|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
12.08.2019 | Trnje | Dean Bertoncelj | Mario Biškup | | 7:6 6:3 |
22.03.2019 | Špansko | Filip Ćurčić | Mario Biškup | | 7:6 5:4 |
15.02.2019 | Concordia | Mario Biškup | Filip Ćurčić | | 7:5 6:4 |
08.02.2019 | Concordia | Mario Biškup | Filip Ćurčić | | 6:3 6:2 5:5 |
03.01.2019 | TK Terra | Stipe Rosandić | Mario Biškup | | 6:1 6:1 6:2 |
15.12.2018 | Špansko | Mario Biškup | Filip Ćurčić | | 6:4 6:3 6:4 |
13.11.2018 | Trnje | Mario Biškup | Filip Ćurčić | | 6:2 6:2 6:3 |
11.10.2018 | Špansko | Filip Ćurčić | Mario Biškup | | 7:5 |
10.02.2018 | TK Terra | Mario Biškup | Dean Bertoncelj | | 7:5 6:4 |
05.11.2017 | Velesajam (pav. 6) | Danijel Lijović | Mario Biškup | | 6:4 |
29.07.2017 | Trnje | Goran Bistrički | Mario Biškup | | 6:4 6:2 |
02.03.2017 | Velesajam (paviljon 8a) | Dražen Zrno | Mario Biškup | | 6:2 7:5 |
27.02.2016 | TK Terra | Mario Biškup | Davor Ćelić | | 6:3 6:7 10:8 |
09.07.2015 | Maksimir | Mario Biškup | Pavle Polonijo | | 7:6 2:6 |
02.07.2015 | Zagi (Sopot) | Pavle Polonijo | Mario Biškup | | 6:1 6:2 |
16.06.2015 | Mala Šalata | Pavle Polonijo | Mario Biškup | | 2:6 6:3 6:1 |
03.06.2015 | Oranice | Roman Gilja | Mario Biškup | | 6:4 6:0 |
17.02.2015 | Velesajam (paviljon 8a) | Pavle Polonijo | Mario Biškup | | 7:6 7:6 |
26.01.2015 | Velesajam (paviljon 8a) | Mario Biškup | Tomislav Cerovečki | | 6:2 6:3 |
17.01.2015 | Velesajam (paviljon 8a) | Tin Papišta | Mario Biškup | | 6:3 1:6 7:6 |
07.01.2015 | Velesajam (paviljon 8a) | Mario Biškup | Pavle Polonijo | | 6:1 7:5 |
05.11.2014 | Maksimir | Mario Topalović | Mario Biškup | | 7:6 4:6 10:7 |
07.10.2014 | Zagi (Sopot) | Mario Biškup | Tomislav Cerovečki | | 6:3 6:4 |
21.09.2014 | Trnje | Augustin Viličnik | Mario Biškup | | 6:2 6:2 6:1 |
22.08.2014 | Vajda (Sopot) | Pavle Polonijo | Mario Biškup | | 6:2 6:2 |
02.08.2014 | Trnje | Dario Liker | Mario Biškup | | 6:1 4:6 6:2 |
18.07.2014 | Trnje | Tomislav Šarić | Mario Biškup | | 6:0 6:3 |
08.07.2014 | Mladost | Domagoj Zlački | Mario Biškup | | 6:1 6:2 6:1 |
03.07.2014 | Mladost | Tin Papišta | Mario Biškup | | 7:5 6:2 6:1 |
26.06.2014 | Špansko | Hrvoje Matoković | Mario Biškup | | 7:5 6:0 |
06.06.2014 | Špansko | Mislav Pavlin | Mario Biškup | | 6:1 6:1 |
03.06.2014 | Trnje | Mario Topalović | Mario Biškup | | 6:3 6:0 6:3 |
25.04.2014 | Velesajam (pav. 6) | Hrvoje Matoković | Mario Biškup | | 6:3 6:2 |
22.03.2014 | Ravnice | Hrvoje Matoković | Mario Biškup | | 6:2 6:2 6:2 |
05.03.2014 | Velesajam (pav. 6) | Dejan Ćopić | Mario Biškup | | 6:2 6:4 |
25.02.2014 | Velesajam (pav. 6) | Jurica Lušić | Mario Biškup | | 6:1 6:1 6:0 |
21.02.2014 | Mladost | Mislav Pavlin | Mario Biškup | | 6:3 6:4 |
12.01.2014 | Trnje | Tin Papišta | Mario Biškup | | 6:2 6:3 4:6 |
10.01.2014 | Trnje | Ivan Durlen | Mario Biškup | | 6:1 6:0 |
17.12.2013 | Velesajam (pav. 6) | Ime278 Prezime278 | Mario Biškup | | 6:0 6:0 |
30.11.2013 | Trnje | Mario Biškup | Domagoj Bakran | | 7:5 6:3 1:6 |
22.11.2013 | Velesajam (pav. 6) | Mario Biškup | Kemil Kujundžić | | 1:6 6:3 10:3 |
