Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Sanjin Kovacevic212:215:17**4
2. Marin Njirić212:315:204
3. Saša Čaklović112:012:33
4. Damir Kipčić101:28:101
5. Jura Škrlec000:00:00

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


3D. Liga
17.5.2024. - Mladost
Marin Njirić6410
Damir Kipčić267


7G. Liga
17.5.2024. - TK Travnjak
Dražen Zrno66
Ivan Delač20


7E. Liga
17.5.2024. - Tenis centar Tolić
Josip Matić76
Eugen Aleksić64


9A. Liga
17.5.2024. - Staro Trnje
Hrvoje Vlašić66
Filip Badanjak20


8F. Liga
17.5.2024. - Mladost
Tomislav Maraković66
Petar Rilović30


7H. Liga
17.5.2024. - Mladost
Matko Jurlina4610
Anton Bošnjak617


6G. Liga
17.5.2024. - Chromos
Ivor Gavrilović76
Vedran Babić54


5E. Liga
17.5.2024. - Špansko
Boris Muha67
Ivan Prgomet15


10E. Liga
17.5.2024. - Mladost
Danijel Mutak66
Iva Rendic (m)44


7F. Liga
17.5.2024. - Trnje
Neven Krnić66
Antonio Surjan Žanko24


10G. Liga
17.5.2024. - TK Trešnjevka
Ivan Vasić66
Marko Gudelj43


6D. Liga
17.5.2024. - Tenis centar Tolić
Luka Bartulović76
Filip Ćurčić62


2A. Liga
17.5.2024. - Veslacka
Stjepan Žitnik67
Hrvoje Lafter15


2B. Liga (ž)
17.5.2024. - Mladost
Karla Markulin66
Suraja Poštić11


2A. Liga
16.5.2024. - Top Spin
Nenad Jakšić66
Marko Lautar30


5B. Liga
16.5.2024. - Ponikve
Robert Krajačić66
Miroslav Barišić12


7H. Liga
16.5.2024. - Mladost
Matko Jurlina3610
Duško Vukmanović648


11B. Liga
16.5.2024. - Tolić
Dino Rakipović2610
Marcel Ivančić634


6A. Liga
16.5.2024. - Mladost
Ivan Rezić76
Josip Šimić61

Neodigrani susreti
Winter is commng 2023/24


Jeste li provjerili svoj Status?



Tenisačice i tenisači,
pozivam vas da se prijavite za:
zimski period tenis lige (1.11.2023 - 31.3.2024).
 
Prijava se vrši uplatom kotizacije.

Podsjetnik: obavezna je slika profila, pa ako ju još niste postavili možete meni poslati na mail ili postaviti preko mobilne aplikacije.

Krajnji rok za prijave: 27.10.2023.
 
Podsjetnik:
Lige za studeni 2023 se rade uobičajeno, dakle po plasmanu iz listopada 2023.
Ne radi se reset. Reset se radi samo na početku ljetnog perioda (1.4. svake godine).

Molim igrače koji su uplatili u rujnu za listopad, da mi se jave do 15.10. ako žele sudjelovati u zimskom periodu, kako bi im uplata vrijedila i za zimski period.
 
Svoj status možete provjeriti ovdje ili ovdje (ž).

 
--- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- 

Uplatite do 19.10.2023 i ostvarite popust - 20€ cijeli zimski period

--- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- AKCIJA --- 
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent8B034E88-A384-4C7F-A196-A5B784750C08
Objavljeno: 26.10.2023. (Danko Greiner)








Kalendar

Trenutno se igra:

18.05.2024 08:00, 9F. Liga, Top Spin
Mario Dragija - Vedran Ćatić
18.05.2024 08:00, 11A. Liga, Ponikve
Lovre Smirčić - Robert Bogut
Dolazi:

GDSI18.05.2024 09:00, 6D. Liga, TK PONIKVE
Vlaho Stanišić - Luka Bartulović H2H

GDSI18.05.2024 09:00, 8H. Liga, Mladost
Adrijan Jakšić - Nino Pavičić H2H

GDSI18.05.2024 09:00, 6C. Liga, Chromos
Stefan Arsić - Marko Đurković H2H

GDSI18.05.2024 10:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Denis Čuljak - Ivan Antunović H2H

