Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Miroslav Barišić324:229:317
2. Marko Pletikosa413:735:456
3. Andrej Adanić213:222:114
4. Luka Božić212:316:234
5. Marko Šutalo112:012:43


Zadnji rezultati


8H. Liga
28.5.2020. - TK Trešnjevka
Alen Alić66
Damir Jurić41


4C. Liga
28.5.2020. - Oranice
Petar Mlinarić76
Ivan Labaš62


6E. Liga
28.5.2020. - TK Trešnjevka
David Hrvatin67
Aleksandar Radojčić15


5E. Liga
28.5.2020. - Ponikve
Domagoj Nosić66
Oskar Fiuri41


4A. Liga
28.5.2020. - Mladost
Stipe Rosandić2710
Igor Zjakić654


2A. Liga
28.5.2020. - Maksimir
Neven Horvatić67
Goran Russo36


8A. Liga
28.5.2020. - Mladost
Marko Mikulec4710
Zvonimir Tomečak658


1. Liga
28.5.2020. - Jazbina
Goran Kovačić636
Vladimir Vučković363


5F. Liga
28.5.2020. - Chromos
Tin Herenčić66
Matej Šamanić33


5C. Liga
28.5.2020. - Chromos
Hrvoje Bursić166
Lovre Botica624


8C. Liga
28.5.2020. - Trnje
Goran Vulelija6410
Miroslav Knez464


6G. Liga
28.5.2020. - Staro Trnje
Ivan Rotim66
Mario Benčević11


8G. Liga
28.5.2020. - Trnje
Edi Zoričić6610
Luka Vlašić478


7F. Liga
28.5.2020. - Oranice
Saša Smrk3610
Josip Seidl615


9B. Liga
28.5.2020. - Veternica
Fehim Alić6710
Denis Cedilak755


4D. Liga
28.5.2020. - Trnje
Miro Smiljanic6310
Ivan Novko267


Parovi 5. Liga
27.5.2020. - TK Terra
Durlen /Zrno5610
Čaklović /Martinović728


6E. Liga
27.5.2020. - TK Trešnjevka
David Hrvatin66
Bruno Lončarević13


8G. Liga
27.5.2020. - TK Winner
Edi Zoričić67
Siniša Lelak25


5B. Liga
27.5.2020. - Trnje
Osvit Somek7510
Tomislav Trtanj676

Neodigrani susreti




26.05.2020 19:00, 5G. Liga, Trnje
Miroslav Barišić - Marko Pletikosa



VS
1
1


Miroslav BarišićIme i prezimeMarko Pletikosa
71.Ranking88.
1425,95Elo1388,36
74/135 (55%)Omjer50/95 (53%)
3.11.2015.U ligi od11.6.2017.
1976Godina rođenja1982
cmVisina187 cm
kgTežina85 kg
DesnaIgra rukomDesna
1,82 (55%)Koeficijent2,22 (45%)


Zadnji susret:

5G. Liga
26.05.2020 - Trnje
Miroslav Barišić77
Marko Pletikosa66
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Where2Play?
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
zatvaranje sportskih centara od sutra
Suspenzija lige zbog koronavirusa
LAST MINUTE MATCH


Kalendar
Prošlo:

28.05.2020 21:00, PRIJATELJSKA, Šalata
Ignacio Sanz - Matias Dragičević
29.05.2020 08:30, 4B. Liga, Trnje
Danko Greiner - Bruno Peterman
Dolazi:

GDSI29.05.2020 15:00, 8B. Liga, Trnje
Krešimir Viduka - Dario Brkić H2H

GDSI29.05.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Fran Mirtl - Luka Marjanović H2H

GDSI29.05.2020 18:00, 4D. Liga, Maksimir
Ivan Soldo - Hrvoje Kralj H2H

GDSI29.05.2020 18:00, 5B. Liga, Trnje
Nenad Kocmur - Osvit Somek H2H

GDSI29.05.2020 18:00, Parovi 5. Liga, TK Terra
Čaklović /Martinović - Završak /Završak H2H

GDSI29.05.2020 19:00, 7H. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Sandro Salopek H2H

Turnir30.05.2020
GDSI Finals 2019./2020.
Više...

