|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Matija Kazalicki
|
|
0 |
|
|
Zadnji rezultati:
3B. Liga |
28.3.2024. - Trnje |
Matija Kazalicki | 7 | 6 |
Ivan Jović | 6 | 0 | |
3B. Liga |
21.3.2024. - Trnje |
Mario Švec | 4 | 6 | 11 |
Matija Kazalicki | 6 | 4 | 9 | |
3B. Liga |
7.3.2024. - Trnje |
Matija Kazalicki | 6 | 6 |
Željko Crljenica | 3 | 1 | |
3D. Liga |
22.2.2024. - Trnje |
Matija Kazalicki | 6 | 6 |
Bruno Kodba | 3 | 0 | |
3D. Liga |
19.2.2024. - Concordia |
Matija Kazalicki | 6 | 4 | 6 |
Petar Lazarevski | 1 | 6 | 2 | |
3D. Liga |
8.2.2024. - Trnje |
Stipe Rosandić | 6 | 0 | 11 |
Matija Kazalicki | 3 | 6 | 9 | |
3C. Liga |
29.1.2024. - Top Spin |
Kristijan Matijašević | 6 | 6 |
Matija Kazalicki | 4 | 1 | |
3C. Liga |
26.1.2024. - San Spin |
Matija Kazalicki | 6 | 6 | 10 |
Marko Galić | 7 | 3 | 6 | |
3C. Liga |
11.1.2024. - Trnje |
Marko Lautar | 7 | 6 |
Matija Kazalicki | 5 | 2 | |
3C. Liga |
9.1.2024. - Ponikve |
Matija Kazalicki | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 3 | 2 | |
3C. Liga |
28.12.2023. - Trnje |
Matija Kazalicki | 0 | 7 | 11 |
Tino Kirin | 6 | 6 | 9 | |
3C. Liga |
21.12.2023. - Trnje |
Matija Kazalicki | 6 | 6 |
Vedran Mucić | 4 | 4 | |
3C. Liga |
14.12.2023. - Trnje |
Matija Kazalicki | 6 | 6 |
Saša Grgurić | 2 | 1 | |
3A. Liga |
23.11.2023. - Trnje |
Matija Kazalicki | 6 | 6 |
Mario Švec | 2 | 4 | |
3A. Liga |
16.11.2023. - Trnje |
Damir Kipčić | 4 | 6 | 10 |
Matija Kazalicki | 6 | 4 | 4 | |
3A. Liga |
9.11.2023. - Trnje |
Alen Ontl | 6 | 6 |
Matija Kazalicki | 2 | 1 | |
3C. Liga |
29.6.2023. - Top Spin |
Ivana Babić | 4 | 6 | 10 |
Matija Kazalicki | 6 | 1 | 7 | |
3C. Liga |
24.6.2023. - HTK Zagreb |
Matija Kazalicki | 7 | 7 |
Marin Galić | 5 | 6 | |
3C. Liga |
15.6.2023. - Chromos Savica |
Matija Kazalicki | 7 | 6 |
Zvonimir Vlak | 6 | 3 | |
3C. Liga |
12.6.2023. - Tenis centar Tolić |
Darko Herak | 6 | 6 |
Matija Kazalicki | 1 | 3 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 6.1.2024. - Trnje | Matija Kazalicki | 6 | 6 | Hrvoje Bursić | 2 | 4 | |
Prijateljska | 3.3.2022. - Trnje | Matija Kazalicki | 6 | 6 | Hrvoje Bursić | 2 | 4 | |
Prijateljska | 19.4.2021. - TK Hrvoje (Brestje) | Nenad Jakšić | 6 | 6 | Matija Kazalicki | 1 | 1 | |
Prijateljska | 7.4.2021. - Oranice | Goran Kovačić | 6 | 6 | Matija Kazalicki | 4 | 4 | |
Prijateljska | 21.3.2021. - Trnje | Matija Kazalicki | 7 | 6 | Marko Škrabić | 6 | 1 | |
Prijateljska | 8.9.2020. - TK Travnjak | Neven Horvatić | 7 | 6 | 6 | Matija Kazalicki | 5 | 3 | 2 | |
Prijateljska | 18.8.2020. - TK Travnjak | Goran Kovačić | 7 | 6 | Matija Kazalicki | 5 | 1 | |
Prijateljska | 15.7.2020. - TK Travnjak | Matija Kazalicki | 6 | 6 | Vlado Suša | 4 | 0 | |
Prijateljska | 26.5.2020. - TK Travnjak | Matija Kazalicki | 6 | 6 | 6 | Dalibor Poplaša | 3 | 0 | 3 | |
Prijateljska | 6.5.2020. - Trnje | Matija Kazalicki | 6 | 6 | Danko Greiner | 3 | 3 | |
Prijateljska | 14.9.2019. - Chromos | Danijel Ćosić | 5 | 6 | 7 | Matija Kazalicki | 7 | 2 | 5 | |
Prijateljska | 3.1.2019. - Ravnice | Goran Kovačić | 6 | 7 | Matija Kazalicki | 2 | 6 | |
Prijateljska | 25.9.2018. - Purger | Matija Kazalicki | 6 | 2 | 6 | Danijel Ćosić | 2 | 6 | 1 | |
Prijateljska | 1.6.2018. - TK Travnjak | Goran Kovačić | 6 | 6 | 10 | Matija Kazalicki | 7 | 4 | 6 | |
Prijateljska | 6.4.2018. - TK Travnjak | Marko Lautar | 6 | 6 | 4 | Matija Kazalicki | 1 | 1 | 6 | |
Prijateljska | 1.8.2017. - TK Travnjak | Matija Kazalicki | 6 | 6 | 4 | Danijel Ćosić | 4 | 1 | 6 | |
Prijateljska | 25.7.2017. - TK Travnjak | Goran Kovačić | 7 | 6 | Matija Kazalicki | 5 | 1 | |
Prijateljska | 15.4.2017. - Chromos | Goran Kovačić | 6 | 7 | Matija Kazalicki | 3 | 5 | |
Prijateljska | 28.2.2017. - Trnje | Matija Kazalicki | 6 | 6 | Danko Greiner | 3 | 3 | |
Prijateljska | 11.1.2017. - TK Terra | Borna Šeb | 7 | 2 | 10 | Matija Kazalicki | 6 | 6 | 1 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
09.05.2024 21:00, 10F. Liga, Mladost Ivan Odak - Boris Vranešević 09.05.2024 21:00, 10F. Liga, Mladost Ivan Odak - Boris Vranešević Dolazi:
| 10.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje Marko Martinovic - Hrvoje Medved H2H |
