.10.2019 12:00, 9A. Liga, Mladost
Damir Jurić - Boris Vranešević H2H

GDSI19.10.2019 15:00, 3B. Liga, TK Travnjak
Dejan Fabris - Dario Krišković H2H

GDSI19.10.2019 15:00, 2B. Liga, Trnje
Ognjen Prelog - Ivan Cerinski H2H

GDSI19.10.2019 15:00, 7G. Liga, Trnje
Tomislav Jogun - Andrej Kalea H2H

GDSI19.10.2019 16:00, 9A. Liga, Mladost
Anik Surija - Jelena Pranjić H2H

GDSI19.10.2019 17:00, 8A. Liga, TK Maja
Tom Jasak - Lovre Smirčić H2H

GDSI19.10.2019 17:00, Parovi 6. Liga, Trnje
Šagud / Lijović - Biškup / Popović H2H

GDSI19.10.2019 18:30, 4D. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Dalibor Poplaša H2H

GDSI20.10.2019 12:00, 7G. Liga, Trnje
Andrej Kalea - Ivan Renelt H2H

GDSI20.10.2019 13:00, 2A. Liga, Oranice
Marko Habuš - Tomislav Brkljačić H2H

GDSI20.10.2019 15:00, 9A. Liga, Trnje
Boris Vranešević - Anik Surija H2H

GDSI20.10.2019 16:00, 9A. Liga, Trnje
Hrvoje Bilandžić - Jelena Pranjić H2H

GDSI20.10.2019 20:00, 5B. Liga, Špansko
Marko Periša - Nenad Kocmur H2H

GDSI21.10.2019 20:30, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Kristijan Petrinić H2H

GDSI22.10.2019 21:00, 2B. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Enis Plančić H2H

GDSI23.10.2019 21:00, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Luka Dobrović H2H

GDSI24.10.2019 18:00, 9A. Liga, Špansko
Damir Jurić - Hrvoje Bilandžić H2H

Administracija28.10.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.10.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.10.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.11.2019
Kraj sezone 2019/11

ATP News

Roger Federer potvrdio nastup na Ol...
Pad Borne Ćorića na ATP ljestvici, ...
Borna Gojo uspješan na startu Chall...
Coco Gauff najmlađa osvajačica WTA ...
Karlović se nada dvoboju protiv Čil...
Odlična forma: Rebecca Peterson do ...
Čehinja u dva seta nadigrala Janu F...
Briljantni Rus: Daniil Medvedev u d...
Sjajan završetak turnira parova: Ma...
Coco Gauff s 15 godina dohvatila pr...