|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
30.04.2024 20:00, 7F. Liga, Tenis centar Tolić Zlatko Brbić - Andrija Garofulić
Zlatko Brbić | Ime i prezime | Andrija Garofulić | 347. | Ranking | 288. | 1229,16 | Elo | 1228,81 | 48/95 (51%) | Omjer | 42/65 (65%) | 11.6.2020. | U ligi od | 12.1.2022. | 1989 | Godina rođenja | 1984 | cm | Visina | cm | kg | Težina | kg | | Igra rukom | | 2,00 (50%) | Koeficijent | 2,00 (50%) |
Zadnji susret:
7F. Liga | 30.04.2024 - Tolić | Andrija Garofulić | 6 | 2 | 10 | Zlatko Brbić | 2 | 6 | 3 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković 16.05.2024 18:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) Dolazi:
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 7G. Liga, Top Spin Ivan Delač - Dražen Zrno H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 16:00, 6D. Liga, Tolić Luka Bartulović - Filip Ćurčić H2H |
| 17.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 5E. Liga, Špansko Boris Muha - Ivan Prgomet H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7H. Liga, Mladost Anton Bošnjak - Matko Jurlina H2H |
| 17.05.2024 18:30, 6G. Liga, Chromos Vedran Babić - Ivor Gavrilović H2H |
| 17.05.2024 19:00, 8F. Liga, Mladost Petar Rilović - Tomislav Maraković H2H |
| 17.05.2024 20:00, GDSI Kup, Tolić Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 17.05.2024 20:30, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Eugen Aleksić - Josip Matić H2H |
| 17.05.2024 21:00, 8H. Liga, Mladost Roko Smoljan - Nino Pavičić H2H |
| 18.05.2024 08:00, 9F. Liga, Top Spin Mario Dragija - Vedran Ćatić H2H |
| 18.05.2024 09:00, 8H. Liga, Mladost Adrijan Jakšić - Nino Pavičić H2H |
| 18.05.2024 09:00, 6D. Liga, TK PONIKVE Vlaho Stanišić - Luka Bartulović H2H |
| 18.05.2024 09:00, 6C. Liga, Chromos Stefan Arsić - Marko Đurković H2H |
| 18.05.2024 10:00, 6E. Liga, Staro Trnje Denis Čuljak - Ivan Antunović H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 18.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Kristijan Posavec H2H |
| 18.05.2024 14:00, Parovi 2B. Liga, TK Travnjak Lekšić / Vrabec - Krišković / Štefančić H2H |
| 18.05.2024 14:00, 6F. Liga, Mladost Fran Mataga - Luka Vlašić H2H |
| 18.05.2024 15:30, 5H. Liga, Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H |
| 18.05.2024 17:00, 6G. Liga, Veternica Marin Sorić - Krešimir Jantoljak H2H |
| 18.05.2024 18:00, 6F. Liga, Trnje Denis Rački - Hrvoje Brlečić H2H |
| 19.05.2024 09:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Saša Smrk H2H |
| 19.05.2024 10:00, 6C. Liga, TK Maja Filip Lažnjak - Stefan Arsić H2H |
| 19.05.2024 10:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 19.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H |
| 19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje Mario Sermek - Luka Marjanović H2H |
| 19.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslacka Bruno Bauer - Patrik Pokrivka H2H |
| 19.05.2024 16:30, 6F. Liga, Staro Trnje Denis Rački - Fran Mataga H2H |
| 19.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Ivan Žgela - Ivan Milinković H2H |
| 19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 19.05.2024 18:00, 9H. Liga, Prečko Stjepan Barić - Josip Seidl H2H |
| 19.05.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Mala Šalata Salopek / Fiket - Mačkić / Matić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje Saša Čaklović - Marin Njirić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H |
| 19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 21.05.2024 13:00, 4B. Liga, Ponikve Mateo Perković - Stipe Rosandić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 21.05.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost Denis Čuljak - Saša Marković H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|