Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Soldo436:243:2810
2. Saša Marković336:134:149
3. Ana Kovač413:626:386
4. Dejan Tešić212:220:164
5. Dejan Marendić300:69:363


Zadnji rezultati


5E. Liga
23.2.2024. - Špansko
Mario Mojsinović66
Kresimir Boscic22


5G. Liga
23.2.2024. - Oranice
Josip Strmečki66
Filip Ćurčić24


4C. Liga
23.2.2024. - San Spin
Marko Galić66
Goran Tišljarić43


5D. Liga
23.2.2024. - Concordia
Luka Bartulović3610
Krešimir Jantoljak646


6E. Liga
22.2.2024. - Ponikve
Drago Veselčić6610
Duje Lozić174


4A. Liga
22.2.2024. - Concordia
Tomislav Kovačević67
Tvrtko Jureša06


3D. Liga
22.2.2024. - Trnje
Matija Kazalicki66
Bruno Kodba30


6F. Liga
22.2.2024. - Trnje
Hrvoje Ditrih66
Renata Gašparović21


2A. Liga
22.2.2024. - Trnje
Neven Špehar66
Karlo Tonković10


6B. Liga
22.2.2024. - Concordia
Tomislav Polić76
Ivan Prgomet54


5A. Liga
22.2.2024. - Ravnice
Oskar Fiuri76
Matija Džepina-Bajić54


5H. Liga
22.2.2024. - Top Spin
Vedran Anđelić66
Dražen Zrno43


5B. Liga
22.2.2024. - Concordia
Domagoj Penić6410
Iva Horvat (m)365


4C. Liga
22.2.2024. - San Spin
Goran Tišljarić66
Miro Smiljanic20


2A. Liga
22.2.2024. - Top Spin
Marko Mrkić6610
Ivan Leskovar735


5D. Liga
22.2.2024. - Ponikve
Zoran Sladoljev66
Vanja Kralj11


1. Liga
21.2.2024. - Top Spin
Andrej Bajić66
Tino Kirin10


6B. Liga
21.2.2024. - kod Kutije Šibica
David Hrvatin636
Josip Tečer364


3B. Liga
21.2.2024. - Mladost
Ivan Jović66
Mateo Perković13

Neodigrani susreti
Datumi
Zimski period traje od 01.11.2023. - 31.03.2024.
 
Sezona 2024/02 traje 01.02. - 29.02.2024.
1. kolo GDSI Kupa traje do 10.3.2024
ear47mtete Više...



GDSI Shop
ear47mtete Više...



Turnir Concordia - raspored





 



Objavljeno: 16.2.2024. (Danko Greiner)



Turnira parova Concordia 2



Dragi tenisači i tenisačice, pozivamo vas na na turnir parova koji ce se održati  u subotu 17.2. u 9 h na terenima CONCORDIA 2, u suradnji sa Technifibre Hrvatska.

 
Prijave traju do petka ,16.2. do 17 h.
 
S obzirom na dostupnost 2 terena , ograničen je broj prijava na maksimalno 16 parova.
Igra se do 9 gemova sa no ad pravilom, te kod rezultata 8:8 se igra tie break do 10.
Parovi će biti raspoređeni u 4 skupine po 4 para , te će svaki par odigrati minimalno 3 meča.
U daljnji tijek turnira prolaze samo pobjednici skupina. 
 
Kotizacija za turnir je 60 € po paru, uključeni ćevapi u cijenu . 
Nagrade i pehari za polufinaliste i finaliste. 
 
Prijave mozete izvrsiti na mail:
 acesports023@gmail.com 
 
Ili na broj mobitela : 
Ivan - 091 755 9354 ; 
Tomislav - 091 919 5084
ear47mtete Više...
Objavljeno: 7.2.2024. (Danko Greiner)



GDSI Kup, 1. kolo




Tenisačice i tenisači,

izvučen je ždrijeb za GDSI Kup 2024.

Rok za odigravanje 1. kola je 10.3.2023 (ne trebate čekti zadnji tjedan :) )

Za ljubiteje kladionice osigurali smo odabir:
(u zagradama je Elo)

TOP 5 zicera: 

Vedran Horvat (640) - Nikola Jamić (1851), razlika: 1211
Tomica Car (1157) - Vladimir Rađenović (1920) razlika: 762
Damir Pirić (911) - Tomica Horvatinec (1650) razlika: 738
Denis Čuljak (1351) - Vjekoslav Hraste (619) razlika: 732
Gorki Bratim (1621) - Vlatko Jakupčić (964) razlika: 657

TOP 5 neizvjesnih susreta:

Vlaho Stanišić (1281) - Karlo Kovačević (1224), razlika: 56
Dalibor Smoljanović (1508) (Ivan Rotim 1562), razlika: 54
Matej Lovrić (1115) - Josip Tečer (1072), razlika: 42
Andrija Špoljar (1226) - Luka Bartulović (1289) razlika: 63
Mate Batinić (1343) - Vanja Baljak (1363), razlika: : 19

Editor's choice:
Stipe Rosandić (1502) - Jasmin Peco (1332), razlika:170
Ivan Jović (1727) - Dominik Šalković (1590), razlika: 136


Sretno svima!

