|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Gorki Bratim
|
|
1613 |
|
|
Zadnji rezultati:
5A. Liga |
5.5.2024. - TC Rudeš |
Gorki Bratim | 6 | 6 |
Lovre Botica | 0 | 1 | |
4A. Liga |
21.4.2024. - Ponikve |
Josip Škof | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 3 | 4 | |
4A. Liga |
18.4.2024. - Ponikve |
Gorki Bratim | 6 | 6 |
Davor Sitar | 2 | 1 | |
4A. Liga |
4.4.2024. - Rudeš |
Marko Borojević | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 2 | 2 | |
4A. Liga |
28.3.2024. - Rudeš |
Gorki Bratim | 6 | 6 | 10 |
Marin Galić | 3 | 7 | 3 | |
4A. Liga |
19.3.2024. - Ponikve |
Gorki Bratim | 7 | 0 | 10 |
Ensar Husković | 5 | 6 | 7 | |
4A. Liga |
12.3.2024. - Ponikve |
Gorki Bratim | 6 | 6 |
Domagoj Penić | 3 | 2 | |
4A. Liga |
11.3.2024. - Top Spin |
Gorki Bratim | 6 | 6 |
Marta Turkalj | 0 | 1 | |
3A. Liga |
20.2.2024. - Ponikve |
Marin Galić | 6 | 7 |
Gorki Bratim | 3 | 5 | |
3A. Liga |
20.2.2024. - Ponikve |
Šimun Rotim | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 4 | 4 | |
3A. Liga |
15.2.2024. - Rudeš |
Marin Rađa | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 3 | 2 | |
3A. Liga |
14.2.2024. - Trnje |
Goran Russo | 6 | 7 | 10 |
Gorki Bratim | 7 | 6 | 7 | |
3A. Liga |
8.2.2024. - Rudeš |
Karlo Sokol | 2 | 7 | 10 |
Gorki Bratim | 6 | 6 | 8 | |
3C. Liga |
31.1.2024. - Ponikve |
Marko Lautar | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 1 | 1 | |
3C. Liga |
30.1.2024. - Ponikve |
Gorki Bratim | 6 | 6 |
Marko Galić | 4 | 4 | |
3C. Liga |
15.1.2024. - Top Spin |
Kristijan Matijašević | 4 | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 6 | 1 | 1 | |
3C. Liga |
9.1.2024. - Ponikve |
Matija Kazalicki | 6 | 6 |
Gorki Bratim | 3 | 2 | |
4C. Liga |
19.12.2023. - Ponikve |
Gorki Bratim | 6 | 7 |
Marko Mlinarić | 3 | 6 | |
4C. Liga |
12.12.2023. - Špansko |
Gorki Bratim | 7 | 6 |
Miro Smiljanic | 6 | 0 | |
4C. Liga |
7.12.2023. - Veslacka |
Gorki Bratim | 6 | 6 |
Tvrtko Jureša | 0 | 3 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 1.2.2022. - Trnje | Gorki Bratim | 6 | | Danko Greiner | 2 | | |
Prijateljska | 4.11.2021. - Ponikve | Goran Kovačić | 6 | 6 | 4 | Gorki Bratim | 4 | 3 | 6 | |
Prijateljska | 17.8.2021. - Ponikve | Gorki Bratim | 6 | 6 | Danijel Lijović | 2 | 1 | |
Prijateljska | 20.5.2021. - Rudeš | Gorki Bratim | 6 | 6 | Hrvoje Bursić | 3 | 2 | |
Prijateljska | 20.4.2021. - Oranice | Goran Kovačić | 6 | 6 | 6 | Gorki Bratim | 2 | 4 | 4 | |
Prijateljska | 15.4.2021. - Rudeš | Gorki Bratim | 7 | 6 | Hrvoje Bursić | 6 | 2 | |
Prijateljska | 2.4.2021. - Trnje | Petar Mlinarić | 2 | 6 | 7 | Gorki Bratim | 6 | 4 | 5 | |
Prijateljska | 5.2.2021. - Prince | Darko Završak | 7 | 6 | Gorki Bratim | 6 | 4 | |
Prijateljska | 1.6.2020. - TK Travnjak | Gorki Bratim | 1 | 6 | 3 | Vlado Suša | 6 | 3 | 3 | |
Prijateljska | 11.5.2020. - Concordia | Gorki Bratim | 6 | 6 | Hrvoje Bursić | 1 | 4 | |
Prijateljska | 27.12.2019. - Triumph | Hrvoje Bursić | 7 | 6 | 6 | Gorki Bratim | 5 | 4 | 4 | |
Prijateljska | 12.11.2019. - Špansko | Gorki Bratim | 6 | 1 | 6 | Hrvoje Bursić | 4 | 6 | 1 | |
Prijateljska | 18.10.2019. - Veternica | Hrvoje Bursić | 6 | 6 | 6 | Gorki Bratim | 4 | 2 | 3 | |
