|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Mario Biškup
|
|
1149 |
|
|
Zadnji rezultati:
9B. Liga |
23.9.2022. - Staro Trnje |
Stjepan Banović | 6 | 6 |
Mario Biškup | 4 | 2 | |
9B. Liga |
15.9.2022. - Trnje |
Mario Biškup | 6 | 6 |
Hrvoje Medved | 1 | 2 | |
9B. Liga |
9.9.2022. - Sopot |
Edi Zoričić | 2 | 7 | 10 |
Mario Biškup | 6 | 6 | 7 | |
9B. Liga |
7.9.2022. - Concordia |
Aleksandar Norsic | 7 | 2 | 10 |
Mario Biškup | 6 | 6 | 8 | |
8B. Liga |
26.8.2022. - Top Spin |
Marijan Gotić | 6 | 5 | 10 |
Mario Biškup | 1 | 7 | 7 | |
8B. Liga |
25.8.2022. - Tenis centar Tolić |
Goran Bistrički | 6 | 6 |
Mario Biškup | 2 | 3 | |
8B. Liga |
14.8.2022. - Trnje |
Anton Bošnjak | 0 | 7 | 10 |
Mario Biškup | 6 | 5 | 8 | |
8B. Liga |
17.7.2022. - Tenis centar Tolić |
Mario Kelečić | 6 | 7 |
Mario Biškup | 2 | 6 | |
8E. Liga |
22.5.2022. - kod Kutije Šibica |
Mario Biškup | 6 | 6 |
Zlatko Brbić | 1 | 2 | |
8E. Liga |
20.5.2022. - Top Spin |
Mario Biškup | 6 | 3 | 10 |
Domagoj Karl | 3 | 6 | 5 | |
8E. Liga |
15.5.2022. - rsc sopot |
Marin Sorić | 6 | 6 |
Mario Biškup | 2 | 4 | |
8D. Liga |
28.4.2022. - Staro Trnje |
Mario Biškup | 6 | 6 |
Stipe Buljan | 3 | 4 | |
8D. Liga |
23.4.2022. - Maksimir |
Edin Dubinovic | 6 | 6 |
Mario Biškup | 1 | 1 | |
8D. Liga |
22.4.2022. - Top Spin |
Tomislav Guja | 7 | 6 |
Mario Biškup | 5 | 2 | |
8D. Liga |
20.4.2022. - Sopot |
Mario Biškup | 6 | 7 |
Marko Čolić | 2 | 5 | |
7D. Liga |
24.10.2021. - Triumph |
Ivan Rezić | 6 | 3 | 10 |
Mario Biškup | 2 | 6 | 3 | |
7D. Liga |
15.10.2021. - Trnje |
Mario Biškup | 7 | 6 |
Neza Knez | 6 | 3 | |
7D. Liga |
14.10.2021. - Ravnice |
Marko Marušić | 6 | 5 | 6 |
Mario Biškup | 1 | 7 | 0 | |
7D. Liga |
6.10.2021. - Chromos |
Boris Bernik | 6 | 6 | 10 |
Mario Biškup | 4 | 7 | 8 | |
7D. Liga |
3.10.2021. - Sopot |
Mario Biškup | 6 | 6 |
Domagoj Tubikanec | 3 | 2 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 12.8.2019. - Trnje | Dean Bertoncelj | 7 | 6 | Mario Biškup | 6 | 3 | |
Prijateljska | 22.3.2019. - Špansko | Filip Ćurčić | 7 | 5 | Mario Biškup | 6 | 4 | |
Prijateljska | 15.2.2019. - Concordia | Mario Biškup | 7 | 6 | Filip Ćurčić | 5 | 4 | |
Prijateljska | 8.2.2019. - Concordia | Mario Biškup | 6 | 6 | 5 | Filip Ćurčić | 3 | 2 | 5 | |
Prijateljska | 3.1.2019. - TK Terra | Stipe Rosandić | 6 | 6 | 6 | Mario Biškup | 1 | 1 | 2 | |
Prijateljska | 15.12.2018. - Špansko | Mario Biškup | 6 | 6 | 6 | Filip Ćurčić | 4 | 3 | 4 | |
Prijateljska | 13.11.2018. - Trnje | Mario Biškup | 6 | 6 | 6 | Filip Ćurčić | 2 | 2 | 3 | |
Prijateljska | 11.10.2018. - Špansko | Filip Ćurčić | 7 | | Mario Biškup | 5 | | |
Prijateljska | 10.2.2018. - TK Terra | Mario Biškup | 7 | 6 | Dean Bertoncelj | 5 | 4 | |
Prijateljska | 5.11.2017. - Velesajam (pav. 6) | Danijel Lijović | 6 | | Mario Biškup | 4 | | |
Prijateljska | 29.7.2017. - Trnje | Goran Bistrički | 6 | 6 | Mario Biškup | 4 | 2 | |
Prijateljska | 2.3.2017. - Velesajam (paviljon 8a) | Dražen Zrno | 6 | 7 | Mario Biškup | 2 | 5 | |
Prijateljska | 27.2.2016. - TK Terra | Mario Biškup | 6 | 6 | 10 | Davor Ćelić | 3 | 7 | 8 | |
Prijateljska | 9.7.2015. - Maksimir | Mario Biškup | 7 | 2 | Pavle Polonijo | 6 | 6 | |
Prijateljska | 2.7.2015. - Zagi (Sopot) | Pavle Polonijo | 6 | 6 | Mario Biškup | 1 | 2 | |
Prijateljska | 16.6.2015. - Mala Šalata | Pavle Polonijo | 2 | 6 | 6 | Mario Biškup | 6 | 3 | 1 | |
Prijateljska | 3.6.2015. - Oranice | Roman Gilja | 6 | 6 | Mario Biškup | 4 | 0 | |
Prijateljska | 17.2.2015. - Velesajam (paviljon 8a) | Pavle Polonijo | 7 | 7 | Mario Biškup | 6 | 6 | |
Prijateljska | 26.1.2015. - Velesajam (paviljon 8a) | Mario Biškup | 6 | 6 | Tomislav Cerovečki | 2 | 3 | |
Prijateljska | 17.1.2015. - Velesajam (paviljon 8a) | Tin Papišta | 6 | 1 | 7 | Mario Biškup | 3 | 6 | 6 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
27.04.2024 18:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Ivan Lekšić 27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić Dolazi:
| 28.04.2024 08:00, 7F. Liga, Mladost Denis Rački - Andrija Garofulić H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia Jozo Perić - Ivan Didović H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 5E. Liga, Concordia Dalibor Smoljanović - Jasmin Peco H2H |
| 28.04.2024 10:00, 8G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Matej Cvetko H2H |
