|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Josip Matić
|
|
1268 |
|
|
Zadnji rezultati:
7E. Liga |
7.5.2024. - Tenis centar Tolić |
Josip Matić | 6 | 4 | 10 |
Tom Jasak | 2 | 6 | 4 | |
7D. Liga |
28.4.2024. - TK Travnjak |
Josip Matić | 6 | 3 | 10 |
Domagoj Kriskovic | 1 | 6 | 2 | |
7D. Liga |
13.4.2024. - Mladost |
Alen Preldžić | 3 | 6 | 12 |
Josip Matić | 6 | 3 | 10 | |
7D. Liga |
10.4.2024. - Tenis centar Tolić |
Josip Matić | 6 | 3 | 10 |
Iva Horvat (m) | 4 | 6 | 8 | |
6B. Liga |
31.10.2023. - Špansko |
Marta Turkalj | 6 | 6 |
Josip Matić | 2 | 4 | |
6B. Liga |
22.10.2023. - Veternica |
Josip Matić | 6 | 4 | 10 |
Josip Šimić | 4 | 6 | 7 | |
6B. Liga |
10.10.2023. - TK Travnjak |
Bojan Poturica | 6 | 6 |
Josip Matić | 3 | 0 | |
6B. Liga |
8.10.2023. - Mladost |
Josip Matić | 7 | 7 |
Luka Vlašić | 5 | 5 | |
7B. Liga |
26.9.2023. - TK Maja |
Josip Matić | 4 | 6 | 10 |
Ivan Delač | 6 | 1 | 7 | |
7B. Liga |
24.9.2023. - Trnje |
Josip Matić | 6 | 4 | 10 |
Leon Pleslić | 4 | 6 | 8 | |
7B. Liga |
10.9.2023. - Staro Trnje |
Miroslav Salaba | 6 | 6 |
Josip Matić | 4 | 1 | |
7B. Liga |
7.9.2023. - Špansko |
Josip Matić | 7 | 6 |
Saša Smrk | 6 | 4 | |
7B. Liga |
4.9.2023. - TK Maja |
Josip Matić | 6 | 6 |
Oskar Fiuri | 2 | 3 | |
6B. Liga |
31.8.2023. - TK Maja |
Saša Čaklović | 6 | 4 | 10 |
Josip Matić | 3 | 6 | 5 | |
6B. Liga |
18.7.2023. - TK Travnjak |
Marta Turkalj | 6 | 6 |
Josip Matić | 1 | 4 | |
6B. Liga |
16.7.2023. - Trnje |
Zvonimir Kardum | 2 | 6 | 10 |
Josip Matić | 6 | 4 | 7 | |
7B. Liga |
4.7.2023. - TK Travnjak |
Josip Matić | 7 | 6 |
Vanja Baljak | 5 | 2 | |
7B. Liga |
8.6.2023. - Staro Trnje |
Ivan Mlinarić | 1 | 6 | 10 |
Josip Matić | 6 | 4 | 7 | |
7A. Liga |
23.5.2023. - Staro Trnje |
Josip Matić | 6 | 6 |
Domagoj Kriskovic | 2 | 2 | |
7A. Liga |
21.5.2023. - Šalata |
Dario Kovačević | 7 | 2 | 10 |
Josip Matić | 6 | 6 | 6 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 7.2.2021. - Špansko | Zdenko Mićanović | 6 | 6 | 3 | Josip Matić | 1 | 3 | 6 | |
Prijateljska | 3.2.2021. - Špansko | Zdenko Mićanović | 6 | 6 | 6 | Josip Matić | 3 | 1 | 3 | |
Prijateljska | 30.1.2021. - Špansko | Zdenko Mićanović | 6 | 6 | 5 | Josip Matić | 7 | 4 | 2 | |
Prijateljska | 24.10.2020. - TK Terra | Josip Matić | 7 | 6 | 6 | Zdenko Mićanović | 5 | 4 | 3 | |
Prijateljska | 14.1.2020. - Oranice | Aleksandar Radojčić | 6 | | Josip Matić | 2 | | |
Prijateljska | 4.10.2019. - TK Terra | Josip Matić | 3 | 6 | 6 | Jakov Ramušćak | 6 | 2 | 1 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic 12.05.2024 20:00, 8F. Liga, Trnje Marko Cvjetko - Tomislav Maraković Dolazi:
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 16:00, 9D. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Medved - Marin Mašić H2H |
| 13.05.2024 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Leskovar H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 17:00, GDSI Kup, Mladost Tomica Horvatinec - Nenad Jakšić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 19:00, 10D. Liga, Mladost Marijan Lovrinić - Damir Jurić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 4C. Liga, Top Ten Prečko Marko Mlinarić - Tomislav Kovačević H2H |
| 13.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Filip Badanjak H2H |
| 13.05.2024 20:00, 5H. Liga, Chromos Savica Ivan Lekšić - Matija Sivec H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 10:00, 8G. Liga, Mladost Hrvoje Ditrih - Renato Horvat H2H |
| 14.05.2024 16:00, 8B. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Andrej Konjevod H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 4A. Liga, Ravnice Vlado Suša - Matija Rubeša H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Tatjan Topalović - Filip Sakač H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Darko Bišćan H2H |
| 14.05.2024 18:00, 6D. Liga, Chromos Savica Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Ivan Delač H2H |
| 14.05.2024 20:00, 2A. Liga (ž), Staro Trnje Iva Pezić - Iva Rendić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Danijel Šutić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Danijel Šutić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Ivan Didović H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Saša Grgurić - David Miholić H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 5E. Liga, Špansko Boris Muha - Ivan Prgomet H2H |
| 17.05.2024 19:00, 8F. Liga, Mladost Petar Rilović - Tomislav Maraković H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 18.05.2024 15:30, 5H. Liga, Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|