Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Antonio Kelava5510:245:2015
2. Neven Horvatić548:241:2413
3. Stipe Rosandić524:65:369
4. Vjekoslav Gadanac514:835:437
5. Ognjen Prelog313:519:325
6. Ivan Kordić112:012:23


Zadnji rezultati


3B. Liga
26.9.2021. - Ponikve
Ognjen Prelog6010
Vjekoslav Gadanac268


9H. Liga
26.9.2021. - Trnje
Luka Pandža66
Ivan Mijić33


3A. Liga
26.9.2021. - Šalata
Dario Večerić66
Petra Kopić23


2A. Liga
26.9.2021. - Trnje
Ivan Matić76
Damir Kipčić60


10D. Liga
26.9.2021. - Tk Maksimir
Nino Pavičić66
Tomo Brkić42


6F. Liga
26.9.2021. - Chromos Savica
Ivan Lekšić6410
Tomislav Stvorić260


5F. Liga
26.9.2021. - Ponikve
Miroslav Barišić66
Ivan Milinković43


7D. Liga
26.9.2021. - Mladost
Filip Lažnjak66
Ivan Jović(2)02


5G. Liga
26.9.2021. - Trnje
Davor Sitar66
Hrvoje Brlečić00


7D. Liga
26.9.2021. - Staro Trnje
Zdenko Mićanović66
Hrvoje Jurina02


6B. Liga
26.9.2021. - Mladost
Domagoj Zlački1610
Josip Matić616


9E. Liga
26.9.2021. - Rudeš
Dragan Čičak76
Miroslav Pašagić51


6C. Liga
26.9.2021. - Trnje
Andrej Adanić66
Mario Mojsinović33


7E. Liga
26.9.2021. - Trnje
Davor Kalanj66
Filip Gvardijan34


6E. Liga
26.9.2021. - Tenis centar Tolić
Enrico Fraviga66
Vedran Matošević12


3C. Liga
26.9.2021. - Trnje
Mario Sermek166
Bruno Lukić611


10B. Liga
26.9.2021. - Chromos Savica
Dino Blažeka4610
Bojan Koprivčić637


6A. Liga
26.9.2021. - Tolić
Neven Vidmar6315
Hrvoje Rajaković3613


8E. Liga
26.9.2021. - Chromos Savica
Sebastijan Zelić66
Denis Cedilak22


2B. Liga
26.9.2021. - Trnje
Luka Lemić66
Luka Marjanović21

Neodigrani susreti
Interviews

 

27.4.2021

   


15.3.2021

   


2.2.2021

   


26.12.2020

   


4.12.2020 - Ivan Soldo

   


4.11.2020 - Damir Kipčić

   


23.10.2020 - Janko Lumpert

   


18.10.2020 - Tino Kirin

   


7.9.2020 - Neven Horvatić

   


7.9.2020 - Saša Kalac

   


 

4.8.2020 - Matija Kazalicki

   


 

11.7.2020 - Braća Rotim

   


19.6.2020 - Stipe Rosandić

   


18.6.2020 - T. Brkljačić & V. Vučković

   


17.6.2020 - Dominko Blažević

   


9.6.2020 - Vedran Fak

   


30.5.2020 - Marko Habuš

   


15.5.2020 - Dražen Malbašić

   


20.3.2020 - Goran Kovačić

   


20.02.2016. - Mario Milas


15.08.2015. - Ivan Labaš


22.02.2015. - Nenad Jakšić


21.01.2015. - Ivan Soldo


06.02.2014. - Vedran Mucić


11.01.2014. - Tomislav Đerek


18.11.2013. - Mateo Papić


06.06.2013. - Kris Lazar


13.03.2013. - Dražen Zrno


28.02.2013. - Franko Matešić


20.02.2013. - Vjekoslav Paun


13.02.2013. - Saša Kalac


06.02.2013. - Vedran Ljubej


01.02.2013. - Tomislav Lukičić


24.01.2013. - Viktor Obrol


16.01.2013. - Tomislav Jurčić


08.01.2013. - Kenan Mačkić


02.01.2013. - Đino Kralj


25.12.2012. - Mario Sermek


 

19.12.2012. - Danko Greiner


 

Objavljeno: 3.6.2020. (Danko Greiner)




Chat



Kalendar
Prošlo:

26.09.2021 18:00, 2A. Liga, Trnje
Damir Kipčić - Ivan Matić
26.09.2021 19:30, 9D. Liga, Trnje
Filip Šimunović - Matko Vukmanović
Dolazi:

