|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Danko Greiner
|
|
1470 |
|
|
Zadnji rezultati:
5G. Liga |
27.4.2024. - Chromos Savica |
Goran Ivišić | 6 | 6 |
Danko Greiner | 3 | 2 | |
5G. Liga |
24.4.2024. - Trnje |
Danko Greiner | 3 | 6 | 15 |
Ivor Gavrilović | 6 | 3 | 13 | |
5G. Liga |
20.4.2024. - Ponikve |
Filip Herljević | 6 | 6 |
Danko Greiner | 2 | 0 | |
5G. Liga |
14.4.2024. - Trnje |
Slaven Bušić | 6 | 6 |
Danko Greiner | 3 | 2 | |
5G. Liga |
4.10.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 1 | 7 | 11 |
Domagoj Penić | 6 | 6 | 9 | |
4D. Liga |
1.10.2023. - Staro Trnje |
Dominik Šalković | 6 | 4 | 10 |
Danko Greiner | 1 | 6 | 2 | |
4D. Liga |
27.9.2023. - Trnje |
Miroslav Pinkas | 6 | 6 |
Danko Greiner | 2 | 0 | |
4D. Liga |
13.9.2023. - Trnje |
Matija Kobetić | 3 | 6 | 6 |
Danko Greiner | 6 | 1 | 4 | |
4D. Liga |
6.9.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 7 |
Natko Peter | 0 | 6 | |
5H. Liga |
30.8.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 6 |
Josip Cmrečnjak | 0 | 3 | |
5H. Liga |
23.8.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 6 |
Dražen Zrno | 1 | 1 | |
5H. Liga |
2.8.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 6 |
Bruno Bauer | 3 | 4 | |
5H. Liga |
26.7.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 6 |
Goran Ivišić | 3 | 3 | |
5G. Liga |
5.7.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 6 |
Renato Knežević | 4 | 2 | |
5G. Liga |
24.6.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 7 | 6 |
Andrej Adanić | 7 | 6 | 4 | |
5G. Liga |
21.6.2023. - Trnje |
Vedran Mucić | 6 | 3 | 6 |
Danko Greiner | 4 | 6 | 3 | |
4D. Liga |
17.5.2023. - Trnje |
Danko Greiner | 6 | 4 | 10 |
Dalibor Smoljanović | 2 | 6 | 4 | |
4D. Liga |
10.5.2023. - Trnje |
Karlo Tonković | 6 | 7 |
Danko Greiner | 0 | 5 | |
4D. Liga |
3.5.2023. - Trnje |
Frane Slišković | 6 | 3 | 10 |
Danko Greiner | 0 | 6 | 8 | |
5C. Liga |
28.4.2023. - TK Maja |
Danko Greiner | 6 | 6 |
Ensar Husković | 3 | 4 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 15.5.2024. - Trnje | Petar Lazarevski | 6 | 7 | Danko Greiner | 2 | 6 | |
Prijateljska | 10.4.2024. - Trnje | Miro Glagolić | 6 | | Danko Greiner | 2 | | |
Prijateljska | 5.3.2024. - Trnje | Marta Turkalj | 6 | 0 | Danko Greiner | 0 | 1 | |
Prijateljska | 30.1.2024. - Trnje | Danko Greiner | 6 | 1 | 11 | Hrvoje Kralj | 3 | | 9 | |
Prijateljska | 16.1.2024. - Trnje | Danko Greiner | 2 | 7 | 10 | Slaven Vuletić | 6 | 5 | 4 | |
Prijateljska | 5.12.2023. - Trnje | Tomislav Kovačević | 6 | 6 | 6 | Danko Greiner | 0 | 0 | 1 | |
Prijateljska | 23.8.2023. - Trnje | Dražen Zrno | 6 | | Danko Greiner | 3 | | |
Prijateljska | 16.8.2023. - Trnje | Duško Govorko | 2 | 6 | 6 | Danko Greiner | 6 | 4 | 3 | |
Prijateljska | 15.8.2023. - Trnje | Saša Šter | 6 | 6 | Danko Greiner | 1 | 3 | |
Prijateljska | 13.8.2023. - Chromos Savica | Danko Greiner | 7 | 6 | Mario Kelečić | 6 | 2 | |
Prijateljska | 12.8.2023. - Tolić | Danko Greiner | 6 | | Danijel Mutak | 0 | | |
Prijateljska | 9.8.2023. - Trnje | Danko Greiner | 6 | 6 | Boris Muha | 4 | 2 | |
Prijateljska | 29.6.2023. - Chromos | Danko Greiner | 6 | 6 | Dino Lišnjić | 2 | 0 | |
Prijateljska | 28.6.2023. - Chromos | Danko Greiner | 6 | 6 | 2 | Domagoj Mandić | 3 | 4 | 3 | |
Prijateljska | 7.6.2023. - Trnje | Danko Greiner | 7 | 7 | Jasmin Peco | 6 | 5 | |
Prijateljska | 31.5.2023. - Trnje | Danko Greiner | 3 | 6 | 6 | Filip Fehir | 6 | 2 | 3 | |
Prijateljska | 24.5.2023. - Trnje | Danko Greiner | 7 | 1 | Miro Smiljanic | 6 | 4 | |
Prijateljska | 30.4.2023. - Staro Trnje | Boris Muha | 6 | 7 | Danko Greiner | 1 | 6 | |
Prijateljska | 28.3.2023. - Trnje | Danko Greiner | 7 | 4 | 11 | Sven Hojski | 5 | 6 | 9 | |
Prijateljska | 21.3.2023. - Trnje | Danko Greiner | 6 | 6 | Marcel Ivančić | 0 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje Mario Sermek - Luka Marjanović 19.05.2024 16:30, 6F. Liga, Staro Trnje Denis Rački - Fran Mataga Dolazi:
| 19.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Ivan Žgela - Ivan Milinković H2H |
| 19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 19.05.2024 18:00, 9H. Liga, Prečko Stjepan Barić - Josip Seidl H2H |
| 19.05.2024 18:00, 8D. Liga, Trnje Zvonimir Kardum - Marko Erceg H2H |
| 19.05.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Mala Šalata Salopek / Fiket - Mačkić / Matić H2H |
| 19.05.2024 19:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Tihomir Nikolić H2H |
| 19.05.2024 19:00, 8A. Liga, Staro Trnje Dario Pavlović - Danijel Šutić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marin Mašić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 10B. Liga, Staro Trnje Nikola Beljan - Tonko Čupić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje Saša Čaklović - Marin Njirić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H |
| 19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 20.05.2024 20:00, 6C. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Rajaković - Stefan Arsić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 21.05.2024 13:00, 4B. Liga, Ponikve Mateo Perković - Stipe Rosandić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 21.05.2024 18:00, 9E. Liga, Maksimir Antonio Jakšić - Duje Lozić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje Luka Švastec - Marin Sorić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost Denis Čuljak - Saša Marković H2H |
| 21.05.2024 20:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 17:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 8A. Liga, Mladost Donat Barišić - Matej Cvetko H2H |
| 22.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Josip Seidl H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Stjepan Barić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 17:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|