Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Salopek / Fiket224:024:86
2. Novko / Rotim212:313:214
3. Kipčić / Škrgatić101:29:91
4. Vuković / Lautar100:24:121


Zadnji rezultati


Parovi 1. Liga
20.2.2024. - Trnje
Novko / Rotim366
Kipčić / Škrgatić631


3A. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Šimun Rotim66
Gorki Bratim44


8B. Liga
20.2.2024. - TK PONIKVE
Robert Bogut67
Branko Mandić25


5F. Liga
20.2.2024. - Concordia
Petar Pazin6410
Mario Valpotić362


4A. Liga
20.2.2024. - TK Trešnjevka
Miroslav Pinkas67
Matija Sivec36


3A. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marin Galić67
Gorki Bratim35


5E. Liga
20.2.2024. - San Spin
Danijel Šutić67
Ivan Sobota26


5B. Liga
20.2.2024. - Medveščak
Petar Matić66
Saša Smrk13


7A. Liga
20.2.2024. - Top Spin
Tomislav Mijić67
Ivan Horvat (2)25


6F. Liga
20.2.2024. - Oranice
Aleksandar Radojčić66
Josip Seidl10


4C. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marko Mlinarić66
Miro Smiljanic30


4B. Liga
20.2.2024. - Chromos
Ivor Gavrilović5711
Marko Gračak769


4D. Liga
20.2.2024. - Concordia
Davor Sitar66
Davor Kalanj11


5G. Liga
19.2.2024. - Ravnice
Filip Ćurčić66
Zoran Margić11


3B. Liga
19.2.2024. - Ponikve
Darko Herak6310
Ivan Jović468


3D. Liga
19.2.2024. - Mladost
Jura Škrlec66
Stipe Rosandić12


7A. Liga
19.2.2024. - Concordia
Josip Tošić66
Luka Šmalcelj22


7E. Liga
19.2.2024. - Concordia
Hrvoje Marušić76
Tonko Čupić54


2A. Liga
19.2.2024. - Top Spin
Karlo Tonković3611
Ivan Leskovar609

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Elo rang lista
Više o Elo ratingu...