GDSI27.09.2021 10:00, 4A. Liga, Trnje
Filip Pavić - Goran Russo H2H

GDSI27.09.2021 16:00, 8D. Liga, TK Travnjak
Marko Lukić(2) - Antonio Franković H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 8H. Liga, Maksimir
Marko Štefančić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 6B. Liga, Chromos
Josip Matić - Kristian Runtas H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 7A. Liga, Tolić
Domagoj Karl - Matija Posavec H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 5H. Liga, Špansko
Mate Batinić - Mario Glavan H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 8E. Liga, Sopot
Sebastijan Zelić - Denaj Novak H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 9B. Liga, Mladost
Bruno Bumbak - Branko Cindro H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Tino Kirin - Mario Sermek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 10E. Liga, Špansko
Vladimir Miklić - Boris Vranešević H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga, Staro Trnje
Saša Grgurić - Neven Špehar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 7C. Liga, Concordia
Ensar Husković - Borna Micelli H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 8G. Liga, Maksimir
Saša Žugaj - Moris Čavić H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI27.09.2021 20:00, Parovi 6B. Liga, Ponikve
Turkalj / Sušić - Vukoja / Vukoja H2H

GDSI27.09.2021 20:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Anton Mužić - Damir Kecko H2H

GDSI27.09.2021 20:30, 7F. Liga, Špansko
Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI27.09.2021 21:30, 7F. Liga, Prince
Igor Totić - Leon Pleslić H2H

GDSI28.09.2021 07:00, 9C. Liga, Trnje
Alen Bejuk - Luka Šmalcelj H2H

GDSI28.09.2021 16:00, 9H. Liga, Mladost
Mihael Trkulja - Luka Pandža H2H

GDSI28.09.2021 16:00, 7E. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Domagoj Lazanin H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Davor Sitar H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Hrvoje Lafter H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 8D. Liga, Špansko
Ivan Rezić - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 2A. Liga, Ravnice
Damir Kipčić - Ivan Fiket H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 6F. Liga, Sopot
Tomislav Stvorić - Mario Valpotić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 4B. Liga, Rudeš
Šimun Rotim - Gorki Bratim H2H

GDSI28.09.2021 18:00, 10C. Liga, Sopot
Nino Maksan - Mihael Šafarić H2H

GDSI28.09.2021 18:00, 6D. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Marušić - Dino Zarić H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 7F. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Robby Bauer H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 5E. Liga, Chromos
Davor Posavec - Renato Knežević H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 4C. Liga, Mladost
Ivan Rotim - Tomislav Đapić H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 8A. Liga, Mladost
Matej Lovrić - Srđan Hebar H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Alen Jelovac - Karlo Larma H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 5C. Liga, Maksimir
Vjenceslav Vukoja - Miro Smiljanic H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 3C. Liga, Veternica
Tino Kirin - Ivan Jović H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 08:00, 8H. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI29.09.2021 11:00, 5C. Liga, Trnje
Marin Knezović - Miro Smiljanic H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mark Štefanac H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Mark Štefanac - Robert Krajačić H2H

GDSI29.09.2021 16:00, 5D. Liga, Mladost
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI29.09.2021 16:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Jović - Vlado Suša H2H

GDSI29.09.2021 17:00, 8B. Liga, Staro Trnje
Alen Perić - Frane Kalcina H2H

GDSI29.09.2021 17:00, 9E. Liga, Špansko
Dragan Čičak - Goran Bistrički H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), TK Match Dubrava
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Slaven Bušić H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Veternica
Marko Mikeš - Osvit Somek H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 10B. Liga, Sopot
Darko Bišćan - Filip Krunić H2H

GDSI29.09.2021 19:00, 2A. Liga, Staro Trnje
Ivan Matić - Ivan Fiket H2H

GDSI29.09.2021 19:00, 5H. Liga, Špansko
Mate Batinić - Tomislav Trtanj H2H

GDSI29.09.2021 20:00, 8G. Liga, Chromos Savica
Saša Žugaj - Dražen Martinović H2H

GDSI29.09.2021 20:00, 7D. Liga, kod Kutije Šibica
Domagoj Penić - Karlo Fantoni H2H

GDSI29.09.2021 21:00, PRIJATELJSKA, Rudeš
Tomislav Polić - Juraj Vištica H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 10A. Liga, Ponikve
Karlo Larma - Tomislav Šavora H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Staro Trnje
Kristina Crnković - Katarina Ivić H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 8B. Liga, Mladost
Dejan Ljuština - Alen Perić H2H

GDSI30.09.2021 17:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Tino Kirin - Ivan Cerinski H2H

GDSI30.09.2021 18:00, 2A. Liga (ž), Mladost
Suraja Poštić - Marina Granić H2H

GDSI30.09.2021 18:00, Parovi 1. Liga, San Spin
Henc / Pleše - Galić / Paić H2H

GDSI30.09.2021 18:00, 3A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Hrvoje Lafter H2H

GDSI30.09.2021 19:00, 5C. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI30.09.2021 21:00, 8C. Liga, Maksimir
Damir Rožmarić - Marko Pavić(1) H2H

Administracija30.9.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News