Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Danijel Lijović324:227:287
2. Ivan Rotim224:123:126
3. Ivan Bračić313:523:345
4. Renato Knežević301:623:333
5. Robert Črnigoj112:012:13
6. Dejan Tešić000:00:00


Zadnji rezultati


5A. Liga
19.9.2019. - Mladost
Ivan Rotim66
Renato Knežević14


8F. Liga
19.9.2019. - Mladost
Goran Vulelija66
Luka Andrišić34


6F. Liga
19.9.2019. - Veternica
Mate Pešić66
Neven Vidmar43


3B. Liga
19.9.2019. - Dugave Čempresi
Tomislav Jurčić67
Tino Kirin15


5D. Liga
19.9.2019. - Rudeš
Daniel Filipčić66
Boris Bernik24


1. Liga
19.9.2019. - Ravnice
Vladimir Vučković666
Janko Hranilović173


6H. Liga
19.9.2019. - Šalata
Mario Biškup66
Hesam Qaydi34


3C. Liga
18.9.2019. - Trnje
Ognjen Prelog76
Neven Horvatić60


2B. Liga
18.9.2019. - Concordia
Vedran Fak66
Saša Šter22


7H. Liga
18.9.2019. - Velesajam (pav. 6)
Siniša Svetec66
Anita Dananić14


5H. Liga
18.9.2019. - Concordia
Luka Bartolić77
Krunoslav Lovrić66


6A. Liga
18.9.2019. - TK Winner
Vedran Majtanić66
Goran Džidić43


7C. Liga
18.9.2019. - Mladost
Nediljko Kovač66
Janko Brlecic00


6D. Liga
18.9.2019. - Chromos
Roni Puž6412
Domagoj Krišković4610


5G. Liga
18.9.2019. - Veternica
Dražen Barić66
Filip Ćurčić21


6E. Liga
17.9.2019. - Špansko
Saša Marković66
Krunoslav Cokol12


7B. Liga
17.9.2019. - Ponikve
Krešo Vrček66
Tomislav Kranjec43


1. Liga
17.9.2019. - Ponikve
Ivan Glad66
Vladimir Vučković24


8D. Liga
17.9.2019. - Špansko
Saša Polojac77
Božo Kelić56


5E. Liga
17.9.2019. - Concordia
Andrej Adanić66
Ante Sentić31

Neodigrani susreti
Neodigrani susreti
Neodigrani susreti


1. Liga
M. Sermek - G. Kovačić
M. Sermek - V. Vučković
G. Kovačić - V. Vučković
J. Hranilović - M. Habuš
J. Hranilović - I. Glad
V. Vučković - M. Habuš
M. Habuš - I. Glad
I. Glad - G. Kovačić

2A. Liga
T. Kovačićek - Z. Bilić
I. Fiket - Z. Bilić
Z. Bilić - D. Malbašić
L. Dobrović - T. Kovačićek

2B. Liga
T. Turković - S. Šter
T. Turković - V. Fak
T. Brkljačić - K. Petrinić
K. Petrinić - T. Turković
K. Petrinić - S. Šter

3A. Liga
S. Vuletić - I. Novko
D. Ćosić - N. Špehar
I. Novko - M. Ozimec
N. Špehar - M. Ozimec
N. Špehar - S. Vuletić
M. Ozimec - S. Vuletić
M. Ozimec - D. Ćosić

3B. Liga
T. Jurčić - K. Mačkić
T. Kirin - D. Birtić
D. Birtić - S. Rosandić

3C. Liga
V. Mucić - N. Horvatić
V. Mucić - M. Lautar
M. Lautar - E. KrmpotićWO
M. Lautar - O. Prelog
E. Krmpotić - O. Prelog
E. Krmpotić - V. Mucić
O. Prelog - V. Mucić

3D. Liga
M. Kazalicki - D. Fabris
M. Kazalicki - D. Tomljanović
D. Fabris - D. Tomljanović
D. Fabris - B. Peterman
D. Tomljanović - B. Peterman
B. Peterman - E. Plančić
B. Peterman - M. Kazalicki
E. Plančić - M. Kazalicki

4A. Liga
D. Greiner - B. Lukić
K. Škarić - B. Lukić
B. Lukić - K. Hercigonja
N. Kocmur - K. Hercigonja
K. Hercigonja - D. Greiner

4B. Liga
F. Mirtl - V. Suša
F. Mirtl - Z. Vučković
F. Mirtl - M. Pletikosa
V. Suša - F. Sakmardi
Z. Vučković - M. Pletikosa
Z. Vučković - F. Sakmardi
F. Sakmardi - D. Blažević
F. Sakmardi - F. Mirtl

