Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Glad336:134:189
2. Ivan Leskovar324:327:287
3. Goran Kovačić413:727:436
4. Marko Habuš314:525:28**5
5. Luka Dobrović313:427:235

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


1. Liga
12.7.2020. - Veternica
Ivan Glad66
Luka Dobrović24


5A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Krunoslav Lovrić66
Domagoj Zlački40


6D. Liga
12.7.2020. - Maksimir
Ivan Vukoja5610
Neven Vidmar738


2A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Vladimir Vučković66
Ognjen Prelog13


6C. Liga
12.7.2020. - Trnje
Marko Đurković77
Danijel Lijović55


5D. Liga
12.7.2020. - Trnje
Ivan Matić67
Hrvoje Bursić26


2A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Luka Marjanović76
Tomislav Brkljačić63


9B. Liga
12.7.2020. - Chromos Savica
Miroslav Knez66
Miroslav Pašagić32


3A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Neven Špehar76
Saša Stanić63


5H. Liga
12.7.2020. - Veternica
Ivan Turk1610
Hrvoje Kralj643


6D. Liga
12.7.2020. - Špansko
Vjekoslav Gadanac66
Damir Kecko00


5A. Liga
12.7.2020. - Maksimir
Hrvoje Brlečić66
Luka Božić21


7F. Liga
12.7.2020. - Chromos Savica
Krešimir Jantoljak266
Matias Dragičević622


8C. Liga
12.7.2020. - Trnje
Ivan Vujnović4710
Mateo Čukman667


8H. Liga
12.7.2020. - Chromos Savica
Marko Pavić66
Branislav Rubčić21


2A. Liga
11.7.2020. - Trnje
Tomislav Brkljačić566
Vladimir Vučković733


4D. Liga
11.7.2020. - Prečko
Danijel Sočanac66
Tihomir Grbac00


5B. Liga
11.7.2020. - Ponikve
Ivan Milinković66
Nenad Kocmur23


4A. Liga
11.7.2020. - Trnje
Zdravko Vučković7510
Tomislav Trtanj677


6B. Liga
11.7.2020. - Trnje
Zoran Čubrilo5610
Ivan Bračić732

Neodigrani susreti
Neodigrani susreti
Neodigrani susreti


1. Liga
I. Leskovar - L. Dobrović
M. Habuš - I. Glad

2A. Liga
T. Kovačićek - T. Brkljačić

2B. Liga
O. Oliynykova - N. Čolak

3A. Liga
D. Kipčić - T. KirinWO
D. Kipčić - S. StanićWO
D. Kipčić - N. HorvatićWO
S. Stanić - R. Črnigoj
N. Horvatić - R. Črnigoj
N. Špehar - R. Črnigoj
R. Črnigoj - D. KipčićWO

3B. Liga
G. Russo - D. Tomljanović
D. Tomljanović - Š. Rotim
D. Blažević - E. Plančić

3C. Liga

3D. Liga
S. Kalac - B. Lukić
B. Lukić - M. Smiljanic

4A. Liga
F. Mirtl - I. ZjakićWO

4B. Liga
F. Pavić - V. Vukoja

4C. Liga
D. Greiner - G. Bratim

4D. Liga
D. Sočanac - M. Šutalo

5A. Liga
L. Božić - N. Miholić
N. Miholić - D. Zlački

5B. Liga
B. Poturica - R. Crneković
B. Poturica - I. Milinković

5C. Liga

5D. Liga
H. Bursić - M. Knezović

5E. Liga
M. Tutek - M. Sirovec

5F. Liga
G. Grubišić - D. Fabris

5G. Liga
F. Sakmardi - I. ŠantekWO
R. Knežević - I. ŠantekWO
I. Šantek - I. RotimWO

5H. Liga
M. Barišić - T. SmuđWO
T. Smuđ - I. Turk

6A. Liga

6B. Liga
R. Bauer - I. Bračić
I. Bračić - J. Matić

6C. Liga
D. Lijović - M. Batinić
D. Krišković - D. TomljanovićWO
D. Tomljanović - M. BatinićWO

6D. Liga

6E. Liga
D. Tadić - O. Fiuri

6F. Liga
M. Pranjić - R. CrnkoWO

6G. Liga

6H. Liga
M. Salaba - P. Matić

7A. Liga
Ž. Crljenica - Z. Matković
Ž. Crljenica - D. Kenda
Ž. Crljenica - T. Jasak
K. Ivić - Ž. Crljenica
M. Korak - Ž. Crljenica

7B. Liga

7C. Liga
F. Badanjak - A. SentićWO
F. Badanjak - H. MarušićWO
A. Sentić - K. Filipčić
A. Galavić - K. FilipčićWO
H. Marušić - K. FilipčićWO
K. Filipčić - F. Badanjak

