|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
18.05.2024 | Mladost | Nino Pavičić | Adrijan Jakšić | 8H. Liga | 6:0 6:2 |
14.05.2024 | Mladost | Vanja Kralj | Adrijan Jakšić | 8H. Liga | 7:6 7:6 |
26.04.2024 | Mladost | Marin Mašić | Adrijan Jakšić | 9B. Liga | 6:4 1:6 10:5 |
20.04.2024 | Trnje | Adrijan Jakšić | Hamza Suljić | 9B. Liga | 6:2 6:7 10:7 |
17.04.2024 | Trnje | Marko Babić | Adrijan Jakšić | 9B. Liga | 6:0 6:1 |
29.10.2023 | Ponikve | Ivan Milinković | Adrijan Jakšić | 7C. Liga | 6:1 6:1 |
26.10.2023 | Maksimir | Davor Palčec | Adrijan Jakšić | 7C. Liga | 6:3 6:2 |
20.09.2023 | Mladost | Adrijan Jakšić | Ivan Vujnović | 8C. Liga | 2:6 7:5 10:8 |
16.09.2023 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Domagoj Šušković | 8C. Liga | 2:6 6:4 11:9 |
04.09.2023 | Mladost | Duško Vukmanović | Adrijan Jakšić | 8C. Liga | 6:3 7:6 |
16.08.2023 | Mladost | Adrijan Jakšić | Ivan Ivo Penić | 9C. Liga | 6:3 6:2 |
09.08.2023 | Mladost | Adrijan Jakšić | Jasna Horvat (m) | 9C. Liga | 4:6 6:1 14:12 |
24.07.2023 | Mladost | Adrijan Jakšić | Dario Brkić | 9C. Liga | 6:4 7:6 |
15.07.2023 | Mladost | Adrijan Jakšić | Saša Bajić | 9C. Liga | 6:2 6:1 |
26.06.2023 | Mladost | Stipe Buljan | Adrijan Jakšić | 8C. Liga | 3:6 7:5 10:3 |
21.06.2023 | Mladost | Jozo Perić | Adrijan Jakšić | 8C. Liga | 6:1 6:2 |
17.06.2023 | Maksimir | Tomislav Špiljak | Adrijan Jakšić | 8C. Liga | 6:3 6:0 |
30.05.2023 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Siniša Svetec | 9B. Liga | 6:4 6:2 |
22.05.2023 | Mladost | Karlo Kovačević | Adrijan Jakšić | 9B. Liga | 6:4 6:0 |
19.05.2023 | Velesajam (pav. 6) | Adrijan Jakšić | Ekrem Bećirović | 9B. Liga | 7:6 6:4 |
10.05.2023 | Mladost | Andrija Pavičić | Adrijan Jakšić | 9B. Liga | 5:7 6:4 10:6 |
25.02.2023 | Mladost | Marko Pavičić | Adrijan Jakšić | 6G. Liga | 7:6 6:2 |
08.02.2023 | Trnje | Adrijan Jakšić | Zoran Margić | 6G. Liga | 1:6 6:1 12:10 |
05.02.2023 | Chromos Savica | Adrijan Jakšić | Filip Sakač | 6G. Liga | 6:0 6:1 |
23.01.2023 | Trnje | Yuriy Levchuk | Adrijan Jakšić | 6F. Liga | 6:1 6:3 |
22.01.2023 | Chromos Savica | Filip Herljević | Adrijan Jakšić | 6F. Liga | 6:1 6:0 |
14.01.2023 | Mladost | Filip Brkić | Adrijan Jakšić | 6F. Liga | 6:4 6:2 |
06.01.2023 | Mladost | Adrijan Jakšić | Branko Cindro | 6F. Liga | 1:6 6:0 10:6 |
18.12.2022 | Mladost | Adrijan Jakšić | Tadej Pešl | 7F. Liga | 6:4 6:7 10:6 |
17.12.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Dario Rebić | 7F. Liga | 6:3 4:6 11:9 |
10.12.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Tomislav Jajac | 7F. Liga | 6:3 6:0 |
04.12.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Vanja Kralj | 7F. Liga | 7:6 6:1 |
20.11.2022 | Maksimir | Matej Luburić | Adrijan Jakšić | 7D. Liga | 6:3 6:2 |
09.11.2022 | Maksimir | Goran Bistrički | Adrijan Jakšić | 7D. Liga | 6:2 6:1 |
06.11.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Branko Cindro | 7D. Liga | 7:5 6:3 |
28.10.2022 | Maksimir | Stjepan Vudrag | Adrijan Jakšić | 8F. Liga | 7:5 6:2 |
23.10.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Alen Alić | 8F. Liga | 0:6 7:5 10:5 |
20.10.2022 | Maksimir | Marko Vuleta | Adrijan Jakšić | 8F. Liga | 6:3 6:2 |
30.09.2022 | Maksimir | Jasmin Peco | Adrijan Jakšić | 8F. Liga | 6:4 6:4 |
28.09.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Tomislav Kranjec | 8F. Liga | 6:7 6:4 10:5 |
18.09.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Hrvoje Marušić | 8F. Liga | 7:5 7:6 |
30.08.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Andrej Abramović | 8D. Liga | 6:3 6:1 |
26.08.2022 | Maksimir | Vedran Mihelčić | Adrijan Jakšić | 8D. Liga | 6:4 6:1 |
25.07.2022 | Maksimir | Stjepan Vudrag | Adrijan Jakšić | 8D. Liga | 6:0 7:6 |
21.07.2022 | Maksimir | Marko Pavičić | Adrijan Jakšić | 8D. Liga | 6:3 6:2 |
28.06.2022 | Maksimir | Jasmin Peco | Adrijan Jakšić | 8C. Liga | 6:2 3:6 11:9 |
10.06.2022 | Maksimir | Adrijan Jakšić | Goran Katušin | 8C. Liga | 6:4 7:5 |
08.06.2022 | Maksimir | Zoran Margić | Adrijan Jakšić | 8C. Liga | 6:4 6:2 |
05.06.2022 | Maksimir | Miho Franković | Adrijan Jakšić | 8C. Liga | 6:1 6:2 |
24.05.2022 | Maksimir | Ante Fofić | Adrijan Jakšić | 8A. Liga | 6:4 6:4 |
19.05.2022 | Maksimir | Kresimir Boscic | Adrijan Jakšić | 8A. Liga | 7:6 6:0 |
16.05.2022 | Maksimir | Slavko Boldin | Adrijan Jakšić | 8A. Liga | 6:3 6:1 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost Denis Čuljak - Saša Marković 21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje Luka Švastec - Marin Sorić Dolazi:
