|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Hrvoje Habunek
|
|
1001 |
|
|
Zadnji rezultati:
10D. Liga |
28.4.2024. - Staro Trnje |
Hrvoje Habunek | 7 | 6 |
Hrvoje Medved | 6 | 3 | |
10D. Liga |
21.4.2024. - Špansko |
Hrvoje Habunek | 5 | 6 | 10 |
Robert Bogut | 7 | 3 | 3 | |
10D. Liga |
7.4.2024. - Trnje |
Šimun Rogoznica | 4 | 6 | 10 |
Hrvoje Habunek | 6 | 3 | 5 | |
10D. Liga |
3.4.2024. - Trnje |
Luka Šmalcelj | 6 | 6 | 10 |
Hrvoje Habunek | 7 | 2 | 3 | |
6H. Liga |
19.3.2024. - Tolić |
Ivan Ivo Penić | 6 | 2 | 6 |
Hrvoje Habunek | 2 | 6 | 3 | |
6H. Liga |
16.3.2024. - Ravnice |
Dean Bertoncelj | 6 | 1 | 10 |
Hrvoje Habunek | 2 | 6 | 1 | |
7D. Liga |
23.2.2024. - Ravnice |
Hrvoje Habunek | 6 | 5 | 10 |
Marcel Ivančić | 3 | 7 | 5 | |
7D. Liga |
17.2.2024. - TK Winner |
Tadej Pešl | 6 | 5 | 10 |
Hrvoje Habunek | 4 | 7 | 8 | |
7D. Liga |
6.2.2024. - Ravnice |
Ivan Vasić | 6 | 7 |
Hrvoje Habunek | 2 | 6 | |
8C. Liga |
24.1.2024. - Ponikve |
Hrvoje Habunek | 6 | 6 |
Vice Mandaric | 1 | 1 | |
8C. Liga |
12.1.2024. - TK PONIKVE |
Gabriela Begic Rogoznica | 6 | 7 |
Hrvoje Habunek | 2 | 5 | |
8C. Liga |
6.1.2024. - Mladost |
Tihomir Hranilović | 6 | 6 |
Hrvoje Habunek | 4 | 2 | |
8C. Liga |
28.11.2023. - Concordia |
Marcel Ivančić | 7 | 6 |
Hrvoje Habunek | 6 | 3 | |
8C. Liga |
26.11.2023. - Tolić |
Hrvoje Habunek | 6 | 7 |
Zoran Bohaček | 2 | 6 | |
8C. Liga |
25.11.2023. - Triumph |
Luka Šmalcelj | 7 | 6 |
Hrvoje Habunek | 5 | 3 | |
8C. Liga |
23.11.2023. - TK Terra |
Filip Barišić | 6 | 6 |
Hrvoje Habunek | 2 | 0 | |
9F. Liga |
28.10.2023. - Maksimir |
Hrvoje Habunek | 3 | 7 | 10 |
Hrvoje Ditrih | 6 | 6 | 4 | |
9F. Liga |
22.10.2023. - Trnje |
Alen Preldžić | 6 | 6 |
Hrvoje Habunek | 1 | 2 | |
9F. Liga |
14.10.2023. - Staro Trnje |
Boris Martinec | 6 | 3 | 7 |
Hrvoje Habunek | 2 | 6 | 5 | |
9F. Liga |
11.10.2023. - Tenis centar Tolić |
Hrvoje Habunek | 6 | 6 |
Božo Kelić | 2 | 3 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 29.7.2023. - Staro Trnje | Dražen Zrno | 6 | 6 | Hrvoje Habunek | 1 | 1 | |
Prijateljska | 29.12.2022. - Agram Centar | Dado Ćavar | 6 | 6 | 6 | Hrvoje Habunek | 2 | 2 | 0 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic 12.05.2024 20:00, 8F. Liga, Trnje Marko Cvjetko - Tomislav Maraković Dolazi:
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 16:00, 9D. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Medved - Marin Mašić H2H |
| 13.05.2024 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Leskovar H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 17:00, GDSI Kup, Mladost Tomica Horvatinec - Nenad Jakšić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 19:00, 10D. Liga, Mladost Marijan Lovrinić - Damir Jurić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 4C. Liga, Top Ten Prečko Marko Mlinarić - Tomislav Kovačević H2H |
| 13.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Filip Badanjak H2H |
| 13.05.2024 20:00, 5H. Liga, Chromos Savica Ivan Lekšić - Matija Sivec H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 10:00, 8G. Liga, Mladost Hrvoje Ditrih - Renato Horvat H2H |
| 14.05.2024 16:00, 8B. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Andrej Konjevod H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 4A. Liga, Ravnice Vlado Suša - Matija Rubeša H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Tatjan Topalović - Filip Sakač H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Darko Bišćan H2H |
| 14.05.2024 18:00, 6D. Liga, Chromos Savica Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Ivan Delač H2H |
| 14.05.2024 20:00, 2A. Liga (ž), Staro Trnje Iva Pezić - Iva Rendić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Danijel Šutić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Danijel Šutić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Ivan Didović H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Saša Grgurić - David Miholić H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 5E. Liga, Špansko Boris Muha - Ivan Prgomet H2H |
| 17.05.2024 19:00, 8F. Liga, Mladost Petar Rilović - Tomislav Maraković H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 18.05.2024 15:30, 5H. Liga, Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|