|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Đino Kralj
|
|
1700 |
|
|
Zadnji rezultati:
2A. Liga |
29.11.2016. - Oranice |
Saša Kalac | 6 | 6 |
Đino Kralj | 4 | 2 | |
2A. Liga |
18.11.2016. - Ponikve |
Ivan Leskovar | 6 | 6 |
Đino Kralj | 3 | 0 | |
2A. Liga |
12.11.2016. - TK Terra |
Đino Kralj | 6 | 6 |
Goran Kovačić | 4 | 1 | |
2A. Liga |
11.11.2016. - TK Terra |
Đino Kralj | 7 | 1 | 10 |
Dario Krišković | 5 | 6 | 4 | |
3C. Liga |
27.10.2016. - Ponikve |
Đino Kralj | 6 | 7 |
Tino Kirin | 4 | 6 | |
3C. Liga |
12.10.2016. - Prince |
Tomislav Lukičić | 6 | 6 |
Đino Kralj | 3 | 2 | |
2B. Liga |
30.9.2016. - Oranice |
Đino Kralj | 3 | 6 | 10 |
Tihomir Grbac | 6 | 4 | 3 | |
2B. Liga |
27.9.2016. - TK VIŽI |
Miroslav Mlinarić | 6 | 6 |
Đino Kralj | 3 | 3 | |
2B. Liga |
21.9.2016. - Mladost |
Valentino Novak | 6 | 6 |
Đino Kralj | 0 | 0 | |
2B. Liga |
20.9.2016. - Mladost |
Ivan Soldo | 7 | 6 |
Đino Kralj | 5 | 3 | |
2B. Liga |
17.9.2016. - Oranice |
Đino Kralj | 6 | 5 | 10 |
Željko Crljenica | 3 | 7 | 6 | |
3C. Liga |
3.8.2016. - Mladost |
Đino Kralj | 6 | 6 | 6 |
Petar Šimunović | 1 | 7 | 2 | |
3C. Liga |
3.8.2016. - Špansko |
Đino Kralj | 6 | 0 | 10 |
Ivan Šarčević | 2 | 6 | 0 | |
3C. Liga |
31.7.2016. - Špansko |
Đino Kralj | 6 | 6 |
Tino Kirin | 2 | 0 | |
3C. Liga |
21.7.2016. - Mladost |
Đino Kralj | 6 | 6 |
Tomica Horvatinec | 0 | 1 | |
2B. Liga |
14.6.2016. - Mladost |
Nenad Jakšić | 6 | 6 |
Đino Kralj | 3 | 0 | |
2B. Liga |
9.6.2016. - TK iTeam Velika Gorica |
Ivan Leskovar | 6 | 6 |
Đino Kralj | 4 | 4 | |
2B. Liga |
7.6.2016. - Prečko |
Tomislav Kovačićek | 6 | 6 |
Đino Kralj | 3 | 2 | |
3D. Liga |
31.5.2016. - Špansko |
Đino Kralj | 7 | 7 |
Mario Kljajić | 6 | 6 | |
3D. Liga |
23.5.2016. - TK Winner |
Đino Kralj | 6 | 6 |
Ivan Cerinski | 2 | 4 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 22.6.2019. - TK Dubrovnik | Mario Sermek | 7 | 6 | Đino Kralj | 6 | 3 | |
Prijateljska | 5.6.2019. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 6 | Hrvoje Budinčević | 1 | 3 | |
Prijateljska | 3.6.2018. - Tenis centar Dubrovnik | Hrvoje Budinčević | 7 | 6 | Đino Kralj | 6 | 3 | |
Prijateljska | 31.1.2018. - Tenis centar Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 6 | Tomislav Šimić | 0 | 1 | |
Prijateljska | 6.9.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 6 | 6 | Edo Krmpotić | 3 | 1 | 0 | |
Prijateljska | 2.9.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 7 | Edo Krmpotić | 4 | 5 | |
Prijateljska | 31.8.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 4 | 2 | Edo Krmpotić | 4 | 6 | 1 | |
Prijateljska | 29.8.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 6 | 4 | Edo Krmpotić | 0 | 1 | 1 | |
Prijateljska | 25.8.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 2 | 6 | 6 | Edo Krmpotić | 6 | 1 | 2 | |
Prijateljska | 3.8.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 6 | Edo Krmpotić | 2 | 3 | |
Prijateljska | 27.7.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 6 | 6 | Edo Krmpotić | 4 | 1 | 1 | |
Prijateljska | 16.7.2017. - TK Dubrovnik | Đino Kralj | 6 | 6 | 6 | Edo Krmpotić | 4 | 2 | 4 | |
Prijateljska | 7.6.2017. - Tenis centar Dubrovnik | Hrvoje Budinčević | 6 | 7 | Đino Kralj | 4 | 5 | |
Prijateljska | 18.1.2017. - Velesajam (pav. 6) | Đino Kralj | 6 | 6 | 6 | Marin Popović | 3 | 1 | 0 | |
Prijateljska | 1.10.2016. - Trnje | Goran Kovačić | 6 | 7 | Đino Kralj | 0 | 6 | |
Prijateljska | 16.9.2016. - Trnje | Nenad Jakšić | 6 | 6 | Đino Kralj | 1 | 3 | |
Prijateljska | 14.9.2016. - Ponikve | Tino Kirin | 6 | 3 | 6 | Đino Kralj | 1 | 6 | 4 | |
Prijateljska | 5.7.2016. - Mladost | Ivan Soldo | 7 | 6 | Đino Kralj | 6 | 1 | |
Prijateljska | 4.7.2016. - Špansko | Damir Kipčić | 6 | 2 | 6 | Đino Kralj | 4 | 6 | 4 | |
Prijateljska | 3.7.2016. - Trnje | Đino Kralj | 6 | 6 | 6 | Marin Popović | 0 | 0 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
07.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić 07.05.2024 20:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Tom Jasak Dolazi:
| 08.05.2024 09:00, 6A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Ivan Rezić H2H |
| 08.05.2024 17:00, 7C. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Aleksandar Krstev H2H |
| 08.05.2024 17:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 08.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Andrej Adanić - Danko Greiner H2H |
