|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Terra Rossa GDSI Classic - osvrt |
Završio je još jedan Terra Rossa GDSI Classic koji se sve ove godine održava na terenima TK Terre u Veslačkoj ulici. Imao sam čast po prvi put organizirati GDSI turnir i najprije se moram zahvaliti mentoru Kovi na savjetima te samom vođenju turnira u subotu.
Dakako, veliko hvala našim domaćinima Veri i Miljcu, a zbog njihovog sjajnog domaćinstva te sjajne hrane koje je bilo u izobilju, među igračima se moglo čuti da je ovo ponovno najbolji GDSI turnir. Također, hvala i gospodinu Filipiju koji nas je sjajno ugostio na Mladosti gdje se GDSI turnir vratio na mala vrata nakon dugo vremena. Nakon turnira, pobjednici su ustanovili da je Livno pobijedilo Slavonski Brod jer su pobjednici iz Livna, a oba poražena, logično, iz Slavonskog Broda, a kako je do toga došlo, pokušat ćemo ukratko.
Turnir je počeo kao što znate na dvije lokacije pa smo tako za prva dva kola imali na raspolaganju čak osam terena. Inače je ovaj turnir poznat po kašnjenju satnice i gustim mečevima, ali ove godine je sve bilo u potpunosti drugačije. Prvo kolo je prošlo bez iznenađenja, a treba istaknuti teško izborenu pobjedu Botice nad Vukojom i gazde Danka protiv debitanta Ferkovića uz njegov komentar: „zar se ovako igra u 7. ligi?“. U prvom kolu se u meču protiv Bartulovića namučio još jedan debitant te ujedno gost turnira Ivo Prodan koji je branio boje TK Terre. Upravo je iznenađenje priredio stari lisac Ivo Prodan koji je u drugom kolu izbacio četvrtog nositelja turnira Nosića i poslao ga u navijački kut kasnijih pobjednika.
Nažalost, u drugom kolu se ozlijedio Ivica Šantek i ovim putem mu još jednom želimo što brži oporavak. Četvrtfinala su donijela kraj puta za gazdu Danka, Bušića, Muhu i Pletikosu. Pred nama su bila polufinala gdje sam se ja kao prvi nositelj uspješno obračunao s uvijek simpatičnim Boticom, a iskusni drugi nositelj Suša lako prolazi Prodana. Iako je prvi nositelj rezultatski prelako došao do finala što je u protivničkom taboru izazvalo sumnju u ždrijeb, Vlado Suša je zasluženo najboljom igrom osvojio Terra Rossa GDSI Classic 2022.
Dakako, da bi livanjska veza bila potpuna, par riječi i o utješnom turniru. Iako je Vjenco Vukoja već u četvrtfinalu kukao kako je preumoran i prestar za ovakve turnire, uz veliku podršku navijača, Vjenco u neizvjesnom meču pobjedom nad debitantom na GDSI turnirima Brunom Hemenom uzima utješni turnir.
Za kraj, hvala svim tenisačima i odmah najavljujemo Terra Rossa GDSI Classic 2023 koji će se održati u subotu 26.08.2023.