4C. Liga
M. Klaić - N. Gugić
M. Klaić - O. Somek
N. Gugić - O. Somek
N. Gugić - D. Sočanac
O. Somek - D. Sočanac
D. Sočanac - G. Kušec
D. Sočanac - M. Klaić
G. Kušec - M. Klaić
G. Kušec - N. Gugić

4D. Liga
G. Russo - D. Završak
G. Russo - M. Vučina
M. Vučina - P. Mlinarić
P. Mlinarić - G. Russo
T. Đapić - G. Russo
T. Đapić - D. Završak

5A. Liga
D. Lijović - D. Tešić
D. Lijović - I. Rotim
D. Tešić - I. Rotim
D. Tešić - I. Bračić
D. Tešić - R. Knežević
I. Rotim - R. Črnigoj
I. Bračić - R. Črnigoj
R. Knežević - R. Črnigoj
R. Črnigoj - D. Tešić

5B. Liga
M. Periša - D. Ištvanić
D. Ištvanić - M. Šamanić
D. Ištvanić - J. Škof
M. Šamanić - J. Škof
M. Šamanić - I. Petrak
J. Škof - I. Petrak
I. Petrak - M. Periša
I. Petrak - D. Ištvanić

5C. Liga
B. Muha - M. Čavić
M. Popović - M. Čavić
M. Popović - A. Pribičević
M. Čavić - A. Pribičević
M. Čavić - G. Bratim
A. Pribičević - G. Bratim
A. Pribičević - B. Muha

5D. Liga
G. Grubišić - R. Crneković
G. Grubišić - B. Bernik
R. Crneković - B. Bernik
B. Bernik - M. Šutalo
M. Šutalo - G. Grubišić

5E. Liga
A. Adanić - I. Ćorković
A. Sentić - I. Ćorković
A. Sentić - H. Brlečić
I. Ćorković - K. Jantoljak

5F. Liga
N. Balenović - I. Petković
N. Balenović - N. Čaklović
I. Petković - N. Čaklović
N. Čaklović - I. Šantek
N. Čaklović - F. Pavić
I. Šantek - N. Balenović
F. Pavić - I. Petković

5G. Liga
D. Poplaša - D. Barić
D. Poplaša - H. Bursić
H. Bursić - M. Valpotić
H. Bursić - F. ĆurčićWO
M. Valpotić - F. ĆurčićWO

5H. Liga
K. Lovrić - B. Poturica
B. Poturica - M. Salaba
B. Poturica - V. Benić
M. Salaba - L. Bartolić
V. Benić - L. Bartolić
V. Benić - K. Lovrić
L. Bartolić - B. Poturica

6A. Liga
D. Golubić - B. Obradov
D. Golubić - V. Majtanić
B. Obradov - D. Petanjek
G. Džidić - D. Petanjek
D. Petanjek - A. Prohic
D. Petanjek - D. Golubić
A. Prohic - D. Golubić
A. Prohic - B. Obradov

6B. Liga
V. Vukoja - R. Bauer
V. Vukoja - K. Runtas
R. Bauer - M. Barišić
R. Bauer - K. Runtas
R. Bauer - M. Batinić
M. Barišić - K. RuntasWO
M. Barišić - M. Batinić
K. Runtas - M. Batinić
M. Batinić - V. Vukoja
D. Verbanac - V. Vukoja
D. Verbanac - R. Bauer

6C. Liga
Ž. Crljenica - A. Radojčić
Ž. Crljenica - M. Gotić
A. Radojčić - M. Gotić
A. Radojčić - N. Konjevod
M. Gotić - M. Mlinarić
N. Konjevod - M. Mlinarić
N. Konjevod - N. Barić
N. Barić - Ž. Crljenica

6D. Liga
I. Milinković - A. Šušak
I. Milinković - D. Krišković
I. Milinković - D. Papež
A. Šušak - D. Papež
D. Krišković - D. Papež
D. Papež - D. Ivanković
D. Papež - R. Puž
D. Ivanković - I. Milinković
R. Puž - I. Milinković

6E. Liga
S. Marković - D. Hrvatin
S. Marković - T. Konjar
D. Hrvatin - T. Konjar
D. Hrvatin - K. Cokol
T. Konjar - K. Cokol
T. Konjar - D. Bertoncelj
T. Konjar - S. Mesarov
K. Cokol - S. Mesarov
D. Bertoncelj - S. Marković

