|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
20.05.2024 | | Monika Likić | Ivan Jović | | 6:2 6:2 |
01.05.2024 | Staro Trnje | Ivan Leskovar | Monika Likić | 2A. Liga | 6:2 4:6 10:5 |
30.04.2024 | Staro Trnje | Goran Kovačić | Monika Likić | 2A. Liga | 7:6 6:4 |
17.04.2024 | Trnje | Nikola Čolak | Monika Likić | 2A. Liga | 6:3 6:3 |
28.03.2024 | | Monika Likić | Lordan Hristov | | 6:2 6:0 |
20.02.2024 | | Monika Likić | Mario Glavan | | 6:0 6:1 |
08.02.2024 | Trnje | Monika Likić | Tino Kirin | 1. Liga | 6:1 6:2 |
23.01.2024 | Top Spin | Monika Likić | Ivan Fiket | 2A. Liga | 6:4 6:0 |
18.01.2024 | Trnje | Monika Likić | Karlo Sokol | 2A. Liga | 6:3 6:3 |
11.01.2024 | Trnje | Filip Kordić | Monika Likić | 2A. Liga | 6:3 6:1 |
08.01.2024 | Oranice | Ivan Jović | Monika Likić | 2A. Liga | 6:3 6:3 |
04.01.2024 | Trnje | Monika Likić | Bruno Kodba | 2A. Liga | 6:3 7:5 |
28.12.2023 | Trnje | Matko Paić | Monika Likić | 2B. Liga | 6:2 6:1 |
21.12.2023 | Trnje | Monika Likić | Marko Lautar | 2B. Liga | 6:4 6:2 |
07.12.2023 | Trnje | Neven Špehar | Monika Likić | 2B. Liga | 7:5 7:5 |
30.11.2023 | Trnje | Antonio Salopek | Monika Likić | 2A. Liga | 6:0 6:3 |
28.11.2023 | Top Spin | Monika Likić | Matija Kobetić | 2A. Liga | 6:2 6:0 |
27.11.2023 | Concordia | Monika Likić | Darko Herak | 2A. Liga | 6:3 7:5 |
23.11.2023 | Trnje | Ivan Leskovar | Monika Likić | 2A. Liga | 6:4 6:3 |
19.10.2023 | Trnje | Monika Likić | Dejan Kinkela | 3B. Liga | 6:4 2:6 6:3 |
13.10.2023 | HTK Zagreb | Monika Likić | Marin Galić | 3B. Liga | 6:3 7:6 |
11.10.2023 | Mladost | Monika Likić | Marko Mlinarić | 3B. Liga | 6:3 6:1 |
10.10.2023 | Trnje | Vedran Beštak | Monika Likić | 3B. Liga | 6:4 6:3 |
24.08.2023 | Chromos Savica | Monika Likić | Ivan Tomulić | 3C. Liga | 6:2 6:1 |
13.08.2023 | Trnje | Ivan Cerinski | Monika Likić | 3C. Liga | 6:1 6:3 |
09.07.2023 | San Spin | Monika Likić | Ivan Fiket | 3A. Liga | 4:6 6:1 7:6 |
06.07.2023 | Staro Trnje | Dejan Kinkela | Monika Likić | 3A. Liga | 4:6 6:3 10:7 |
09.06.2023 | Prince | Hrvoje Lafter | Monika Likić | 3A. Liga | 6:1 4:6 10:3 |
31.05.2023 | Chromos Savica | Bruno Kodba | Monika Likić | 3A. Liga | 6:1 5:7 10:8 |
23.05.2023 | Maksimir | Monika Likić | Goran Tišljarić | 3A. Liga | 6:1 6:3 |
22.05.2023 | Staro Trnje | Pave Mudronja | Monika Likić | 3A. Liga | 6:4 6:2 |
19.05.2023 | Trnje | Monika Likić | Ognjen Prelog | 3A. Liga | 2:6 6:2 6:1 |
18.05.2023 | | Stjepan Žitnik | Monika Likić | | 6:4 7:6 |
04.04.2023 | | Monika Likić | Dario Pavlović | | 6:0 6:0 |
29.03.2023 | kod Kutije Šibica | Monika Likić | Goran Kušec | 3A. Liga | 6:1 6:4 |
27.03.2023 | Top Spin | Monika Likić | Marko Škrabić | 3A. Liga | 6:4 7:5 |
16.03.2023 | Trnje | Antonio Salopek | Monika Likić | 3A. Liga | 6:0 6:2 |
26.02.2023 | Trnje | Monika Likić | Iva Jančevski | 3A. Liga | 2:6 6:2 10:8 |
24.02.2023 | | Monika Likić | Željko Crljenica | | 7:5 6:3 |
22.02.2023 | Trnje | Monika Likić | Vlado Suša | 3A. Liga | 6:3 6:0 |
16.02.2023 | Trnje | Bruno Jovanović | Monika Likić | 3A. Liga | 6:3 6:1 |
09.02.2023 | Trnje | Monika Likić | Dominik Birtić | 3A. Liga | 7:5 6:1 |
31.01.2023 | Ponikve | Goran Kovačić | Monika Likić | 2A. Liga | 6:1 6:0 |
19.01.2023 | Trnje | Marko Lautar | Monika Likić | 2A. Liga | 6:4 6:3 |
06.01.2023 | Top Spin | Helen Starešinić | Monika Likić | 2A. Liga | 6:1 1:6 10:3 |
29.12.2022 | Top Spin | Monika Likić | Ivan Jović | 3B. Liga | 6:4 2:6 10:6 |
22.12.2022 | Trnje | Monika Likić | Kenan Mačkić | 3B. Liga | 6:3 6:3 |
