|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Bruno Jovanović
|
|
1971 |
|
|
Zadnji rezultati:
2B. Liga |
30.4.2024. - Trnje |
Bruno Jovanović | 6 | 6 |
Vladimir Vučković | 2 | 2 | |
2B. Liga |
19.4.2024. - Staro Trnje |
Ante Soldo | 3 | 6 | 10 |
Bruno Jovanović | 6 | 4 | 6 | |
2B. Liga |
9.4.2024. - San Spin |
Bruno Jovanović | 7 | 4 | 10 |
Jura Škrlec | 6 | 6 | 8 | |
2B. Liga |
14.10.2023. - Ponikve |
Bruno Jovanović | 7 | 6 |
Marko Lautar | 6 | 1 | |
2B. Liga |
12.10.2023. - Trnje |
Bruno Jovanović | 6 | 6 |
Sanjin Kovacevic | 4 | 4 | |
2B. Liga |
9.10.2023. - Mladost |
Vladimir Vučković | 6 | 6 | 6 |
Bruno Jovanović | 7 | 4 | 3 | |
2B. Liga |
7.10.2023. - Mladost |
Marko Habuš | 4 | 6 | 10 |
Bruno Jovanović | 6 | 2 | 5 | |
1. Liga |
13.9.2023. - Tolić |
Dario Večerić | 6 | 6 |
Bruno Jovanović | 2 | 1 | |
2B. Liga |
22.8.2023. - Tenis centar Tolić |
Bruno Jovanović | 6 | 6 |
Dalibor Poplaša | 3 | 3 | |
2B. Liga |
8.8.2023. - Staro Trnje |
Bruno Jovanović | 6 | 6 |
Goran Kovačić | 1 | 4 | |
2B. Liga |
15.7.2023. - Trnje |
Bruno Jovanović | 7 | 7 |
Marko Habuš | 5 | 6 | |
2B. Liga |
1.5.2023. - TK Travnjak |
Vladimir Vučković | 6 | 6 |
Bruno Jovanović | 1 | 1 | |
2B. Liga |
20.4.2023. - Tenis centar Tolić |
Bruno Jovanović | 7 | 7 |
Marko Lautar | 5 | 5 | |
2B. Liga |
16.4.2023. - Veslačka |
Bruno Jovanović | 6 | 4 | 10 |
Matko Paić | 3 | 6 | 6 | |
2B. Liga |
15.4.2023. - Top Spin |
Bruno Jovanović | 6 | 4 | 10 |
Goran Kovačić | 3 | 6 | 2 | |
2A. Liga |
19.3.2023. - Trnje |
Bruno Jovanović | 7 | 6 |
Dejan Kinkela | 6 | 0 | |
2A. Liga |
13.3.2023. - Veslačka |
Ivan Fiket | 3 | 6 | 6 |
Bruno Jovanović | 6 | 4 | 2 | |
2A. Liga |
9.3.2023. - Trnje |
Bruno Jovanović | 4 | 7 | 10 |
Ivan Jović | 6 | 6 | 1 | |
2A. Liga |
5.3.2023. - Trnje |
Luka Lemić | 4 | 7 | 10 |
Bruno Jovanović | 6 | 5 | 3 | |
2A. Liga |
4.3.2023. - Trnje |
Neven Špehar | 6 | 6 |
Bruno Jovanović | 4 | 3 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 5.10.2022. - Trnje | Bruno Jovanović | 6 | 6 | 1 | Dalibor Poplaša | 2 | 3 | 6 | |
Prijateljska | 3.10.2022. - Staro Trnje | Bruno Jovanović | 6 | 6 | 5 | Marin Knezović | 2 | 2 | 2 | |
Prijateljska | 28.9.2022. - Ravnice | Goran Kovačić | 6 | 6 | Bruno Jovanović | 1 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić Dolazi:
| 21.05.2024 18:00, 9E. Liga, Maksimir Antonio Jakšić - Duje Lozić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje Luka Švastec - Marin Sorić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost Denis Čuljak - Saša Marković H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 21.05.2024 20:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H |
| 22.05.2024 15:00, 1. Liga, Oranice Ante Soldo - Antonio Salopek H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Stjepan Barić H2H |
| 22.05.2024 18:00, PRIJATELJSKA, Mladost Luka Zrna - Slaven Bušić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 8A. Liga, Mladost Donat Barišić - Matej Cvetko H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:00, 6A. Liga, Concordia Yuriy Levchuk - Domagoj Penić H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 17:00, 5E. Liga, TK Grof Natko Peter - Matej Luburić H2H |
| 23.05.2024 17:00, 6B. Liga, Staro Trnje Davor Ferković - Petar Matić H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Stipe Šarlija H2H |
| 23.05.2024 18:00, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H |
| 23.05.2024 18:00, 8F. Liga, Mladost Marko Cvjetko - Petar Rilović H2H |
