Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Dražen Domijan112:012:03
2. Anik Surija100:20:121
3. Goran Bistrički000:00:00
4. Saša Bajić000:00:00
5. Antonio Šušak000:00:00
6. Matija Dukić000:00:00


Zadnji rezultati


7C. Liga
17.1.2019. - Trnje
Dražen Domijan66
Anik Surija00


3B. Liga
17.1.2019. - Concordia
Saša Stanić66
Miro Smiljanic10


3D. Liga
17.1.2019. - SC Utrina
Toni Luka7610
Bojan Poturica577


Parovi 3. Liga
16.1.2019. - Oranice
Renić / Šomen66
Čaklović /Martinović12


2A. Liga
16.1.2019. - Oranice
Damir Kipčić66
Neven Horvatić24


6B. Liga
16.1.2019. - Špansko
Krešimir Jantoljak66
Goran Katušin31


5D. Liga
16.1.2019. - Concordia
Petar Mlinarić77
Drago Cota65


3A. Liga
16.1.2019. - TK Terra (Veslačka)
Kenan Mačkić66
Tomislav Đapić41


3A. Liga
16.1.2019. - SC Utrina
Roko Luka66
Ivan Soldo44


1. Liga
16.1.2019. - TK Terra (Veslačka)
Ivan Leskovar76
Nenad Jakšić52


3C. Liga
15.1.2019. - Concordia
Vladimir Vučković66
Zoran Burić14


2B. Liga
15.1.2019. - TK Terra (Veslačka)
Mario Sermek3610
Matija Kazalicki648


7D. Liga
15.1.2019. - Ponikve
Krešimir Viduka66
Luka Šmalcelj23


Parovi 1. Liga
15.1.2019. - Ravnice
Kovačić /Lautar466
Marjanović / Škarić644


6G. Liga
15.1.2019. - Concordia
Dean Bertoncelj67
Tomislav Pilipac15


6A. Liga
14.1.2019. - Concordia
Damir Kecko66
David Hrvatin33


Parovi 6. Liga
14.1.2019. - Ponikve
Petković /Pilipac6610
Tadić / Habljak273


Parovi 2. Liga
14.1.2019. - Chromos Savica
Dobrović / Desnica66
Šter / Ćosić13


6D. Liga
14.1.2019. - Špansko
Moris Čavić66
Luka Andrišić12


3D. Liga
14.1.2019. - SC Utrina
Toni Luka67
Tomislav Konjar26

Neodigrani susreti




Cardiac Arrest
Sanela Špoljarić ()
Frane Martinis ()
Aleksandar Blivajs ()
Ivan Durlen (82)
Domagoj Zlački (92)
Zinka Matković (201)

Glavno da se kalkulira
Domagoj Nosić ()
Goran Kvasina ()
Goran Kovačić (2)
Željko Crljenica (59)
Robert Crneković (109)

Pivo i reketi a.k.a Vino i gitare
Luka Vidović ()
Janko Hranilović (6)
Krešimir Škarić (14)
Mateo-Šime Troskot (46)
Kris Lazar (108)
Marko Vižintin (279)

Serve & Volley
Đino Kralj ()
Bruno Lukić ()
Ana Rupić ()
Mirta Dusparić ()
Anton Vuković ()
Tino Kirin (23)
Aleksandar Radojčić (102)

The Expendables
Tihomir Grbac ()
Darko Bujan ()
Saša Kalac (4)
Tomislav Lukičić (57)
Ivan Labaš (76)

Victoria inevitabilis est
Boris Borčić ()
Saša Tartaglia ()
Nenad Jakšić (3)
Tim Valpotić (7)
Dario Krišković (24)
Tomislav Jurčić (40)
Fran Mirtl (67)
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Komentari susreta
Sve i svašta
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
LAST MINUTE MATCH
Preuzimanje termina


Kalendar
Prošlo:

17.01.2019 14:00, 3B. Liga, Concordia
Saša Stanić - Miro Smiljanic
Trenutno se igra:

17.01.2019 18:00, 5H. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Dejan Fabris
Dolazi:

