|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Hrvoje Medved
|
|
886 |
|
|
Zadnji rezultati:
9D. Liga |
10.5.2024. - Staro Trnje |
Marko Martinovic | 6 | 6 |
Hrvoje Medved | 4 | 2 | |
10D. Liga |
28.4.2024. - Staro Trnje |
Hrvoje Habunek | 7 | 6 |
Hrvoje Medved | 6 | 3 | |
10D. Liga |
15.4.2024. - Mladost |
Hrvoje Medved | 7 | 6 |
Šimun Rogoznica | 5 | 1 | |
10D. Liga |
14.4.2024. - Trnje |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Luka Šmalcelj | 0 | 3 | |
10D. Liga |
6.4.2024. - Špansko |
Hrvoje Medved | 4 | 6 | 10 |
Robert Bogut | 6 | 4 | 8 | |
9G. Liga |
18.10.2023. - Staro Trnje |
Marcel Ivančić | 6 | 6 |
Hrvoje Medved | 2 | 3 | |
9G. Liga |
14.10.2023. - Staro Trnje |
Andrija Pavičić | 6 | 6 |
Hrvoje Medved | 3 | 4 | |
9G. Liga |
10.10.2023. - Staro Trnje |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Tibor Durn | 3 | 4 | |
9G. Liga |
8.10.2023. - Veternica |
Hrvoje Medved | 7 | 6 |
Marko Plaftarić | 5 | 2 | |
10D. Liga |
28.9.2023. - Staro Trnje |
Mihael Trkulja | 6 | 6 |
Hrvoje Medved | 4 | 1 | |
10D. Liga |
15.9.2023. - Veternica |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Mateo Bandalo | 3 | 3 | |
10D. Liga |
8.9.2023. - Staro Trnje |
Hrvoje Medved | 3 | 6 | 6 |
Hrvoje Čačić | 6 | 0 | 1 | |
10D. Liga |
7.9.2023. - Staro Trnje |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Alen Miškec | 3 | 3 | |
10D. Liga |
31.8.2023. - Staro Trnje |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Luka Penava | 2 | 4 | |
10D. Liga |
11.8.2023. - Staro Trnje |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Tihomir Maršić | 1 | 2 | |
10D. Liga |
28.7.2023. - Staro Trnje |
Hrvoje Medved | 6 | 6 |
Luka Đuričković | 2 | 1 | |
10D. Liga |
27.7.2023. - Maksimir |
Hrvoje Habunek | 7 | 6 |
Hrvoje Medved | 6 | 4 | |
10B. Liga |
1.7.2023. - Staro Trnje |
Danijel Šutić | 6 | 6 |
Hrvoje Medved | 3 | 2 | |
10B. Liga |
25.6.2023. - Staro Trnje |
Karlo Kovačević | 6 | 7 |
Hrvoje Medved | 1 | 6 | |
10B. Liga |
18.6.2023. - Staro Trnje |
Matej Lovrić | 6 | 6 |
Hrvoje Medved | 3 | 1 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 4.6.2023. - Staro Trnje | Hrvoje Medved | 7 | 6 | Filip Sakač | 5 | 3 | |
Prijateljska | 12.8.2022. - Staro Trnje | Filip Sakač | 3 | 6 | 6 | Hrvoje Medved | 6 | 2 | 2 | |
Prijateljska | 22.6.2022. - Mladost | Hrvoje Medved | 6 | 7 | Filip Sakač | 4 | 6 | |
Prijateljska | 8.5.2022. - Chromos Savica | Hrvoje Medved | 6 | 7 | Filip Sakač | 2 | 5 | |
Prijateljska | 15.3.2022. - kod Kutije Šibica | Duško Govorko | 6 | 6 | Hrvoje Medved | 0 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
23.05.2024 17:00, 6B. Liga, Staro Trnje Davor Ferković - Petar Matić 23.05.2024 17:00, 5E. Liga, TK Grof Natko Peter - Matej Luburić Dolazi:
| 23.05.2024 18:00, 7C. Liga, Ponikve Marko Ferek - Aleksandar Krstev H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 18:00, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H |
| 23.05.2024 18:00, 8F. Liga, Mladost Marko Cvjetko - Petar Rilović H2H |
| 23.05.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Stipe Šarlija H2H |
| 23.05.2024 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine Vice Mandaric - Miroslav Pašagić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 5F. Liga, Concordia Josip Strmečki - Ivan Tomulić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 5E. Liga, Concordia Marko Sirovec - Ivan Prgomet H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Tom Jasak - Saša Smrk H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dalibor Smoljanović - Goran Ivišić H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7F. Liga, TK Grof Neven Krnić - Filip Draženović H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4C. Liga, Maksimir Goran Russo - Filip Herljević H2H |
| 23.05.2024 20:00, 10G. Liga, Mladost Darko Bišćan - Marko Gudelj H2H |
| 23.05.2024 20:30, 8E. Liga, Staro Trnje Ivan Horvat (2) - Zoran Margić H2H |
| 23.05.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost Brkljačić / Vučković - Salopek / Fiket H2H |
| 24.05.2024 08:30, 6H. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Miroslav Salaba H2H |
| 24.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslačka Bruno Bauer - Dejan Tešić H2H |
| 24.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 6D. Liga, TK Grof Filip Ćurčić - Vlaho Stanišić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Darko Herak - Mario Sermek H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5F. Liga, Špansko Ivan Tomulić - Ensar Husković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Mario Kelečić - Alen Lacković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Stjepan Barić H2H |
| 24.05.2024 19:00, 4C. Liga, TK Maja Tomislav Kovačević - Filip Herljević H2H |
| 24.05.2024 20:00, 8E. Liga, Staro Trnje Zoran Margić - Josip Tečer H2H |
