Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Monika Likić224:012:36
2. Andrej Bajić224:121:116
3. Tino Kirin200:44:242
4. Filip Kordić101:210:91
5. Antonio Salopek000:00:00


Zadnji rezultati


5E. Liga
23.2.2024. - Špansko
Mario Mojsinović66
Kresimir Boscic22


5G. Liga
23.2.2024. - Oranice
Josip Strmečki66
Filip Ćurčić24


4C. Liga
23.2.2024. - San Spin
Marko Galić66
Goran Tišljarić43


5D. Liga
23.2.2024. - Concordia
Luka Bartulović3610
Krešimir Jantoljak646


6E. Liga
22.2.2024. - Ponikve
Drago Veselčić6610
Duje Lozić174


4A. Liga
22.2.2024. - Concordia
Tomislav Kovačević67
Tvrtko Jureša06


3D. Liga
22.2.2024. - Trnje
Matija Kazalicki66
Bruno Kodba30


6F. Liga
22.2.2024. - Trnje
Hrvoje Ditrih66
Renata Gašparović21


2A. Liga
22.2.2024. - Trnje
Neven Špehar66
Karlo Tonković10


6B. Liga
22.2.2024. - Concordia
Tomislav Polić76
Ivan Prgomet54


5A. Liga
22.2.2024. - Ravnice
Oskar Fiuri76
Matija Džepina-Bajić54


5H. Liga
22.2.2024. - Top Spin
Vedran Anđelić66
Dražen Zrno43


5B. Liga
22.2.2024. - Concordia
Domagoj Penić6410
Iva Horvat (m)365


4C. Liga
22.2.2024. - San Spin
Goran Tišljarić66
Miro Smiljanic20


2A. Liga
22.2.2024. - Top Spin
Marko Mrkić6610
Ivan Leskovar735


5D. Liga
22.2.2024. - Ponikve
Zoran Sladoljev66
Vanja Kralj11


1. Liga
21.2.2024. - Top Spin
Andrej Bajić66
Tino Kirin10


6B. Liga
21.2.2024. - kod Kutije Šibica
David Hrvatin636
Josip Tečer364


3B. Liga
21.2.2024. - Mladost
Ivan Jović66
Mateo Perković13

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2023/11



Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Luka Lemić
2A. Liga: Antonio Salopek
2B. Liga: Borna Buljan
3A. Liga: Ivan Jović
3B. Liga: Ivan Fiket
3D. Liga: Marko Lautar
4A. Liga: Dominko Blažević
4B. Liga: Karlo Sokol
4C. Liga: Tino Kirin
4D. Liga: Šimun Rotim
5A. Liga: Tomislav Kovačević
5B. Liga: Bojan Poturica
5C. Liga: Marko Mrkić
5D. Liga: Željko Crljenica
5E. Liga: Miro Smiljanic
5F. Liga: Gorki Bratim
5G. Liga: Ensar Husković
5H. Liga: Natko Peter
6A. Liga: Alen Crnjac
6B. Liga: Ivo Čavrak
6C. Liga: Filip Ćurčić
6D. Liga: Denis Čuljak
6E. Liga: Tihomir Smuđ
7A. Liga: Matija Džepina-Bajić
7B. Liga: Tomislav Belošić
7C. Liga: Danijel Šutić
7D. Liga: Fran Mataga
7E. Liga: Matija Sivec
8A. Liga: Domagoj Šušković
8B. Liga: Saša Marković
8C. Liga: Filip Barišić
8E. Liga: Vanja Kralj
8G. Liga: Dario Brkić
9A. Liga: Dejan Tešić
9B. Liga: Ivan Delač
9C. Liga: Alan Legin
9D. Liga: Ivan Ivo Penić
9E. Liga: Josip Tečer
10A. Liga: Ivan Kodrnja
10B. Liga: Dragan Čičak
10C. Liga: Ivan Vasić
10D. Liga: Danijel Mutak

Čestitke pobjednicima liga parova:
 
Parovi 1. Liga: Kipčić / Škrgatić
Parovi 2A. Liga: Salopek / Fiket
Parovi 2B. Liga: Novko / Rotim
Parovi 3A. Liga: Peco / Dumalovski Janjušić
Parovi 3B. Liga: Lukić / Perić
Parovi 4A. Liga: Mačkić / Matić
Parovi 4B. Liga: Greiner / Šter
 

Rekapitulacija sezone 2023/11 :
Broj liga: 42
Nastupalo igrača: 212
Raspored je napravljen za 430 susreta, odigrano 349 (81,16%).
Dodijeljeni bodovi za neodigrane susrete: 62
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 19
Najbrži reket: Bojan Poturica

Novi igrači
Luka Stanec 2A. Liga
Ana Kovač 8A. Liga
Emanuel Maček 9A. Liga
Marko Vidaković 9B. Liga
Nikola Milić 9C. Liga
Tihomir Hranilović 9C. Liga


Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.

Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 2023/12 traje od 01.12. - 31.12.2023.
 