6F. Liga
L. Božić - N. Vidmar
L. Božić - Š. Rotim
N. Vidmar - Š. Rotim
N. Vidmar - H. Barišić
Š. Rotim - M. Kelečić
Š. Rotim - H. Barišić
Š. Rotim - M. Pešić
M. Kelečić - H. Barišić
M. Kelečić - M. Pešić
H. Barišić - M. Pešić
H. Barišić - L. Božić

6G. Liga
D. Zrno - Ž. Fuček
Z. Matković - Ž. Fuček
Ž. Fuček - M. Đurković
I. Šagud - M. Đurković

6H. Liga
D. Tadić - H. Qaydi
H. Qaydi - D. Rački
F. Galić - M. Biškup
F. Galić - D. Tadić

7A. Liga
K. Fantoni - O. Fiuri
K. Fantoni - D. Rakipović
K. Fantoni - A. Galavić
O. Fiuri - D. Rakipović
O. Fiuri - A. Galavić
O. Fiuri - T. Jasak
D. Rakipović - T. Jasak
D. Rakipović - K. Ivić
T. Jasak - K. Fantoni
K. Ivić - K. Fantoni
K. Ivić - O. Fiuri

7B. Liga
T. Kranjec - D. Martinović
D. Martinović - K. Vrček
K. Vrček - S. Smrk
K. Vrček - N. Mueller
M. Šoštarić - S. Smrk
M. Šoštarić - N. Mueller
S. Smrk - N. Mueller
N. Mueller - T. Kranjec
N. Mueller - D. Martinović

7C. Liga
F. Badanjak - L. Hrabrić
F. Badanjak - S. Salopek
L. Hrabrić - T. Zirdum
L. Hrabrić - N. Kovač
S. Salopek - T. Zirdum
S. Salopek - J. Brlecic
T. Zirdum - N. Kovač
N. Kovač - F. Badanjak
J. Brlecic - F. Badanjak
J. Brlecic - L. Hrabrić

7D. Liga
J. Perleta - S. Zelić
S. Zelić - S. Aliti
M. Hochberger - T. Smuđ
T. Smuđ - J. Perleta
T. Smuđ - S. Zelić

7E. Liga
Z. Knežević - R. Crnko
Z. Knežević - E. Krznarić
Z. Knežević - A. Landeka
R. Crnko - E. Krznarić
R. Crnko - A. Landeka
R. Crnko - D. Kriskovic
E. Krznarić - D. Kriskovic
A. Landeka - D. Kriskovic
D. Kriskovic - Z. Knežević
T. Jogun - Z. Knežević
T. Jogun - R. Crnko

7F. Liga
D. Nazor - I. Čuk
I. Cutvarić - I. Čuk
I. Cutvarić - J. Seidl
J. Seidl - A. Kalea
J. Seidl - D. Nazor
A. Kalea - D. Nazor
A. Kalea - I. Cutvarić

7G. Liga
M. Antolković - D. Kolonić
M. Antolković - D. Veselčić
D. Kolonić - V. Marmelić
D. Veselčić - V. Marmelić
V. Marmelić - G. Šimunović
V. Marmelić - M. Antolković
G. Šimunović - M. Antolković

7H. Liga
A. Dananić - S. Zelić
I. Delač - S. Zelić
S. Zelić - S. Svetec
S. Zelić - E. Zoričić

8A. Liga
F. Lisjak - S. Majerić
F. Lisjak - A. Đerek
S. Majerić - A. Đerek
B. Kodba - B. Vranešević

8B. Liga
T. Zastavnik - G. Katušin
G. Katušin - J. Matić
J. Matić - T. Zastavnik

8C. Liga
T. Pazman - B. Rubčić
T. Pazman - S. Lelak
B. Rubčić - S. Lelak
S. Lelak - D. Čičak
S. Lelak - L. Filipović
D. Čičak - L. Filipović
D. Čičak - T. Pazman
L. Filipović - T. Pazman

8D. Liga
D. Jurić - M. Penava
M. Knez - D. Jurić

8E. Liga
A. Bejuk - Z. Bohaček
A. Bejuk - M. Pavić
Z. Bohaček - D. Šušković
D. Šušković - A. Bejuk
S. Spaija - A. Bejuk

8F. Liga
L. Andrišić - K. Viduka
G. Vulelija - E. Kožul
G. Vulelija - I. Mijic
E. Kožul - I. Mijic
E. Kožul - L. Andrišić
I. Mijic - L. Andrišić
I. Mijic - K. Viduka

