|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Ivan Labaš
|
|
1521 |
|
|
Zadnji rezultati:
4C. Liga |
26.8.2020. - Ravnice |
Kenan Mačkić | 6 | 6 |
Ivan Labaš | 3 | 3 | |
4C. Liga |
21.8.2020. - Staro Trnje |
Danijel Ćosić | 6 | 6 |
Ivan Labaš | 0 | 2 | |
4C. Liga |
25.7.2020. - Trnje |
Daniel Filipčić | 6 | 6 |
Ivan Labaš | 3 | 1 | |
5E. Liga |
7.7.2020. - Chromos |
Ivan Labaš | 6 | 6 |
Marko Sirovec | 0 | 4 | |
5E. Liga |
6.7.2020. - Oranice |
Ivan Labaš | 6 | 6 |
Antonio Šušak | 2 | 2 | |
5E. Liga |
2.7.2020. - Oranice |
Ivan Labaš | 6 | 5 | 10 |
Marko Tutek | 1 | 7 | 8 | |
5E. Liga |
13.6.2020. - Chromos Savica |
Ivan Labaš | 6 | 6 |
Bruno Kodba | 0 | 2 | |
4C. Liga |
1.6.2020. - Oranice |
Ivan Labaš | 2 | 6 | 6 |
Tihomir Grbac | 6 | 1 | 2 | |
4C. Liga |
29.5.2020. - Oranice |
Daniel Filipčić | 6 | 6 |
Ivan Labaš | 4 | 4 | |
4C. Liga |
28.5.2020. - Oranice |
Petar Mlinarić | 7 | 6 |
Ivan Labaš | 6 | 2 | |
4C. Liga |
23.5.2020. - Špansko |
Ivan Labaš | 4 | 6 | 6 |
Dejan Fabris | 6 | 2 | 1 | |
3C. Liga |
24.8.2019. - Špansko |
Marko Lautar | 6 | 6 |
Ivan Labaš | 2 | 2 | |
3C. Liga |
23.8.2019. - Trnje |
Ivan Labaš | 5 | 6 | 13 |
Goran Kušec | 7 | 4 | 11 | |
3C. Liga |
15.7.2019. - TK iTeam Oranice |
Ognjen Prelog | 7 | 6 |
Ivan Labaš | 5 | 3 | |
3C. Liga |
14.7.2019. - Trnje |
Ivan Labaš | 7 | 6 |
Saša Šter | 5 | 3 | |
3C. Liga |
9.7.2019. - TK Travnjak |
Neven Horvatić | 7 | 6 |
Ivan Labaš | 5 | 3 | |
3C. Liga |
18.6.2019. - Oranice |
Ivan Labaš | 3 | 6 | 6 |
Tino Kirin | 6 | 2 | 2 | |
3A. Liga |
1.6.2019. - Trnje |
Ivan Soldo | 7 | 7 |
Ivan Labaš | 6 | 6 | |
3A. Liga |
18.5.2019. - Mladost |
Zoran Muhek | 7 | 6 |
Ivan Labaš | 5 | 2 | |
3A. Liga |
11.5.2019. - Prince |
Vedran Fak | 7 | 6 |
Ivan Labaš | 6 | 4 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 24.7.2020. - Staro Trnje | Ivan Labaš | 6 | 6 | 6 | Neven Horvatić | 3 | 4 | 3 | |
Prijateljska | 20.11.2018. - Ravnice | Goran Kovačić | 6 | 6 | 6 | Ivan Labaš | 0 | 3 | 7 | |
Prijateljska | 15.10.2018. - Chromos | Nenad Jakšić | 6 | 6 | 6 | Ivan Labaš | 2 | 4 | 2 | |
Prijateljska | 19.9.2018. - Oranice | Nenad Jakšić | 6 | 6 | Ivan Labaš | 1 | 2 | |
Prijateljska | 26.7.2018. - Ravnice | Goran Kovačić | 6 | 6 | 6 | Ivan Labaš | 2 | 4 | 3 | |
Prijateljska | 19.5.2018. - Trnje | Nenad Jakšić | 6 | 4 | 6 | Ivan Labaš | 1 | 6 | 2 | |
Prijateljska | 17.5.2018. - Oranice | Marko Lautar | 7 | 7 | 7 | Ivan Labaš | 5 | 5 | 6 | |
Prijateljska | 11.9.2016. - Mladost | Nenad Jakšić | 7 | 6 | Ivan Labaš | 6 | 3 | |
Prijateljska | 25.5.2015. - Velesajam (pav. 6) | Ivan Labaš | 6 | 6 | Željko Crljenica | 0 | 1 | |
Prijateljska | 29.4.2015. - TK Travnjak | Ivan Labaš | 6 | 6 | Bruno Grošić | 2 | 4 | |
Prijateljska | 30.11.2014. - Trnje | Ivan Labaš | 4 | 6 | 7 | Miroslav Mlinarić | 6 | 2 | 5 | |
Prijateljska | 4.10.2014. - Zagi (Sopot) | Ivan Labaš | 7 | 6 | 6 | Tomislav Jurčić | 5 | 3 | 7 | |
Prijateljska | 28.9.2014. - Trnje | Ivan Labaš | 6 | 6 | Đino Kralj | 3 | 3 | |
Prijateljska | 28.9.2014. - Zagi (Sopot) | Đino Kralj | 6 | 7 | Ivan Labaš | 2 | 6 | |
Prijateljska | 26.9.2014. - Prince | Ivan Labaš | 6 | 6 | Tomislav Lukičić | 1 | 2 | |
Prijateljska | 29.8.2014. - Zagi (Sopot) | Ivan Labaš | 6 | 6 | Kenan Mačkić | 0 | 2 | |
Prijateljska | 17.8.2014. - Zagi (Sopot) | Ivan Labaš | 7 | 6 | Vedran Mucić | 6 | 1 | |
Prijateljska | 16.8.2014. - Zagi (Sopot) | Ivan Labaš | 6 | 2 | 10 | Fran Mirtl | 2 | 6 | 7 | |
Prijateljska | 6.7.2014. - Zagi (Sopot) | Fran Mirtl | 6 | 6 | 6 | Ivan Labaš | 3 | 4 | 2 | |
Prijateljska | 9.5.2014. - Trnje | Vedran Ljubej | 4 | 6 | 7 | Ivan Labaš | 6 | 4 | 6 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
18.04.2024 18:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić 18.04.2024 19:00, 9D. Liga, Staro Trnje Vedran Ćatić - Marko Erceg Dolazi:
| 19.04.2024 11:00, 3A. Liga, Trnje Marin Rađa - Alen Ontl H2H |
| 19.04.2024 14:00, 8A. Liga, Špansko Tomislav Polić - Bojan Koprivčić H2H |
| 19.04.2024 15:30, 8E. Liga, Trnje Aleksandar Krstev - Igor Tvrtković H2H |