Prijateljska | 28.9.2019. - Veternica | Hrvoje Bursić | 7 | 6 | Gorki Bratim | 6 | 2 | |
Prijateljska | 10.8.2019. - Veternica | Gorki Bratim | 4 | 6 | 10 | Hrvoje Bursić | 6 | 3 | 3 | |
Prijateljska | 9.4.2019. - Ponikve | Gorki Bratim | 4 | 7 | 10 | Hrvoje Bursić | 6 | 6 | 6 | |
Prijateljska | 26.2.2019. - Trnje | Fran Mirtl | 6 | 6 | Gorki Bratim | 1 | 3 | |
Prijateljska | 7.12.2018. - Concordia | Gorki Bratim | 6 | 6 | 6 | Filip Ćurčić | 2 | 0 | 0 | |
Prijateljska | 11.10.2018. - Ponikve | Hrvoje Bursić | 6 | 6 | 6 | Gorki Bratim | 2 | 3 | 3 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
18.05.2024 18:00, 6F. Liga, Trnje Denis Rački - Hrvoje Brlečić Trenutno se igra:
19.05.2024 09:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Saša Smrk Dolazi:
| 19.05.2024 10:00, 6C. Liga, TK Maja Filip Lažnjak - Stefan Arsić H2H |
| 19.05.2024 10:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 19.05.2024 10:00, 6A. Liga, Concordia Borna Milković - Yuriy Levchuk H2H |
| 19.05.2024 10:00, 8H. Liga, Mladost Roko Smoljan - Vanja Kralj H2H |
| 19.05.2024 11:00, 11A. Liga, Špansko Robert Bogut - Dragan Čičak H2H |
| 19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje Mario Sermek - Luka Marjanović H2H |
| 19.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslacka Bruno Bauer - Patrik Pokrivka H2H |
| 19.05.2024 16:30, 6F. Liga, Staro Trnje Denis Rački - Fran Mataga H2H |
| 19.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Ivan Žgela - Ivan Milinković H2H |
| 19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 19.05.2024 18:00, Parovi 1. Liga, Mala Šalata Salopek / Fiket - Mačkić / Matić H2H |
| 19.05.2024 18:00, 9H. Liga, Prečko Stjepan Barić - Josip Seidl H2H |
| 19.05.2024 18:00, 8D. Liga, Trnje Zvonimir Kardum - Marko Erceg H2H |
| 19.05.2024 19:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Tihomir Nikolić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marin Mašić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 10B. Liga, Staro Trnje Nikola Beljan - Tonko Čupić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H |
| 19.05.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje Saša Čaklović - Marin Njirić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 20.05.2024 20:00, 6C. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Rajaković - Stefan Arsić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 21.05.2024 13:00, 4B. Liga, Ponikve Mateo Perković - Stipe Rosandić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 21.05.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 21.05.2024 18:00, 9E. Liga, Maksimir Antonio Jakšić - Duje Lozić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost Denis Čuljak - Saša Marković H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje Luka Švastec - Marin Sorić H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 21.05.2024 20:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 17:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Josip Seidl H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 17:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|