Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marijan Stričević448:145:2712
2. Davorin Tadić437:343:2010
3. Ivan Delač425:637:408
4. Zlatko Brbić413:725:386
5. Dino Lišnjić402:821:464


Zadnji rezultati


1. Liga
7.5.2021. - TK Hrvoje (Brestje)
Luka Vidović66
Luka Dobrović33


9F. Liga
7.5.2021. - Trnje
Nediljko Kovač66
Nikša Vojvoda02


9E. Liga
7.5.2021. - Ponikve
Matija Posavec66
Nino Pavičić01


3D. Liga
7.5.2021. - TK Hrvoje (Brestje)
Dario Krišković4610
Goran Russo618


2B. Liga
7.5.2021. - Trnje
Luka Prusec66
Ivan Leskovar34


9D. Liga
6.5.2021. - Mladost
Neven Polak77
Dražen Martinović66


3C. Liga
6.5.2021. - Prince
Tomica Horvatinec627
Marko Lautar165


5F. Liga
6.5.2021. - Mladost
Ivan Rotim66
Tin Herenčić41


Parovi 4A. Liga
6.5.2021. - Jazbina
Špoljarec / Kralj66
Samodol / Karadzole34


6C. Liga
6.5.2021. - Špansko
Krunoslav Lovrić066
Vjenceslav Vukoja644


2A. Liga
6.5.2021. - Chromos Savica
Neven Špehar6511
Marko Habuš179


3A. Liga
6.5.2021. - Concordia
Ivan Matić76
Mislav Mlakar63


7B. Liga
6.5.2021. - Chromos Savica
Tomislav Stvorić66
Saša Žugaj34


Grupa E
6.5.2021. - Mladost
Suraja Poštić4610
Veronika Kadivnik604


2A. Liga
6.5.2021. - HTK Zagreb
Marin Galić1610
Vedran Fak648


5G. Liga
6.5.2021. - Tolić
Antonio Kelava66
Marko Golem13


3C. Liga
6.5.2021. - Chromos
Miroslav Mlinarić266
Tino Kirin612


4B. Liga
6.5.2021. - Mladost
Stipe Rosandić4710
Ivan Soldo656


8C. Liga
6.5.2021. - Maksimir
Mario Biškup6311
Tomislav Prodanović469


3A. Liga
6.5.2021. - Chromos
Ivan Cerinski76
Mario Sermek52

Neodigrani susreti




14.04.2021 21:00, 8H. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Dino Lišnjić



VS
1
0


Davorin TadićIme i prezimeDino Lišnjić
170.Ranking.
1227,03Elo1128,37
97/210 (46%)Omjer50/127 (39%)
11.4.2015.U ligi od17.7.2008.
1979Godina rođenja
180 cmVisina cm
79 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
1,56 (64%)Koeficijent2,78 (36%)


Zadnji susret:

8H. Liga
14.04.2021 - Oranice
Davorin Tadić66
Dino Lišnjić20
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
friendly
Komentari susreta
GDSI Discord
Sve i svašta


Kalendar
Prošlo:

07.05.2021 20:00, 5E. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Dražen Malbašić
07.05.2021 20:00, GDSI Kup, Špansko
Alen Galavić - Josip Tečer
Dolazi:

GDSI08.05.2021 11:00, 6A. Liga, Tolić
Marko Sirovec - Martin Sertić H2H

GDSI08.05.2021 13:00, 7C. Liga, Veternica
Marko Tutek - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI08.05.2021 14:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Mario Burić - Mihael Trkulja H2H

GDSI08.05.2021 15:00, 8C. Liga, Chromos Savica
Tomislav Prodanović - Mateo Čukman H2H

GDSI08.05.2021 16:00, 10C. Liga, Rudeš
Tin Papišta - Nino Maksan H2H

GDSI08.05.2021 16:00, 4D. Liga, Špansko
Daniel Filipčić - Dominko Blažević H2H

GDSI08.05.2021 17:00, 3A. Liga, Mladost
Ivan Cerinski - Saša Stanić H2H

GDSI08.05.2021 17:00, GDSI Kup, Trnje
Filip Lažnjak - Petar Matić H2H

GDSI08.05.2021 17:00, 9F. Liga, Trnje
Nikša Vojvoda - Luka Frković H2H

GDSI08.05.2021 18:00, 9F. Liga, Rudeš
Nediljko Kovač - Dejan Ljuština H2H

GDSI08.05.2021 19:00, Grupa D, Ponikve
Marina Granić - Dragana Lipovac H2H

GDSI09.05.2021 08:00, 3C. Liga, Prince
Tomica Horvatinec - Ivan Fiket H2H

GDSI09.05.2021 10:00, 10E. Liga, Tenis centar Tolić
Karlo Klečina - Zoran Bohaček H2H

GDSI09.05.2021 10:00, Grupa D, Trnje
Dragana Lipovac - Ines Čule H2H

GDSI09.05.2021 10:00, 6C. Liga, Jazbina
Marjan Martinović - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI09.05.2021 11:00, 5H. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Zdravko Vučković H2H