| 19.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 19.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Rudeš Ana Katušin - Jelena Filko H2H |
| 19.04.2024 17:00, 7F. Liga, kod Kutije Šibica Filip Naglić - Ivan Soldo H2H |
| 19.04.2024 17:00, 7G. Liga, Concordia Luka Švastec - Luka Vlašić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Antun Milišić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 7A. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Fran Mataga H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir Duje Lozić - Marko Erceg H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10B. Liga, TK Maja Marcel Ivančić - Saša Bajić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Dražen Martinović H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9G. Liga, Staro Trnje Bartol Žic - Damir Pirić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 6H. Liga, Trnje Bruno Fičur - Zoran Sladoljev H2H |
| 19.04.2024 19:00, 8D. Liga, Trnje Patrik Pokrivka - Tomislav Maraković H2H |
| 19.04.2024 19:00, 6B. Liga, Mladost Marko Jadrijević - Stefan Arsić H2H |
| 19.04.2024 19:30, 6B. Liga, Concordia Robert Novak - David Hrvatin H2H |
| 19.04.2024 20:00, 9B. Liga, Concordia Marin Mašić - Dean Bertoncelj H2H |
| 19.04.2024 20:00, 6E. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Matej Luburić H2H |
| 19.04.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje Robert Bogut - Luka Šmalcelj H2H |
| 19.04.2024 20:00, 4B. Liga, Trnje Saša Grgurić - Goran Russo H2H |
| 20.04.2024 08:00, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Naomi Munitic H2H |
| 20.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H |
| 20.04.2024 09:00, 6G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Matija Sivec H2H |
| 20.04.2024 10:00, 8H. Liga, Špansko Filip Pažanin - Josip Tošić H2H |
| 20.04.2024 11:00, 6E. Liga, Trnje Hrvoje Brlečić - Matej Luburić H2H |
| 20.04.2024 12:00, 3D. Liga, Top Spin Kristijan Matijašević - Marko Lautar H2H |
| 20.04.2024 15:00, 9D. Liga, Ponikve Tihomir Maršić - Vedran Ćatić H2H |
| 20.04.2024 15:00, 6F. Liga, Oranice Krunoslav Lovrić - Krešimir Jantoljak H2H |
| 20.04.2024 17:00, 8C. Liga, Velesajam (pav. 6) Alen Lacković - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 20.04.2024 17:00, 8G. Liga, Concordia Ivan Sobota - Alen Alić H2H |
| 20.04.2024 17:00, 7B. Liga, Chromos Savica Bruno Bauer - Luka Bartulović H2H |
| 20.04.2024 18:00, 10C. Liga, Oranice Marijan Lovrinić - Toma Majić H2H |
| 21.04.2024 08:00, 5H. Liga, TK Travnjak Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H |
| 21.04.2024 10:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Prgomet H2H |
| 21.04.2024 14:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Duško Govorko H2H |
| 21.04.2024 16:00, 7H. Liga, Špansko Marin Sorić - Nino Pavičić H2H |
| 21.04.2024 18:00, 10H. Liga, San Spin Dino Rakipović - Andrej Kalea H2H |
| 21.04.2024 19:00, 6A. Liga, Ponikve Andrej Adanić - Josip Šimić H2H |
| 22.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Dominik Barbarić H2H |
| 22.04.2024 17:30, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Goran Tišljarić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić Filip Herljević - Slaven Bušić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H |
| 22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Domagoj Penić H2H |
| 23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin Alan Legin - Dorian Tepić H2H |
| 23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve Gorki Bratim - Mateo Perković H2H |
| 23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H |
| 23.04.2024 20:30, 4A. Liga, Staro Trnje Josip Škof - Marko Borojević H2H |
| 24.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H |
| 25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H |
| 25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marin Galić H2H |
| 25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H |
| 25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.04.2024 16:00, 5F. Liga, Ponikve Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 04.05.2024 GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|