| 10.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Vlado Suša - Dominik Šalković H2H |
| 10.05.2024 17:00, 10D. Liga, Tenis centar Tolić Zoran Bohaček - Damir Jurić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 12A. Liga, Mladost Josip Buzov - Teo Vurnek H2H |
| 10.05.2024 17:00, 9B. Liga, TK Maja Andrej Kalea - Saša Bajić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 9C. Liga, Concordia Emil Krznarić - Dominik Klobučar H2H |
| 10.05.2024 18:00, 7C. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Mario Kelečić H2H |
| 10.05.2024 18:00, 3B. Liga, Trnje Saša Grgurić - Luka Marjanović H2H |
| 10.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Krešimir Buden H2H |
| 10.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Sobota H2H |
| 10.05.2024 19:00, 2A. Liga (ž), Trnje Jelena Pranjić - Iva Pezić H2H |
| 10.05.2024 20:00, 7F. Liga, Ponikve Neven Krnić - Drago Veselčić H2H |
| 10.05.2024 20:00, 8D. Liga, Ponikve Zvonimir Kardum - Vanja Hecer H2H |
| 10.05.2024 20:00, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Petar Lazarevski H2H |
| 11.05.2024 09:00, 6D. Liga, Veternica Vlaho Stanišić - Iva Horvat (m) H2H |
| 11.05.2024 09:00, 9F. Liga, Staro Trnje Dejan Marendić - Vedran Ćatić H2H |
| 11.05.2024 09:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Dalibor Smoljanović H2H |
| 11.05.2024 10:00, 10G. Liga, Mladost Ivan Vasić - Koraljka Mlakar (m) H2H |
| 11.05.2024 10:00, 11A. Liga, Tenis centar Tolić Igor Majstorović - Dragan Čičak H2H |
| 11.05.2024 10:00, 3C. Liga, Staro Trnje Marko Galić - Neven Horvatić H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 11.05.2024 12:00, 3A. Liga (ž), Ravnice Veronika Sekoranja - Visnja Metzinger H2H |
| 11.05.2024 12:00, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Jajac - Alen Alić H2H |
| 11.05.2024 14:00, 5F. Liga, Mladost Tomislav Jurčić - Domagoj Mandić H2H |
| 11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Boris Vranešević - Hrvoje Habunek H2H |
| 11.05.2024 18:00, 6G. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Marin Sorić H2H |
| 11.05.2024 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Filip Badanjak H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 12.05.2024 08:00, 9E. Liga, Ravnice Igor Tvrtković - Antonio Jakšić H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Andrej Adanić - Lovre Botica H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9F. Liga, Top Spin Mario Dragija - Dejan Marendić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 10C. Liga, Chromos Martin Jalžabetić - Mario Rončević H2H |
| 12.05.2024 10:00, 7F. Liga, Chromos Savica Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:30, 10D. Liga, Staro Trnje Filip Vukasovic - Zoran Bohaček H2H |
| 12.05.2024 10:30, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Stjepan Miškić H2H |
| 12.05.2024 11:00, 5D. Liga, TK Maja Davor Kalanj - Duško Govorko H2H |
| 12.05.2024 14:00, 5E. Liga, Mladost Matej Luburić - Boris Muha H2H |
| 12.05.2024 14:30, 2B. Liga (ž), Mladost Karla Markulin - Koraljka Mlakar H2H |
| 12.05.2024 16:00, 12A. Liga, Mladost Teo Vurnek - Miroslav Pašagić H2H |
| 12.05.2024 17:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Oskar Fiuri H2H |
| 12.05.2024 17:00, 2A. Liga (ž), Mladost Iva Rendić - Jelena Pranjić H2H |
| 12.05.2024 19:00, Parovi 2A. Liga, Trnje Horvat / Crljenica - Penić / Klenkar H2H |
| 12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic H2H |
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Leskovar H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 17:00, GDSI Kup, Mladost Tomica Horvatinec - Nenad Jakšić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 19:00, 10D. Liga, Mladost Marijan Lovrinić - Damir Jurić H2H |
| 13.05.2024 20:00, 5H. Liga, Chromos Savica Ivan Lekšić - Matija Sivec H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 17:00, 4A. Liga, Ravnice Vlado Suša - Matija Rubeša H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Darko Bišćan H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Zoran Ranogajec H2H |
| 14.05.2024 18:00, 6D. Liga, Chromos Savica Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 19:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|