 

ear47mtete Više...
Objavljeno: 5.2.2024. (Danko Greiner)



GDSI Kup 2024 - Ždrijeb



Izmjenjeno vrijeme ždrijeba, umjesto 20, u 19 sati!

GDSI Kup 2024 - ždrijeb bit će održan u nedjelju, 4.2.2024 u 19 20 sati u Šorc Baru.

Svi ste pozvani!

ear47mtete Više...
Objavljeno: 4.2.2024. (Danko Greiner)



Kraj sezone 01/2024



Čestitke pobjednicima liga:


Parovi 1. Liga:   Salopek / Fiket
Parovi 2A. Liga: Vuković / Lautar
Parovi 2B. Liga: Kipčić / Škrgatić
Parovi 3. Liga:   Jelavić / Likić
Parovi 4. Liga:   Horvat / Vuletić

Novi parovi:
 
Maras / Kovač
Gavrilović / Škrlec


Povratnici u ligu:

Brkljačić / Vučković

 
Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.
 
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 2024/02 traje od 01.02.2024. - 29.02.2024.


Sretno svima!
ear47mtete Više...
Objavljeno: 1.2.2024. (Antonio Salopek)



Kraj sezone 2024/12


 

Čestitke pobjednicima liga:
 
1. Liga: Andrej Bajić
2A. Liga: Filip Kordić
2B. Liga: Tino Kirin
3A. Liga: Mario Švec
3B. Liga: Marko Mrkić
3C. Liga: Marko Lautar
3D. Liga: Dejan Kinkela
4A. Liga: Marin Galić
4B. Liga: Mateo Perković
4C. Liga: Duško Govorko
4D. Liga: Petar Lazarevski
5A. Liga: Tomislav Kovačević
5B. Liga: Matija Sivec
5C. Liga: Željko Crljenica
5D. Liga: Denis Čuljak
5E. Liga: Marko Mlinarić
5F. Liga: Miro Smiljanic
5G. Liga: Marta Turkalj
5H. Liga: Bruno Hemen
6A. Liga: Filip Herljević
6B. Liga: Petar Matić
6C. Liga: Filip Naglić
6D. Liga: Vanja Kralj
6E. Liga: Ivan Sobota
7A. Liga: Filip Draženović
7B. Liga: Josip Tečer
7C. Liga: Ana Kovač
7D. Liga: Duško Vukmanović
7E. Liga: Robert Ivanišević
8A. Liga: Luka Šmalcelj
8B. Liga: Ivan Maras
8C. Liga: Tihomir Hranilović
8D. Liga: Tadej Pešl
8E. Liga: Tihomir Maršić
8F. Liga: Ivan Mijić
8G. Liga: Stjepan Barić

Rekapitulacija sezone 2024/01 :
Broj liga: 36
Nastupalo igrača: 186
Raspored je napravljen za 390 susreta, odigrano 291 (74,62%).
Dodijeljeni bodovi za neodigrane susrete: 83
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 16
Najbrži reket: Ivan Ivo Penić

Odigranost po lokacijama (top 10)
Top Spin (59)
Concordia (57)
Ponikve (29)
kod Kutije Šibica (26)
Trnje (25)
TK Trešnjevka (20)
Oranice (16)
Mladost (15)
Ravnice (11)
Špansko (10)

Disciplinske mjere:
6 suspenzija

Novi igrači
Ante Soldo 2B. Liga
Jura Škrlec 3D. Liga
Bartol Žic 5B. Liga
Alen Lacković 6A. Liga
Vito Manola 5F. Liga
Ivan Prgomet 6B. Liga
Ivana Cvrtila 8A. Liga


Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.
 
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 2024/02 traje od 01.02. - 29.02.2024.
ear47mtete Više...
Objavljeno: 31.1.2024. (Danko Greiner)



Još malo pa kraj sezone 2024/01
 
Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 30.1. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat. Odgode susreta na datume nakon 31.1. nisu moguće.
Svi rezultati moraju biti upisani do 31.1. 21:00.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje, najkasnije do 29.1. Ako ne možete odigrati svoje susrete, registriraje ih i odaberite opciju "Predajem susret".
U dvojbenim situacijama, bodovi ne mogu biti dodjeljenji igraču koji nije poslao mail igračima svoje lige na početku sezone.
Nije dozvoljeno upisivati rezultate susreta koji nisu odigrani niti upisivati 6:0, 6:0 za neodigrani susret.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status muška / ženska  / parovi liga.

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete.

Jeste li znali da se lige za sljedeću sezonu rade po unaprijed utvrđenom rasporedu, a ne da se nasumično izvlače?

ear47mtete Više...
Objavljeno: 31.1.2024. (Danko Greiner)



Interview: Antonio Salopek
ear47mtete Više...
Objavljeno: 30.1.2024. (Danko Greiner)




Arhiva vijesti...