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent87808DB0-3EAF-416E-A5B4-A8B336EE13AB
Objavljeno: 1.12.2023. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

23.02.2024 15:30, 5E. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Kresimir Boscic
Trenutno se igra:

23.02.2024 17:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Ivan Lekšić
Dolazi:

GDSI23.02.2024 18:30, 4B. Liga, Prince
Bojan Poturica - Marko Gračak H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Jasmin Peco H2H

GDSI23.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Josip Škof - Marko Mlinarić H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 6D. Liga, Concordia
Duško Vukmanović - Ivan Delač H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 4A. Liga, Concordia
Matija Sivec - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 3B. Liga, Ponikve
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI24.02.2024 08:00, 5H. Liga, Top Spin
Dean Bertoncelj - Dražen Zrno H2H

GDSI24.02.2024 09:30, 5B. Liga, Concordia II
Iva Horvat (m) - Petar Matić H2H

GDSI24.02.2024 10:00, 8B. Liga, Ravnice
Branko Mandić - Stipe Šarlija H2H

GDSI24.02.2024 10:00, PRIJATELJSKA, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Zoran Čubrilo H2H

GDSI24.02.2024 11:00, 4A. Liga, Concordia
Ivan Lekšić - Tvrtko Jureša H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 5D. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 7F. Liga, Tenis centar Tolić
Zoran Bohaček - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI24.02.2024 14:00, 5F. Liga, Concordia
Mario Valpotić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI24.02.2024 15:00, 7E. Liga, Concordia
Tihomir Maršić - Tonko Čupić H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Ivan Delač H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6A. Liga, Oranice
Fran Mataga - Alen Lacković H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia
Tomislav Kuzminski - Ivan Vasić H2H

GDSI24.02.2024 17:00, 3A. Liga, HTK Zagreb
Karlo Sokol - Marin Galić H2H

GDSI24.02.2024 17:30, 7F. Liga, Mladost
Stjepan Barić - Marko Vidaković H2H

GDSI24.02.2024 18:00, 4D. Liga, Concordia
Marta Turkalj - Davor Kalanj H2H

GDSI25.02.2024 09:00, 7E. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Leo Siniša Radošić H2H

GDSI25.02.2024 10:00, 3A. Liga, Concordia
Šimun Rotim - Marin Rađa H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5A. Liga, Špansko
Ensar Husković - Filip Herljević H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Vlaho Stanišić H2H

GDSI25.02.2024 11:30, 4B. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Željko Crljenica H2H

GDSI25.02.2024 12:00, 4B. Liga, Trnje
Denis Čuljak - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5D. Liga, Ponikve
Vanja Kralj - Andrej Adanić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5F. Liga, Concordia
Tihomir Smuđ - Vito Manola H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 7D. Liga, Mladost
Tadej Pešl - Ivan Vasić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Punoš - Kresimir Boscic H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 7A. Liga, Concordia 2
Ivan Horvat (2) - Mate Batinić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5H. Liga, Concordia
Filip Pavić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 3B. Liga, Medveščak
Darko Herak - Vedran Mucić H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Renata Gašparović H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6E. Liga, Ponikve
Damir Pirić - Duje Lozić H2H

GDSI25.02.2024 20:00, Parovi 3A. Liga, Concordia
Turkalj / Govorko - Gavrilović / Škrlec H2H

GDSI25.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Natko Peter H2H

Administracija26.2.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2024 13:00, 4C. Liga, Concordia
Marko Mlinarić - Marko Galić H2H

GDSI26.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Prgomet - David Hrvatin H2H

GDSI26.02.2024 20:00, 6A. Liga, Mladost
Filip Draženović - Fran Mataga H2H

GDSI26.02.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost
Salopek / Fiket - Kipčić / Škrgatić H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 7B. Liga, Ravnice
Matej Kostić - Domagoj Gregov H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 6F. Liga, TK Trešnjevka
Renata Gašparović - Danijel Lijović H2H

GDSI27.02.2024 15:00, 4A. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Tvrtko Jureša H2H

GDSI27.02.2024 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Goran Tišljarić H2H

GDSI27.02.2024 20:00, GDSI Kup, Trnje
Danko Greiner - Ivan Sobota H2H

GDSI27.02.2024 20:00, 9A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Dino Rakipović H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Filip Kordić H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 6A. Liga, Concordia
Filip Draženović - Filip Brkić H2H

Administracija28.2.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Jasmin Peco H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4B. Liga, TK Trešnjevka
Marko Gračak - Denis Čuljak H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Tvrtko Jureša - Lordan Hristov H2H

GDSI28.02.2024 21:00, 3B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Jović H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Jura Škrlec - Matija Kazalicki H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 4B. Liga, Concordia
Željko Crljenica - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.02.2024 21:00, 7D. Liga, Ravnice
Ivan Vasić - Marcel Ivančić H2H

Administracija29.2.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2024
Kraj sezone 2024/02

GDSI05.03.2024 20:00, GDSI Kup, Medveščak
Zvonimir Vlak - Petar Matić H2H

GDSI07.03.2024 17:00, GDSI Kup, Rudeš
Gorki Bratim - Vlatko Jakupčić H2H

ATP News