Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Sanjin Kovacevic212:215:17**4
2. Marin Njirić212:315:204
3. Saša Čaklović112:012:33
4. Damir Kipčić101:28:101
5. Jura Škrlec000:00:00

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


3D. Liga
17.5.2024. - Mladost
Marin Njirić6410
Damir Kipčić267


7G. Liga
17.5.2024. - TK Travnjak
Dražen Zrno66
Ivan Delač20


7E. Liga
17.5.2024. - Tenis centar Tolić
Josip Matić76
Eugen Aleksić64


9A. Liga
17.5.2024. - Staro Trnje
Hrvoje Vlašić66
Filip Badanjak20


8F. Liga
17.5.2024. - Mladost
Tomislav Maraković66
Petar Rilović30


7H. Liga
17.5.2024. - Mladost
Matko Jurlina4610
Anton Bošnjak617


6G. Liga
17.5.2024. - Chromos
Ivor Gavrilović76
Vedran Babić54


5E. Liga
17.5.2024. - Špansko
Boris Muha67
Ivan Prgomet15


10E. Liga
17.5.2024. - Mladost
Danijel Mutak66
Iva Rendic (m)44


7F. Liga
17.5.2024. - Trnje
Neven Krnić66
Antonio Surjan Žanko24


10G. Liga
17.5.2024. - TK Trešnjevka
Ivan Vasić66
Marko Gudelj43


6D. Liga
17.5.2024. - Tenis centar Tolić
Luka Bartulović76
Filip Ćurčić62


2A. Liga
17.5.2024. - Veslacka
Stjepan Žitnik67
Hrvoje Lafter15


2B. Liga (ž)
17.5.2024. - Mladost
Karla Markulin66
Suraja Poštić11


2A. Liga
16.5.2024. - Top Spin
Nenad Jakšić66
Marko Lautar30


5B. Liga
16.5.2024. - Ponikve
Robert Krajačić66
Miroslav Barišić12


7H. Liga
16.5.2024. - Mladost
Matko Jurlina3610
Duško Vukmanović648


11B. Liga
16.5.2024. - Tolić
Dino Rakipović2610
Marcel Ivančić634


6A. Liga
16.5.2024. - Mladost
Ivan Rezić76
Josip Šimić61

Neodigrani susreti




26.11.2023 13:00, 6E. Liga, San Spin
Tihomir Smuđ - Marko Đurković



VS
2
0


Tihomir SmuđIme i prezimeMarko Đurković
144.Ranking227.
1368,02Elo1278,29
92/153 (60%)Omjer87/179 (49%)
8.3.2019.U ligi od3.11.2018.
1979Godina rođenja1977
185 cmVisina cm
95 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
1,59 (63%)Koeficijent2,70 (37%)


Zadnji susret:

6E. Liga
26.11.2023 - San Spin
Tihomir Smuđ66
Marko Đurković13




Kalendar

Trenutno se igra:

18.05.2024 09:00, 6D. Liga, TK PONIKVE
Vlaho Stanišić - Luka Bartulović
18.05.2024 09:00, 8H. Liga, Mladost
Adrijan Jakšić - Nino Pavičić
Dolazi:

GDSI18.05.2024 10:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Denis Čuljak - Ivan Antunović H2H

GDSI18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve
Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H

GDSI18.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje
Luka Đuričković - Kristijan Posavec H2H

GDSI18.05.2024 14:00, Parovi 2B. Liga, TK Travnjak
Lekšić / Vrabec - Krišković / Štefančić H2H

GDSI18.05.2024 14:00, 6F. Liga, Mladost
Fran Mataga - Luka Vlašić H2H

GDSI18.05.2024 15:30, 5H. Liga, Trnje
Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H

GDSI18.05.2024 16:00, 8C. Liga, Chromos Savica
Stipe Buljan - Karlo Jalžabetić H2H

GDSI18.05.2024 17:00, 6G. Liga, Veternica
Marin Sorić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI18.05.2024 17:00, 10D. Liga, Trnje
David Pruša - Marijan Lovrinić H2H

GDSI18.05.2024 18:00, 9F. Liga, Oranice
Dejan Marendić - Bruno Grubešić H2H

GDSI18.05.2024 18:00, 10D. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Filip Vukasovic H2H

GDSI18.05.2024 18:00, 6F. Liga, Trnje
Denis Rački - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI19.05.2024 09:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić
Josip Matić - Saša Smrk H2H

GDSI19.05.2024 10:00, 6A. Liga, Concordia
Borna Milković - Yuriy Levchuk H2H

GDSI19.05.2024 10:00, 6C. Liga, TK Maja
Filip Lažnjak - Stefan Arsić H2H

GDSI19.05.2024 10:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H

GDSI19.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin
Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H

GDSI19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje
Mario Sermek - Luka Marjanović H2H

GDSI19.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslacka
Bruno Bauer - Patrik Pokrivka H2H

GDSI19.05.2024 16:30, 6F. Liga, Staro Trnje
Denis Rački - Fran Mataga H2H

GDSI19.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve
Ivan Žgela - Ivan Milinković H2H

GDSI19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin
Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H

GDSI19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić
Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI19.05.2024 18:00, 9H. Liga, Prečko
Stjepan Barić - Josip Seidl H2H

GDSI19.05.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Mala Šalata
Salopek / Fiket - Mačkić / Matić H2H

GDSI19.05.2024 18:00, 8D. Liga, Trnje
Zvonimir Kardum - Marko Erceg H2H

GDSI19.05.2024 19:00, 9G. Liga, Mladost
Mihovil Magdic - Tihomir Nikolić H2H

GDSI19.05.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Saša Čaklović - Marin Njirić H2H

GDSI19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje
Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H

GDSI19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica
Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H

GDSI20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE
Luka Marjanović - David Miholić H2H

GDSI20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Marko Mikeš H2H

GDSI20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica
Boris Vranešević - Marko Tolić H2H

GDSI21.05.2024 13:00, 4B. Liga, Ponikve
Mateo Perković - Stipe Rosandić H2H

GDSI21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Tin Herenčić - Vlado Suša H2H

GDSI21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica
Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H

GDSI21.05.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost
Filip Naglić - Ivan Delač H2H

GDSI21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Luka Švastec - Marin Sorić H2H

GDSI21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost
Denis Čuljak - Saša Marković H2H

GDSI21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H

GDSI22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H

GDSI22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje
Gorki Bratim - Danko Greiner H2H

GDSI22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka
Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H

GDSI22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje
Darko Herak - Luka Marjanović H2H

GDSI22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje
Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H

GDSI22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje
Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H

GDSI23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić
Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H

GDSI23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost
Filip Naglić - Dražen Zrno H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Saša Marković - Jasmin Peco H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Jasmin Peco - Saša Marković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Dominko Blažević H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H

GDSI25.05.2024 17:00, 10F. Liga, Staro Trnje
Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H

Administracija28.5.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica
Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H

Administracija30.5.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.5.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.05.2024
Kraj sezone 2024/05

ATP News