GDSI17.01.2019 20:00, 3B. Liga, Concordia
Danijel Ćosić - Adrijan Pribičević H2H

GDSI17.01.2019 20:30, 5H. Liga, TK Terra (Veslačka)
Ante Sentić - Marin Popović H2H

GDSI17.01.2019 21:00, 2B. Liga, TK Terra (Veslačka)
Mario Sermek - Luka Dobrović H2H

GDSI17.01.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Renato Knežević - Božo Kelić H2H

GDSI17.01.2019 21:00, 2A. Liga, kod Kutije Šibica
Neven Horvatić - Zoran Muhek H2H

GDSI17.01.2019 21:00, 5A. Liga, Ponikve
Darko Završak - Marko Mlinarić H2H

GDSI18.01.2019 14:00, 3B. Liga, Ravnice
Miro Smiljanic - Adrijan Pribičević H2H

GDSI18.01.2019 17:00, 2A. Liga, Trnje
Kristijan Petrinić - Tomislav Brkljačić H2H

GDSI18.01.2019 21:00, 5C. Liga, Špansko
Boris Muha - Oskar Fiuri H2H

GDSI18.01.2019 21:00, 3A. Liga, kod Kutije Šibica
Ivan Soldo - Ivan Novko H2H

GDSI18.01.2019 21:00, 5A. Liga, Trnje
Marin Knezović - Marko Mlinarić H2H

GDSI19.01.2019 10:00, 5C. Liga, TK Terra (Veslačka)
Miroslav Salaba - Oskar Fiuri H2H

GDSI19.01.2019 12:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Katičić /Ivičić - Turkalj / Sušić H2H

GDSI19.01.2019 14:00, Parovi 2. Liga, Top Spin
Šter / Ćosić - Mačkić / Budinčević H2H

GDSI19.01.2019 14:00, 5E. Liga, Oranice
Vinko Škunca - Mario Kelečić H2H

GDSI19.01.2019 14:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Dobrović - Marko Habuš H2H

GDSI19.01.2019 15:00, 3D. Liga, Oranice
Ivan Fiket - Bojan Poturica H2H

GDSI19.01.2019 16:00, 2B. Liga, Ravnice
Goran Russo - Mario Sermek H2H

GDSI19.01.2019 16:00, 4C. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Ivan Milinković H2H

GDSI19.01.2019 16:00, 1. Liga, Chromos
Marko Lautar - Janko Hranilović H2H

GDSI19.01.2019 16:00, 7B. Liga, Špansko
Damir Jurić - Jelena Pranjić H2H

GDSI19.01.2019 17:00, 6H. Liga, Chromos Savica
Matias Dragičević - Domagoj Bulat H2H

GDSI19.01.2019 18:00, 6B. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Danijel Jambrečina H2H

GDSI19.01.2019 18:00, 6E. Liga, Špansko
Petar Lončarić - Marijan Stričević H2H

GDSI19.01.2019 18:00, 5D. Liga, Trnje
Matko Perharić - Drago Cota H2H

GDSI19.01.2019 19:00, 6B. Liga, Oranice
Krešimir Jantoljak - Vedran Belamarić H2H

GDSI20.01.2019 11:00, 7B. Liga, Oranice
Domagoj Kolonić - Tonči Mimica H2H

GDSI20.01.2019 11:00, 7D. Liga, Oranice
Krešimir Viduka - Siniša Lelak H2H

GDSI20.01.2019 11:00, 5F. Liga, Concordia
Tomislav Krmek - Nenad Kocmur H2H

GDSI20.01.2019 12:00, 5C. Liga, Oranice
Nenad Hajdin - Boris Muha H2H

GDSI20.01.2019 13:00, 3C. Liga, Oranice
Domagoj Blažević - Zoran Burić H2H

GDSI20.01.2019 13:00, 3C. Liga, Oranice
Vladimir Vučković - Miroslav Katičić H2H

GDSI20.01.2019 14:00, 5F. Liga, Trnje
Branko Obradov - Drago Veselčić H2H

GDSI20.01.2019 15:00, 4B. Liga, Trnje
Deni Tomljanović - Filip Pavić H2H

GDSI20.01.2019 15:00, 4A. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Domagoj Zlački H2H

