|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Ivan Soldo
|
|
1330 |
|
|
Zadnji rezultati:
7F. Liga |
19.4.2024. - kod Kutije Šibica |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Filip Naglić | 0 | 2 | |
7F. Liga |
11.4.2024. - San Spin |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Denis Rački | 3 | 4 | |
6C. Liga |
28.3.2024. - Top Spin |
Tomislav Mijić | 3 | 6 | 11 |
Ivan Soldo | 6 | 1 | 9 | |
6C. Liga |
28.3.2024. - Ponikve |
Josip Šimić | 3 | 6 | 10 |
Ivan Soldo | 6 | 1 | 2 | |
6C. Liga |
19.3.2024. - Concordia |
Ivan Prgomet | 6 | 6 |
Ivan Soldo | 3 | 1 | |
6C. Liga |
8.3.2024. - Ravnice |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Robby Bauer | 3 | 4 | |
6C. Liga |
21.2.2024. - Ravnice |
Saša Marković | 6 | 6 |
Ivan Soldo | 4 | 3 | |
6C. Liga |
16.2.2024. - TK Trešnjevka |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Dejan Tešić | 4 | 4 | |
6C. Liga |
12.2.2024. - kod Kutije Šibica |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Ana Kovač | 2 | 2 | |
6C. Liga |
6.2.2024. - Top Spin |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Dejan Marendić | 2 | 2 | |
5C. Liga |
28.1.2024. - Top Spin |
Željko Crljenica | 6 | 6 |
Ivan Soldo | 1 | 3 | |
5C. Liga |
26.1.2024. - Concordia |
Davor Palčec | 6 | 6 |
Ivan Soldo | 3 | 4 | |
5B. Liga |
21.11.2023. - San Spin |
Ivan Soldo | 6 | 7 |
Petar Lazarevski | 4 | 5 | |
5B. Liga |
19.11.2023. - Chromos Savica |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Duje Lozić | 3 | 1 | |
5B. Liga |
6.11.2023. - Prince |
Bojan Poturica | 6 | 6 |
Ivan Soldo | 3 | 0 | |
5H. Liga |
27.10.2023. - San Spin |
Natko Peter | 6 | 7 |
Ivan Soldo | 2 | 5 | |
5H. Liga |
7.10.2023. - Staro Trnje |
Frane Slišković | 6 | 6 |
Ivan Soldo | 3 | 4 | |
5H. Liga |
3.10.2023. - Medveščak |
Petar Matić | 6 | 6 |
Ivan Soldo | 3 | 2 | |
6H. Liga |
29.9.2023. - Ravnice |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Josip Šimić | 2 | 0 | |
6H. Liga |
28.9.2023. - San Spin |
Ivan Soldo | 6 | 6 |
Bruno Bauer | 0 | 4 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 4.3.2024. - kod Kutije Šibica | Tomislav Jurčić | 6 | 7 | Ivan Soldo | 2 | 6 | |
Prijateljska | 20.10.2020. - Staro Trnje | Ivan Soldo | 3 | 6 | 6 | Tomislav Jurčić | 6 | 0 | 4 | |
Prijateljska | 14.10.2020. - Trnje | Ivan Soldo | 6 | 6 | 10 | Tomislav Jurčić | 0 | 7 | 6 | |
Prijateljska | 8.10.2020. - Tk Građanski | Ivan Soldo | 3 | 6 | 20 | Tomislav Jurčić | 6 | 4 | 18 | |
Prijateljska | 2.10.2020. - Mladost | Ivan Soldo | 6 | 4 | 10 | Tomislav Jurčić | 3 | 6 | 6 | |
Prijateljska | 23.9.2020. - Tk Građanski | Matko Pedišić | 7 | 6 | Ivan Soldo | 5 | 3 | |
Prijateljska | 20.9.2020. - Ravnice | Ivan Soldo | 6 | 6 | Hesam Qaydi | 4 | 2 | |
Prijateljska | 18.9.2020. - Mladost | Ivan Soldo | 6 | 6 | Tomislav Jurčić | 1 | 4 | |
Prijateljska | 9.6.2020. - Tk Građanski | Tomislav Jurčić | 7 | 3 | 6 | Ivan Soldo | 5 | 6 | 2 | |
Prijateljska | 24.11.2019. - Chromos Savica | Ivan Soldo | 6 | 6 | Kenan Mačkić | 4 | 1 | |
Prijateljska | 20.7.2019. - Sesvete | Miro Smiljanic | 6 | 6 | Ivan Soldo | 1 | 3 | |
Prijateljska | 21.6.2019. - Trnje | Ivan Soldo | 6 | 7 | Domagoj Zlački | 4 | 6 | |
Prijateljska | 26.5.2019. - Trnje | Mateo-Šime Troskot | 6 | 6 | Ivan Soldo | 3 | 3 | |
Prijateljska | 25.1.2019. - kod Kutije Šibica | Ivan Soldo | 6 | 6 | Danijel Ćosić | 3 | 4 | |
Prijateljska | 21.12.2018. - kod Kutije Šibica | Edo Krmpotić | 6 | 6 | 12 | Ivan Soldo | 7 | 1 | 10 | |
Prijateljska | 16.11.2018. - kod Kutije Šibica | Ivan Soldo | 6 | 6 | Domagoj Zlački | 4 | 2 | |
Prijateljska | 9.11.2018. - kod Kutije Šibica | Ivan Soldo | 6 | 6 | Andrej Adanić | 3 | 2 | |
Prijateljska | 31.10.2018. - TK Terra | Edo Krmpotić | 6 | 2 | 10 | Ivan Soldo | 3 | 6 | 5 | |
Prijateljska | 25.10.2018. - Chromos | Goran Kovačić | 6 | 6 | 6 | Ivan Soldo | 4 | 0 | 3 | |
Prijateljska | 20.10.2018. - Chromos | Ivan Soldo | 6 | 6 | 10 | Marko Habuš | 4 | 7 | 7 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak 21.05.2024 20:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) Dolazi:
| 22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H |