| 24.05.2024 20:00, 6F. Liga, Concordia Marko Štefančić - Hrvoje Brlečić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 20:30, Parovi 4B. Liga, TK Grof Jurčić / Murat - Muha / Horvat H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 08:00, 11A. Liga, TK Travnjak Božo Kelić - Lovre Smirčić H2H |
| 25.05.2024 08:00, 5H. Liga, Staro Trnje Ivan Lekšić - Slaven Bušić H2H |
| 25.05.2024 09:00, 6C. Liga, Mladost Hrvoje Rajaković - Marko Đurković H2H |
| 25.05.2024 09:30, 10B. Liga, Mladost Marko Šimić - Dean Bertoncelj H2H |
| 25.05.2024 11:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - David Miholić H2H |
| 25.05.2024 13:00, 8F. Liga, Mladost Zlatko Brbić - Hamza Suljić H2H |
| 25.05.2024 13:00, 6H. Liga, Špansko Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H |
| 25.05.2024 18:00, Parovi 4B. Liga, Staro Trnje Dumalovski Janjušić / Milković - Muha / Horvat H2H |
| 25.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje Damir Jurić - David Pruša H2H |
| 25.05.2024 19:00, 8C. Liga, Chromos Savica Tomislav Polić - Stipe Buljan H2H |
| 26.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 26.05.2024 10:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marko Martinovic H2H |
| 26.05.2024 10:00, 11B. Liga, Trnje Marko Plaftarić - Dino Rakipović H2H |
| 26.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H |
| 26.05.2024 11:00, 9F. Liga, Concordia 2 Bruno Grubešić - Mario Dragija H2H |
| 26.05.2024 16:00, 5D. Liga, Trnje Duško Govorko - Patrik Mesec H2H |
| 26.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost Denis Rački - Luka Vlašić H2H |
| 26.05.2024 17:00, 6B. Liga, Concordia Ivan Vujnović - Petar Matić H2H |
| 26.05.2024 18:00, PRIJATELJSKA, Trnje Slaven Bušić - Antonio Šimunac H2H |
| 26.05.2024 18:00, 9H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Ivan Didović H2H |
| 26.05.2024 18:00, 3C. Liga, Oranice Neven Horvatić - Tino Kirin H2H |
| 26.05.2024 19:00, 7B. Liga, Mladost Ivan Žgela - Filip Pažanin H2H |
| 26.05.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost Marko Mikeš - Željko Crljenica H2H |
| 27.05.2024 09:00, 10B. Liga, Staro Trnje Marko Šimić - Nikola Beljan H2H |
| 27.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 27.05.2024 17:00, Parovi 4A. Liga, Mladost Knežević / Nimac - Turkalj / Govorko H2H |
| 27.05.2024 17:00, 9D. Liga, Staro Trnje Hrvoje Medved - Luka Šmalcelj H2H |
| 27.05.2024 17:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Danijel Mutak H2H |
| 27.05.2024 18:00, 7C. Liga, Mladost Alen Lacković - Karlo Kovačević H2H |
| 27.05.2024 18:00, 10G. Liga, Mladost Darko Bišćan - Koraljka Mlakar (m) H2H |
| 27.05.2024 18:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić Petar Matić - Bruno Fičur H2H |
| 27.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5A. Liga, TK Grof Danko Greiner - Andrej Adanić H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 27.05.2024 20:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Josip Režek H2H |
| 27.05.2024 21:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Dalibor Smoljanović H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje Marin Mašić - Hrvoje Medved H2H |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 28.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Filip Pažanin - Ivan Milinković H2H |
| 28.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Tin Herenčić H2H |
| 28.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Darko Herak H2H |
| 28.05.2024 18:00, 10D. Liga, Mladost Krešimir Buden - Marijan Lovrinić H2H |
| 28.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Borna Milković H2H |
| 28.05.2024 18:00, 6E. Liga, Mladost Jasmin Peco - Kresimir Boscic H2H |
| 28.05.2024 19:00, 6G. Liga, Mladost Luka Švastec - Marin Sorić H2H |
| 28.05.2024 19:00, 5E. Liga, Staro Trnje Marko Sirovec - Natko Peter H2H |
| 28.05.2024 20:00, 9D. Liga, Staro Trnje Tomislav Belošić - Luka Šmalcelj H2H |
| 28.05.2024 21:00, 9F. Liga, Staro Trnje Vedran Ćatić - Bruno Grubešić H2H |
| 29.05.2024 11:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Josip Režek H2H |
| 29.05.2024 14:00, 2A. Liga, Prince Hrvoje Lafter - Marko Mrkić H2H |
| 29.05.2024 16:30, 4D. Liga, Staro Trnje Petar Pazin - Goran Ivišić H2H |
| 29.05.2024 17:30, 6H. Liga, Trnje Miroslav Salaba - Krunoslav Lovrić H2H |
| 29.05.2024 18:00, 6G. Liga, Mladost Luka Švastec - Krešimir Jantoljak H2H |
| 29.05.2024 19:00, 8F. Liga, Staro Trnje Tomislav Maraković - Hamza Suljić H2H |
| 29.05.2024 19:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić Petar Matić - Marko Jadrijević H2H |
| 30.05.2024 10:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Robby Bauer H2H |
| 30.05.2024 10:00, 6C. Liga, Mladost Hrvoje Rajaković - Stefan Arsić H2H |
| 30.05.2024 10:00, 3C. Liga, Veternica Ivan Fiket - Neven Horvatić H2H |
| 30.05.2024 17:30, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Krešimir Jantoljak H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|