|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
05.05.2024 | Staro Trnje | Mateo Perković | Miroslav Pinkas | 4B. Liga | 4:6 6:2 10:6 |
13.04.2024 | Trnje | Mateo Perković | Josip Škof | 4A. Liga | 6:4 6:2 |
11.04.2024 | Prince | Marko Borojević | Mateo Perković | 4A. Liga | 6:2 1:6 10:8 |
30.03.2024 | Ponikve | Alen Ontl | Mateo Perković | 3C. Liga | 6:2 6:3 |
28.03.2024 | Prince | Mateo Perković | Marko Lautar | 3C. Liga | 4:6 7:6 10:3 |
19.03.2024 | Prince | Marko Galić | Mateo Perković | 3C. Liga | 2:6 7:5 10:4 |
29.02.2024 | Prince | Hrvoje Lafter | Mateo Perković | 3B. Liga | 6:1 6:2 |
21.02.2024 | Mladost | Ivan Jović | Mateo Perković | 3B. Liga | 6:1 6:3 |
17.02.2024 | Prince | Mateo Perković | Darko Herak | 3B. Liga | 5:7 6:3 10:4 |
13.02.2024 | Ponikve | Mateo Perković | Saša Grgurić | 3B. Liga | 6:2 3:6 6:3 |
11.02.2024 | Top Spin | Mateo Perković | Vedran Mucić | 3B. Liga | 6:3 6:3 |
27.01.2024 | Prince | Mateo Perković | Goran Tišljarić | 4B. Liga | 4:6 6:4 10:5 |
20.01.2024 | Prince | Mateo Perković | Ivan Tomulić | 4B. Liga | 5:7 6:4 10:7 |
07.01.2024 | Top Spin | Mateo Perković | Andrej Adanić | 4B. Liga | 6:3 6:4 |
05.01.2024 | Ponikve | Mateo Perković | Damir Jadrić | 4B. Liga | 4:6 6:0 10:7 |
29.10.2023 | Staro Trnje | Darko Herak | Mateo Perković | 3A. Liga | 6:2 6:3 |
29.09.2023 | TK Travnjak | Mateo Perković | Dalibor Poplaša | 3C. Liga | 7:5 6:1 |
27.09.2023 | Mladost | Ivan Jović | Mateo Perković | 3C. Liga | 6:4 5:7 10:2 |
26.09.2023 | San Spin | Goran Tišljarić | Mateo Perković | 3C. Liga | 7:6 6:4 |
31.08.2023 | Chromos Savica | Tin Herenčić | Mateo Perković | 3A. Liga | 6:2 7:6 |
23.08.2023 | Prince | Hrvoje Lafter | Mateo Perković | 3A. Liga | 6:2 6:2 |
09.07.2023 | Prince | Ivan Rotim | Mateo Perković | 3D. Liga | 7:6 4:6 10:2 |
01.07.2023 | kod Kutije Šibica | Mateo Perković | Petar Mlinarić | 3D. Liga | 6:1 2:6 10:6 |
07.06.2023 | Tenis centar Tolić | Dalibor Poplaša | Mateo Perković | 3D. Liga | 6:4 6:4 |
30.05.2023 | kod Kutije Šibica | Hrvoje Špes | Mateo Perković | 3B. Liga | 6:1 6:3 |
19.05.2023 | Prince | Mateo Perković | Tomica Horvatinec | 3B. Liga | 4:6 6:3 10:3 |
08.05.2023 | TK Maja | Mateo Perković | Ivan Novko | 3B. Liga | 6:3 2:6 10:7 |
29.04.2023 | Veternica | Matej Župan | Mateo Perković | 3B. Liga | 4:6 6:2 10:8 |
28.04.2023 | San Spin | Goran Russo | Mateo Perković | 3B. Liga | 6:4 7:6 |
27.04.2023 | TK Maja | Ivan Fiket | Mateo Perković | 3B. Liga | 6:2 6:0 |
25.04.2023 | Veternica | Mateo Perković | Tino Kirin | 3B. Liga | 7:6 6:1 |
04.04.2023 | San Spin | Mateo Perković | Marko Stipanović | 3B. Liga | 7:6 6:4 |
28.03.2023 | kod Kutije Šibica | Nenad Jakšić | Mateo Perković | 2B. Liga | 6:2 6:2 |
27.02.2023 | Ponikve | Mateo Perković | Goran Russo | 3C. Liga | 5:7 6:0 10:5 |
26.02.2023 | Top Spin | Matija Kobetić | Mateo Perković | 3C. Liga | 6:4 3:6 10:8 |
17.02.2023 | Tk Prince Zagreb | Mateo Perković | Roko Spahija | 3C. Liga | 6:4 6:4 |
05.02.2023 | Prince | Mateo Perković | Dominik Šalković | 3C. Liga | 5:7 6:0 10:8 |
27.01.2023 | Medveščak | Mateo Perković | Kenan Mačkić | 3C. Liga | 7:6 6:1 |
24.01.2023 | Prince | Dejan Kinkela | Mateo Perković | 3C. Liga | 6:1 6:1 |
31.12.2022 | Prince | Šimun Rotim | Mateo Perković | 3A. Liga | 6:3 6:2 |
30.11.2022 | Prince | Mateo Perković | Bruno Kodba | 4A. Liga | 3:6 6:4 10:8 |
29.11.2022 | Rudeš | Šimun Rotim | Mateo Perković | 4A. Liga | 6:3 4:6 10:7 |
19.11.2022 | Prince | Mateo Perković | Željko Crljenica | 4A. Liga | 6:2 6:4 |
10.11.2022 | Prince | Mateo Perković | Dominik Šalković | 4A. Liga | 6:7 6:2 10:7 |
