|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Goran Kvasina
|
|
1478 |
|
|
Zadnji rezultati:
4D. Liga |
8.11.2021. - Mladost |
Goran Kvasina | 3 | 6 | 6 |
David Hrvatin | 6 | 3 | 4 | |
4D. Liga |
7.11.2021. - Špansko |
Goran Kvasina | 6 | 6 |
Mate Batinić | 1 | 1 | |
5C. Liga |
24.10.2021. - Špansko |
Goran Kvasina | 7 | 6 |
Juraj Radanović | 6 | 4 | |
5C. Liga |
20.10.2021. - Sopot |
Vedran Mucić | 3 | 6 | 6 |
Goran Kvasina | 6 | 0 | 1 | |
5C. Liga |
13.10.2021. - Staro Trnje |
Frane Slišković | 6 | 6 |
Goran Kvasina | 4 | 0 | |
5A. Liga |
29.9.2021. - Concordia |
Vedran Mrkša | 7 | 3 | 15 |
Goran Kvasina | 6 | 6 | 13 | |
5A. Liga |
28.9.2021. - Ponikve |
Goran Kvasina | 7 | 6 |
Petar Matić | 5 | 2 | |
5A. Liga |
23.9.2021. - Špansko |
Ante Šako | 6 | 5 | 10 |
Goran Kvasina | 1 | 7 | 8 | |
5A. Liga |
12.9.2021. - Špansko |
Filip Borić | 3 | 7 | 10 |
Goran Kvasina | 6 | 5 | 8 | |
5A. Liga |
9.9.2021. - Špansko |
Goran Kvasina | 7 | 6 |
Marko Đurković | 5 | 0 | |
5H. Liga |
30.8.2021. - Špansko |
Goran Kvasina | 6 | 6 |
Damir Golubić | 1 | 1 | |
5H. Liga |
25.8.2021. - Špansko |
Ivica Šantek | 6 | 7 |
Goran Kvasina | 1 | 6 | |
5H. Liga |
15.8.2021. - Špansko |
Ivan Novko | 6 | 7 |
Goran Kvasina | 0 | 6 | |
5H. Liga |
5.8.2021. - Špansko |
Goran Kvasina | 6 | 6 |
Frane Slišković | 2 | 4 | |
6C. Liga |
8.7.2021. - Špansko |
Osvit Somek | 2 | 7 | 10 |
Goran Kvasina | 6 | 5 | 6 | |
6C. Liga |
23.6.2021. - Špansko |
Goran Kvasina | 6 | 4 | 10 |
Enrico Fraviga | 1 | 6 | 6 | |
6C. Liga |
21.6.2021. - Ravnice |
Domagoj Krišković | 6 | 1 | 6 |
Goran Kvasina | 0 | 6 | 3 | |
5H. Liga |
1.6.2021. - Špansko |
Ivan Novko | 6 | 6 |
Goran Kvasina | 2 | 1 | |
5H. Liga |
28.5.2021. - Trnje |
Goran Kvasina | 6 | 6 |
Tomislav Jurčić | 1 | 4 | |
5H. Liga |
26.5.2021. - Oranice |
Frane Slišković | 3 | 6 | 10 |
Goran Kvasina | 6 | 3 | 7 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 4.2.2016. - TK Terra | Marin Kosović | 3 | 6 | 6 | Goran Kvasina | 6 | 2 | 3 | |
Prijateljska | 20.11.2015. - Oranice | Goran Kvasina | 7 | 6 | Tino Kirin | 5 | 4 | |
Prijateljska | 17.11.2015. - Trnje | Danko Greiner | 6 | 6 | 7 | Goran Kvasina | 3 | 4 | 6 | |
Prijateljska | 3.8.2015. - Špansko | Goran Kvasina | 6 | 6 | Željko Crljenica | 2 | 2 | |
Prijateljska | 26.7.2015. - Špansko | Željko Crljenica | 4 | 6 | 10 | Goran Kvasina | 6 | 4 | 5 | |
Prijateljska | 28.6.2015. - Špansko | Željko Crljenica | 6 | 5 | 7 | Goran Kvasina | 2 | 7 | 6 | |
Prijateljska | 22.6.2015. - Špansko | Željko Crljenica | 6 | 4 | 6 | Goran Kvasina | 2 | 6 | 2 | |
Prijateljska | 28.5.2015. - Ponikve | Goran Kvasina | 4 | 6 | 7 | Tino Kirin | 6 | 0 | 6 | |
Prijateljska | 26.4.2015. - Trnje | Fran Mirtl | 4 | 6 | 6 | Goran Kvasina | 6 | 4 | 2 | |
Prijateljska | 8.4.2015. - TK Travnjak | Bruno Grošić | 6 | 7 | 3 | Goran Kvasina | 1 | 6 | 0 | |
Prijateljska | 26.9.2014. - Špansko | Goran Kvasina | 2 | 6 | 10 | Tauno Olju | 6 | 4 | 6 | |
Prijateljska | 26.7.2014. - Trnje | Nenad Jakšić | 6 | 6 | 6 | Goran Kvasina | 1 | 1 | 4 | |
Prijateljska | 23.5.2014. - Špansko | Željko Crljenica | 7 | 6 | Goran Kvasina | 6 | 3 | |
Prijateljska | 18.5.2014. - Špansko | Goran Kvasina | 6 | 6 | Željko Crljenica | 2 | 4 | |
Prijateljska | 26.3.2014. - Špansko | Goran Kvasina | 6 | 6 | 6 | Mislav Pavlin | 2 | 3 | 7 | |
Prijateljska | 28.2.2014. - kod Kutije Šibica | Goran Kvasina | 7 | 6 | Mario Ćosić | 5 | 4 | |
Prijateljska | 11.2.2014. - kod Kutije Šibica | Ime278 Prezime278 | 6 | 7 | Goran Kvasina | 3 | 5 | |
Prijateljska | 8.2.2014. - Mladost | Goran Kvasina | 6 | 6 | Damir Nazor | 4 | 3 | |
Prijateljska | 26.1.2014. - Trnje | Goran Kvasina | 6 | 6 | 4 | Mario Ćosić | 4 | 4 | 6 | |
Prijateljska | 14.1.2014. - kod Kutije Šibica | Goran Kvasina | 6 | 6 | Igor Velčić | 2 | 1 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
07.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić 07.05.2024 20:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Tom Jasak Dolazi:
| 08.05.2024 09:00, 6A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Ivan Rezić H2H |
| 08.05.2024 17:00, 7C. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Aleksandar Krstev H2H |
| 08.05.2024 17:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 08.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Andrej Adanić - Danko Greiner H2H |
