|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Alen Miškec
|
|
783 |
|
|
Zadnji rezultati:
10F. Liga |
21.10.2023. - Mladost |
Mario Rončević | 5 | 6 | 10 |
Alen Miškec | 7 | 2 | 7 | |
10F. Liga |
19.10.2023. - Mladost |
Toni Čvrljak | 6 | 6 | 10 |
Alen Miškec | 7 | 4 | 3 | |
10F. Liga |
8.10.2023. - Oranice |
Krešimir Viduka | 7 | 6 |
Alen Miškec | 6 | 4 | |
10F. Liga |
6.10.2023. - Mladost |
Alen Miškec | 1 | 6 | 15 |
Martin Jalžabetić | 6 | 4 | 13 | |
10D. Liga |
21.9.2023. - Mladost |
Hrvoje Čačić | 6 | 6 |
Alen Miškec | 2 | 4 | |
10D. Liga |
18.9.2023. - Mladost |
Alen Miškec | 6 | 7 |
Mateo Bandalo | 3 | 5 | |
10D. Liga |
11.9.2023. - Staro Trnje |
Mihael Trkulja | 6 | 6 |
Alen Miškec | 2 | 2 | |
10D. Liga |
7.9.2023. - Staro Trnje |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Alen Miškec | 3 | 3 | |
9D. Liga |
24.8.2023. - Mladost |
Domagoj Mateković | 6 | 6 |
Alen Miškec | 4 | 2 | |
9D. Liga |
16.8.2023. - Mladost |
Goran Katušin | 6 | 6 |
Alen Miškec | 2 | 4 | |
9D. Liga |
9.8.2023. - Trnje |
Marko Bublić | 6 | 6 |
Alen Miškec | 2 | 3 | |
9D. Liga |
13.7.2023. - Mladost |
Marijan Lovrinić | 6 | 6 |
Alen Miškec | 3 | 3 | |
10C. Liga |
10.6.2023. - Staro Trnje |
Saša Bajić | 6 | 7 |
Alen Miškec | 3 | 5 | |
10C. Liga |
8.6.2023. - Trnje |
Alen Miškec | 6 | 6 |
Luka Đuričković | 3 | 3 | |
11C. Liga |
28.5.2023. - Staro Trnje |
Alen Miškec | 6 | 6 | 10 |
Dragan Čičak | 7 | 1 | 6 | |
11C. Liga |
25.5.2023. - Mladost |
Alen Miškec | 6 | 6 |
Hrvoje Grilec | 2 | 2 | |
11C. Liga |
21.5.2023. - Tenis centar Tolić |
Alen Miškec | 6 | 6 |
Koraljka Mlakar (m) | 0 | 0 | |
11C. Liga |
6.5.2023. - Staro Trnje |
Alen Miškec | 6 | 6 |
Ivan Odak | 3 | 4 | |
10C. Liga |
27.4.2023. - Mladost |
Boris Martinec | 6 | 6 |
Alen Miškec | 1 | 0 | |
10C. Liga |
22.4.2023. - kod Kutije Šibica |
Dejan Marendić | 6 | 6 |
Alen Miškec | 0 | 3 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 21.5.2023. - Tenis centar Tolić | Alen Miškec | 6 | 6 | Koraljka Mlakar (m) | 2 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje Mario Sermek - Luka Marjanović 19.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslacka Bruno Bauer - Patrik Pokrivka Dolazi:
| 19.05.2024 16:30, 6F. Liga, Staro Trnje Denis Rački - Fran Mataga H2H |
| 19.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Ivan Žgela - Ivan Milinković H2H |
| 19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 19.05.2024 18:00, 9H. Liga, Prečko Stjepan Barić - Josip Seidl H2H |
| 19.05.2024 18:00, 8D. Liga, Trnje Zvonimir Kardum - Marko Erceg H2H |
| 19.05.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Mala Šalata Salopek / Fiket - Mačkić / Matić H2H |
| 19.05.2024 19:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Tihomir Nikolić H2H |
| 19.05.2024 19:00, 8A. Liga, Staro Trnje Dario Pavlović - Danijel Šutić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marin Mašić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 10B. Liga, Staro Trnje Nikola Beljan - Tonko Čupić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje Saša Čaklović - Marin Njirić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H |
| 19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 20.05.2024 20:00, 6C. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Rajaković - Stefan Arsić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 21.05.2024 13:00, 4B. Liga, Ponikve Mateo Perković - Stipe Rosandić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 21.05.2024 18:00, 9E. Liga, Maksimir Antonio Jakšić - Duje Lozić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje Luka Švastec - Marin Sorić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost Denis Čuljak - Saša Marković H2H |
| 21.05.2024 20:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 17:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 8A. Liga, Mladost Donat Barišić - Matej Cvetko H2H |
| 22.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Josip Seidl H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Stjepan Barić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 17:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|