|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
28.08.2020 | Staro Trnje | Kris Lazar | Slaven Bušić | | 6:2 6:3 |
01.05.2018 | TK Terra | Slaven Bušić | Kris Lazar | | 2:6 6:1 6:3 |
30.11.2017 | Trnje | Slaven Bušić | Kris Lazar | | 6:4 6:4 |
29.07.2017 | Špansko | Kris Lazar | Dario Kleščić | | 6:2 7:5 |
17.06.2017 | TK Terra | Dario Kleščić | Kris Lazar | | 7:6 5:7 10:2 |
18.10.2016 | Velesajam (HTS) | Kris Lazar | Dražen Zrno | | 3:6 6:4 |
18.09.2016 | Veslačka | Kris Lazar | Vedran Fak | | 6:4 6:1 |
14.07.2016 | TK Terra | Kris Lazar | Slaven Bušić | | 6:3 6:4 |
18.03.2016 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Aleksandar Radojčić | | 6:2 6:4 |
02.09.2015 | Trnje | Danko Greiner | Kris Lazar | | 7:5 6:4 |
28.09.2014 | Veslačka | Kris Lazar | Vedran Mucić | | 4:6 6:4 10:3 |
10.07.2014 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Robert Crneković | | 7:5 6:2 |
19.06.2014 | Zagi (Sopot) | Đino Kralj | Kris Lazar | | 6:1 6:4 6:0 |
02.06.2014 | Špansko | Kris Lazar | Hrvoje Matoković | | 6:0 6:1 6:1 |
31.05.2014 | Zagi (Sopot) | Željko Crljenica | Kris Lazar | | 6:4 3:6 6:2 |
08.05.2014 | Mladost | Hrvoje Budinčević | Kris Lazar | | 6:0 |
23.04.2014 | Trnje | Kris Lazar | Danko Greiner | | 7:5 6:1 10:8 |
18.04.2014 | Trnje | Kris Lazar | Vedran Ljubej | | 7:5 5:3 |
07.01.2014 | Velesajam (pav. 6) | Kenan Mačkić | Kris Lazar | | 6:4 6:0 |
06.01.2014 | Trnje | Goran Kovačić | Kris Lazar | | 6:2 6:2 5:5 |
16.11.2013 | Trnje | Kris Lazar | Vedran Ljubej | | 6:3 6:4 |
24.10.2013 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Kenan Mačkić | | 6:4 6:2 |
06.09.2013 | Trnje | Tomislav Jurčić | Kris Lazar | | 7:6 4:6 12:10 |
27.08.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Ime278 Prezime278 | | 7:6 7:5 |
22.08.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Tomislav Đerek | | 6:2 6:3 |
17.08.2013 | Zagi (Sopot) | Tomislav Jurčić | Kris Lazar | | 6:0 5:7 4:3 |
14.08.2013 | Špansko | Kris Lazar | Goran Kvasina | | 4:6 7:6 6:2 |
12.08.2013 | Špansko | Kris Lazar | Fran Mirtl | | 4:6 6:1 6:3 |
11.08.2013 | Trnje | Kris Lazar | Domagoj Zlački | | 6:2 6:2 6:3 |
10.08.2013 | Trnje | Kris Lazar | Mario Jakić | | 6:1 5:7 6:3 |
10.08.2013 | Špansko | Kris Lazar | Mira Vujević | | 6:0 7:5 |
09.08.2013 | Trnje | Kris Lazar | Vjeran Grekšić | | 6:4 7:5 |
08.08.2013 | Špansko | Predrag Toroman | Kris Lazar | | 6:4 6:2 |
06.08.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Leo Dombaj | | 6:7 6:1 6:4 |
04.08.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Viktor Obrol | | 6:4 6:7 10:5 |
03.08.2013 | Trnje | Tomislav Jurčić | Kris Lazar | | 7:5 6:3 7:5 |
25.07.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Đino Kralj | | 6:3 6:2 6:3 |
20.07.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Kenan Mačkić | | 3:6 6:2 6:4 |
18.07.2013 | Zagi (Sopot) | Ime278 Prezime278 | Kris Lazar | | 7:6 6:3 |
14.07.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Slaven Vuletić | | 6:4 7:5 |
14.07.2013 | Chromos Savica | Kris Lazar | Mario Fistonić | | 3:6 6:1 7:5 |
29.06.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Damir Kipčić | | 7:6 3:6 6:3 |
23.06.2013 | Chromos Savica | Kris Lazar | Mario Jakić | | 6:4 4:6 6:3 |
13.06.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Ivan Labaš | | 6:4 5:7 6:3 |
12.06.2013 | Zagi (Sopot) | Kris Lazar | Leo Dombaj | | 5:7 6:4 7:5 |
02.06.2013 | Chromos Savica | Kenan Mačkić | Kris Lazar | | 6:4 7:5 |
26.05.2013 | Chromos Savica | Kenan Mačkić | Kris Lazar | | 6:3 4:6 7:6 |
18.05.2013 | Chromos Savica | Marin Kosović | Kris Lazar | | 6:2 6:3 6:2 |
12.05.2013 | Chromos Savica | Hrvoje Budinčević | Kris Lazar | | 6:1 |
08.05.2013 | Špansko | Đino Kralj | Kris Lazar | | 6:3 6:7 |
01.05.2013 | Chromos Savica | Kris Lazar | Kenan Mačkić | | 1:6 6:1 6:4 |
17.04.2013 | Špansko | Kris Lazar | Marin Kosović | | 6:2 6:2 6 |
14.04.2013 | Trnje | Kris Lazar | Leo Dombaj | | 6:4 6:1 |
13.04.2013 | Špansko | Kris Lazar | Marin Kosović | | 6:1 6:4 6:4 |
03.04.2013 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Vjekoslav Paun | | 6:0 5:7 6:1 |
20.03.2013 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Mario Ćosić | | 6:3 6:3 6:1 |
13.03.2013 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Mateo Papić | | 7:5 6:1 6:0 |
