Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Drago Veselčić112:110:83
2. Tom Jasak101:28:101
3. Željko Crljenica000:00:00
4. Hrvoje Ditrih000:00:00
5. Mihovil Magdic000:00:00


Zadnji rezultati


7G. Liga
14.7.2024. - Ponikve
Drago Veselčić6418
Tom Jasak2616


9A. Liga
14.7.2024. - TK Maja
Božo Kelić66
Ivan Didović21


6D. Liga
14.7.2024. - Staro Trnje
Marko Đurković2610
Bruno Bauer646


11A. Liga
14.7.2024. - Trnje
Jelena Pranjić (m)6310
Nikola Milić165


1. Liga (ž)
14.7.2024. - Prince
Gorana Legac66
Jasna Horvat14


7F. Liga
14.7.2024. - Trnje
Zvonimir Kardum66
Eugen Aleksić44


6F. Liga
14.7.2024. - Špansko
Domagoj Mandić66
Mario Mojsinović43


6F. Liga
14.7.2024. - Mladost
Roko Smoljan3710
Domagoj Mandić654


10C. Liga
13.7.2024. - TK Grof
Marko Tolić66
Tin Papišta10


5F. Liga
13.7.2024. - Trnje
Boris Muha66
Hrvoje Brlečić44


1. Liga
13.7.2024. - Veternica
Neven Špehar66
Ante Soldo22


6H. Liga
13.7.2024. - Staro Trnje
Vedran Babić76
Ivan Sobota53


9A. Liga
13.7.2024. - Staro Trnje
Luka Đuričković66
Marko Čačić30


2B. Liga
13.7.2024. - Trnje
Ivan Fiket76
Luka Marjanović53


4C. Liga
13.7.2024. - Staro Trnje
Mario Švec66
Marko Mikeš22


9H. Liga
13.7.2024. - ŠRC Klaka
Dominik Barbarić6610
Luka Šmalcelj707


10A. Liga
13.7.2024. - Veternica
Ante Bašić66
Krešimir Viduka03


9F. Liga
13.7.2024. - Trnje
David Pruša5610
Robert Bogut742


9B. Liga
13.7.2024. - Trnje
Igor Majstorović66
Dino Rakipović32

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2023/10



Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Neven Špehar
2A. Liga: Andrej Bajić
2B. Liga: Luka Lemić
3A. Liga: Darko Herak
3B. Liga: Vedran Beštak
3C. Liga: Zvonimir Vlak
3D. Liga: Karlo Tonković
4A. Liga: Alen Ontl
4B. Liga: Bruno Smiljan
4C. Liga: Dalibor Poplaša
4D. Liga: Marin Njirić
5A. Liga: Goran Ivišić
5B. Liga: Duško Govorko
5C. Liga: Igor Vrabec
5D. Liga: Josip Cmrečnjak
5E. Liga: Ivan Lekšić
5F. Liga: Josip Škof
5G. Liga: Kristijan Matijašević
5H. Liga: Frane Slišković
6A. Liga: Tomislav Kovačević
6B. Liga: Bojan Poturica
6C. Liga: Tomislav Špiljak
6D. Liga: Miroslav Salaba
6E. Liga: Yuriy Levchuk
6F. Liga: Josip Strmečki
6G. Liga: Bruno Hemen
6H. Liga: Marko Štefančić
7A. Liga: Alen Crnjac
7B. Liga: Ivo Čavrak
7C. Liga: Ivan Milinković
7D. Liga: Krešimir Jantoljak
7E. Liga: Tihomir Smuđ
7F. Liga: Ivan Vujnović
7G. Liga: Luka Bartulović
7H. Liga: Marko Đurković
8A. Liga: Vanja Hecer
8B. Liga: Aleksandar Krstev
8C. Liga: Danijel Šutić
8D. Liga: Fran Mataga
8E. Liga: Anton Bošnjak
8F. Liga: Matej Lovrić
8G. Liga: Marko Tolić
8H. Liga: Nino Pavičić
9A. Liga: Dean Bertoncelj
9B. Liga: Marko Pećušak
9C. Liga: Ivo Benedik
9D. Liga: Mario Burić
9E. Liga: Tihomir Maršić
9F. Liga: Alen Preldžić
9G. Liga: Andrija Pavičić
9H. Liga: Marin Mašić
10A. Liga: Hamza Suljić
10B. Liga: Robert Gluhaković
10C. Liga: Ivan Kikić
10D. Liga: Tadej Pešl
10E. Liga: Stipe Šarlija
10F. Liga: Mario Rončević
10G. Liga: Antonio Jakšić
10H. Liga: Luka Tot
11A. Liga: Davor Glavaš
11B. Liga: Danijel Mutak
11C. Liga: Alen Bejuk
11D. Liga: Viktor Bartolic
12A. Liga: Boris Vranešević