11.10.2013 | Trnje | Tomislav Đerek | Mario Biškup | | 6:1 6:0 |
04.10.2013 | Svetice | Mario Topalović | Mario Biškup | | 6:3 6:1 6:1 |
14.09.2013 | Svetice | Ivan Soldo | Mario Biškup | | 6:3 6:3 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
11.05.2024 13:00, 8A. Liga, Staro Trnje Dario Pavlović - Matej Cvetko 11.05.2024 14:00, 5F. Liga, Mladost Tomislav Jurčić - Domagoj Mandić Dolazi:
| 11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Boris Vranešević - Hrvoje Habunek H2H |
| 11.05.2024 18:00, 6G. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Marin Sorić H2H |
| 11.05.2024 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Filip Badanjak H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 12.05.2024 08:00, 9E. Liga, Ravnice Igor Tvrtković - Antonio Jakšić H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Andrej Adanić - Lovre Botica H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 12.05.2024 10:00, 11A. Liga, Tenis centar Tolić Igor Majstorović - Robert Bogut H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9F. Liga, Top Spin Mario Dragija - Dejan Marendić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 8E. Liga, Mladost Goran Katušin - Josip Tečer H2H |
| 12.05.2024 10:00, 10C. Liga, Chromos Martin Jalžabetić - Mario Rončević H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:00, 9C. Liga, Mladost Toma Majić - Emil Krznarić H2H |
| 12.05.2024 10:30, 10D. Liga, Staro Trnje Filip Vukasovic - Zoran Bohaček H2H |
| 12.05.2024 10:30, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Stjepan Miškić H2H |
| 12.05.2024 11:00, 5D. Liga, TK Maja Davor Kalanj - Duško Govorko H2H |
| 12.05.2024 14:00, 5E. Liga, Mladost Matej Luburić - Boris Muha H2H |
| 12.05.2024 14:30, 2B. Liga (ž), Mladost Karla Markulin - Koraljka Mlakar H2H |
| 12.05.2024 16:00, 12A. Liga, Mladost Teo Vurnek - Miroslav Pašagić H2H |
| 12.05.2024 17:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Oskar Fiuri H2H |
| 12.05.2024 17:00, 2A. Liga (ž), Mladost Iva Rendić - Jelena Pranjić H2H |
| 12.05.2024 19:00, Parovi 2A. Liga, Trnje Horvat / Crljenica - Penić / Klenkar H2H |
| 12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic H2H |
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Leskovar H2H |
| 13.05.2024 16:00, 9D. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Medved - Marin Mašić H2H |
| 13.05.2024 17:00, GDSI Kup, Mladost Tomica Horvatinec - Nenad Jakšić H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 19:00, 10D. Liga, Mladost Marijan Lovrinić - Damir Jurić H2H |
| 13.05.2024 20:00, 5H. Liga, Chromos Savica Ivan Lekšić - Matija Sivec H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 4A. Liga, Ravnice Vlado Suša - Matija Rubeša H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Zoran Ranogajec H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Darko Bišćan H2H |
| 14.05.2024 18:00, 6D. Liga, Chromos Savica Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Tatjan Topalović - Filip Sakač H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|