8G. Liga
T. Mimica - K. Bukovec
T. Mimica - Z. Tomečak
T. Mimica - J. Pranjić
K. Bukovec - J. Pranjić
K. Bukovec - H. BilandžićWO
Z. Tomečak - H. BilandžićWO
Z. Tomečak - I. Renelt
J. Pranjić - H. BilandžićWO
H. Bilandžić - I. ReneltWO
I. Renelt - T. Mimica

8H. Liga
M. Mikulec - M. Pašagić
I. Bergam - M. Pašagić
M. Pašagić - L. Bartulović
B. Fabris - L. Bartulović
B. Fabris - M. Mikulec
L. Bartulović - I. Bergam

9A. Liga
J. Marinković - A. Surija
J. Marinković - K. TutaWO
L. Smirčić - A. Surija
L. Smirčić - K. Tuta
A. Surija - K. Tuta
A. Surija - D. Perić
A. Surija - V. Mandaric
K. Tuta - D. Perić
K. Tuta - V. Mandaric
D. Perić - V. Mandaric
D. Perić - J. Marinković
V. Mandaric - J. Marinković

Parovi 2. Liga
Labaš /Kalac - Jakšić / Vuletić
Labaš /Kalac - Lazar / Valpotić
Jakšić / Vuletić - Lazar / Valpotić
Jakšić / Vuletić - Pavić / Majstorović
Lazar / Valpotić - Pavić / Majstorović
Pavić / Majstorović - Labaš /Kalac

Parovi 3. Liga
Hercigonja / Ozimec - Rotim / Rotim
Hercigonja / Ozimec - Rosandić / Pranjić
Rotim / Rotim - Krišković / Račić
Krišković / Račić - Hercigonja / Ozimec

Parovi 4. Liga
Durlen /Zrno - Gugić / Jantoljak
Durlen /Zrno - Horvatić / Vukoja
Gugić / Jantoljak - Horvatić / Vukoja
Gugić / Jantoljak - Fiket / Krmpotić
Horvatić / Vukoja - Fiket / Krmpotić
Fiket / Krmpotić - Durlen /Zrno

Parovi 5. Liga
Lušić /Pavlin - Tadić / Habljak
Lušić /Pavlin - Popović / Biškup
Tadić / Habljak - Popović / Biškup
Popović / Biškup - Adanić / Šipušić

Parovi 6. Liga
Završak /Završak - Čaklović /Martinović
Završak /Završak - Somek / Bračić
Čaklović /Martinović - Somek / Bračić
Čaklović /Martinović - Aliti / Hlupić
Somek / Bračić - Aliti / Hlupić
Aliti / Hlupić - Završak /Završak

Parovi 7. Liga
Soldo /Lekić - Turkalj / Sušić
Turkalj / Sušić - Šagud / Lijović
Šagud / Lijović - Soldo /Lekić

Total:336
Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Friendly match!
Igrači iz Krapine i okolice
Nogomet GDSI
Sve i svašta
Loši tereni za igru


Kalendar

Trenutno se igra:

19.09.2019 21:00, 8G. Liga, Maksimir
Kruno Bukovec - Tonči Mimica
19.09.2019 21:00, PRIJATELJSKA, TK VIŽI
Tomislav Zastavnik - Božo Kelić
Dolazi:

GDSI20.09.2019 10:30, 5A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Ivan Rotim - Robert Črnigoj H2H

GDSI20.09.2019 17:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Fiket / Krmpotić - Durlen /Zrno H2H

GDSI20.09.2019 17:00, 6F. Liga, Chromos
Šimun Rotim - Luka Božić H2H

GDSI20.09.2019 18:00, 7A. Liga, Mladost
Tom Jasak - Dino Rakipović H2H

GDSI20.09.2019 18:00, 7G. Liga, Maksimir
Drago Veselčić - Mateja Antolković H2H

GDSI20.09.2019 19:00, 8A. Liga, Chromos Savica
Sven Majerić - Filip Lisjak H2H

GDSI20.09.2019 19:00, Parovi 6. Liga, TK Terra (Veslačka)
Čaklović /Martinović - Somek / Bračić H2H

GDSI20.09.2019 20:00, 6G. Liga, Trnje
Željko Fuček - Zinka Matković H2H

GDSI20.09.2019 21:00, 5B. Liga, Trnje
Matej Šamanić - Josip Škof H2H

Turnir21.9.2019.
Winner GDSI Cup
Više...