Kalendar

Trenutno se igra:

23.02.2024 18:30, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Jasmin Peco
23.02.2024 18:30, 4B. Liga, Prince
Bojan Poturica - Marko Gračak
Dolazi:

GDSI23.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Josip Škof - Marko Mlinarić H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 6D. Liga, Concordia
Duško Vukmanović - Ivan Delač H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 4A. Liga, Concordia
Matija Sivec - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 3B. Liga, Ponikve
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI24.02.2024 08:00, 5H. Liga, Top Spin
Dean Bertoncelj - Dražen Zrno H2H

GDSI24.02.2024 09:30, 5B. Liga, Concordia II
Iva Horvat (m) - Petar Matić H2H

GDSI24.02.2024 10:00, 8B. Liga, Ravnice
Branko Mandić - Stipe Šarlija H2H

GDSI24.02.2024 10:00, PRIJATELJSKA, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Zoran Čubrilo H2H

GDSI24.02.2024 11:00, 4A. Liga, Concordia
Ivan Lekšić - Tvrtko Jureša H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 5D. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 7F. Liga, Tenis centar Tolić
Zoran Bohaček - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI24.02.2024 14:00, 5F. Liga, Concordia
Mario Valpotić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI24.02.2024 15:00, 7E. Liga, Concordia
Tihomir Maršić - Tonko Čupić H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Ivan Delač H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6A. Liga, Oranice
Fran Mataga - Alen Lacković H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia
Tomislav Kuzminski - Ivan Vasić H2H

GDSI24.02.2024 17:00, 3A. Liga, HTK Zagreb
Karlo Sokol - Marin Galić H2H

GDSI24.02.2024 17:30, 7F. Liga, Mladost
Stjepan Barić - Marko Vidaković H2H

GDSI24.02.2024 18:00, 4D. Liga, Concordia
Marta Turkalj - Davor Kalanj H2H

GDSI25.02.2024 09:00, 7E. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Leo Siniša Radošić H2H

GDSI25.02.2024 10:00, 3A. Liga, Concordia
Šimun Rotim - Marin Rađa H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5A. Liga, Špansko
Ensar Husković - Filip Herljević H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Vlaho Stanišić H2H

GDSI25.02.2024 11:30, 4B. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Željko Crljenica H2H

GDSI25.02.2024 12:00, 4B. Liga, Trnje
Denis Čuljak - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5D. Liga, Ponikve
Vanja Kralj - Andrej Adanić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5F. Liga, Concordia
Tihomir Smuđ - Vito Manola H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 7D. Liga, Mladost
Tadej Pešl - Ivan Vasić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Punoš - Kresimir Boscic H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 7A. Liga, Concordia 2
Ivan Horvat (2) - Mate Batinić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5H. Liga, Concordia
Filip Pavić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 3B. Liga, Medveščak
Darko Herak - Vedran Mucić H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Renata Gašparović H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6E. Liga, Ponikve
Damir Pirić - Duje Lozić H2H

GDSI25.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Natko Peter H2H

GDSI25.02.2024 20:00, Parovi 3A. Liga, Concordia
Turkalj / Govorko - Gavrilović / Škrlec H2H

Administracija26.2.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2024 13:00, 4C. Liga, Concordia
Marko Mlinarić - Marko Galić H2H

GDSI26.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Prgomet - David Hrvatin H2H

GDSI26.02.2024 20:00, 6A. Liga, Mladost
Filip Draženović - Fran Mataga H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 7B. Liga, Ravnice
Matej Kostić - Domagoj Gregov H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 6F. Liga, TK Trešnjevka
Renata Gašparović - Danijel Lijović H2H

GDSI26.02.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost
Salopek / Fiket - Kipčić / Škrgatić H2H

GDSI27.02.2024 15:00, 4A. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Tvrtko Jureša H2H

GDSI27.02.2024 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Goran Tišljarić H2H

GDSI27.02.2024 20:00, GDSI Kup, Trnje
Danko Greiner - Ivan Sobota H2H

GDSI27.02.2024 20:00, 9A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Dino Rakipović H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 6A. Liga, Concordia
Filip Draženović - Filip Brkić H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Filip Kordić H2H

Administracija28.2.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Jasmin Peco H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Tvrtko Jureša - Lordan Hristov H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4B. Liga, TK Trešnjevka
Marko Gračak - Denis Čuljak H2H

GDSI28.02.2024 21:00, 3B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Jović H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Jura Škrlec - Matija Kazalicki H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 4B. Liga, Concordia
Željko Crljenica - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.02.2024 21:00, 7D. Liga, Ravnice
Ivan Vasić - Marcel Ivančić H2H

Administracija29.2.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2024
Kraj sezone 2024/02

GDSI05.03.2024 20:00, GDSI Kup, Medveščak
Zvonimir Vlak - Petar Matić H2H

GDSI07.03.2024 17:00, GDSI Kup, Rudeš
Gorki Bratim - Vlatko Jakupčić H2H

ATP News