Disciplinske mjere:
5 suspenzija zbog ne igranja i ne javljanja

Čestitke pobjednicima liga parova:
 
Parovi 1. Liga: Vuković / Lautar
Parovi 2A. Liga: Kipčić / Škrgatić
Parovi 2B. Liga: Penić / Klenkar
Parovi 3A. Liga: Lažnjak / Grancarić
Parovi 3B. Liga: Crljenica / Škrabić
Parovi 4A. Liga: Čaklović / Martinović
Parovi 4B. Liga: Jurčić / Murat

Rekapitulacija sezone 2023/10 :
Broj liga: 67
Nastupalo igrača: 340
Raspored je napravljen za 697 susreta, odigrano 512 (73,46%).
Dodijeljeni bodovi za neodigrane susrete: 137
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 48
Najbrži reket: Ivo Benedik

Mario Švec 3A. Liga
Lovre Šarlija 4B. Liga
Fran Ivan Kaurić 4B. Liga
Duje Lozić 5B. Liga
Kristijan Posavec 6A. Liga
Duje Tonković 7A. Liga
Damir Domančić 7A. Liga
Gabriela Begic Rogoznica 8A. Liga
Ivan Urek 9A. Liga
Ivan Kodrnja 10A. Liga
Eni Lacković 10A. Liga


Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.

Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 2023/11 traje od  1.10. - 30.11.2023
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent57EEEF41-1712-4CA5-802F-7750FA63E97B
Objavljeno: 1.11.2023. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

14.07.2024 20:00, 7G. Liga, Ponikve
Tom Jasak - Drago Veselčić
14.07.2024 20:00, 11A. Liga, Trnje
Jelena Pranjić (m) - Nikola Milić
Dolazi:

GDSI15.07.2024 18:00, 3B. Liga (ž), Staro Trnje
Romana Račić - Kristina Crnković H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 7F. Liga, Prečko
Zvonimir Kardum - Saša Marković H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Stjepan Žitnik H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - David Hrvatin H2H

GDSI15.07.2024 20:00, 10C. Liga, Veternica
Josip Buzov - Marko Tolić H2H

GDSI16.07.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Maksimir
Jakšić / Paić - Krišković / Štefančić H2H

GDSI16.07.2024 19:00, 8C. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Josip Seidl H2H

GDSI16.07.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost
Hrvoje Ditrih - Tom Jasak H2H

GDSI16.07.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost
Tom Jasak - Hrvoje Ditrih H2H

GDSI16.07.2024 20:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Jelena Pranjić - Ana Katušin H2H

GDSI16.07.2024 20:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Damir Pirić - Boris Vranešević H2H

GDSI17.07.2024 17:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Sanjin Kovacevic H2H

GDSI17.07.2024 17:00, 5B. Liga, Trnje
Andrija Špoljar - Sven Hojski H2H

GDSI17.07.2024 19:00, 3B. Liga, Tolić
Marko Sirovec - Marko Lautar H2H

GDSI17.07.2024 20:00, 7A. Liga, TK Grof
Bruno Fičur - Nino Pavičić H2H

GDSI17.07.2024 20:00, 4B. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Kristijan Lacković H2H

GDSI18.07.2024 18:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Lovre Botica - Ognjen Prelog H2H

GDSI18.07.2024 19:00, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Slaven Bušić H2H

GDSI18.07.2024 19:00, Parovi 1. Liga, Maksimir
Krišković / Štefančić - Brkljačić / Vučković H2H

GDSI18.07.2024 19:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Mario Švec - Filip Herljević H2H

GDSI18.07.2024 20:00, GDSI Kup, Mladost
Ivan Lekšić - Tin Herenčić H2H

GDSI18.07.2024 20:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Patrik Pokrivka - Hrvoje Vlašić H2H

GDSI18.07.2024 20:00, 6E. Liga, Chromos Savica
Karlo Kovačević - Josip Matić H2H

GDSI18.07.2024 20:30, 9D. Liga, Staro Trnje
Tatjan Topalović - Stipe Šarlija H2H

GDSI19.07.2024 19:00, 5F. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Domagoj Krišković H2H

GDSI19.07.2024 20:00, 5C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Vlado Suša H2H

GDSI21.07.2024 20:00, 9F. Liga, Trnje
Alen Bejuk - David Pruša H2H

GDSI22.07.2024 20:00, 10C. Liga, Veternica
Marko Tolić - Karlo Čižmešija H2H

GDSI23.07.2024 20:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Gorki Bratim H2H

GDSI24.07.2024 18:00, 3B. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Nikola Letica H2H

GDSI24.07.2024 20:00, 4C. Liga, Špansko
Marko Mikeš - Filip Herljević H2H

GDSI26.07.2024 20:00, 9D. Liga, Veternica
Tatjan Topalović - Igor Tvrtković H2H

31.08.2024
Kraj sezone 2024/07-08

ATP News