Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Renato Knežević324:333:30**7
2. Ivan Milinković324:231:267
3. Vjenceslav Vukoja414:637:436
4. Andrej Adanić413:733:426
5. Petar Matić224:122:156

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


Parovi 4. Liga
25.11.2020. - Concordia
Krišković / Račić66
Lažnjak / Prgomet32


Parovi 2. Liga
25.11.2020. - Concordia
Ištvanić / Maričić576
Lautar / Škrgatić753


4D. Liga
25.11.2020. - Mladost
Tomislav Đapić66
Nenad Čaklović44


1. Liga
25.11.2020. - Ponikve
Ivan Glad66
Nikola Čolak43


8H. Liga
25.11.2020. - Velesajam (pav. 6)
Saša Marković66
Tin Papišta31


6B. Liga
25.11.2020. - Maksimir
Goran Mir2610
Tihomir Smuđ627


8A. Liga
25.11.2020. - Ponikve
Krešimir Viduka66
Merritt Štimac10


9D. Liga
25.11.2020. - Velesajam (paviljon 8a)
Marin Garković7310
Mihovil Turčinović666


8E. Liga
25.11.2020. - Concordia
Hrvoje Marušić66
Martin Jalžabetić30


3B. Liga
25.11.2020. - Trnje
Kristijan Petrinić66
Goran Russo42


2B. Liga
25.11.2020. - Prečko
Andrej Bajić66
Bruno Lukić10


4A. Liga
25.11.2020. - TK Movens
Marko Periša4610
Filip Tonzetic643


5C. Liga
25.11.2020. - Trnje
Marko Mlinarić7112
Hrvoje Brlečić6610


7G. Liga
25.11.2020. - Ravnice
Sandro Salopek66
Ivan Cutvarić24


3D. Liga
24.11.2020. - Ravnice
Ivan Fiket66
Marko Galić22


2B. Liga
24.11.2020. - Oranice
Goran Kovačić66
Marko Habuš33


9A. Liga
24.11.2020. - Ponikve
Srđan Hebar66
Nino Maksan12


6E. Liga
24.11.2020. - Ponikve
Martin Sertić66
Josip Strmečki33


6F. Liga
24.11.2020. - Ponikve
Josip Škof66
Karlo Fantoni23


3B. Liga
24.11.2020. - Trnje
Kristijan Petrinić66
Dario Vrbaslija40

Neodigrani susreti




30.05.2020 09:00, 6H. Liga, Mladost
Petar Matić - Josip Matić



VS
1
0


Petar MatićIme i prezimeJosip Matić
93.Ranking147.
1442,39Elo1176,20
112/190 (59%)Omjer19/45 (42%)
6.9.2014.U ligi od7.9.2019.
1982Godina rođenja1980
201 cmVisina cm
115 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
1,22 (82%)Koeficijent5,56 (18%)


Zadnji susret:

6H. Liga
30.05.2020 - Mladost
Petar Matić66
Josip Matić12
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Komentari susreta
LAST MINUTE MATCH
Loši tereni za igru
Gdje ima balona/dvorana trenutno a da je zemlja?
Tražim suigrača za parove


Kalendar
Prošlo:

25.11.2020 21:00, Parovi 2. Liga, Concordia
Ištvanić / Maričić - Lautar / Škrgatić
25.11.2020 21:00, 8H. Liga, Velesajam (pav. 6)
Tin Papišta - Saša Marković
Dolazi:

GDSI26.11.2020 11:00, 3C. Liga, Trnje
Nikola Bekavac - Ruben Kallay H2H

GDSI26.11.2020 12:00, 7A. Liga, Chromos
Tomislav Prodanović - Hesam Qaydi H2H

GDSI26.11.2020 14:00, 5B. Liga, TK Terra
Franjo Sakmardi - Ivan Šagud H2H

GDSI26.11.2020 21:00, 9C. Liga, Špansko
Vice Mandaric - Boris Vranešević H2H

Administracija27.11.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.11.2020 09:00, 4C. Liga, Rudeš
Marko Mikeš - Miro Smiljanic H2H

GDSI27.11.2020 10:00, 8H. Liga, Trnje
Tin Papišta - Mihael Trkulja H2H

GDSI27.11.2020 10:00, Parovi 4. Liga, Ravnice
Adanić / Šipušić - Lažnjak / Prgomet H2H

GDSI27.11.2020 13:00, 2B. Liga, Špansko
Andrej Bajić - Saša Stanić H2H

GDSI27.11.2020 20:00, 6D. Liga, Ravnice
Ivan Hrvoje Maljković - Filip Lisjak H2H

GDSI27.11.2020 20:00, Parovi 8. Liga, Ponikve
Vujnović / Matanović - Pavić / Tušek H2H

