Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marin Rađa336:036:159
2. Alen Ontl313:429:325
3. Darko Herak112:110:103
4. Karlo Tonković200:413:252
5. Karlo Sokol100:26:121


Zadnji rezultati


3A. Liga
22.4.2024. - Staro Trnje
Darko Herak4610
Alen Ontl648


2. Liga (ž)
22.4.2024. - Staro Trnje
Tihana Jelinović66
Ana Katušin21


4C. Liga
22.4.2024. - Tolić
Goran Tišljarić3711
Marko Sirovec659


8A. Liga
22.4.2024. - Staro Trnje
Bojan Koprivčić6410
Filip Draženović368


11E. Liga
22.4.2024. - Ravnice
Kristijan Posavec7510
Damir Jurić675


5G. Liga
22.4.2024. - Tenis centar Tolić
Filip Herljević76
Slaven Bušić61


11A. Liga
22.4.2024. - Ponikve
Dominik Barbarić66
Krešimir Viduka42


7A. Liga
22.4.2024. - Staro Trnje
Donat Barišić7210
Ivan Rezić562


6D. Liga
22.4.2024. - Maksimir
Filip Ćurčić66
Denis Čuljak13


7C. Liga
22.4.2024. - Tolić
Kresimir Boscic5610
Eugen Aleksić748


6B. Liga
21.4.2024. - Staro Trnje
Marko Jadrijević66
Vanja Baljak41


6F. Liga
21.4.2024. - Veternica
Josip Strmečki76
Mario Mojsinović54


10H. Liga
21.4.2024. - San Spin
Andrej Kalea66
Dino Rakipović44


6A. Liga
21.4.2024. - Ponikve
Andrej Adanić66
Josip Šimić11


5A. Liga
21.4.2024. - Trnje
Lordan Hristov6613
Marko Šutalo3711


9C. Liga
21.4.2024. - Mladost
Nediljko Kovač66
Dalibor Mlakar42


2. Liga (ž)
21.4.2024. - Ravnice
Tihana Jelinović66
Iva Pezić34


3B. Liga (ž)
21.4.2024. - Staro Trnje
Valentina Begić66
Koraljka Mlakar10


7H. Liga
21.4.2024. - Špansko
Marin Sorić66
Nino Pavičić43

Neodigrani susreti
HUT - Bodovanje

Boduju se ostvarene pobjede, i to na sljedeći način:

1. liga 80 bodova
2. liga 60 bodova
3. liga 45 bodova
4. liga 30 bodova
5. liga 15 bodova
6. liga 20 bodova
7. liga 15 bodova

ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent1439EE54-F8E7-42BC-A70A-30E3C76F70D2
Objavljeno: 10.5.2014. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

22.04.2024 19:30, 8A. Liga, Staro Trnje
Bojan Koprivčić - Filip Draženović
22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Domagoj Penić
Dolazi:

GDSI23.04.2024 16:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić
Ivan Antunović - Naomi Munitic H2H

GDSI23.04.2024 16:30, 5B. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Žunić - Patrik Mesec H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10B. Liga, Ponikve
Saša Bajić - Antonio Jakšić H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Mateo Perković H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin
Alan Legin - Dorian Tepić H2H

GDSI23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje
Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H

GDSI23.04.2024 19:00, 8G. Liga, TK Maja
Ivan Sobota - Matej Cvetko H2H

GDSI23.04.2024 19:00, 7H. Liga, San Spin
Saša Marković - Miroslav Salaba H2H

GDSI23.04.2024 20:30, 5H. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H

GDSI23.04.2024 20:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Marko Borojević H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski
Jelena Filko - Iva Pezić H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 8C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Alen Lacković - Zoran Margić H2H

GDSI24.04.2024 18:00, 5D. Liga, Tolić
Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H

GDSI24.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H

GDSI24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak H2H

GDSI24.04.2024 21:00, 5H. Liga, Mladost
Tomislav Špiljak - Lovre Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 09:00, 7A. Liga, Trnje
Ivan Rezić - Fran Mataga H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić
Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje
Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten
Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Davor Sitar H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6
Nikola Beljan - Josip Buzov H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost
Petar Rilović - Stjepan Barić H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H

GDSI26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir
Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H

GDSI26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica
Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin
Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H

GDSI26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Dražen Zrno H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Igor Vrabec - Mario Švec H2H

GDSI27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko
Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H

GDSI27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia
Jozo Perić - Ivan Didović H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H

GDSI28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica
Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H

GDSI28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost
Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H

GDSI29.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir
Filip Vukasovic - Tihomir Maršić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić
Ivan Žgela - Zoran Margić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia
Filip Pažanin - Jozo Perić H2H

GDSI29.04.2024 19:30, 6A. Liga, San Spin
Petar Matić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost
Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H

GDSI30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir
Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H

GDSI30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia
Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

Turnir04.05.2024
GDSI Challenger 2024
Više...

Turnir12.05.2024
2. GDSI Pro - Proljeće 2023
Više...

ATP News