Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Završak /Završak212:217:204
2. Pavić / Knežević112:012:43
3. Lažnjak / Prgomet112:013:93
4. Popović / Biškup200:417:262


Zadnji rezultati


Parovi 5. Liga
24.9.2020. - Concordia
Pavić / Knežević66
Završak /Završak22


5A. Liga
24.9.2020. - Prince
Bojan Poturica66
Andrej Adanić34


7D. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Marin Sorić6610
Sandro Salopek717


3D. Liga
24.9.2020. - Oranice
Dominko Blažević266
Ivan Cerinski624


4A. Liga
24.9.2020. - Concordia
Zdravko Vučković76
Vedran Mihelčić61


6B. Liga
24.9.2020. - Trnje
Daniel Strihić67
Branko Obradov05


Parovi 1. Liga
24.9.2020. - San Spin
Fiket / Petrinić66
Lautar / Škrgatić42


3D. Liga
24.9.2020. - Jazbina
Tino Kirin76
Dario Krišković52


6F. Liga
24.9.2020. - Špansko
Mate Batinić67
Marko Tutek26


6C. Liga
24.9.2020. - Mladost
Marijan Gotić66
Mario Kelečić32


Parovi 3. Liga
24.9.2020. - Trnje
Mačkić / Milas66
Kovačić / Habuš43


1. Liga
24.9.2020. - Concordia
Vladimir Vučković76
Ivan Leskovar51


5C. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Josip Juranek66
Krunoslav Lovrić13


4C. Liga
24.9.2020. - Tenis centar Tolić
Tin Herenčić4710
Dalibor Poplaša668


7A. Liga
24.9.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča6418
Ignacio Sanz2616


8D. Liga
24.9.2020. - Velesajam (pav. 6)
Dario Brkić0710
Ivan Vujnović667


5B. Liga
24.9.2020. - Mladost
Zoran Čubrilo66
Robert Crneković22


8C. Liga
24.9.2020. - Mladost
Emil Krznarić6410
Dražen Martinović368


3A. Liga
24.9.2020. - TK Travnjak
Vlado Suša66
Bruno Lukić44


6D. Liga
24.9.2020. - Mladost
Dražen Barić66
Neven Vidmar31

Neodigrani susreti
Winter is coming 2019/2020
Ažuriran popis cijena za zimske terene.
 
Tenisačice i tenisači,
pozivam vas da se prijavite za zimski period tenis lige (1.11.2019 - 31.3.2020).
 
Prijava se vrši uplatom kotizacije.
Podsjetnik: od 1.11.2019 obavezna je slika profila, pa ako ju još niste poslali molim vas da to učinite.
 
Krajnji rok za prijave: 28.10.2019.
 
AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA 
Za igrače koji uplate putem bar koda do 18.10.2019 - kotizacija 100kn
 
Podsjetnik:
Lige za studeni 2019 se rade uobičajeno, dakle po plasmanu iz listopada 2019.
Ne radi se reset (raspored po ligrama prema rang listi). Reset se radi samo na početku ljetnog perioda (1.4. svake godine).
 

 

Objavljeno: 24.10.2019. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Komentari susreta
Loši tereni za igru
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Gdje ima balona/dvorana trenutno a da je zemlja?
Friendly match!
Tenis ozljeda


Kalendar
Prošlo:

24.09.2020 21:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Marin Sorić - Sandro Salopek
24.09.2020 21:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Andrej Majdiš - Frane Slišković
Dolazi:

GDSI25.09.2020 10:00, 7F. Liga, Maksimir
Matej Kuraja - Gregor Ettinger H2H

GDSI25.09.2020 10:00, 6B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Zdenko Mićanović - Daniel Strihić H2H

GDSI25.09.2020 15:00, 3A. Liga, Chromos Savica
Bruno Lukić - Frane Slišković H2H

GDSI25.09.2020 16:00, 3A. Liga, TK Winner
Saša Šter - Deni Tomljanović H2H

GDSI25.09.2020 17:00, 6H. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7B. Liga, Maksimir
Ivor Zidarić - Krešimir Obratov H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 6G. Liga, Ravnice
Domagoj Krišković - Petar Maršanić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 5D. Liga, Staro Trnje
Boris Muha - Josip Matić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Kriskovic - Jerko Perleta H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Darko Pavić - Mile Varivoda H2H

GDSI25.09.2020 18:30, 6D. Liga, Chromos Savica
Dražen Barić - Kristian Runtas H2H

GDSI25.09.2020 19:00, 6G. Liga, Oranice
Marta Turkalj - Goran Šimunović H2H

GDSI25.09.2020 20:00, 5F. Liga, Concordia
Nenad Čaklović - Merritt Štimac H2H

GDSI25.09.2020 21:00, 7A. Liga, Maksimir
Tom Jasak - Branislav Rubčić H2H

Turnir26.9.2020.
Summer Farewell GDSI Classic
Više...

