|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
** Bolji u međusobnom susretu
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Kraj sezone 12/2023 |
Čestitke pobjednicima liga:
Parovi 1. Liga: Salopek / Fiket
Parovi 2A. Liga: Penić / Klenkar
Parovi 2B. Liga: Lumpert / Miholić
Parovi 3A. Liga: Galić / Paić
Parovi 3B. Liga: Greiner / Šter
Parovi 4A. Liga: Kalanj / Durlen
Povratnici u ligu:
Jelavić / Likić
Vuković / Lautar
Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
Sezona 2024/01 traje od 01.01.2024. - 31.01.2024.
Sretno svima!
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent03643C98-EBEA-4E01-AD42-DE687E66C3E9 | Objavljeno: 2.1.2024. (Antonio Salopek) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Danijel Mutak 29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Saša Čaklović Dolazi:
| 29.04.2024 17:30, 9C. Liga, Ravnice Karlo Jalžabetić - Nediljko Kovač H2H |
| 29.04.2024 18:00, 10G. Liga, HTK Zagreb Mihovil Magdic - Dorian Tepić H2H |
| 29.04.2024 18:00, 3D. Liga, TK Maja Marko Lautar - Matija Kobetić H2H |
| 29.04.2024 18:00, 9H. Liga, Maksimir Hrvoje Vlašić - Roko Smoljan H2H |
| 29.04.2024 18:00, 5E. Liga, Ponikve Luka Mandić - Dalibor Smoljanović H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia Filip Pažanin - Jozo Perić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić Ivan Žgela - Zoran Margić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin Petar Matić - Andrej Adanić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Tk Građanski Tihana Jelinović (M) - Josip Tošić H2H |
| 29.04.2024 20:00, Parovi 2A. Liga, Mladost Rosandić / Jovanović - Lemić / Kežman H2H |
| 29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia Petar Pazin - Ivan Tomulić H2H |
| 29.04.2024 21:00, 6G. Liga, Veternica Matija Sivec - Yuriy Levchuk H2H |
| 30.04.2024 12:00, 3B. Liga, Trnje Marko Mrkić - Stjepan Žitnik H2H |
| 30.04.2024 15:30, 1. Liga, Chromos Savica Antonio Salopek - Nenad Jakšić H2H |
| 30.04.2024 16:00, 3D. Liga, Top Spin Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H |
| 30.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 30.04.2024 17:00, 11D. Liga, Mladost Teo Vurnek - David Pruša H2H |
| 30.04.2024 17:00, 7E. Liga, Ponikve Filip Brkić - Ivan Antunović H2H |
| 30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 11D. Liga, Špansko Ante Kokić - Darko Bišćan H2H |
| 30.04.2024 17:00, 6A. Liga, Veternica Josip Šimić - Petar Matić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 8G. Liga, TK Maja Tomislav Mijić - Matej Cvetko H2H |
| 30.04.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Nikola Beljan - Luka Đuričković H2H |
| 30.04.2024 18:00, 5A. Liga, San Spin Domagoj Gregov - Matija Rubeša H2H |
| 30.04.2024 18:00, 10E. Liga, Mladost Vlatko Jakupčić - Ivan Vasić H2H |
| 30.04.2024 18:30, 5C. Liga, Mladost Marko Gračak - Stipe Rosandić H2H |
| 30.04.2024 19:00, 7H. Liga, Ponikve Ivan Milinković - Marin Sorić H2H |
| 30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Fran Mataga H2H |
| 30.04.2024 19:00, 11C. Liga, Croata Utrine Miroslav Pašagić - Marko Gudelj H2H |
| 30.04.2024 20:00, 3D. Liga, Veslačka Mario Švec - Marko Lautar H2H |
| 30.04.2024 20:00, 8B. Liga, Maksimir Danijel Lijović - Siniša Svetec H2H |
| 30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H |
| 30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 01.05.2024 08:00, 5F. Liga, Trnje Željko Crljenica - Marko Mlinarić H2H |
| 01.05.2024 08:00, 1. Liga, Concordia Luka Lemić - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 08:00, 3D. Liga, Špansko Matija Kobetić - Igor Vrabec H2H |
| 01.05.2024 09:00, 5E. Liga, Veternica Dalibor Smoljanović - Ensar Husković H2H |
| 01.05.2024 09:00, 3C. Liga, Concordia Tomislav Kovačević - Ivan Fiket H2H |
| 01.05.2024 09:00, PRIJATELJSKA, Staro Trnje Sven Hojski - Danko Greiner H2H |
| 01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 7D. Liga, Mladost Domagoj Kriskovic - Alen Preldžić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 1. Liga, Concordia Neven Špehar - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 16:00, 3A. Liga (ž), Špansko Dorijana Kavčić - Nataša Gulin H2H |
| 01.05.2024 16:00, 3A. Liga (ž), Špansko Dorijana Kavčić - Nataša Gulin H2H |
| 01.05.2024 16:00, 1. Liga, Concordia Antonio Salopek - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 16:00, 7E. Liga, TK Travnjak Robby Bauer - Dražen Zrno H2H |
| 01.05.2024 17:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka Marko Blazinarić - Mario Rončević H2H |
| 01.05.2024 18:00, 1. Liga, Concordia Nenad Jakšić - Andrej Bajić H2H |
| 4.5.2024. GDSI Challenger 2024 Više... |
| 06.05.2024 16:00, GDSI Kup, Staro Trnje Aleksandar Krstev - Vjekoslav Hraste H2H |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|