| 28.04.2024 10:00, 11D. Liga, Mladost Teo Vurnek - Ante Kokić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 6G. Liga, Oranice Marta Turkalj - Yuriy Levchuk H2H |
| 28.04.2024 10:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka Mario Rončević - Tonko Čupić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H |
| 28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje Dominko Blažević - Saša Čaklović H2H |
| 28.04.2024 11:00, 7B. Liga, Staro Trnje Ivan Vujnović - Bruno Bauer H2H |
| 28.04.2024 11:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Dominik Šalković H2H |
| 28.04.2024 12:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Naomi Munitic - Ivan Antunović H2H |
| 28.04.2024 12:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Ivan Antunović - Naomi Munitic H2H |
| 28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H |
| 28.04.2024 15:00, 10A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Robert Gluhaković H2H |
| 28.04.2024 16:00, 11D. Liga, Chromos Savica Mate Ćorić - Darko Bišćan H2H |
| 28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko Josip Seidl - Dino Rakipović H2H |
| 28.04.2024 19:00, 6A. Liga, Veternica Josip Šimić - Slobodan Sivec H2H |
| 28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Fran Mataga - Donat Barišić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 11C. Liga, Ponikve Vice Mandaric - Marko Gudelj H2H |
| 28.04.2024 20:00, 8F. Liga, Mladost Neven Krnić - Anton Bošnjak H2H |
| 29.04.2024 15:30, 1. Liga, Chromos Savica Antonio Salopek - Nenad Jakšić H2H |
| 29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia Iva Horvat (m) - Alen Preldžić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4B. Liga, Mladost Ivan Novko - Vedran Mucić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Saša Čaklović H2H |
| 29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H |
| 29.04.2024 17:00, 6D. Liga, Maksimir Tihomir Smuđ - Denis Čuljak H2H |
| 29.04.2024 17:30, 11E. Liga, Ravnice Damir Jurić - Marko Lubura H2H |
| 29.04.2024 18:00, 3D. Liga, TK Maja Marko Lautar - Matija Kobetić H2H |
| 29.04.2024 18:00, 9H. Liga, Maksimir Hrvoje Vlašić - Roko Smoljan H2H |
| 29.04.2024 18:00, 5E. Liga, Ponikve Luka Mandić - Dalibor Smoljanović H2H |
| 29.04.2024 18:00, 10G. Liga, HTK Zagreb Mihovil Magdic - Dorian Tepić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia Filip Pažanin - Jozo Perić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić Ivan Žgela - Zoran Margić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin Petar Matić - Andrej Adanić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia Petar Pazin - Ivan Tomulić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H |
| 29.04.2024 21:00, 6G. Liga, Veternica Matija Sivec - Yuriy Levchuk H2H |
| 30.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 30.04.2024 16:00, 3D. Liga, Top Spin Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H |
| 30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 11D. Liga, Špansko Ante Kokić - Darko Bišćan H2H |
| 30.04.2024 17:00, 6A. Liga, Veternica Josip Šimić - Petar Matić H2H |
| 30.04.2024 18:00, 10E. Liga, Mladost Vlatko Jakupčić - Ivan Vasić H2H |
| 30.04.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Nikola Beljan - Luka Đuričković H2H |
| 30.04.2024 18:00, 5A. Liga, San Spin Domagoj Gregov - Matija Rubeša H2H |
| 30.04.2024 19:00, 7H. Liga, Ponikve Ivan Milinković - Marin Sorić H2H |
| 30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Fran Mataga H2H |
| 30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H |
| 30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 01.05.2024 08:00, 5F. Liga, Trnje Željko Crljenica - Marko Mlinarić H2H |
| 01.05.2024 08:00, 1. Liga, Concordia Luka Lemić - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 7D. Liga, Mladost Domagoj Kriskovic - Alen Preldžić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 1. Liga, Concordia Neven Špehar - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 16:00, 3A. Liga (ž), Špansko Dorijana Kavčić - Nataša Gulin H2H |
| 01.05.2024 16:00, 3A. Liga (ž), Špansko Dorijana Kavčić - Nataša Gulin H2H |
| 01.05.2024 16:00, 1. Liga, Concordia Antonio Salopek - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 18:00, 1. Liga, Concordia Nenad Jakšić - Andrej Bajić H2H |
| 4.5.2024. GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|