|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Omjer *
|
Pobjede/Odigrane
|
Aktivnost **
|
Omjer susreta koje je igrač odigrao i koje je trebao odigrati u prethodnih godinu dana
|
Rezervirao termin***
|
Za koliko je odgranih susreta rezervirao termin
|
Omiljene lokacije
Head to Head
|
|
|
|
|
Elo
|
Ivan Fiket
|
|
1824 |
|
|
Zadnji rezultati:
3C. Liga |
9.5.2024. - Top Spin |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Marko Galić | 2 | 1 | |
3C. Liga |
1.5.2024. - Concordia |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Tomislav Kovačević | 3 | 0 | |
3C. Liga |
14.4.2024. - Trnje |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Ognjen Prelog | 2 | 1 | |
2A. Liga |
30.3.2024. - Concordia |
Karlo Sokol | 2 | 6 | 6 |
Ivan Fiket | 6 | 3 | 1 | |
2A. Liga |
26.3.2024. - Prince |
Hrvoje Lafter | 6 | 6 |
Ivan Fiket | 0 | 2 | |
2A. Liga |
3.3.2024. - Veslačka |
Marko Habuš | 7 | 7 |
Ivan Fiket | 5 | 5 | |
2B. Liga |
29.2.2024. - Ponikve |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Marko Lautar | 3 | 1 | |
2B. Liga |
18.2.2024. - Oranice |
Ante Soldo | 6 | 6 |
Ivan Fiket | 1 | 1 | |
2B. Liga |
11.2.2024. - Top Spin |
Ivan Fiket | 6 | 6 | 12 |
Damir Kipčić | 2 | 7 | 10 | |
2A. Liga |
26.1.2024. - Chromos |
Ivan Fiket | 7 | 6 |
Bruno Kodba | 6 | 1 | |
2A. Liga |
23.1.2024. - Top Spin |
Monika Likić | 6 | 6 |
Ivan Fiket | 4 | 0 | |
2A. Liga |
16.1.2024. - Concordia |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Karlo Sokol | 3 | 0 | |
2A. Liga |
4.1.2024. - Top Spin |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Ivan Jović | 1 | 2 | |
2A. Liga |
2.1.2024. - Top Spin |
Filip Kordić | 6 | 6 |
Ivan Fiket | 2 | 2 | |
2A. Liga |
20.12.2023. - Ponikve |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Karlo Tonković | 2 | 4 | |
2A. Liga |
7.12.2023. - Concordia |
Ivan Leskovar | 6 | 4 | 10 |
Ivan Fiket | 4 | 6 | 6 | |
3B. Liga |
29.11.2023. - Top Spin |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Goran Tišljarić | 0 | 4 | |
3B. Liga |
28.11.2023. - Top Spin |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Saša Grgurić | 3 | 1 | |
3B. Liga |
26.11.2023. - Top Spin |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Miroslav Pinkas | 3 | 4 | |
3B. Liga |
19.11.2023. - San Spin |
Ivan Fiket | 6 | 6 |
Marko Galić | 1 | 2 | |
PRIJATELJSKE
Prijateljska | 4.4.2024. - Mala Šalata | Saša Grgurić | 1 | 6 | 10 | Ivan Fiket | 6 | 2 | 8 | |
Prijateljska | 15.2.2024. - Top Spin | Neven Horvatić | 6 | 6 | Ivan Fiket | 4 | 4 | |
Prijateljska | 1.2.2024. - Top Spin | Ivan Fiket | 6 | 6 | 6 | Neven Horvatić | 3 | 3 | 1 | |
Prijateljska | 10.1.2024. - Top Spin | Ivan Fiket | 7 | 4 | 10 | Saša Grgurić | 5 | 6 | 8 | |
Prijateljska | 8.8.2023. - Trnje | Ivan Fiket | 6 | 7 | 6 | Ivan Cerinski | 0 | 5 | 0 | |
Prijateljska | 27.7.2023. - Trnje | Ivan Cerinski | 7 | 3 | 6 | Ivan Fiket | 5 | 6 | 2 | |
Prijateljska | 7.6.2023. - Trnje | Ivan Fiket | 7 | 3 | 6 | Ivan Cerinski | 6 | 6 | 3 | |
Prijateljska | 1.6.2023. - TK Travnjak | Ivan Cerinski | 7 | 2 | 5 | Ivan Fiket | 5 | 6 | 4 | |
Prijateljska | 27.5.2023. - Tenis centar Tolić | Ivan Cerinski | 6 | 3 | 7 | Ivan Fiket | 3 | 6 | 5 | |
Prijateljska | 4.5.2023. - Tenis centar Tolić | Ivan Cerinski | 3 | 6 | 6 | Ivan Fiket | 6 | 3 | 0 | |
Prijateljska | 12.4.2023. - Tenis centar Tolić | Ivan Fiket | 6 | 6 | 4 | Ivan Cerinski | 2 | 7 | 2 | |
Prijateljska | 31.8.2022. - | Ivan Fiket | 6 | 5 | 10 | Ivan Cerinski | 3 | 7 | 8 | |
Prijateljska | 18.8.2022. - Top Spin | Ivan Fiket | 6 | 6 | 3 | Ivan Cerinski | 2 | 4 | 6 | |