| 23.05.2024 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine Vice Mandaric - Miroslav Pašagić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 5E. Liga, Concordia Marko Sirovec - Ivan Prgomet H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dalibor Smoljanović - Goran Ivišić H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Tom Jasak - Saša Smrk H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4C. Liga, Maksimir Goran Russo - Filip Herljević H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7F. Liga, TK Grof Neven Krnić - Filip Draženović H2H |
| 23.05.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost Brkljačić / Vučković - Salopek / Fiket H2H |
| 24.05.2024 08:30, 6H. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Miroslav Salaba H2H |
| 24.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 6D. Liga, TK Grof Filip Ćurčić - Vlaho Stanišić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Darko Herak - Mario Sermek H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 24.05.2024 19:00, 4C. Liga, TK Maja Tomislav Kovačević - Filip Herljević H2H |
| 24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Stjepan Barić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 8C. Liga, Chromos Savica Matej Baletić - Tomislav Polić H2H |
| 24.05.2024 20:30, Parovi 4B. Liga, TK Grof Jurčić / Murat - Muha / Horvat H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 08:00, 5H. Liga, Staro Trnje Ivan Lekšić - Slaven Bušić H2H |
| 25.05.2024 09:00, 6C. Liga, Mladost Hrvoje Rajaković - Marko Đurković H2H |
| 25.05.2024 13:00, 6H. Liga, Špansko Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H |
| 25.05.2024 16:00, 6G. Liga, Chromos Savica Ivor Gavrilović - Marin Sorić H2H |
| 25.05.2024 18:00, Parovi 4B. Liga, Staro Trnje Dumalovski Janjušić / Milković - Muha / Horvat H2H |
| 26.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 26.05.2024 10:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marko Martinovic H2H |
| 26.05.2024 17:00, 6B. Liga, Concordia Ivan Vujnović - Petar Matić H2H |
| 26.05.2024 18:00, 3C. Liga, Oranice Neven Horvatić - Tino Kirin H2H |
| 26.05.2024 18:00, 9H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Ivan Didović H2H |
| 26.05.2024 19:00, 7B. Liga, Mladost Ivan Žgela - Filip Pažanin H2H |
| 26.05.2024 20:00, 11B. Liga, Trnje Tin Papišta - Tatjan Topalović H2H |
| 26.05.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost Marko Mikeš - Željko Crljenica H2H |
| 27.05.2024 17:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Danijel Mutak H2H |
| 27.05.2024 18:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić Petar Matić - Bruno Fičur H2H |
| 27.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5A. Liga, TK Grof Danko Greiner - Andrej Adanić H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 28.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Filip Pažanin - Ivan Milinković H2H |
| 28.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Tin Herenčić H2H |
| 28.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Borna Milković H2H |
| 28.05.2024 19:00, 5E. Liga, Staro Trnje Marko Sirovec - Natko Peter H2H |
| 29.05.2024 14:00, 2A. Liga, Prince Hrvoje Lafter - Marko Mrkić H2H |
| 29.05.2024 19:00, 8F. Liga, Staro Trnje Tomislav Maraković - Hamza Suljić H2H |
| 30.05.2024 10:00, 3C. Liga, Veternica Ivan Fiket - Neven Horvatić H2H |
| 30.05.2024 17:30, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Krešimir Jantoljak H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|