GDSI21.09.2019 09:00, 7G. Liga, Chromos Savica
Goran Šimunović - Viktor Marmelić H2H

GDSI21.09.2019 10:00, 4B. Liga, Maksimir
Dominko Blažević - Franjo Sakmardi H2H

GDSI21.09.2019 10:30, 2B. Liga, Concordia
Saša Šter - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.09.2019 11:00, 5G. Liga, Veternica
Hrvoje Bursić - Mario Valpotić H2H

GDSI21.09.2019 11:00, 5E. Liga, Špansko
Andrej Adanić - Ivan Ćorković H2H

GDSI21.09.2019 16:00, 8E. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Domagoj Šušković H2H

GDSI21.09.2019 17:00, 4B. Liga, Jazbina
Fran Mirtl - Marko Pletikosa H2H

GDSI21.09.2019 18:00, 3B. Liga, Prečko
Tino Kirin - Dominik Birtić H2H

GDSI22.09.2019 09:00, 6G. Liga, Ravnice
Ivan Šagud - Marko Đurković H2H

GDSI22.09.2019 10:00, 8A. Liga, Chromos
Ante Đerek - Filip Lisjak H2H

GDSI22.09.2019 10:00, 6A. Liga, TK Trešnjevka
Damir Golubić - Branko Obradov H2H

GDSI22.09.2019 10:00, 5E. Liga, Veternica
Ivan Ćorković - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI22.09.2019 10:00, 7A. Liga, Ponikve
Alen Galavić - Karlo Fantoni H2H

GDSI22.09.2019 10:00, 8F. Liga, Oranice
Krešimir Viduka - Ivan Mijic H2H

GDSI22.09.2019 10:00, 4B. Liga, Oranice
Fran Mirtl - Vlado Suša H2H

GDSI22.09.2019 11:00, 5G. Liga, Mladost
Dalibor Poplaša - Hrvoje Bursić H2H

GDSI22.09.2019 12:00, 7F. Liga, Chromos
Andrej Kalea - Ivan Cutvarić H2H

GDSI22.09.2019 16:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI22.09.2019 17:00, 6B. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Robby Bauer H2H

GDSI22.09.2019 17:00, 5A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Danijel Lijović - Ivan Rotim H2H

GDSI22.09.2019 17:00, 5B. Liga, Ravnice
Denis Ištvanić - Matej Šamanić H2H

GDSI22.09.2019 18:00, 3C. Liga, TK Trešnjevka
Vedran Mucić - Ognjen Prelog H2H

GDSI22.09.2019 18:00, 1. Liga, Chromos Savica
Goran Kovačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.09.2019 20:00, 3B. Liga, Trnje
Tomislav Jurčić - Kenan Mačkić H2H

GDSI22.09.2019 20:00, Parovi 6. Liga, Mladost
Čaklović /Martinović - Završak /Završak H2H

GDSI23.09.2019 18:00, 7G. Liga, Chromos
Goran Šimunović - Mateja Antolković H2H

GDSI23.09.2019 20:00, 5A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Robert Črnigoj - Dejan Tešić H2H

GDSI23.09.2019 20:00, 8D. Liga, TK Travnjak
Miroslav Knez - Damir Jurić H2H

GDSI23.09.2019 21:00, 6E. Liga, Špansko
Dean Bertoncelj - Saša Marković H2H

GDSI24.09.2019 20:00, 8A. Liga, TK Trešnjevka
Bruno Kodba - Boris Vranešević H2H

GDSI25.09.2019 09:00, 6C. Liga, Trnje
Nikolina Barić - Željko Crljenica H2H

GDSI25.09.2019 17:00, 4A. Liga, Trnje
Krešimir Hercigonja - Danko Greiner H2H

GDSI25.09.2019 20:00, 1. Liga, Ponikve
Janko Hranilović - Ivan Glad H2H

GDSI26.09.2019 20:00, 3C. Liga, TK Trešnjevka
Vedran Mucić - Neven Horvatić H2H

Administracija27.9.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.9.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2019 16:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Goran Kovačić H2H

Administracija30.9.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2019
Kraj sezone 2019/10

ATP News

Tena Lukas došla do četvrtfinala tu...
Fucovics predao Ćoriću, Hrvat u čet...
Serdarušić bez šanse protiv Čeha u ...
Poraz u Osaki: Donna Vekić izgubila...
Kutak za kladioničare: Kreće Europs...
Galović završio nastup u Italiji, d...
Serdarušić u dva seta do osmine fin...
Severin Luthi: "Federer neće biti p...
Donna Vekić u dva seta do drugog ko...
Nino Serdarušić u dva seta do pobje...