GDSI26.09.2020 08:00, 8H. Liga, Veternica
Fehim Alić - Tomislav Prodanović H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 7E. Liga, Concordia
Matija Trupković - Mladen Hochberger H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 7H. Liga, Veternica
Alen Alić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI26.09.2020 12:00, 5F. Liga, Oranice
Merritt Štimac - Marko Pranjić H2H

GDSI26.09.2020 14:00, 8A. Liga, Trnje
Alen Hlevnjak - Igor Čuk H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2020 09:00, 7E. Liga, Trnje
Mateo Čukman - Martin Sertić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 8D. Liga, Mladost
Filip Gvardijan - Maja Cerinski H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6A. Liga, Maksimir
Petar Matić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Mario Kelečić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Đurković - Josip Tešinski H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 6B. Liga, Trnje
Branko Obradov - Luka Božić H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 3D. Liga, Trnje
Dominko Blažević - Tin Martinčević H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 8A. Liga, Trnje
Dario Pavlović - Igor Čuk H2H

GDSI27.09.2020 13:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Tom Jasak H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5H. Liga, Trnje
Moris Čavić - Slaven Bušić H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 6H. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Mario Biškup H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5A. Liga, Trnje
Franjo Sakmardi - Goran Grubišić H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 7C. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Saša Smrk H2H

GDSI27.09.2020 17:00, 5B. Liga, Trnje
Robert Crneković - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI27.09.2020 19:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Knezović / Mlinarić - Šagud / Črnigoj H2H

GDSI27.09.2020 19:00, 7D. Liga, Trnje
Marin Sorić - Jerko Perleta H2H

GDSI27.09.2020 20:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Durlen /Zrno - Čaklović /Martinović H2H

GDSI28.09.2020 08:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Deni Tomljanović - Frane Slišković H2H

GDSI28.09.2020 09:00, 8F. Liga, Trnje
Toni Kolak - Ivan Gjurgjan H2H

GDSI28.09.2020 15:30, 6B. Liga, Trnje
Daniel Strihić - Luka Božić H2H

GDSI28.09.2020 16:00, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Gregor Ettinger H2H

GDSI28.09.2020 17:00, 7B. Liga, Mladost
Edi Zoričić - Dario Kolarević H2H

GDSI28.09.2020 17:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Dobrović / Kušec - Rotim / Rotim H2H

GDSI28.09.2020 17:00, 8E. Liga, Concordia
Hrvoje Marušić - Ivan Cutvarić H2H

GDSI28.09.2020 18:00, 8G. Liga, Špansko
Mate Đaković - Jelena Pranjić H2H

GDSI28.09.2020 19:00, 5H. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Slaven Bušić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Josip Juranek H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 9C. Liga, Trnje
Vice Mandaric - Matija Svedrović H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5D. Liga, Mladost
Marin Knezović - Ivan Matić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, Parovi 5. Liga, Concordia
Pavić / Knežević - Popović / Biškup H2H

GDSI28.09.2020 21:00, 6G. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Domagoj Krišković H2H

GDSI28.09.2020 21:00, 5C. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Domagoj Zlački H2H

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2020 16:00, 6E. Liga, TK Movens
Danijel Lijović - Robby Bauer H2H

GDSI29.09.2020 16:00, 8G. Liga, Trnje
Mate Đaković - Slaven Tomić H2H

GDSI29.09.2020 16:30, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Matej Kuraja H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 8D. Liga, Mladost
Matija Posavec - Maja Cerinski H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 8C. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Zoran Bohaček H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 7H. Liga, Oranice
Josip Seidl - Marijan Lovrinić H2H

GDSI29.09.2020 19:00, 4A. Liga, Tolić
Marko Lautar - Edo Krmpotić H2H

GDSI30.09.2020 11:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Tomislav Polić - Ivan Cutvarić H2H

GDSI30.09.2020 17:00, 5E. Liga, Mladost
Zoran Ranogajec - Dejan Fabris H2H

GDSI30.09.2020 17:30, 1. Liga, Staro Trnje
Luka Dobrović - Nikola Jamić H2H

GDSI30.09.2020 18:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Nediljko Kovač H2H

GDSI30.09.2020 18:00, 8G. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Mate Đaković H2H

GDSI30.09.2020 19:00, 8F. Liga, Oranice
Toni Kolak - Dragan Čičak H2H

GDSI30.09.2020 20:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Tomislav Zastavnik - Davorin Pančić H2H

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09

ATP News