| 08.05.2024 18:00, 5E. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Boris Muha H2H |
| 08.05.2024 18:00, 7F. Liga, TK Maja Antonio Surjan Žanko - Filip Draženović H2H |
| 08.05.2024 18:00, 6E. Liga, Tolić Ivan Antunović - Jasmin Peco H2H |
| 08.05.2024 18:00, 3A. Liga, Mladost Marko Borojević - Ivan Jović H2H |
| 08.05.2024 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine Miroslav Pašagić - Josip Buzov H2H |
| 08.05.2024 19:00, 7H. Liga, Concordia Duško Vukmanović - Jozo Perić H2H |
| 08.05.2024 19:30, 10F. Liga, Staro Trnje Ivan Odak - Boris Vranešević H2H |
| 08.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 10:00, 6A. Liga, Trnje Domagoj Penić - Borna Milković H2H |
| 09.05.2024 16:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Marin Njirić H2H |
| 09.05.2024 16:30, 8G. Liga, Mladost Bartol Žic - Hrvoje Ditrih H2H |
| 09.05.2024 17:00, 11B. Liga, Mladost Marko Plaftarić - Tatjan Topalović H2H |
| 09.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Koraljka Mlakar (m) - Tomislav Kranjec H2H |
| 09.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 09.05.2024 18:00, 8E. Liga, Tolić Zoran Margić - Goran Katušin H2H |
| 09.05.2024 18:00, 9C. Liga, Mladost Dominik Klobučar - Toma Majić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 9G. Liga, Staro Trnje Tihomir Nikolić - Tomislav Jajac H2H |
| 09.05.2024 20:00, 5H. Liga, Mladost Ivo Čavrak - Slaven Bušić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 8A. Liga, Chromos Savica Dario Pavlović - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 10.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje Marko Martinovic - Hrvoje Medved H2H |
| 10.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Vlado Suša - Dominik Šalković H2H |
| 10.05.2024 17:00, 10D. Liga, Tenis centar Tolić Zoran Bohaček - Damir Jurić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 9B. Liga, TK Maja Andrej Kalea - Saša Bajić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 12A. Liga, Mladost Josip Buzov - Teo Vurnek H2H |
| 10.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Krešimir Buden H2H |
| 10.05.2024 18:00, 3B. Liga, Trnje Saša Grgurić - Luka Marjanović H2H |
| 10.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Sobota H2H |
| 10.05.2024 19:00, 2A. Liga (ž), Trnje Jelena Pranjić - Iva Pezić H2H |
| 10.05.2024 20:00, 8D. Liga, Ponikve Zvonimir Kardum - Vanja Hecer H2H |
| 10.05.2024 20:00, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Petar Lazarevski H2H |
| 11.05.2024 09:00, 6D. Liga, Veternica Vlaho Stanišić - Iva Horvat (m) H2H |
| 11.05.2024 09:00, 9F. Liga, Staro Trnje Dejan Marendić - Vedran Ćatić H2H |
| 11.05.2024 09:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Dalibor Smoljanović H2H |
| 11.05.2024 10:00, 11A. Liga, Tenis centar Tolić Igor Majstorović - Dragan Čičak H2H |
| 11.05.2024 10:00, 3C. Liga, Staro Trnje Marko Galić - Neven Horvatić H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 11.05.2024 12:00, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Jajac - Alen Alić H2H |
| 11.05.2024 12:00, 3A. Liga (ž), Ravnice Veronika Sekoranja - Visnja Metzinger H2H |
| 11.05.2024 14:00, 5F. Liga, Mladost Tomislav Jurčić - Domagoj Mandić H2H |
| 11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H |
| 11.05.2024 18:00, 6G. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Marin Sorić H2H |
| 11.05.2024 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Filip Badanjak H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 12.05.2024 09:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Andrej Adanić - Lovre Botica H2H |
| 12.05.2024 10:00, 7F. Liga, Chromos Savica Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 12.05.2024 10:30, 10D. Liga, Staro Trnje Filip Vukasovic - Zoran Bohaček H2H |
| 12.05.2024 10:30, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Stjepan Miškić H2H |
| 12.05.2024 11:00, 5D. Liga, TK Maja Davor Kalanj - Duško Govorko H2H |
| 12.05.2024 16:00, 12A. Liga, Mladost Teo Vurnek - Miroslav Pašagić H2H |
| 12.05.2024 17:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Oskar Fiuri H2H |
| 12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic H2H |
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Marko Gudelj H2H |
| 14.05.2024 18:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Zoran Ranogajec H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|