08.12.2022 | Trnje | Dominik Birtić | Monika Likić | 3B. Liga | 6:1 6:2 |
23.11.2022 | Trnje | Monika Likić | Martin Sertić | 4B. Liga | 6:1 6:3 |
17.11.2022 | Trnje | Monika Likić | Dominik Birtić | 4B. Liga | 4:6 6:3 10:8 |
10.11.2022 | Trnje | Monika Likić | Vlado Suša | 4B. Liga | 6:1 6:1 |
03.11.2022 | Trnje | Monika Likić | Domagoj Nosić | 4B. Liga | 6:2 6:1 |
27.10.2022 | Trnje | Šimun Rotim | Monika Likić | 5B. Liga | 6:2 3:6 10:7 |
20.10.2022 | Trnje | Monika Likić | Matej Šamanić | 5B. Liga | 6:3 6:2 |
19.10.2022 | Trnje | Monika Likić | Tomislav Trtanj | 5B. Liga | 6:3 7:5 |
13.10.2022 | Trnje | Monika Likić | Viktor Obrol | 5B. Liga | 6:3 6:2 |
24.08.2022 | Staro Trnje | Dalibor Smoljanović | Monika Likić | 4C. Liga | 6:2 6:1 |
18.08.2022 | Trnje | Ivan Novko | Monika Likić | 4C. Liga | 6:2 6:4 |
09.08.2022 | Trnje | Monika Likić | Dominko Blažević | 4C. Liga | 5:7 6:3 6:4 |
28.06.2022 | Staro Trnje | Monika Likić | Marko Škrabić | 4B. Liga | 6:2 6:1 |
27.06.2022 | Maksimir | Ivan Tomulić | Monika Likić | 4B. Liga | 6:2 5:7 10:8 |
20.06.2022 | Trnje | Monika Likić | Marin Njirić | 4B. Liga | 3:6 6:3 10:4 |
13.06.2022 | Trnje | Ivan Jović | Monika Likić | 4B. Liga | 7:6 6:4 |
25.05.2022 | Tenis centar Tolić | Monika Likić | Hrvoje Bursić | 5C. Liga | 6:3 6:0 |
23.05.2022 | Staro Trnje | Monika Likić | Igor Vrabec | 5C. Liga | 6:4 6:4 |
11.05.2022 | Sopot | Monika Likić | Ivan Lekšić | 5C. Liga | 6:1 6:4 |
06.05.2022 | Trnje | Monika Likić | Duško Govorko | 5C. Liga | 6:3 6:2 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić Trenutno se igra:
21.05.2024 13:00, 4B. Liga, Ponikve Mateo Perković - Stipe Rosandić Dolazi:
| 21.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 21.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H |
| 21.05.2024 18:00, 9E. Liga, Maksimir Antonio Jakšić - Duje Lozić H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6E. Liga, Mladost Denis Čuljak - Saša Marković H2H |
| 21.05.2024 19:00, 6G. Liga, Staro Trnje Luka Švastec - Marin Sorić H2H |
| 21.05.2024 20:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Iva Rendic (m) H2H |
| 21.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivo Čavrak H2H |
| 22.05.2024 11:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Jović H2H |
| 22.05.2024 15:00, 1. Liga, Oranice Ante Soldo - Antonio Salopek H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 22.05.2024 17:00, 3B. Liga, Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 22.05.2024 17:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Tomislav Kranjec - Ivan Vasić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Stjepan Barić H2H |
| 22.05.2024 18:00, PRIJATELJSKA, Mladost Luka Zrna - Slaven Bušić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 11B. Liga, Tenis centar Tolić Tatjan Topalović - Marcel Ivančić H2H |
| 22.05.2024 18:00, 8A. Liga, Mladost Donat Barišić - Matej Cvetko H2H |
| 22.05.2024 18:30, 7F. Liga, Trnje Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 22.05.2024 19:00, 6A. Liga, Concordia Yuriy Levchuk - Domagoj Penić H2H |
| 22.05.2024 19:30, 4B. Liga, Staro Trnje Stipe Rosandić - Miroslav Pinkas H2H |
| 23.05.2024 17:00, 5E. Liga, TK Grof Natko Peter - Matej Luburić H2H |
| 23.05.2024 17:00, 6B. Liga, Staro Trnje Davor Ferković - Petar Matić H2H |
| 23.05.2024 18:00, 3C. Liga, Tolić Neven Horvatić - Goran Tišljarić H2H |
| 23.05.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Mihovil Magdic - Stipe Šarlija H2H |