7D. Liga
K. Runtas - G. Šimunović
D. Bertoncelj - D. RačkiWO

7E. Liga

7F. Liga
D. Ivezić - T. Kranjec
K. Jantoljak - T. Kranjec

7G. Liga
S. Zelić - D. Kolonić
S. Zelić - I. ReneltWO
D. Kolonić - D. Ljuština
I. Renelt - D. Ljuština
D. Ljuština - M. Turkalj
D. Ljuština - S. Zelić

7H. Liga
A. Alić - S. Marković

8A. Liga
D. Županić - B. Grgić
B. Grgić - D. JurićWO
B. Grgić - M. Cerinski

8B. Liga

8C. Liga
S. Buljan - Z. TomečakWO
S. Buljan - D. BrkićWO
I. Vujnović - S. BuljanWO

8D. Liga
A. Bejuk - K. Viduka
A. Bejuk - M. HochbergerWO
K. Viduka - M. HochbergerWO
K. Viduka - G. VulelijaWO
M. Hochberger - G. VulelijaWO
G. Vulelija - I. GjurgjanWO
G. Vulelija - A. BejukWO

8E. Liga
S. Mesarov - R. Švab
N. Barić - R. Švab
R. Švab - M. Lovrinić
R. Švab - L. Bartulović

8F. Liga
F. Gvardijan - T. Polić
F. Gvardijan - J. Seidl

8G. Liga
I. Čuk - H. Brandt

8H. Liga

9A. Liga
Z. Vidačković - J. Pranjić
D. Čičak - L. Šmalcelj
D. Čičak - V. Mandaric
J. Pranjić - K. Matej
V. Mandaric - K. Matej
V. Mandaric - Z. VidačkovićOpravdano
K. Matej - Z. VidačkovićWO

9B. Liga
M. Pašagić - B. Fabris
S. Lelak - B. FabrisWO
B. Fabris - S. PolojacWO
B. Fabris - S. Tomić
S. Tomić - M. Pašagić

Parovi 2. Liga
Ištvanić / Maričić - Jurčić / Mirtl
Jurčić / Mirtl - Mrzak / Bukvić

Parovi 3. Liga
Marković /Vidović - Krišković / Račić
Marković /Vidović - Pavić / Knežević
Krišković / Račić - Pavić / Knežević

Parovi 4. Liga
Završak /Završak - Lažnjak / Prgomet
Horvatić / Vukoja - Lažnjak / Prgomet
Horvatić / Vukoja - Špoljarec / Kralj
Lažnjak / Prgomet - Špoljarec / Kralj
Špoljarec / Kralj - Završak /Završak

Parovi 5. Liga
Adanić / Šipušić - Durlen /Zrno

Parovi 6. Liga

Parovi 7. Liga
Somek / Bračić - Rosandić / Pranjić

Parovi 8. Liga

Total:13.7.2020. 12:36:21-13.7.2020. 12:36:43
Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Prodajem teniski top (tennis ball machine) LOBSTER ELITE GRAND FIVE Limited Edition
Friday Night
Friendly match!
Komentari susreta
Tenis na Jadranu


Kalendar
Prošlo:

12.07.2020 19:00, 6C. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Marko Đurković
12.07.2020 20:00, 5A. Liga, Trnje
Krunoslav Lovrić - Domagoj Zlački
Dolazi:

GDSI13.07.2020 17:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Josip Seidl H2H

GDSI13.07.2020 18:00, 7F. Liga, TK Movens
Krešimir Jantoljak - Tomislav Kranjec H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Bojan Poturica H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 6H. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Petar Matić H2H

GDSI13.07.2020 20:00, 5F. Liga, Prečko
Goran Grubišić - Dejan Fabris H2H

GDSI14.07.2020 09:00, 3B. Liga, Staro Trnje
Deni Tomljanović - Šimun Rotim H2H

GDSI14.07.2020 09:00, 4C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Gorki Bratim H2H

GDSI14.07.2020 17:00, 7D. Liga, Chromos
Kristian Runtas - Goran Šimunović H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 7F. Liga, TK Movens
Davor Ivezić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Sirovec - Marko Tutek H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 8F. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI14.07.2020 19:30, 9A. Liga, Concordia
Zlatko Vidačković - Jelena Pranjić H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 5H. Liga, Špansko
Tihomir Smuđ - Ivan Turk H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 7H. Liga, TK Trešnjevka
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 4B. Liga, Oranice
Filip Pavić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 2B. Liga, Trnje
Oleksandra Oliynykova - Nikola Čolak H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI15.07.2020 17:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Danko Greiner - Dominko Blažević H2H

GDSI15.07.2020 18:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI15.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Neven Horvatić - Robert Črnigoj H2H

GDSI15.07.2020 19:00, 1. Liga, Chromos
Luka Dobrović - Ivan Leskovar H2H

GDSI15.07.2020 20:00, 6C. Liga, TK Terra
Danijel Lijović - Mate Batinić H2H

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News