GDSI30.05.2020 09:00, 6H. Liga, Mladost
Petar Matić - Josip Matić H2H

GDSI30.05.2020 10:00, 7F. Liga, TK Trešnjevka
Matias Dragičević - Ivan Renelt H2H

GDSI30.05.2020 11:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Mario Benčević - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI30.05.2020 11:00, 9B. Liga, Špansko
Miroslav Pašagić - Fehim Alić H2H

GDSI30.05.2020 14:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Filip Lisjak - Filip Badanjak H2H

GDSI30.05.2020 15:00, 5D. Liga, Chromos Savica
Goran Grubišić - Antonio Šušak H2H

GDSI30.05.2020 16:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Davorin Pančić - Zoran Ranogajec H2H

GDSI30.05.2020 16:00, 7D. Liga, Purger
Vjekoslav Gadanac - Nediljko Kovač H2H

GDSI30.05.2020 17:00, 9C. Liga, Tenis centar Tolić
Robert Švab - Anđelko Vico H2H

GDSI30.05.2020 18:00, 8G. Liga, TK Trešnjevka
Edi Zoričić - Bojan Grgić H2H

GDSI31.05.2020 08:30, 8D. Liga, Trnje
Alen Bejuk - Alen Hlevnjak H2H

GDSI31.05.2020 09:00, 7C. Liga, Maksimir
Ivan Delač - Mateo Čukman H2H

GDSI31.05.2020 09:00, 6F. Liga, Oranice
Marko Pranjić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI31.05.2020 10:00, 4B. Liga, Trnje
Tomislav Đapić - Šimun Rotim H2H

GDSI31.05.2020 10:00, 8H. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Pavić - Alen Alić H2H

GDSI31.05.2020 15:00, 5D. Liga, Špansko
Goran Grubišić - Ivan Vukoja H2H

GDSI31.05.2020 16:00, 6E. Liga, TK Trešnjevka
Hesam Qaydi - David Hrvatin H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Sandro Salopek H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Marko Lautar H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 5G. Liga, Trnje
Luka Božić - Andrej Adanić H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Robby Bauer - Filip Badanjak H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 4A. Liga, Maksimir
Igor Zjakić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI31.05.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Krišković / Račić H2H

GDSI31.05.2020 20:00, 7G. Liga, TK Movens
Tomislav Zastavnik - Zinka Matković H2H

GDSI01.06.2020 16:00, 6F. Liga, Mladost
Marijan Gotić - Ivan Šagud H2H

GDSI01.06.2020 17:00, 7C. Liga, Concordia
Dean Bertoncelj - Domagoj Krišković H2H

GDSI01.06.2020 18:00, Parovi 1. Liga, Chromos
Kovačić /Lautar - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI01.06.2020 18:00, 6C. Liga, Špansko
Davorin Tadić - Mate Batinić H2H

GDSI01.06.2020 18:00, 2B. Liga, Trnje
Dražen Malbašić - Nikola Čolak H2H

GDSI01.06.2020 20:00, 6C. Liga, Špansko
Vedran Majtanić - Ivo Petković H2H

GDSI01.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Luka Dobrović - Ivan Cerinski H2H

GDSI02.06.2020 16:00, 3B. Liga, TK Winner
Tomislav Kovačićek - Tihomir Turković H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 6E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Bruno Kodba H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 2A. Liga, Chromos
Janko Hranilović - Ivan Leskovar H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 8A. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Mate Đaković H2H

GDSI02.06.2020 18:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Krišković / Račić - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI02.06.2020 19:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Gorki Bratim - Matija Kazalicki H2H

GDSI02.06.2020 20:00, 6C. Liga, Trnje
Ivo Petković - Davorin Tadić H2H

GDSI02.06.2020 20:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Tom Jasak H2H

GDSI03.06.2020 17:00, 5H. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Bojan Poturica H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Saša Marković - Josip Matić H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 2B. Liga, Oranice
Dražen Malbašić - Ognjen Prelog H2H

GDSI03.06.2020 19:00, 7C. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Domagoj Krišković H2H

GDSI03.06.2020 20:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Karlo Fantoni H2H

Administracija4.6.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI04.06.2020 19:00, 5G. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Marko Šutalo H2H

GDSI04.06.2020 19:30, 2B. Liga, Chromos Savica
Dražen Malbašić - Luka Dobrović H2H

GDSI05.06.2020 18:00, 5E. Liga, TK Movens
Darko Završak - Domagoj Nosić H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 1. Liga, Trnje
Marko Habuš - Vladimir Vučković H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Dražen Malbašić - Ivan Cerinski H2H

Administracija6.6.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija7.6.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

05.07.2020
Kraj sezone 2020/06

ATP News