Prijateljska | 29.7.2022. - TK Maja | Ivan Cerinski | 6 | 6 | 10 | Ivan Fiket | 7 | 4 | 5 | |
Prijateljska | 18.6.2022. - Maksimir | Ivan Fiket | 6 | 6 | Nenad Jakšić | 3 | 3 | |
Prijateljska | 3.6.2022. - Trnje | Ivan Fiket | 6 | 6 | Krešimir Škarić | 4 | 2 | |
Prijateljska | 24.3.2022. - Tenis centar Tolić | Ivan Fiket | 5 | 6 | 6 | Neven Horvatić | 7 | 4 | 3 | |
Prijateljska | 28.12.2021. - Top Spin | Ivan Cerinski | 3 | 6 | 7 | Ivan Fiket | 6 | 4 | 6 | |
Prijateljska | 30.11.2021. - Top Spin | Ivan Cerinski | 6 | 6 | 2 | Ivan Fiket | 3 | 2 | 6 | |
Prijateljska | 13.9.2021. - Trnje | Ivan Fiket | 6 | 6 | 6 | Krešimir Škarić | 0 | 2 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
11.05.2024 14:00, 5F. Liga, Mladost Tomislav Jurčić - Domagoj Mandić Trenutno se igra:
11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Boris Vranešević - Hrvoje Habunek Dolazi:
| 11.05.2024 18:00, 6G. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Marin Sorić H2H |
| 11.05.2024 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Filip Badanjak H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 12.05.2024 08:00, 9E. Liga, Ravnice Igor Tvrtković - Antonio Jakšić H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Andrej Adanić - Lovre Botica H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 12.05.2024 10:00, 11A. Liga, Tenis centar Tolić Igor Majstorović - Robert Bogut H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9F. Liga, Top Spin Mario Dragija - Dejan Marendić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 8E. Liga, Mladost Goran Katušin - Josip Tečer H2H |
| 12.05.2024 10:00, 10C. Liga, Chromos Martin Jalžabetić - Mario Rončević H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:30, 10D. Liga, Staro Trnje Filip Vukasovic - Zoran Bohaček H2H |
| 12.05.2024 10:30, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Stjepan Miškić H2H |
| 12.05.2024 11:00, 5D. Liga, TK Maja Davor Kalanj - Duško Govorko H2H |
| 12.05.2024 14:00, 5E. Liga, Mladost Matej Luburić - Boris Muha H2H |
| 12.05.2024 14:30, 2B. Liga (ž), Mladost Karla Markulin - Koraljka Mlakar H2H |
| 12.05.2024 16:00, 12A. Liga, Mladost Teo Vurnek - Miroslav Pašagić H2H |
| 12.05.2024 17:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Oskar Fiuri H2H |
| 12.05.2024 17:00, 2A. Liga (ž), Mladost Iva Rendić - Jelena Pranjić H2H |
| 12.05.2024 19:00, Parovi 2A. Liga, Trnje Horvat / Crljenica - Penić / Klenkar H2H |
| 12.05.2024 20:00, 8F. Liga, Trnje Marko Cvjetko - Tomislav Maraković H2H |
| 12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic H2H |
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 16:00, 9D. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Medved - Marin Mašić H2H |
| 13.05.2024 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Leskovar H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 17:00, GDSI Kup, Mladost Tomica Horvatinec - Nenad Jakšić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 19:00, 10D. Liga, Mladost Marijan Lovrinić - Damir Jurić H2H |
| 13.05.2024 20:00, 5H. Liga, Chromos Savica Ivan Lekšić - Matija Sivec H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 4A. Liga, Ravnice Vlado Suša - Matija Rubeša H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Darko Bišćan H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Tatjan Topalović - Filip Sakač H2H |
| 14.05.2024 18:00, 6D. Liga, Chromos Savica Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 14.05.2024 20:00, 2A. Liga (ž), Staro Trnje Iva Pezić - Iva Rendić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|