GDSI18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve
Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H

GDSI18.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje
Luka Đuričković - Kristijan Posavec H2H

GDSI18.05.2024 14:00, Parovi 2B. Liga, TK Travnjak
Lekšić / Vrabec - Krišković / Štefančić H2H

GDSI18.05.2024 14:00, 6F. Liga, Mladost
Fran Mataga - Luka Vlašić H2H

GDSI18.05.2024 15:30, 5H. Liga, Trnje
Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H

GDSI18.05.2024 16:00, 8C. Liga, Chromos Savica
Stipe Buljan - Karlo Jalžabetić H2H

GDSI18.05.2024 17:00, 6G. Liga, Veternica
Marin Sorić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI18.05.2024 17:00, 10D. Liga, Trnje
David Pruša - Marijan Lovrinić H2H

GDSI18.05.2024 18:00, 10D. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Filip Vukasovic H2H

GDSI18.05.2024 18:00, 9F. Liga, Oranice
Dejan Marendić - Bruno Grubešić H2H

GDSI18.05.2024 18:00, 6F. Liga, Trnje
Denis Rački - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI19.05.2024 09:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić
Josip Matić - Saša Smrk H2H

GDSI19.05.2024 10:00, 6A. Liga, Concordia
Borna Milković - Yuriy Levchuk H2H

GDSI19.05.2024 10:00, 6C. Liga, TK Maja
Filip Lažnjak - Stefan Arsić H2H

GDSI19.05.2024 10:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H

GDSI19.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin
Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H

GDSI19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje
Mario Sermek - Luka Marjanović H2H

GDSI19.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslacka
Bruno Bauer - Patrik Pokrivka H2H

GDSI19.05.2024 16:30, 6F. Liga, Staro Trnje
Denis Rački - Fran Mataga H2H

GDSI19.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve
Ivan Žgela - Ivan Milinković H2H

GDSI19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin
Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H

GDSI19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić
Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI19.05.2024 18:00, 9H. Liga, Prečko
Stjepan Barić - Josip Seidl H2H

GDSI19.05.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Mala Šalata
Salopek / Fiket - Mačkić / Matić H2H

GDSI19.05.2024 18:00, 8D. Liga, Trnje
Zvonimir Kardum - Marko Erceg H2H

GDSI19.05.2024 19:00, 9G. Liga, Mladost
Mihovil Magdic - Tihomir Nikolić H2H

GDSI19.05.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Saša Čaklović - Marin Njirić H2H

GDSI19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje
Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H

GDSI19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica
Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H

GDSI20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE
Luka Marjanović - David Miholić H2H

GDSI20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Marko Mikeš H2H

GDSI20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica
Boris Vranešević - Marko Tolić H2H

GDSI21.05.2024 13:00, 4B. Liga, Ponikve
Mateo Perković - Stipe Rosandić H2H

GDSI21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Tin Herenčić - Vlado Suša H2H

GDSI21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica
Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H

GDSI21.05.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost
Filip Naglić - Ivan Delač H2H

GDSI21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Luka Švastec - Marin Sorić H2H

GDSI21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost
Denis Čuljak - Saša Marković H2H

GDSI21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H

GDSI22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H

GDSI22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje
Gorki Bratim - Danko Greiner H2H

GDSI22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje
Darko Herak - Luka Marjanović H2H

GDSI22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka
Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H

GDSI22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje
Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H

GDSI22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje
Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H

GDSI23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić
Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H

GDSI23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost
Filip Naglić - Dražen Zrno H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Saša Marković - Jasmin Peco H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Jasmin Peco - Saša Marković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Dominko Blažević H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H

GDSI25.05.2024 17:00, 10F. Liga, Staro Trnje
Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H

Administracija28.5.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica
Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H

Administracija30.5.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.5.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.05.2024
Kraj sezone 2024/05

ATP News