1.Andrej Bajić2132
2.Filip Kordić2089
3.Antonio Salopek2040
4.Neven Špehar1955
5.Nenad Jakšić1943
6.Monika Likić1884
7.Ante Soldo1857
8.Ivan Leskovar1837
9.Ivan Fiket1818
10.Marko Lautar1811
11.Kristijan Matijašević1780
12.Marin Rađa1773
13.Hrvoje Lafter1764
14.Marko Mrkić1760
15.Karlo Sokol1732
16.Karlo Tonković1719
17.Ivan Jović1715
18.Marko Galić1698
19.Damir Kipčić1689
20.Darko Herak1688
21.Matija Kazalicki1681
22.Tino Kirin1676
23.Saša Grgurić1672
24.Matija Kobetić1663
25.Bruno Kodba1660
26.Mateo Perković1656
27.Šimun Rotim1647
28.Alen Ontl1623
29.Jura Škrlec1612
30.Mario Švec1606
31.Zvonimir Vlak1604
32.Goran Russo1601
33.Gorki Bratim1600
34.Josip Škof1590
35.Vedran Mucić1579
36.Goran Tišljarić1578
37.Petar Lazarevski1569
38.Tomislav Kovačević1564
39.Marin Galić1563
40.Marko Mlinarić1536
41.Ivan Tomulić1530
42.Duško Govorko1529
43.Marko Gračak1526
44.Stipe Rosandić1526
45.Davor Sitar1519
46.Dalibor Smoljanović1516
47.Bojan Poturica1516
48.Natko Peter1516
49.Miroslav Pinkas1502
50.Miro Smiljanic1480
51.Ivan Lekšić1474
52.Ensar Husković1458
53.Domagoj Penić1455
54.Filip Herljević1449
55.Ivor Gavrilović1448
56.Petar Pazin1445
57.Marko Punoš1428
58.Željko Crljenica1419
59.Ivan Prgomet1414
60.Mario Valpotić1411
61.Petar Matić1404
62.Antonio Surjan Žanko1400
63.Vito Manola1400
64.Zoran Sladoljev1395
65.Davor Palčec1383
66.Bruno Hemen1370
67.Davor Kalanj1369
68.Tihomir Smuđ1368
69.Dražen Zrno1366
70.Alen Crnjac1366
71.Jasmin Peco1364
72.Tvrtko Jureša1363
73.Vlaho Stanišić1360
74.Andrej Adanić1359
75.Josip Strmečki1358
76.Denis Čuljak1355
77.Marta Turkalj1353
78.Lordan Hristov1351
79.Josip Šimić1348
80.Mate Batinić1346
81.Damir Jadrić1341
82.Filip Pavić1340
83.Krešimir Jantoljak1340
84.Domagoj Gregov1328
85.Matija Sivec1328
86.Ivan Soldo1323
87.David Hrvatin1315
88.Alen Lacković1309
89.Ivan Milinković1306
90.Filip Naglić1301
91.Vinko Škunca1300
92.Kresimir Boscic1297
93.Tihomir Hranilović1297
94.Mario Mojsinović1296
95.Fran Mataga1295
96.Luka Bartulović1292
97.Filip Ćurčić1287
98.Ivo Čavrak1285
99.Neven Krnić1270
100.Vedran Anđelić1261
101.Luka Vlašić1259
102.Filip Brkić1258
103.Danijel Šutić1255
104.Zlatko Antonić1248
105.Matija Džepina-Bajić1247
106.Robby Bauer1246
107.Saša Marković1234
108.Oskar Fiuri1228
109.Ivan Vujnović1228
110.Aleksandar Radojčić1227
111.Tomislav Mijić1222
112.Iva Horvat (m)1205
113.Tomislav Kuzminski1196
114.Dejan Tešić1191
115.Saša Smrk1187
116.Ana Kovač1184
117.Branko Mandić1184
118.Bartol Žic1174
119.Siniša Svetec1173
120.Josip Tošić1166
121.Tomica Car1160
122.Domagoj Šušković1157
123.Zoran Margić1145
124.Ivan Sobota1144
125.Vanja Kralj1142
126.Anton Bošnjak1138
127.Tomislav Polić1135
128.Drago Veselčić1133
129.Matej Kostić1126
130.Filip Draženović1122
131.Tomislav Belošić1122
132.Ivan Delač1117
133.Danijel Lijović1112
134.Duje Tonković1090
135.Ivan Maras1088
136.Ivan Horvat (2)1078
137.Emil Krznarić1078
138.Filip Barišić1077
139.Josip Tečer1064
140.Duško Vukmanović1064
141.Dean Bertoncelj1052
142.Tihomir Maršić1039
143.Stipe Šarlija1027
144.Dejan Marendić1008
145.Josip Seidl1002
146.Alan Legin999
147.Ivan Vasić997
148.Duje Lozić992
149.Hrvoje Ditrih983
150.Ivan Ivo Penić982
151.Stjepan Barić980
152.Hrvoje Marušić966
153.Vlatko Jakupčić956
154.Matej Čičak954
155.Luka Šmalcelj951
156.Marcel Ivančić950
157.Ivan Mijić945
158.Mario Dragija943
159.Ivan Bulaja929
160.Tadej Pešl925
161.Dino Rakipović922
162.Damir Pirić917
163.Renata Gašparović915
164.Marijan Lovrinić907
165.Hrvoje Habunek902
166.Tomislav Jajac891
167.Marko Vidaković885
168.Tonko Čupić851
169.Krešimir Buden825
170.Alen Bejuk822
171.Kristijan Posavec810
172.Robert Bogut795
173.Mate Ćorić769
174.Antun Milišić764
175.Zoran Bohaček754
176.Martin Jalžabetić730
177.Dragan Čičak729
178.Nikola Milić720
179.Agron Kadiu669
180.Vice Mandaric615
181.Marko Gudelj609
182.Leo Siniša Radošić578




Kalendar
Prošlo:

20.02.2024 20:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Matija Sivec
20.02.2024 21:00, 5F. Liga, Concordia
Petar Pazin - Mario Valpotić
Dolazi:

GDSI21.02.2024 10:00, 3D. Liga, TK Trešnjevka
Stipe Rosandić - Petar Lazarevski H2H

GDSI21.02.2024 13:00, 5G. Liga, Concordia
Zoran Margić - Luka Vlašić H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Filip Herljević H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 3C. Liga, Top Spin
Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H

GDSI21.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Davor Palčec H2H

GDSI21.02.2024 20:30, GDSI Kup, Concordia
Tomislav Špiljak - Iva Horvat (m) H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 4A. Liga, Top Spin
Ivan Lekšić - Tvrtko Jureša H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 5E. Liga, Concordia
Mario Mojsinović - Danijel Šutić H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 3B. Liga, Mladost
Ivan Jović - Mateo Perković H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5B. Liga, Concordia
Domagoj Penić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Oskar Fiuri H2H