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent3E26FE8F-527B-4CDD-9FFB-82DB7304A821 | Objavljeno: 28.8.2022. (Stipe Rosandić) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec 25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko Miroslav Pinkas - Petar Pazin Dolazi:
| 26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H |
| 26.04.2024 14:00, 3C. Liga, Trnje Ognjen Prelog - Marin Njirić H2H |
| 26.04.2024 14:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Dominik Šalković H2H |
| 26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H |
| 26.04.2024 16:00, 6D. Liga, Veternica Filip Ćurčić - Davor Kalanj H2H |
| 26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H |
| 26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H |
| 26.04.2024 16:00, 5E. Liga, Concordia Ensar Husković - Jasmin Peco H2H |
| 26.04.2024 17:00, 7F. Liga, Rudeš Filip Naglić - Andrija Garofulić H2H |
| 26.04.2024 17:00, 7G. Liga, Mladost Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H |
| 26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Josip Režek - Josip Tečer H2H |
| 26.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia Mihovil Magdic - Ivan Ivo Penić H2H |
| 26.04.2024 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić Andrej Konjevod - Mario Kelečić H2H |
| 26.04.2024 18:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H |
| 26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H |
| 26.04.2024 18:00, 5F. Liga, Ponikve Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6G. Liga, Ponikve Matija Sivec - Vjenceslav Vukoja H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6D. Liga, Concordia Marko Štefančić - Davor Kalanj H2H |
| 26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H |
| 26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Dražen Zrno H2H |
| 26.04.2024 21:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Matija Rubeša H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 27.04.2024 08:30, 6C. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Alen Crnjac H2H |
| 27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H |
| 27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Mario Švec H2H |
| 27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H |
| 27.04.2024 10:00, 6A. Liga, Mladost Slobodan Sivec - Andrej Adanić H2H |
| 27.04.2024 11:00, 11C. Liga, TK Trešnjevka Krešimir Buden - Marko Gudelj H2H |
| 27.04.2024 11:00, GDSI Kup, Špansko Marko Štefančić - Matej Lovrić H2H |
| 27.04.2024 11:00, 5A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Matija Rubeša H2H |
| 27.04.2024 12:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dominik Šalković - Dominko Blažević H2H |
| 27.04.2024 15:00, 8B. Liga, Chromos Savica Stipe Buljan - Danijel Lijović H2H |
| 27.04.2024 17:00, 7B. Liga, Špansko Ivan Vujnović - Andrej Konjevod H2H |
| 27.04.2024 18:00, 7H. Liga, Staro Trnje Miroslav Salaba - Marin Sorić H2H |
| 27.04.2024 18:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Ivan Lekšić H2H |
| 27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić H2H |
| 28.04.2024 08:00, 7F. Liga, Mladost Denis Rački - Andrija Garofulić H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia Jozo Perić - Ivan Didović H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 5E. Liga, Concordia Dalibor Smoljanović - Jasmin Peco H2H |
| 28.04.2024 10:00, 8G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Matej Cvetko H2H |
| 28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H |
| 28.04.2024 10:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka Mario Rončević - Tonko Čupić H2H |
| 28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje Dominko Blažević - Saša Čaklović H2H |
| 28.04.2024 11:00, 7B. Liga, Staro Trnje Ivan Vujnović - Bruno Bauer H2H |
| 28.04.2024 12:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Naomi Munitic - Ivan Antunović H2H |
| 28.04.2024 12:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Ivan Antunović - Naomi Munitic H2H |
| 28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H |
| 28.04.2024 15:00, 10A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Robert Gluhaković H2H |
| 28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko Josip Seidl - Dino Rakipović H2H |
| 28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Fran Mataga - Donat Barišić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 6A. Liga, Veternica Josip Šimić - Slobodan Sivec H2H |
| 28.04.2024 20:00, 8F. Liga, Mladost Neven Krnić - Anton Bošnjak H2H |
| 29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia Iva Horvat (m) - Alen Preldžić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4B. Liga, Mladost Ivan Novko - Vedran Mucić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Saša Čaklović H2H |
| 29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H |
| 29.04.2024 17:00, 6D. Liga, Maksimir Tihomir Smuđ - Denis Čuljak H2H |
| 29.04.2024 17:30, 11E. Liga, Ravnice Damir Jurić - Marko Lubura H2H |
| 29.04.2024 18:00, 3D. Liga, TK Maja Marko Lautar - Matija Kobetić H2H |
| 29.04.2024 18:00, 9H. Liga, Maksimir Hrvoje Vlašić - Roko Smoljan H2H |
| 29.04.2024 18:00, 5E. Liga, Ponikve Luka Mandić - Dalibor Smoljanović H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić Ivan Žgela - Zoran Margić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia Filip Pažanin - Jozo Perić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin Petar Matić - Andrej Adanić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia Petar Pazin - Ivan Tomulić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H |
| 30.04.2024 16:00, 3D. Liga, Top Spin Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H |
| 30.04.2024 17:00, 11D. Liga, Špansko Ante Kokić - Darko Bišćan H2H |
| 30.04.2024 17:00, 6A. Liga, Veternica Josip Šimić - Petar Matić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H |
| 30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Fran Mataga H2H |
| 30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H |
| 30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 01.05.2024 08:00, 1. Liga, Concordia Luka Lemić - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 7D. Liga, Mladost Domagoj Kriskovic - Alen Preldžić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 1. Liga, Concordia Neven Špehar - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 16:00, 1. Liga, Concordia Antonio Salopek - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 18:00, 1. Liga, Concordia Nenad Jakšić - Andrej Bajić H2H |
| 4.5.2024. GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|