GDSI20.01.2019 16:00, 2A. Liga, Chromos Savica
Zoran Muhek - Damir Kipčić H2H

GDSI20.01.2019 16:00, Parovi 1. Liga, Ravnice
Kovačić /Lautar - Jakšić /Grubišić H2H

GDSI20.01.2019 16:00, 3D. Liga, Oranice
Tomislav Konjar - Bojan Poturica H2H

GDSI20.01.2019 17:00, 5D. Liga, Oranice
Zdravko Marčinko - Stipe Buljan H2H

GDSI20.01.2019 17:00, 3A. Liga, Trnje
Ivan Cerinski - Ivan Soldo H2H

GDSI20.01.2019 17:00, 4C. Liga, kod Kutije Šibica
Nino Gugić - Vedran Mucić H2H

GDSI20.01.2019 18:00, 6F. Liga, TK Movens
Sandro Salopek - Sebastijan Zelić H2H

GDSI20.01.2019 18:00, 5A. Liga, Špansko
Daniel Verbanac - Marin Knezović H2H

GDSI20.01.2019 19:00, 6D. Liga, Concordia
Saša Posavec - Maja Zuber H2H

GDSI20.01.2019 20:00, 4D. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Filip Tonzetic H2H

GDSI20.01.2019 20:00, Parovi 5. Liga, Špansko
Barišić /Sumić - Durlen /Zrno H2H

GDSI21.01.2019 21:00, 5A. Liga, Ponikve
Darko Završak - Marko Mlinarić H2H

GDSI21.01.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Bruno Peterman H2H

GDSI21.01.2019 21:00, 1. Liga, Špansko
Ivan Glad - Nenad Jakšić H2H

GDSI22.01.2019 19:00, 1. Liga, Ravnice
Goran Kovačić - Janko Hranilović H2H

GDSI22.01.2019 21:00, Parovi 2. Liga, Oranice
Mačkić / Budinčević - Dobrović / Desnica H2H

GDSI22.01.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Željko Samodol H2H

GDSI23.01.2019 12:00, 6H. Liga, Chromos Savica
Marko Đurković - Saša Zelić H2H

GDSI23.01.2019 21:00, 7D. Liga, Ponikve
Dragan Čičak - Siniša Lelak H2H

GDSI23.01.2019 21:00, 5A. Liga, Špansko
Marin Knezović - Dražen Barić H2H

GDSI24.01.2019 21:00, 6D. Liga, Špansko
Luka Cvilinder - Maja Zuber H2H

GDSI25.01.2019 18:00, 5A. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Daniel Verbanac H2H

GDSI26.01.2019 09:00, 6E. Liga, Špansko
Marijan Stričević - Robert Matejka H2H

GDSI26.01.2019 12:00, 5G. Liga, Špansko
Filip Ćurčić - Goran Džidić H2H

GDSI26.01.2019 15:00, 1. Liga, Vrbovec
Goran Kovačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI27.01.2019 10:00, 7B. Liga, Špansko
Zoran Bohaček - Josip Seidl H2H

GDSI27.01.2019 13:00, 3C. Liga, Oranice
Domagoj Blažević - Vladimir Vučković H2H

GDSI27.01.2019 16:00, Parovi 1. Liga, Chromos Savica
Kovačić /Lautar - Vuletić /Kipčić H2H

Administracija28.1.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.1.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.01.2019 12:00, 6H. Liga, Chromos Savica
Matias Dragičević - Saša Zelić H2H

Administracija31.1.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

28.02.2019
Kraj sezone 2019/02

ATP News

Nishikori o Karlovićevim asevima: "...
Borna Ćorić nastavlja sa sjajnim na...
Donna Vekić neočekivano poražena od...
Dodig i Mektić uspješno preskočili ...
McDonald otkinuo set Čiliću, Marin ...
Libanonac svladao Serdarušića na st...
[Vijesti.hr] Konjuh: "Dižeš se svak...
Nastavlja se sjajan start: Ivo Karl...
Andy Murray nije lako pao, nakon vi...
Marin Čilić u tri seta svladao opas...