| 22.05.2024 15:00, 1. Liga, Oranice Ante Soldo - Antonio Salopek H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 17:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Stjepan Barić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 8A. Liga, Mladost Donat Barišić - Matej Cvetko H2H |
| 22.05.2024 18:00, PRIJATELJSKA, Mladost Luka Zrna - Slaven Bušić H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:00, 6A. Liga, Concordia Yuriy Levchuk - Domagoj Penić H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 17:00, 5E. Liga, TK Grof Natko Peter - Matej Luburić H2H |
| 23.05.2024 17:00, 6B. Liga, Staro Trnje Davor Ferković - Petar Matić H2H |
| 23.05.2024 18:00, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H |
| 23.05.2024 18:00, 8F. Liga, Mladost Marko Cvjetko - Petar Rilović H2H |
| 23.05.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Stipe Šarlija H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine Vice Mandaric - Miroslav Pašagić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 5E. Liga, Concordia Marko Sirovec - Ivan Prgomet H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Tom Jasak - Saša Smrk H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dalibor Smoljanović - Goran Ivišić H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4C. Liga, Maksimir Goran Russo - Filip Herljević H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7F. Liga, TK Grof Neven Krnić - Filip Draženović H2H |
| 23.05.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost Brkljačić / Vučković - Salopek / Fiket H2H |
| 24.05.2024 08:30, 6H. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Miroslav Salaba H2H |
| 24.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Darko Herak - Mario Sermek H2H |
| 24.05.2024 17:00, 6D. Liga, TK Grof Filip Ćurčić - Vlaho Stanišić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 24.05.2024 19:00, 4C. Liga, TK Maja Tomislav Kovačević - Filip Herljević H2H |
| 24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Stjepan Barić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 8C. Liga, Chromos Savica Matej Baletić - Tomislav Polić H2H |
| 24.05.2024 20:30, Parovi 4B. Liga, TK Grof Jurčić / Murat - Muha / Horvat H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 08:00, 5H. Liga, Staro Trnje Ivan Lekšić - Slaven Bušić H2H |
| 25.05.2024 09:00, 6C. Liga, Mladost Hrvoje Rajaković - Marko Đurković H2H |
| 25.05.2024 13:00, 6H. Liga, Špansko Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H |
| 25.05.2024 16:00, 6G. Liga, Chromos Savica Ivor Gavrilović - Marin Sorić H2H |
| 25.05.2024 18:00, Parovi 4B. Liga, Staro Trnje Dumalovski Janjušić / Milković - Muha / Horvat H2H |
| 26.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 26.05.2024 10:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marko Martinovic H2H |
| 26.05.2024 17:00, 6B. Liga, Concordia Ivan Vujnović - Petar Matić H2H |
| 26.05.2024 18:00, 9H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Ivan Didović H2H |
| 26.05.2024 18:00, 3C. Liga, Oranice Neven Horvatić - Tino Kirin H2H |
| 26.05.2024 19:00, 7B. Liga, Mladost Ivan Žgela - Filip Pažanin H2H |
| 26.05.2024 20:00, 11B. Liga, Trnje Tin Papišta - Tatjan Topalović H2H |
| 26.05.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost Marko Mikeš - Željko Crljenica H2H |
| 27.05.2024 17:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Danijel Mutak H2H |
| 27.05.2024 18:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić Petar Matić - Bruno Fičur H2H |
| 27.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5A. Liga, TK Grof Danko Greiner - Andrej Adanić H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 28.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Tin Herenčić H2H |
| 28.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Filip Pažanin - Ivan Milinković H2H |
| 28.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Borna Milković H2H |
| 28.05.2024 19:00, 5E. Liga, Staro Trnje Marko Sirovec - Natko Peter H2H |
| 29.05.2024 14:00, 2A. Liga, Prince Hrvoje Lafter - Marko Mrkić H2H |
| 29.05.2024 19:00, 8F. Liga, Staro Trnje Tomislav Maraković - Hamza Suljić H2H |
| 30.05.2024 10:00, 3C. Liga, Veternica Ivan Fiket - Neven Horvatić H2H |
| 30.05.2024 17:30, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Krešimir Jantoljak H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|