| 21.05.2024 20:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H |
| 22.05.2024 15:00, 1. Liga, Oranice Ante Soldo - Antonio Salopek H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 17:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 18:00, PRIJATELJSKA, Mladost Luka Zrna - Slaven Bušić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Stjepan Barić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 8A. Liga, Mladost Donat Barišić - Matej Cvetko H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:00, 6A. Liga, Concordia Yuriy Levchuk - Domagoj Penić H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 17:00, 5E. Liga, TK Grof Natko Peter - Matej Luburić H2H |
| 23.05.2024 17:00, 6B. Liga, Staro Trnje Davor Ferković - Petar Matić H2H |
| 23.05.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Stipe Šarlija H2H |
| 23.05.2024 18:00, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H |
| 23.05.2024 18:00, 8F. Liga, Mladost Marko Cvjetko - Petar Rilović H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine Vice Mandaric - Miroslav Pašagić H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 23.05.2024 19:00, 5E. Liga, Concordia Marko Sirovec - Ivan Prgomet H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dalibor Smoljanović - Goran Ivišić H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Tom Jasak - Saša Smrk H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7F. Liga, TK Grof Neven Krnić - Filip Draženović H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4C. Liga, Maksimir Goran Russo - Filip Herljević H2H |
| 23.05.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost Brkljačić / Vučković - Salopek / Fiket H2H |
| 24.05.2024 08:30, 6H. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Miroslav Salaba H2H |
| 24.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 6D. Liga, TK Grof Filip Ćurčić - Vlaho Stanišić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Darko Herak - Mario Sermek H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 24.05.2024 19:00, 4C. Liga, TK Maja Tomislav Kovačević - Filip Herljević H2H |
| 24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Stjepan Barić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 8C. Liga, Chromos Savica Matej Baletić - Tomislav Polić H2H |
| 24.05.2024 20:30, Parovi 4B. Liga, TK Grof Jurčić / Murat - Muha / Horvat H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 08:00, 5H. Liga, Staro Trnje Ivan Lekšić - Slaven Bušić H2H |
| 25.05.2024 09:00, 6C. Liga, Mladost Hrvoje Rajaković - Marko Đurković H2H |
| 25.05.2024 13:00, 6H. Liga, Špansko Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H |
| 25.05.2024 16:00, 6G. Liga, Chromos Savica Ivor Gavrilović - Marin Sorić H2H |
| 25.05.2024 18:00, Parovi 4B. Liga, Staro Trnje Dumalovski Janjušić / Milković - Muha / Horvat H2H |
| 26.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 26.05.2024 10:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marko Martinovic H2H |
| 26.05.2024 17:00, 6B. Liga, Concordia Ivan Vujnović - Petar Matić H2H |
| 26.05.2024 18:00, 3C. Liga, Oranice Neven Horvatić - Tino Kirin H2H |
| 26.05.2024 18:00, 9H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Ivan Didović H2H |
| 26.05.2024 19:00, 7B. Liga, Mladost Ivan Žgela - Filip Pažanin H2H |
| 26.05.2024 20:00, 11B. Liga, Trnje Tin Papišta - Tatjan Topalović H2H |
| 26.05.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost Marko Mikeš - Željko Crljenica H2H |
| 27.05.2024 17:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Danijel Mutak H2H |
| 27.05.2024 18:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić Petar Matić - Bruno Fičur H2H |
| 27.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5A. Liga, TK Grof Danko Greiner - Andrej Adanić H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 28.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Filip Pažanin - Ivan Milinković H2H |
| 28.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Tin Herenčić H2H |
| 28.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Borna Milković H2H |
| 28.05.2024 19:00, 5E. Liga, Staro Trnje Marko Sirovec - Natko Peter H2H |
| 29.05.2024 14:00, 2A. Liga, Prince Hrvoje Lafter - Marko Mrkić H2H |
| 29.05.2024 19:00, 8F. Liga, Staro Trnje Tomislav Maraković - Hamza Suljić H2H |
| 30.05.2024 10:00, 3C. Liga, Veternica Ivan Fiket - Neven Horvatić H2H |
| 30.05.2024 17:30, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Krešimir Jantoljak H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|