| 08.05.2024 18:00, 5E. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Boris Muha H2H |
| 08.05.2024 18:00, 7F. Liga, TK Maja Antonio Surjan Žanko - Filip Draženović H2H |
| 08.05.2024 18:00, 6E. Liga, Tolić Ivan Antunović - Jasmin Peco H2H |
| 08.05.2024 18:00, 3A. Liga, Mladost Marko Borojević - Ivan Jović H2H |
| 08.05.2024 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine Miroslav Pašagić - Josip Buzov H2H |
| 08.05.2024 19:00, 7H. Liga, Concordia Duško Vukmanović - Jozo Perić H2H |
| 08.05.2024 19:30, 10F. Liga, Staro Trnje Ivan Odak - Boris Vranešević H2H |
| 08.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 10:00, 6A. Liga, Trnje Domagoj Penić - Borna Milković H2H |
| 09.05.2024 16:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Marin Njirić H2H |
| 09.05.2024 16:30, 8G. Liga, Mladost Bartol Žic - Hrvoje Ditrih H2H |
| 09.05.2024 17:00, 11B. Liga, Mladost Marko Plaftarić - Tatjan Topalović H2H |
| 09.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Koraljka Mlakar (m) - Tomislav Kranjec H2H |
| 09.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 09.05.2024 18:00, 8E. Liga, Tolić Zoran Margić - Goran Katušin H2H |
| 09.05.2024 18:00, 9C. Liga, Mladost Dominik Klobučar - Toma Majić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 9G. Liga, Staro Trnje Tihomir Nikolić - Tomislav Jajac H2H |
| 09.05.2024 20:00, 5H. Liga, Mladost Ivo Čavrak - Slaven Bušić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 8A. Liga, Chromos Savica Dario Pavlović - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 10.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje Marko Martinovic - Hrvoje Medved H2H |
| 10.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Vlado Suša - Dominik Šalković H2H |
| 10.05.2024 17:00, 10D. Liga, Tenis centar Tolić Zoran Bohaček - Damir Jurić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 9B. Liga, TK Maja Andrej Kalea - Saša Bajić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 12A. Liga, Mladost Josip Buzov - Teo Vurnek H2H |
| 10.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Krešimir Buden H2H |
| 10.05.2024 18:00, 3B. Liga, Trnje Saša Grgurić - Luka Marjanović H2H |
| 10.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Sobota H2H |
| 10.05.2024 19:00, 2A. Liga (ž), Trnje Jelena Pranjić - Iva Pezić H2H |
| 10.05.2024 20:00, 8D. Liga, Ponikve Zvonimir Kardum - Vanja Hecer H2H |
| 10.05.2024 20:00, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Petar Lazarevski H2H |
| 11.05.2024 09:00, 6D. Liga, Veternica Vlaho Stanišić - Iva Horvat (m) H2H |
| 11.05.2024 09:00, 9F. Liga, Staro Trnje Dejan Marendić - Vedran Ćatić H2H |
| 11.05.2024 09:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Dalibor Smoljanović H2H |
| 11.05.2024 10:00, 11A. Liga, Tenis centar Tolić Igor Majstorović - Dragan Čičak H2H |
| 11.05.2024 10:00, 3C. Liga, Staro Trnje Marko Galić - Neven Horvatić H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 11.05.2024 12:00, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Jajac - Alen Alić H2H |
| 11.05.2024 12:00, 3A. Liga (ž), Ravnice Veronika Sekoranja - Visnja Metzinger H2H |
| 11.05.2024 14:00, 5F. Liga, Mladost Tomislav Jurčić - Domagoj Mandić H2H |
| 11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H |
| 11.05.2024 18:00, 6G. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Marin Sorić H2H |
| 11.05.2024 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Filip Badanjak H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 12.05.2024 09:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Andrej Adanić - Lovre Botica H2H |
| 12.05.2024 10:00, 7F. Liga, Chromos Savica Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 12.05.2024 10:30, 10D. Liga, Staro Trnje Filip Vukasovic - Zoran Bohaček H2H |
| 12.05.2024 10:30, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Stjepan Miškić H2H |
| 12.05.2024 11:00, 5D. Liga, TK Maja Davor Kalanj - Duško Govorko H2H |
| 12.05.2024 16:00, 12A. Liga, Mladost Teo Vurnek - Miroslav Pašagić H2H |
| 12.05.2024 17:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Oskar Fiuri H2H |
| 12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic H2H |
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Marko Gudelj H2H |
| 14.05.2024 18:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Zoran Ranogajec H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|