GDSI09.05.2021 11:00, 3D. Liga, Trnje
Saša Kalac - Luka Marjanović H2H

GDSI09.05.2021 12:00, Parovi 5A. Liga, Jazbina
Lažnjak / Prgomet - Rotim / Vukoja H2H

GDSI09.05.2021 12:00, 5G. Liga, Trnje
Tomislav Jurčić - Nikola Bekavac H2H

GDSI09.05.2021 12:00, GDSI Kup, Trnje
Vlado Suša - Jan Kallay H2H

GDSI09.05.2021 13:00, 5A. Liga, Purger
Vjekoslav Gadanac - Josip Škof H2H

GDSI09.05.2021 13:00, GDSI Kup, Trnje
Hrvoje Brlečić - Domagoj Krišković H2H

GDSI09.05.2021 16:00, 10C. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Nino Maksan H2H

GDSI09.05.2021 16:00, Grupa D, Trnje
Dragana Lipovac - Ines Čule H2H

GDSI09.05.2021 16:00, Grupa D, Trnje
Ines Čule - Ines Čule H2H

GDSI09.05.2021 16:00, 3A. Liga, Mladost
Saša Stanić - Mario Sermek H2H

GDSI09.05.2021 16:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI09.05.2021 17:00, 9H. Liga, Chromos Savica
Dario Pavlović - Marko Tušek H2H

GDSI09.05.2021 17:00, 9H. Liga, Chromos Savica
Marko Tušek - Dario Pavlović H2H

GDSI09.05.2021 17:00, 1. Liga, Veternica
Luka Vidović - Ivan Glad H2H

GDSI09.05.2021 17:00, GDSI Kup, Trnje
Ivan Rezić - Stipe Rosandić H2H

GDSI09.05.2021 17:30, 2A. Liga, HTK Zagreb
Marin Galić - Neven Špehar H2H

GDSI09.05.2021 18:00, 6G. Liga, Mladost
Andrej Adanić - Darko Završak H2H

GDSI09.05.2021 18:00, PRIJATELJSKA, Chromos Savica
Fran Mirtl - Petra Kopić H2H

GDSI09.05.2021 18:00, 6F. Liga, Veternica
Marin Knezović - Hrvoje Bursić H2H

GDSI09.05.2021 18:00, 5G. Liga, Chromos Savica
Tomislav Jurčić - Robert Krajačić H2H

GDSI09.05.2021 18:30, 5F. Liga, Trnje
Ivan Rotim - Goran Kvasina H2H

GDSI09.05.2021 19:00, 5E. Liga, Ponikve
Matej Šamanić - Željko Samodol H2H

GDSI09.05.2021 20:00, 7C. Liga, Staro Trnje
Leon Pleslić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI09.05.2021 21:00, 8A. Liga, Tenis centar Tolić
Damir Rožmarić - Alen Hlevnjak H2H

09.05.2021
Kraj sezone 2021/04

GDSI10.05.2021 17:00, GDSI Kup, Concordia
Nenad Kocmur - Ivan Leskovar H2H

GDSI10.05.2021 17:00, GDSI Kup, Staro Trnje
Luka Bartulović - Dalibor Poplaša H2H

GDSI11.05.2021 17:00, GDSI Kup, Chromos
Domagoj Nosić - Goran Russo H2H

GDSI11.05.2021 17:30, GDSI Kup, Mladost
Helen Starešinić - Saša Smrk H2H

GDSI11.05.2021 18:00, GDSI Kup, TK Travnjak
Ivan Glad - David Hrvatin H2H

GDSI11.05.2021 18:00, GDSI Kup, Trnje
Ivan Parazajder - Osvit Somek H2H

GDSI11.05.2021 19:00, GDSI Kup, Prince
Matej Šamanić - Vedran Fak H2H

GDSI12.05.2021 17:00, GDSI Kup, Trnje
Marko Habuš - Mateo Čukman H2H

GDSI12.05.2021 17:00, GDSI Kup, Concordia
Leon Pleslić - Zlatko Brbić H2H

GDSI12.05.2021 18:00, GDSI Kup, Concordia
Anita Dananić - Filip Borić H2H

GDSI12.05.2021 19:00, GDSI Kup, Staro Trnje
Drago Veselčić - Luka Dobrović H2H

GDSI12.05.2021 19:00, GDSI Kup, Špansko
Renato Knežević - Bruno Kodba H2H

GDSI13.05.2021 17:00, GDSI Kup, Staro Trnje
Neven Špehar - Dražen Barić H2H

GDSI13.05.2021 18:00, GDSI Kup, Ponikve
Stjepan Žitnik - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI13.05.2021 19:00, GDSI Kup, Chromos Savica
Dominko Blažević - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI15.05.2021 09:00, GDSI Kup, Purger
Vjekoslav Gadanac - Tin Papišta H2H

Turnir16.5.2021
Zadnji dan 1. kola GDSI Kupa
Više...

Turnir22.05.2021
GDSI Oldies but goldies
Više...

ATP News