06.03.2013 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Slaven Vuletić | | 6:4 6:7 10:4 |
06.03.2013 | Velesajam (pav. 6) | Kris Lazar | Slaven Vuletić | | 6:4 6:7 10:4 |
30.09.2012 | Trnje | Kris Lazar | Ivan Labaš | | 7:6 6:0 6:1 |
26.09.2012 | Staro Trnje | Kris Lazar | Ivan Labaš | | 6:3 6:3 |
19.09.2012 | Špansko | Đino Kralj | Kris Lazar | | 4:6 6:3 7:5 |
14.09.2012 | Trnje | Kris Lazar | Vjekoslav Paun | | 6:6 |
12.09.2012 | Špansko | Ante Kljaković | Kris Lazar | | 6:4 1:2 |
20.08.2012 | Špansko | Kris Lazar | Marko Rkman | | 6:3 6:7 12:10 |
19.08.2012 | Trnje | Kris Lazar | Marko Rkman | | 6:1 6:3 |
19.08.2012 | Trnje | Kris Lazar | Marko Rkman | | 6:1 2:6 10:5 |
15.08.2012 | Špansko | Đino Kralj | Kris Lazar | | 6:2 3:6 6:4 |
13.08.2012 | Špansko | Viktor Obrol | Kris Lazar | | 6:1 6:2 6:3 |
05.08.2012 | Trnje | Kris Lazar | Franko Matešić | | 6:1 7:6 |
04.08.2012 | Trnje | Kris Lazar | Marko Rkman | | 6:3 6:2 6:1 |
28.07.2012 | Trnje | Franko Matešić | Kris Lazar | | 6:3 6:4 4:1 |
18.07.2012 | Trnje | Kris Lazar | Tomislav Jurčić | | 6:4 3:6 10:7 |
16.07.2012 | Trnje | Tomislav Lukičić | Kris Lazar | | 6:4 5:4 |
15.07.2012 | Trnje | Đino Kralj | Kris Lazar | | 6:3 7:6 |
14.07.2012 | Trnje | Viktor Obrol | Kris Lazar | | 6:7 4:4 |
11.07.2012 | Trnje | Kris Lazar | Danko Greiner | | 6:3 4:6 6:3 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic 12.05.2024 20:00, 8F. Liga, Trnje Marko Cvjetko - Tomislav Maraković Dolazi:
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 16:00, 9D. Liga, Tenis centar Tolić Hrvoje Medved - Marin Mašić H2H |
| 13.05.2024 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje Kristijan Matijašević - Ivan Leskovar H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 17:00, GDSI Kup, Mladost Tomica Horvatinec - Nenad Jakšić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 19:00, 10D. Liga, Mladost Marijan Lovrinić - Damir Jurić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 4C. Liga, Top Ten Prečko Marko Mlinarić - Tomislav Kovačević H2H |
| 13.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Filip Badanjak H2H |
| 13.05.2024 20:00, 5H. Liga, Chromos Savica Ivan Lekšić - Matija Sivec H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 10:00, 8G. Liga, Mladost Hrvoje Ditrih - Renato Horvat H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 4A. Liga, Ravnice Vlado Suša - Matija Rubeša H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 11B. Liga, Mladost Tatjan Topalović - Filip Sakač H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Darko Bišćan H2H |
| 14.05.2024 18:00, 6D. Liga, Chromos Savica Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 14.05.2024 19:00, 7G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Ivan Delač H2H |
| 14.05.2024 20:00, 2A. Liga (ž), Staro Trnje Iva Pezić - Iva Rendić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Danijel Šutić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Danijel Šutić H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 15.05.2024 17:00, GDSI Kup, TK PONIKVE Matija Sivec - Tihomir Maršić H2H |
| 15.05.2024 18:00, 9H. Liga, Mladost Šimun Rogoznica - Ivan Didović H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Hrvoje Vlašić H2H |
| 15.05.2024 19:30, 9A. Liga, Staro Trnje Hrvoje Vlašić - Marko Blazinarić H2H |
| 15.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tolić Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H |
| 15.05.2024 21:00, 5G. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Željko Crljenica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 16.05.2024 18:30, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 16.05.2024 19:00, 10G. Liga, TK Trešnjevka Ivan Vasić - Marko Gudelj H2H |
| 16.05.2024 19:30, 7H. Liga, Concordia Anton Bošnjak - Jozo Perić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 16.05.2024 20:00, Parovi 3B. Liga, Tolić Šoštarić / Lukenda - Juranović / Jamić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 7F. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Neven Krnić H2H |
| 17.05.2024 18:00, 5E. Liga, Špansko Boris Muha - Ivan Prgomet H2H |
| 17.05.2024 19:00, 8F. Liga, Mladost Petar Rilović - Tomislav Maraković H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 17:00, 3B. Liga, TK PONIKVE Luka Marjanović - David Miholić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|