26.10.2022 | Ponikve | Mateo Perković | Mario Glavan | 5H. Liga | 6:1 6:4 |
21.10.2022 | Mladost | Mateo Perković | Filip Pavić | 5H. Liga | 4:6 6:1 10:7 |
16.10.2022 | Tenis centar Tolić | Mateo Perković | Marko Punoš | 5H. Liga | 6:4 6:3 |
28.09.2022 | Trnje | Mateo Perković | Danko Greiner | 5F. Liga | 7:6 6:4 |
08.09.2022 | TK Maja | Mateo Perković | David Hrvatin | 5F. Liga | 6:2 6:3 |
29.06.2022 | Veternica | Tin Viduka | Mateo Perković | 3C. Liga | 6:3 6:3 |
18.06.2022 | Mladost | Saša Grgurić | Mateo Perković | 3C. Liga | 6:4 7:5 |
10.06.2022 | Staro Trnje | Vlado Suša | Mateo Perković | 3C. Liga | 6:3 6:3 |
24.05.2022 | Špansko | Mateo Perković | Dominik Birtić | 3B. Liga | 6:4 6:2 |
20.05.2022 | Sportski centar Ribnjak - Velika Mlaka | Stjepan Žitnik | Mateo Perković | 3B. Liga | 6:3 7:5 |
19.05.2022 | Tk Prince Zagreb | Mateo Perković | Ana-Maria Lisac | 3B. Liga | 7:6 6:1 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec 14.05.2024 20:00, 2A. Liga (ž), Staro Trnje Iva Pezić - Iva Rendić Dolazi:
| 15.05.2024 13:00, 9H. Liga, Prečko Josip Režek - Josip Seidl H2H |
| 15.05.2024 17:00, 6A. Liga, Tolić Ivan Rezić - Yuriy Levchuk H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Ivan Didović H2H |
| 15.05.2024 19:00, 5F. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Ensar Husković H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 6B. Liga, Concordia 2 Davor Ferković - Petar Matić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 8B. Liga, Mladost Andrej Konjevod - Filip Fehir H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5E. Liga, TK Maja Boris Muha - Natko Peter H2H |
| 15.05.2024 20:00, 8B. Liga, Mladost Filip Fehir - Andrej Konjevod H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 4B. Liga, Tolić Petar Mlinarić - Stipe Rosandić H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Saša Grgurić - David Miholić H2H |
| 16.05.2024 17:00, 4C. Liga, Concordia 2 Tomislav Kovačević - Luka Mandić H2H |
| 16.05.2024 17:00, 6A. Liga, Mladost Josip Šimić - Ivan Rezić H2H |
| 16.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tolić Marcel Ivančić - Dino Rakipović H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 7G. Liga, Top Spin Ivan Delač - Dražen Zrno H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 5E. Liga, Špansko Boris Muha - Ivan Prgomet H2H |
| 17.05.2024 19:00, 8F. Liga, Mladost Petar Rilović - Tomislav Maraković H2H |
| 17.05.2024 20:00, GDSI Kup, Tolić Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 18.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Kristijan Posavec H2H |
| 18.05.2024 14:00, 6F. Liga, Mladost Fran Mataga - Luka Vlašić H2H |
| 18.05.2024 15:30, 5H. Liga, Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H |
| 18.05.2024 18:00, 6F. Liga, Trnje Denis Rački - Hrvoje Brlečić H2H |
| 19.05.2024 09:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Saša Smrk H2H |
| 19.05.2024 10:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 19.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H |
| 19.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslacka Bruno Bauer - Patrik Pokrivka H2H |
| 19.05.2024 16:00, 3B. Liga, Trnje Mario Sermek - Luka Marjanović H2H |
| 19.05.2024 17:00, 11B. Liga, San Spin Dino Rakipović - Tatjan Topalović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 19.05.2024 20:00, 5G. Liga, Trnje Dominko Blažević - Marko Mikeš H2H |
| 19.05.2024 20:00, 7B. Liga, Chromos Savica Danijel Lijović - Filip Pažanin H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 21.05.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|