GDSI27.11.2020 21:00, 8G. Liga, TK Špansko
Hrvoje Dorotić - Tin Marić H2H

GDSI27.11.2020 21:00, 7G. Liga, Triumph
Miroslav Knez - Ivan Cutvarić H2H

GDSI27.11.2020 21:30, 3A. Liga, San Spin
Vlado Suša - Danijel Ćosić H2H

GDSI27.11.2020 21:30, 7H. Liga, TK Winner
Filip Juričić - Marijan Stričević H2H

GDSI28.11.2020 09:00, 7H. Liga, Ravnice
Mateo Čukman - Filip Juričić H2H

GDSI28.11.2020 11:00, 7A. Liga, Mala Šalata
Tomislav Prodanović - Davorin Tadić H2H

GDSI28.11.2020 11:00, 5D. Liga, Chromos
Hrvoje Kralj - Robert Crneković H2H

GDSI28.11.2020 11:00, 3C. Liga, Šalata
Ruben Kallay - Neven Špehar H2H

GDSI28.11.2020 13:00, 4B. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Ivan Matić H2H

GDSI28.11.2020 14:00, 5H. Liga, Triumph
Tomislav Vukić - Mario Valpotić H2H

GDSI28.11.2020 15:00, 9C. Liga, TK Movens
Boris Vranešević - Domagoj Penić H2H

GDSI28.11.2020 15:00, 4A. Liga, Špansko
Marko Periša - Dejan Fabris H2H

GDSI28.11.2020 16:00, 7G. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Ivan Delač H2H

GDSI28.11.2020 16:00, 5E. Liga, Špansko
Luka Glavaš - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI28.11.2020 16:00, PRIJATELJSKA, Oranice
Tomislav Polić - Zoran Brajković H2H

GDSI28.11.2020 16:00, 2B. Liga, Oranice
Saša Stanić - Marko Habuš H2H

GDSI28.11.2020 17:00, 5C. Liga, Top Spin
Matej Šamanić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI28.11.2020 17:00, 5A. Liga, Špansko
Renato Knežević - Petar Matić H2H

GDSI28.11.2020 18:00, 3D. Liga, Top Spin
Ivan Fiket - Zoran Muhek H2H

Administracija29.11.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.11.2020 09:00, 5B. Liga, Brestje
Franjo Sakmardi - Željko Samodol H2H

GDSI29.11.2020 10:00, 8A. Liga, Špansko
Josip Seidl - Marko Pavić H2H

GDSI29.11.2020 10:00, 8H. Liga, Ponikve
Tomislav Kranjec - Mihael Trkulja H2H

GDSI29.11.2020 11:00, 5G. Liga, Top Spin
Ivan Rotim - Noa Veselić H2H

GDSI29.11.2020 12:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Dario Gluvačević - Robby Bauer H2H

GDSI29.11.2020 12:00, 5F. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - David Hrvatin H2H

GDSI29.11.2020 12:00, 7A. Liga, Ravnice
Domagoj Šušković - Tomislav Prodanović H2H

GDSI29.11.2020 12:00, 4A. Liga, Špansko
Dejan Fabris - Filip Tonzetic H2H

GDSI29.11.2020 13:00, PRIJATELJSKA, Top Spin
Filip Ćurčić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.11.2020 14:00, 6C. Liga, Triumph
Eugen Plenča - Ivan Preis H2H

GDSI29.11.2020 15:00, 8H. Liga, Trnje
Tin Papišta - Luka Frković H2H

GDSI29.11.2020 16:00, 3C. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Nikola Bekavac H2H

GDSI29.11.2020 16:00, 6A. Liga, Špansko
Marko Tutek - Mate Batinić H2H

GDSI29.11.2020 16:00, 6G. Liga, Špansko
Karlo Marović - Moris Čavić H2H

GDSI29.11.2020 18:00, 7C. Liga, Chromos Savica
Alen Hlevnjak - Marijan Lovrinić H2H

GDSI29.11.2020 18:00, 3C. Liga, Ponikve
Nikola Bekavac - Dalibor Poplaša H2H

GDSI29.11.2020 18:00, 6B. Liga, Špansko
Alen Alić - Branko Obradov H2H

GDSI29.11.2020 19:00, 7C. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Darko Pavić H2H

GDSI29.11.2020 19:00, 7B. Liga, TK Terra
Davor Ivezić - Stipe Buljan H2H

GDSI29.11.2020 19:00, 5A. Liga, Oranice
Petar Matić - Ivan Milinković H2H

GDSI29.11.2020 20:00, 3A. Liga, Chromos Savica
Vlado Suša - Neven Horvatić H2H

GDSI29.11.2020 20:00, 5D. Liga, Trnje
Jurica Janeš - Lovre Botica H2H

GDSI29.11.2020 20:00, 7F. Liga, Trnje
Dario Brkić - Nikolina Barić H2H

GDSI30.11.2020 13:00, 8A. Liga, Oranice
Josip Seidl - Merritt Štimac H2H

GDSI30.11.2020 20:00, Parovi 5. Liga, Ponikve
Završak /Završak - Horvatić / Janković H2H

GDSI30.11.2020 20:30, 4B. Liga, Mladost
Dominko Blažević - Luka Labar H2H

GDSI30.11.2020 21:00, 3C. Liga, Maksimir
Neven Špehar - Nikola Bekavac H2H

Administracija30.11.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.11.2020
Kraj sezone 2020/11

ATP News