|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
30.04.2024 17:00, 8G. Liga, TK Maja Tomislav Mijić - Matej Cvetko
Tomislav Mijić | Ime i prezime | Matej Cvetko | 208. | Ranking | 486. | 1190,33 | Elo | 1220,52 | 30/59 (51%) | Omjer | 1/4 (25%) | 5.10.2022. | U ligi od | 9.4.2024. | | Godina rođenja | 1990 | cm | Visina | cm | kg | Težina | kg | | Igra rukom | | 2,17 (46%) | Koeficijent | 1,85 (54%) |
Zadnji susret:
8G. Liga | 30.04.2024 - TK Maja | Tomislav Mijić | 7 | 4 | 10 | Matej Cvetko | 6 | 6 | 6 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
11.05.2024 13:00, 8A. Liga, Staro Trnje Dario Pavlović - Matej Cvetko 11.05.2024 14:00, 5F. Liga, Mladost Tomislav Jurčić - Domagoj Mandić Dolazi:
| 11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Boris Vranešević - Hrvoje Habunek H2H |
| 11.05.2024 18:00, 6G. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Marin Sorić H2H |
| 11.05.2024 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Filip Badanjak H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 12.05.2024 08:00, 9E. Liga, Ravnice Igor Tvrtković - Antonio Jakšić H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Andrej Adanić - Lovre Botica H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 12.05.2024 10:00, 11A. Liga, Tenis centar Tolić Igor Majstorović - Robert Bogut H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9F. Liga, Top Spin Mario Dragija - Dejan Marendić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 8E. Liga, Mladost Goran Katušin - Josip Tečer H2H |
| 12.05.2024 10:00, 10C. Liga, Chromos Martin Jalžabetić - Mario Rončević H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:30, 10D. Liga, Staro Trnje Filip Vukasovic - Zoran Bohaček H2H |
| 12.05.2024 10:30, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Stjepan Miškić H2H |
| 12.05.2024 11:00, 5D. Liga, TK Maja Davor Kalanj - Duško Govorko H2H |
| 12.05.2024 14:00, 5E. Liga, Mladost Matej Luburić - Boris Muha H2H |
| 12.05.2024 14:30, 2B. Liga (ž), Mladost Karla Markulin - Koraljka Mlakar H2H |
| 12.05.2024 16:00, 12A. Liga, Mladost Teo Vurnek - Miroslav Pašagić H2H |
| 12.05.2024 17:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Oskar Fiuri H2H |
| 12.05.2024 17:00, 2A. Liga (ž), Mladost Iva Rendić - Jelena Pranjić H2H |
| 12.05.2024 19:00, Parovi 2A. Liga, Trnje Horvat / Crljenica - Penić / Klenkar H2H |
| 12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic H2H |
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Leskovar H2H |
| 13.05.2024 16:00, 9D. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Medved - Marin Mašić H2H |
| 13.05.2024 17:00, GDSI Kup, Mladost Tomica Horvatinec - Nenad Jakšić H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 19:00, 10D. Liga, Mladost Marijan Lovrinić - Damir Jurić H2H |
| 13.05.2024 20:00, 5H. Liga, Chromos Savica Ivan Lekšić - Matija Sivec H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 4A. Liga, Ravnice Vlado Suša - Matija Rubeša H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Zoran Ranogajec H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Darko Bišćan H2H |
| 14.05.2024 18:00, 6D. Liga, Chromos Savica Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Tatjan Topalović - Filip Sakač H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|