GDSI22.02.2024 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Vedran Anđelić - Dražen Zrno H2H

GDSI22.02.2024 18:00, 7C. Liga, TK Terra
Marko Gudelj - Krešimir Buden H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 3B. Liga, Concordia
Saša Grgurić - Hrvoje Lafter H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 4D. Liga, Trnje
Bruno Hemen - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Tomislav Polić - Ivan Prgomet H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Bruno Kodba H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 6B. Liga, kod Kutije Šibica
David Hrvatin - Josip Tečer H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Duje Lozić - Drago Veselčić H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 4A. Liga, Concordia
Tomislav Kovačević - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 14:00, 5D. Liga, Concordia
Luka Bartulović - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI23.02.2024 15:30, 5E. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Kresimir Boscic H2H

GDSI23.02.2024 17:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Ivan Lekšić H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 4B. Liga, Prince
Bojan Poturica - Marko Gračak H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Jasmin Peco H2H

GDSI23.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Josip Škof - Marko Mlinarić H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 4A. Liga, Concordia
Matija Sivec - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 3B. Liga, Ponikve
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 1. Liga, Veslačka
Antonio Salopek - Tino Kirin H2H

GDSI24.02.2024 08:00, 5H. Liga, Top Spin
Dean Bertoncelj - Dražen Zrno H2H

GDSI24.02.2024 09:30, 5B. Liga, Concordia II
Iva Horvat (m) - Petar Matić H2H

GDSI24.02.2024 10:00, 8B. Liga, Ravnice
Branko Mandić - Stipe Šarlija H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 5D. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 7F. Liga, Tenis centar Tolić
Zoran Bohaček - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI24.02.2024 15:00, 7E. Liga, Concordia
Tihomir Maršić - Tonko Čupić H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Ivan Delač H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6A. Liga, Oranice
Fran Mataga - Alen Lacković H2H

GDSI24.02.2024 18:00, 4D. Liga, Concordia
Marta Turkalj - Davor Kalanj H2H

GDSI25.02.2024 09:00, 7E. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Leo Siniša Radošić H2H

GDSI25.02.2024 10:00, 3A. Liga, Concordia
Šimun Rotim - Marin Rađa H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5A. Liga, Špansko
Ensar Husković - Filip Herljević H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Vlaho Stanišić H2H

GDSI25.02.2024 11:30, 4B. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Željko Crljenica H2H

GDSI25.02.2024 12:00, 4B. Liga, Trnje
Denis Čuljak - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5D. Liga, Ponikve
Vanja Kralj - Andrej Adanić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 7A. Liga, Concordia 2
Ivan Horvat (2) - Mate Batinić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5H. Liga, Concordia
Filip Pavić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 3B. Liga, Medveščak
Darko Herak - Vedran Mucić H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Renata Gašparović H2H

GDSI25.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Natko Peter H2H

Administracija26.2.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2024 13:00, 4C. Liga, Concordia
Marko Mlinarić - Marko Galić H2H

GDSI26.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Prgomet - David Hrvatin H2H

GDSI26.02.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost
Salopek / Fiket - Kipčić / Škrgatić H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 6F. Liga, TK Trešnjevka
Renata Gašparović - Danijel Lijović H2H

GDSI27.02.2024 15:00, 4A. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Tvrtko Jureša H2H

GDSI27.02.2024 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Goran Tišljarić H2H

GDSI27.02.2024 20:00, 9A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Dino Rakipović H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Filip Kordić H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 6A. Liga, Concordia
Filip Draženović - Filip Brkić H2H

Administracija28.2.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Jasmin Peco H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Tvrtko Jureša - Lordan Hristov H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4B. Liga, TK Trešnjevka
Marko Gračak - Denis Čuljak H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 4B. Liga, Concordia
Željko Crljenica - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Jura Škrlec - Matija Kazalicki H2H

Administracija29.2.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2024
Kraj sezone 2024/02

GDSI05.03.2024 20:00, GDSI Kup, Medveščak
Zvonimir Vlak - Petar Matić H2H

GDSI07.03.2024 17:00, GDSI Kup, Rudeš
Gorki Bratim - Vlatko Jakupčić H2H

ATP News