| 23.05.2024 18:00, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H |
| 23.05.2024 18:00, 8F. Liga, Mladost Marko Cvjetko - Petar Rilović H2H |
| 23.05.2024 19:00, 5E. Liga, Concordia Marko Sirovec - Ivan Prgomet H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dalibor Smoljanović - Goran Ivišić H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Tom Jasak - Saša Smrk H2H |
| 23.05.2024 20:00, 4C. Liga, Maksimir Goran Russo - Filip Herljević H2H |
| 23.05.2024 20:00, 7F. Liga, TK Grof Neven Krnić - Filip Draženović H2H |
| 23.05.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost Brkljačić / Vučković - Salopek / Fiket H2H |
| 24.05.2024 08:30, 6H. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Miroslav Salaba H2H |
| 24.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost Darko Herak - Mario Sermek H2H |
| 24.05.2024 17:00, 6D. Liga, TK Grof Filip Ćurčić - Vlaho Stanišić H2H |
| 24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H |
| 24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Dominko Blažević H2H |
| 24.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Delač H2H |
| 24.05.2024 19:00, 4C. Liga, TK Maja Tomislav Kovačević - Filip Herljević H2H |
| 24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost Ivan Didović - Stjepan Barić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 24.05.2024 20:00, 8C. Liga, Chromos Savica Matej Baletić - Tomislav Polić H2H |
| 24.05.2024 20:30, Parovi 4B. Liga, TK Grof Jurčić / Murat - Muha / Horvat H2H |
| 24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H |
| 25.05.2024 08:00, 5H. Liga, Staro Trnje Ivan Lekšić - Slaven Bušić H2H |
| 25.05.2024 09:00, 6C. Liga, Mladost Hrvoje Rajaković - Marko Đurković H2H |
| 25.05.2024 13:00, 6H. Liga, Špansko Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H |
| 25.05.2024 16:00, 6G. Liga, Chromos Savica Ivor Gavrilović - Marin Sorić H2H |
| 25.05.2024 18:00, Parovi 4B. Liga, Staro Trnje Dumalovski Janjušić / Milković - Muha / Horvat H2H |
| 26.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 26.05.2024 10:00, 9D. Liga, Trnje Luka Šmalcelj - Marko Martinovic H2H |
| 26.05.2024 17:00, 6B. Liga, Concordia Ivan Vujnović - Petar Matić H2H |
| 26.05.2024 18:00, 9H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Ivan Didović H2H |
| 26.05.2024 19:00, 7B. Liga, Mladost Ivan Žgela - Filip Pažanin H2H |
| 26.05.2024 20:00, 11B. Liga, Trnje Tin Papišta - Tatjan Topalović H2H |
| 26.05.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost Marko Mikeš - Željko Crljenica H2H |
| 27.05.2024 17:00, 10E. Liga, Mladost Luka Đuričković - Danijel Mutak H2H |
| 27.05.2024 18:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić Petar Matić - Bruno Fičur H2H |
| 27.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5A. Liga, TK Grof Danko Greiner - Andrej Adanić H2H |
| 27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H |
| 28.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve Filip Pažanin - Ivan Milinković H2H |
| 28.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Borna Milković H2H |
| 28.05.2024 19:00, 5E. Liga, Staro Trnje Marko Sirovec - Natko Peter H2H |
| 29.05.2024 14:00, 2A. Liga, Prince Hrvoje Lafter - Marko Mrkić H2H |
| 29.05.2024 19:00, 8F. Liga, Staro Trnje Tomislav Maraković - Hamza Suljić H2H |
| 30.05.2024 17:30, 6G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Krešimir Jantoljak H2H |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|